Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Március 17-i frissítés megbeszélése: Tájépítész

137

Hozzászólások

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Sziasztok
    Hát okosabbak sokkal nem lettünk,csak látjuk milyen számozású díszek vannak
    Am Maci,a pingvinszobor az 6 os értékű,az oázis meg 4,mert olyan könnyű megszerezni :))))
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Bourges láttad a pacik mozgását?
    Igen, végig néztem amim van hanyas lett. A 74-es eventes az 5-ös, a 68-as szigetes hajó 6-os szintű.

    Ja és a rúnakő után ott a díszrészek ikon is...
  • pedroka (HU1)pedroka (HU1) Bejegyzések: 40
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Jó nektek,hogy láttok valamit,én be se jutok a farmocskámra,hi-hi,de jó,köszönjük ismételten a szerkesztőknek
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Ádámmaci írta: »
    Bourges láttad a pacik mozgását?
    Igen, végig néztem amim van hanyas lett. A 74-es eventes az 5-ös, a 68-as szigetes hajó 6-os szintű.

    Tényleg mozognak Maci :) Vagány,legalább látom,hogy van ott valami,mert mindig vakláltam,hogy van e ott ló vagy sem :)
    Am szer azért ér többet egyik másik,mert ha kockára kiszámoljuk a bp-t lehet hogy értékesebb,meg az evis díszt 1 hét megszerezni,a hajót meg 1 hónap.Valami ilyesmi lehet a logika,de én nem próbálom megérteni,mert felesleges.Betudom úgy,hogy amit ráírtak,bizti úgy van :)
    De azt sajnálom,hogy szerelgetni nem lehet már most :( Vagy csak én vok vakon?
  • grubcsi (HU1)grubcsi (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    pedroka írta: »
    Jó nektek,hogy láttok valamit,én be se jutok a farmocskámra,hi-hi,de jó,köszönjük ismételten a szerkesztőknek

    mit javítottak? nem látom hisz ugyanúgy nem enged be mint az előző 3 hétben.
    talán jó volna javítani!!!!!!!!!!!!!!!
  • pedroka (HU1)pedroka (HU1) Bejegyzések: 40
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    grubcsi írta: »
    mit javítottak? nem látom hisz ugyanúgy nem enged be mint az előző 3 hétben.
    talán jó volna javítani!!!!!!!!!!!!!!!

    Én sem tudok belépni,nyugi
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Én sem látom, hogy szétszedhető lenne. Biztos ha lesz event hozzá, majd akkor. Ki tudja, de szerencsére a boldogság a farmokon megmaradt.
  • grubcsi (HU1)grubcsi (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Ádámmaci írta: »
    Én sem látom, hogy szétszedhető lenne. Biztos ha lesz event hozzá, majd akkor. Ki tudja, de szerencsére a boldogság a farmokon megmaradt.

    de jó neked legalább be jutottál!
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Ádámmaci írta: »
    Bourges láttad a pacik mozgását?
    Igen, végig néztem amim van hanyas lett. A 74-es eventes az 5-ös, a 68-as szigetes hajó 6-os szintű.

    Ja és a rúnakő után ott a díszrészek ikon is...

    Lehet a díszeknél a 4-5-6 minősítés azt jelezheti,hogy szétszerelés után mennyi alkatrész jár érte.
  • manka54 (HU1)manka54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Ahogy elnézem sokanknál hibádzika belépési probléma.Addig nem is lesz változás amig a frissítést végzők le nem lesznek cserélve hozzá értőkre.Jelenleg végzők csak mondják értenek hozzá, de a tények mást mutatnak.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Ádámmaci írta: »
    Én sem látom, hogy szétszedhető lenne. Biztos ha lesz event hozzá, majd akkor. Ki tudja, de szerencsére a boldogság a farmokon megmaradt.

    Tényleg :) Látod a lényeget nem is néztem.Pedig egyből az oázisra ugrottam rá :)
    Am most így elnézve a lovakat,most fedeztem fel,hogy van 2 lovarda meg 1 ugratópálya.Azoknak miért nincs külön neve?Az egyikben rohangászik a ló,a másikba meg sétál.Csóró 4 óra alatt elszédül :)
    Akik nem tudnak bejutni azoknak részvétem :(
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Én bent vagyok. Körbekukkoltam, mi a változás. Ami jó, a boldogságpontjaim nem változtak, a mínuszok is megmaradtak. Látom, mi mennyit is ér. Benéztem a raktárba, a gyűjtőládába is, de egyik helyen sem jöttem rá, hogyan kell szétszerelni a kütyüket. Pedig, ha a tájékoztatót jól értelmeztem, akkor lehet. De hogy? Ikont erre nem találtam. Van valakinek ötlete? Mert ugye, ha a Tervező megjelenik, jó lenne valamit valamivel fejleszteni. De milyen alkatrésszel, ha nem tudom szétbuherálni? :confused:
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Tyű eltüntek a gyémántosok a kihívólistámról :) Lehet ez csak kezdeti öröm,mert véletlen csupán,de így több mint 2 hét szívás után jó látni platinás ellenfelet is :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Örömmel közlöm a játékostársaimmal, hogy azok közé a szerencsések közé tartozom, akik a frissítés/karbantartás után is probléma nélkül be tudtak lépni. A díszek minősítése jónak látszik, a két új minifeladat igazán a legkezdőbbeknek is könnyű. Örülök...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Porrima írta: »
    Örömmel közlöm a játékostársaimmal, hogy azok közé a szerencsések közé tartozom, akik a frissítés/karbantartás után is probléma nélkül be tudtak lépni. A díszek minősítése jónak látszik, a két új minifeladat igazán a legkezdőbbeknek is könnyű. Örülök...

    Szia Porrima
    Ez lenne a napi feladat amiről írtak? Ez a traki aktiválás,meg ep szerzés?
  • kJudy (HU1)kJudy (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Sziasztok!
    Remek, én sem tudok belépni. :(
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Sziasztok!
    A frissítés óta nem tudok belépni :(
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    bourges írta: »
    Szia Porrima
    Ez lenne a napi feladat amiről írtak? Ez a traki aktiválás,meg ep szerzés?

    Úgy vélem, hogy igen.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    bourges írta: »
    Szia Porrima
    Ez lenne a napi feladat amiről írtak? Ez a traki aktiválás,meg ep szerzés?

    Szia! Ezek a napi feladatok amit most kihagyok,mert az eventnek káposzta kell,tojásban meg trágyában gyenge vagyok.Csak a 31-es nem vágom hogy mit jelent.Lehet addig él?

    üdv

    Ja és lebontottam egy virágos kertet de nem adott egy szál virágot sem,gyanítom az 1-es díszekért nem ad alkatrészt.
  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Kedves Kapa!

    Nem lehetne vmit csinálni hogy be lehessen lépni a játékba???? talán egy hónapja kezdődött az egész probléma.
    Szövitársaim nem tudnak belépni és még nagyon sokan !!! Kérem hogy jelezzétek a support felé, ne egyesével kelljen bejelentgetni! Amúgy sem válaszolnak semmire sem!!!!
    Felháborító! Akkor nem kell más frissítés ezt oldják meg!!!!! De nagyon sürgősen. Minden második hozzászólás arról szól, hogy nem tudnak belépni! Akkor ne készítsenek játékot!!! Felesleges ilyeneket bevezetni ha úgysem tudnak/tudunk belépni!!!!

    Üdv: Mircipirci
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Porrima írta: »
    Úgy vélem, hogy igen.

    Azóta már rájöttem,hogy ha megnyitom oda is van írva,hogy napi feladat :)
    fodorme írta: »
    Szia! Ezek a napi feladatok amit most kihagyok,mert az eventnek káposzta kell,tojásban meg trágyában gyenge vagyok.Csak a 31-es nem vágom hogy mit jelent.Lehet addig él?

    üdv

    Ja és lebontottam egy virágos kertet de nem adott egy szál virágot sem,gyanítom az 1-es díszekért nem ad alkatrészt.


    Szia Fodorme.Szerintem az csak 1 naptárikon,hogy lássuk ha ránézünk,hogy az a napi feladat,anélkül hogy megnyitnánk,úgy ahogy a szigetnél a fa,vagy miaz :)
    Díszt meg szer ne bontogass,mert azt mondták,amikor díszt bontunk előre oda lesz írva mit kapunk érte,ha szétbontjuk.De ezek szerint bontani is majd csak tervezővel lehet :( Hát kivi leszek mit kóstál 1-1 bontás/építés.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Kíváncsi vagyok és egy jégkrémes kocsit bontok. De lesz-e belőle alkatrész, azt nem tudom. Egy órán belül kiderül. Ha bontani csak a Tervezővel lehet, akkor azt hiszem meglehetősen meghosszabbít minden fejlesztést a díszeknél. A hibák javításánál egy nem változott. Az elmúlt hetekben, ha elmentem a falumba, pl. öntözni, visszatéréskor az aratást jelző idők helyett egy szép vízszintes vonal volt csak. Végig kellett másznom sorban a farmokon, hogy láthassam, mi mennyi. Most a javítás után a helyzet (nem nyugaton, hanem nálam) változatlan.
  • gabriella69 (HU1)gabriella69 (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    fodorme írta: »
    Szia! Ezek a napi feladatok amit most kihagyok,mert az eventnek káposzta kell,tojásban meg trágyában gyenge vagyok.Csak a 31-es nem vágom hogy mit jelent.Lehet addig él?

    üdv

    Ja és lebontottam egy virágos kertet de nem adott egy szál virágot sem,gyanítom az 1-es díszekért nem ad alkatrészt.

    Szia!
    Kiváncsiságból lebontottam egy 2-es minősitésű diszt, de nem kaptam érte alkatrészeket én sem.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Szia!
    Kiváncsiságból lebontottam egy 2-es minősitésű diszt, de nem kaptam érte alkatrészeket én sem.

    Szia! Én most megnéztem a dekorokat és úgy tűnik annyi darabot ahányas a száma,de valószínű a Bourgesnek van igaza hogy csak akkor ad ha itt a mérnök úr.
    üdv.
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Nem tudom ki, hogy van vele, de a belépési hibák és az állandó játék ledobása a játékból ugyanúgy maradt mint a frissítés előtt :mad:
  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Sziasztok !
    Nálunk az segített,hogy újra indítottuk a gépet,így már minden jó ! Tetszenek a pacik !:)
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Ádámmaci írta: »
    Én beléptem, a díszeim számozódnak. 2-től 5-ig vannak, más változást nem látok.

    Ja és küldizni kell, meg egy gépet aktiváni.

    Sziasztok! Már 1-6-ig számozza a diszeket, és a pacik nyargalnak körbe!Nagyon édesek.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Szia!
    Kiváncsiságból lebontottam egy 2-es minősitésű diszt, de nem kaptam érte alkatrészeket én sem.

    Végeztem a 2-s szintű jégkrémes kocsi bontásával. Nem adott alkatrészt egy darabot sem. Még mindig tudatlan vagyok "bontásilag". Kérdésem továbbra is: Hogyan jutok alkatrészhez?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Szia!
    Kiváncsiságból lebontottam egy 2-es minősitésű diszt, de nem kaptam érte alkatrészeket én sem.
    Kiskapa írta: »
    Végeztem a 2-s szintű jégkrémes kocsi bontásával. Nem adott alkatrészt egy darabot sem. Még mindig tudatlan vagyok "bontásilag". Kérdésem továbbra is: Hogyan jutok alkatrészhez?

    Sziasztok!

    Bemásolom a dekorokra vonatkozó részt a Hivatalos Hírekből:

    "Event: Tájkép Tervező

    A Tájkép Tervező lehetővé fogja tenni a játékosoknak, hogy fejlesszék a már meglévő dekorációkat, valamint azon dekoráció szétszerelését, amelyekre a továbbiakban már nincs szükség. A szétszedett dekoráció részeit felhasználhatjátok dekoráció fejlesztésére is.

    A Tájkép Tervező a Fő famon, az Ínyenc és a Virág farmon is lehet egyszerre, de a játékos csak annak a farmnak a Raktárához férhet hozzá, amin éppen jelen van. Például amíg Ti a Virág farmon vagytok, addig nem tudjátok a Fő vagy az Ínyenc farmnak tulajdonított dekorációkat használni a Tájkép Tervezővel.

    Dekorációk fejlesztése

    A meglévő dekoráció, ami a Raktáratokban van vagy a farmotokon használjátok fel, mostantól fejleszthetőek lesznek. A fejlesztések javítani fogják a boldogságot és a dekoráció minőségét, így tovább és még hatékonyabban használhatjátok azokat.

    A fejlesztéseket arannyal, dollárral vagy dekorációs alkatrészekkel fizethetitek majd ki.
    Amikor a Tájkép Tervező aktív, egy menü fogja mutatni az összes fejleszthető dekorációt, valamint a költségeket is.
    Kijelzésre kerül a boldogságban és a minőségben várható változás mielőtt az aktuális fejlesztés végbe megy.

    Szétszerelhető díszek

    Ha sok használatok kívüli díszetek van, esetleg gyorsan szükségetek van néhány dekorációs részre, akkor szét is tudjátok szerelni a már meglévő díszekeiteket. Eltekintve attól, hogy alkatrészeket szereztek, ez egy nagyszerű lehetőség arra, hogy a Raktárban szabad helyetek legyen.

    Megszűrhetitek, melyik díszeket szeretnétek látni a farmon, a Gyűjtődobozban vagy a Raktárban.
    Minden dekoráció kijelzi majd a boldogságát, valamint a dekorációs alkatrészek várható mennyiségét.
    Minden egyes szétszerelés dekorációs alkatrészeket biztosít, amelyek a díszek fejlesztéséhez felhasználható.
    Lesz egy figyelmeztető a szétszerelés előtt, amely jelzi, a dekoráció a folyamat során megsemmisül. Ez a figyelmeztető letiltható lesz az event idejére.
    Használhattok aranyat szétszerelési bónusz vásárlására. A bónusz aktiválásával még több dekorációs alkatrészt fogtok kapni minden egyes szétszerelésnél egy adott mennyiségű szétszerelés során.
    A szétszerelési bónuszok nem adódnak össze, tehát minden költségét fel kell használnotok mielőtt újat vesztek."


    Kiemeltem vastagon is, hogy az egy új event lesz. Tehát az event indulása nélkül hiába bontjátok le a díszeket, nem kaptok érte semmit a dolláron kívül.

    Zsuzsi
  • kJudy (HU1)kJudy (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Sziasztok!
    4-es ezüst üstökös szféra nem adott bontáskor egyetlen alkatrészt sem.
Ez a beszélgetés lezárult..