Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

147112

Hozzászólások

  • misipok17 (HU1)misipok17 (HU1) Bejegyzések: 18
    szerkesztette ezt: 10.03.2015
    Szia!
    Már nem számolja a kecskét,csak a tehenet !
  • szász edith (HU1)szász edith (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    szerkesztette ezt: 11.03.2015
    Nagyon sürgös válaszra lenne szükségem,jelszót változtattam,de valamit elírhattam,és nem tudok visszalépni a farmomra.Hol tudok új jelszót kérni??? Előre is köszönöm a választ
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 11.03.2015
    Nagyon sürgös válaszra lenne szükségem,jelszót változtattam,de valamit elírhattam,és nem tudok visszalépni a farmomra.Hol tudok új jelszót kérni??? Előre is köszönöm a választ

    Ugyanott, ahol belépsz, van egy "Elfelejtett jelszó" menüpont. A regisztrációs e-mail címedre küldik.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 11.03.2015
    Nagyon sürgös válaszra lenne szükségem,jelszót változtattam,de valamit elírhattam,és nem tudok visszalépni a farmomra.Hol tudok új jelszót kérni??? Előre is köszönöm a választ

    szia a jobb felső sarokban katt az elfelejtett jelszó-ra.Kiirja , h add meg az emailedet(a regisztrációs mailed) és a support elküldi a jelszavadat kód formájában. Akk ha ezzel megvagy másold ki a kódot és illeszd be a jelszavad helyére. Ezzel belépsz a játékba és megváltoztatod a jelszavad újra.Kéri a régi jelszót is, oda ugyanazt a kódot irod be, amelyikkel beléptél.
    remélem tudtam segiteni én is iigy oldottam meg 1xer:D
  • szász edith (HU1)szász edith (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    szerkesztette ezt: 11.03.2015
    köszi szépen
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 12.03.2015
    sziasztok
    történt valami változás a szintlépéssel kapcsolatban is?
    mert szintlépésnél nem kaptam meg a szokásos aranyat és egyéb csecsebecséket. még csak egy nyamvadt lufi zsinórt se, az üdvrivalgásról már nem is beszélek, az mellékes :)))
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    szerkesztette ezt: 12.03.2015
    Liz652 írta: »
    sziasztok
    történt valami változás a szintlépéssel kapcsolatban is?
    mert szintlépésnél nem kaptam meg a szokásos aranyat és egyéb csecsebecséket. még csak egy nyamvadt lufi zsinórt se, az üdvrivalgásról már nem is beszélek, az mellékes :)))

    Szia!
    Nálam ugyan úgy történt minden szintlépésnél tűzijátékkal együtt!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 12.03.2015
    Victus2 írta: »
    Szia!
    Nálam ugyan úgy történt minden szintlépésnél tűzijátékkal együtt!

    szia
    köszi. úgy látszik most csak én maradtam ki, nekem nem jár :)
    de már éppen ideje, h én is panaszkodjak valamiért :D:D
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    szerkesztette ezt: 12.03.2015
    Liz652 írta: »
    szia
    köszi. úgy látszik most csak én maradtam ki, nekem nem jár :)
    de már éppen ideje, h én is panaszkodjak valamiért :D:D

    Szívesen:) azt sem lehet elég korán kezdeni :D
  • Kvkriszty1009 (HU1)Kvkriszty1009 (HU1) Bejegyzések: 14
    szerkesztette ezt: 12.03.2015
    Van egy problémám. Anno amivel regisztráltam e-mail cím megszünt menet közben sajnos. Azóta újra megcsináltam ugyanazzal a névvel, de a Bigfarm-ról kapott e-maileket, már nem kapom. Hogyan tudnám ezt korrigálni, hogy újra kapjam az e-maileket? :) Köszönöm a segítséget és a válaszokat :)

    OOOOPSZ :( most láttom, hogy kitette, hogy nemjó helyre írtam ezt ki :( Hogy tudom ezt innen törölni ? :( Bocsiii

    Szia :) Ez nálam is így volt az utolsó szintlépésnél, :) Azt hittem ez a természetes ennél a szintnél :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 12.03.2015
    OOOOPSZ :( most láttom, hogy kitette, hogy nemjó helyre írtam ezt ki :( Hogy tudom ezt innen törölni ? :( Bocsiii

    szia
    sajnos csak a Modik tudnak törölni, de talán átrakják neked a megfelelő helyre :)
    azért válaszolnék a kérdésedre
    az e-mail cím változást a Supportnak kell bejelentened, írd meg a nick nevedet, jelszavadat, régi és új e-mail címedet. Support/Ügyfélszolgálat a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt található. kis fejecske fülhallgatóval.
  • Kvkriszty1009 (HU1)Kvkriszty1009 (HU1) Bejegyzések: 14
    szerkesztette ezt: 13.03.2015
    Liz652 írta: »
    szia
    sajnos csak a Modik tudnak törölni, de talán átrakják neked a megfelelő helyre :)
    azért válaszolnék a kérdésedre
    az e-mail cím változást a Supportnak kell bejelentened, írd meg a nick nevedet, jelszavadat, régi és új e-mail címedet. Support/Ügyfélszolgálat a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt található. kis fejecske fülhallgatóval.

    Köszi :) Azóta olvasgattam 1-2 kérdést, felkeltette az érdeklődésem az avatar téma, így olyan helyre keveredtem, ahol nem jártam még :D (inkább csak olvasgató forumozó vagyok, mint ide oda belépegetős- hozzászolós) :D Ott megtaláltam a változtatást, így sikerült. Már csak remélem nem haragszanak meg nagyon az illetékesek, hogy olyat kérdeztem amit " el kellet volna olvasnom, mielőtt kérdezek" fülben is bele van írva. Bocsi mindenkitől, igérem csöndben maradok legközelebb :)
    Van egy problémám. Anno amivel regisztráltam e-mail cím megszünt menet közben sajnos. Azóta újra megcsináltam ugyanazzal a névvel, de a Bigfarm-ról kapott e-maileket, már nem kapom. Hogyan tudnám ezt korrigálni, hogy újra kapjam az e-maileket? :) Köszönöm a segítséget és a válaszokat :)

    OOOOPSZ :( most láttom, hogy kitette, hogy nemjó helyre írtam ezt ki :( Hogy tudom ezt innen törölni ? :( Bocsiii

    Szia :) Ez nálam is így volt az utolsó szintlépésnél, :) Azt hittem ez a természetes ennél a szintnél :D

    Köszi Kapa333 :D
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 13.03.2015
    Sziasztok mindenki !
    Zsuzsi/Kapa !
    Kb. egy hete próbálok aranyat venni .... pár napja 150 , ma 200 %-os ajánlatot kaptam (mindkettőt először mióta játszom) és nem sikerül . Akár a kisebb , akár a nagyobb mennyiséget választom . Eddig (egyetlen kivételtől eltekintve , de később az is megoldódott) mindig sikerült mobilról . Mifene lehet ? Egyszerűen nem emelődik le a pénz , holott az SMS-t visszaigazolja a szolgáltató .
    Vajon másnak sem sikerül ? Ez mintha a legutolsó frissítés óta lenne ...(?) .
  • Becus72Becus72 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 13.03.2015
    icarika írta: »
    Sziasztok mindenki !
    Zsuzsi/Kapa !
    Kb. egy hete próbálok aranyat venni .... pár napja 150 , ma 200 %-os ajánlatot kaptam (mindkettőt először mióta játszom) és nem sikerül . Akár a kisebb , akár a nagyobb mennyiséget választom . Eddig (egyetlen kivételtől eltekintve , de később az is megoldódott) mindig sikerült mobilról . Mifene lehet ? Egyszerűen nem emelődik le a pénz , holott az SMS-t visszaigazolja a szolgáltató .
    Vajon másnak sem sikerül ? Ez mintha a legutolsó frissítés óta lenne ...(?) .

    Szia nekem meg leemelödik a péz és nem írja jóvá !Menni kell a My mopayra és sokszor nem tudom be váltani mert nem fogadja el a kódot akár mit csinálok ! Akkor te még jobban jársz ! Írtam a suportra is és azt írták visza ,hogy minden rendbe ! Nekik biztos de nekem nem ! :((
  • kozlik1 (HU1)kozlik1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 13.03.2015
    Sziasztok!
    A kérdésem a következő: hogy lehet a Melegházhoz trágyát szerezni?
    üdv kozlik1
  • Féltelek (HU1)Féltelek (HU1) HU1 Bejegyzések: 113
    szerkesztette ezt: 13.03.2015
    Traktorral.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 13.03.2015
    kozlik1 írta: »
    Sziasztok!
    A kérdésem a következő: hogy lehet a Melegházhoz trágyát szerezni?
    üdv kozlik1

    Szia!

    A garázsban a 2. fülre kattints rá, és ott az alsó sorban a Különleges prés nevű gazdasági gépet válaszd ki. Miután rákattintottál, több opció közül is választhatsz, mennyi melegházi humuszt szeretnél gyártani.

    Zsuzsi
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 14.03.2015
    Hali,nekem az volna a kérdésem, h a fő farmon mennyi a max. elérhető bp?
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    szerkesztette ezt: 15.03.2015
    Sziasztok.én is egyet értek az előzőekkel.De én most másról szeretnék írni.A készletelemekkel van problémánk.Sokat farmozunk és majdnem napi szinten csináljuk a küldiket,de sajnos a készletelemek nagyon lassan gyűlnek( pl .névjegy,munkaerő,és még sorolhatnám.)Ma is le szedtem kilenc fát és egyet se adott.Akkor 165 nap kell mire összejön.Igaz be tették,hogy már aranyért meg lehet vásárolni vannak akciók.mi nem akarunk aranyat költeni,mi játékkal szeretnénk össze gyűjteni,de lehetetlen.Ezért sokkal nehezebb a szövetkezetnek haladni.Én nem lovardázom,mert nem látok benne semmi érdemlegeset.A szigetet se csinálom csak a megvehető díszekért.Mi a szövetkezeti feladatokat szeretnénk csinálni,ha lenne készletelem. Azt szeretném kérni,miért nem lehet dollárért megvásárolni,arany helyett.
  • MildingMilding Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 15.03.2015
    Sziasztok!
    Nem találtam semmilyen helyet így itt tenném fel a kérdésem:hol tudom leellenőrizni hogy milyen mail címmel regisztráltam a a játékban és hol tudom megváltoztatni ha lehetséges. Köszönöm.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 15.03.2015
    Milding írta: »
    Sziasztok!
    Nem találtam semmilyen helyet így itt tenném fel a kérdésem:hol tudom leellenőrizni hogy milyen mail címmel regisztráltam a a játékban és hol tudom megváltoztatni ha lehetséges. Köszönöm.
    Szia! A fórumeszközöknél a profil módosításában. üdv.
  • MildingMilding Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 15.03.2015
    fodorme írta: »
    Szia! A fórumeszközöknél a profil módosításában. üdv.

    Bocsi,azt hiszem nem voltam egyértelmű,a játékra gondoltam nem a fórumra:)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 15.03.2015
    Milding írta: »
    Bocsi,azt hiszem nem voltam egyértelmű,a játékra gondoltam nem a fórumra:)

    szia
    azt, h melyik mél címeddel regisztráltál a játékba, nem igazán lehet ellenőrizni. max ha szerencséd van, akkor u. az, mint a fórumos méled. ez akkor lehetséges, ha a fórumra külön nem regiztél be.
    a játékos méledet pedig a Supporton keresztül tudod csak változtatni. meg kell írnod a játékos nevedet, jelszavadat, szerveredet és mivel nem tudod, melyik méllel regiztél, így ezt az infót is. a Supportot/Ügyfélszolgálatot a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt találod, kis fejecske fülhallgatóval.
  • juli11 (HU1)juli11 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 15.03.2015
    sziasztok,nekem az a problémám,hajnalba beléptem kaptam 90 ora dupla tp-ét,délutn 5-re 28 ora lett,tudna valaki segiteni hova tünt a többi óra?
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 15.03.2015
    juli11 írta: »
    sziasztok,nekem az a problémám,hajnalba beléptem kaptam 90 ora dupla tp-ét,délutn 5-re 28 ora lett,tudna valaki segiteni hova tünt a többi óra?
    Szia!
    A 90 óra valószínűleg hiba volt (nálam is 91 jelent meg), de a szerencsekerék 48 órára szokta duplázni a tp-t, és nem olvastam róla, hogy megváltoztatták volna, így valószínűleg a kevesebb óra az igaz.
    További jó játékot: Ildikó
  • juli11 (HU1)juli11 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 16.03.2015
    Köszönöm a választ,szép napot.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Szervusztok!

    Lassan, 4 nap múlva vége a lovardás versenyeztetéseknek!
    Az utolsó hajrák előtt az lenne a kérdésem, hogy a végeredményben az fog beszámítani amit ajándékokkal is el értünk, vagy az ahová épp visszacsúsztunk???
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Szervusztok!

    Lassan, 4 nap múlva vége a lovardás versenyeztetéseknek!
    Az utolsó hajrák előtt az lenne a kérdésem, hogy a végeredményben az fog beszámítani amit ajándékokkal is el értünk, vagy az ahová épp visszacsúsztunk???

    Szia!

    A végeredményben a szezont záró helyezésed fog számítani.

    Zsuzsi
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Szia!

    A végeredményben a szezont záró helyezésed fog számítani.

    Zsuzsi

    Kedves Zsuzsa, köszönöm a gyors választ!
    / sajnos ettől féltem, hogy így lesz:(
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    szerkesztette ezt: 18.03.2015
    Sziasztok. Szeretnék kérdezni valamit. Tegnap be tették ezt a játékot.Most mindennap ez lesz,hogy csinálj küldit,és aktiválj egy gépet.Hát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Nekem 7 farmom van a családon belül amit rám hagytak.elég ezeket rendezni,nemhogy még naponta küldetéseket csinálni. Elég mikor szövetkezetes verseny van.meg tudja nekem mondani valaki mi értelme van ennek?
Ez a beszélgetés lezárult..