Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Technikai hibák a játékban

1623

Hozzászólások

  • icuci56 (HU1)icuci56 (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 04.03.2015
    Megint leállt ez a tetű, most már dühös vagyok, és abba is hagyom!!!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 04.03.2015
    Hürrem2 írta: »

    Szia, egész biztos vagy benne, hogy regisztráláskor egyértelműen szerepelt, hogy ez a játék bizonyos (és megnevezett!) operációs rendszerekről, esetleg böngészőkről nem lesz elérhető? Mert ha igen, akkor okés, amit írsz, ha viszont nem, akkor a GoodGame Studios a hunyó. Nem is kicsit.

    Elnézést, hogy ezt a demagóg kérdést nem hagyom válasz nélkül: az a regisztráláskor egyértelműen vagy egyáltalán szerepelt, hogy ez a játék mindenféle gépen és op. rendszeren hibátlanul fog működni??
    Ádámmaci írta: »
    Sziasztok! Nem tudom másnál is jelentkezik az alábbi probléma. reggel óta, több gépen próbálkozva vagy a röfis autós event fagy meg és csak újraindítással tudok tovább lépni, vagy eleve a beszedés, így a küldetést nem tudom teljesíteni rendesen. Ki-be lépés ideiglenesen megoldja, néhány funkció megy, de a beszedés nem. Pl. lovat tudok versenyeztetni miközben megfagyva áll a tojás beszedés, vagy a malom.Tegnap semmi problémám nem volt. Flash friss, törlések megvoltak, és mégis.
    Akkor fagy be ha a röfis kocsira kattintok, onnantól nem tudok beszedni semmit, de bevetni és mást tudok.
    Sziasztok!

    Nálam is fagyaszt a röfis event. :mad::(
    Ki-be lépés segít, de ha megint a röfire kattintok FAGY!
    Sziasztok! Nálam is ez a gond, így nem nézem meg, hogy mennyi füvet gyűjtöttem, ha meg lesz úgy is látom.

    Miután kitaláltam, hogy mi is az a röfis autó megnéztem, és örömmel jelentem, hogy nálam nincs semmi gond, tökéletesen működik. (6 éves gép, XP op. rendszer, IE 6. ver.)
  • voyage (HU1)voyage (HU1) Bejegyzések: 72
    szerkesztette ezt: 04.03.2015
    Sziasztok!

    Nekem a belépési gondra az alábbit írta a support:
    ****

    Hát reménykedni lehet, hogy egyszer csak javítják, de innentől kezdve biztos, hogy nem a gépekkel van a gond. Ma se tudtam még belépni, egy órája vakondot ás. Kár volt az ázsia eventet elindítanom. Na mindegy. Imádkozzunk, hogy rövidesen helyrehozzák a hibát.

    Más: valaki itt írta, hogy elvették a vásárlási lehetőséget. Az csak egy teszt volt, és egy ideje megint lehet vásárolni. Én legalábbis tudok. Már ha sikerül a játékba belépni.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 04.03.2015
    Hürrem2 írta: »
    Tudjátok, mi az érdekes? Volt egy olyan feltételezésem, hogy a GoodGame Studios nem is tud arról, hogy itt, Magyarországon milyen fennakadások vannak. Ezért olvasgattam kicsit a német fórumot. És véletlenül beleakadtam a lótenyésztésbe, nos ott már elejétől fogva részletes leírással tájékoztattak, mi hogy működik. Itt meg a nagy homály és a találgatások. Jó, mi? Azaz ebből az jön le, hogy a magyar "oldal" (nem tudom a szervezet felépítését, pl. hogy van ez országokra osztva, hogyan vannak a feladatok delegálva) már jó ideje szabotál.

    Elég valószínűnek tartom, hogy a németek nincsenek is tisztában az itteni problémákkal, elégedetlenkedésekkel. Érdekes helyzet...

    (És arra is kíváncsi vagyok, hogy ez a hozzászólásom itt marad-e. Mindenesetre készítek róla print screen-t, és esetleges törlése esetén blogbejegyzést a jelenségről.)
    Hürrem2 írta: »
    Szia Zsuzsi!

    Micsoda felfedezések vannak itt számomra! :) Tudod, alapvetően nem vagyok egy fórumozós típus, megnézem a GYIK-ot, és ami ott nincs, arról úgy vettem, hogy nincs leírása.

    Köszi, ezentúl ezt is figyelni fogom majd. ;)

    Szia!

    Nem véletlenül idéztem azt a korábbi bejegyzésedet. Ha végig olvasod, amit írtál.....
    Alkotsz egy véleményt, jogod van hozzá, mint bárki másnak. Elég súlyos vádakat írsz le. Ezzel minősítve a moderátorok, CM-ek munkáját.

    További jó játékot kívánok Neked!

    Zsuzsi
  • MolocsusokMolocsusok Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 04.03.2015
    Hmm... érdekes meglátás. De szerintem a szélmalom csak azért nem pörög, mert nincs miért. :P
    Remélem, hogy én, mint 7. szintes játékos nem fogok beleütközni ezekbe a hibákba! xD

    *Molocsusok*
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 04.03.2015
    voyage2 írta: »
    .
    .
    .
    de innentől kezdve biztos, hogy nem a gépekkel van a gond.
    .
    .

    Én mindig be tudok lépni: innentől kezdve biztos, hogy nem a játékkal van a gond.
  • w06202w06202 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 04.03.2015
    Porrima írta: »
    Én mindig be tudok lépni: innentől kezdve biztos, hogy nem a játékkal van a gond.

    sziasztok! nem lehet hogy több szerver van és mi akik nem tudunk belépni esetleg olyan szerveren vagyunk amelyik gyengébb?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 04.03.2015
    w06202 írta: »
    sziasztok! nem lehet hogy több szerver van és mi akik nem tudunk belépni esetleg olyan szerveren vagyunk amelyik gyengébb?

    szia
    nekem lenne egy meglátásom, bár laikus vagyok az ügyben és csak találgatok :)
    lehetséges, h a frissekkel olyan grafikus beállítások kerültek be, amit bizonyos videókarik nem tudnak kezelni, ...azért gondolnék erre, mert kül típusú gépek nem tudnak belépni, kifagynak. van aki XP-vel vagy akár Win7-tel is simán belép. szimplán grafikus megjelenítésre gondolnék. de persze ezt egy informatikus jobban tudná
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 04.03.2015
    Hürrem2 írta: »
    Szia, egész biztos vagy benne, hogy regisztráláskor egyértelműen szerepelt, hogy ez a játék bizonyos (és megnevezett!) operációs rendszerekről, esetleg böngészőkről nem lesz elérhető? Mert ha igen, akkor okés, amit írsz, ha viszont nem, akkor a GoodGame Studios a hunyó. Nem is kicsit.

    Nahát én semmi olyat nem láttam regisztrációnál, h irta volna valahol, h ez a játék bizonyos operációs rendszerekről, esetleg böngészőkről nem lesz elérhető. Van 1általán ilyen :confused:
    Porrima írta: »
    Elnézést, hogy ezt a demagóg kérdést nem hagyom válasz nélkül: az a regisztráláskor egyértelműen vagy egyáltalán szerepelt, hogy ez a játék mindenféle gépen és op. rendszeren hibátlanul fog működni??
    éppen ez az..

    érdekes, h pár héttel ezelőtt mindenkinek betöltötte a játékot, és akkor most mi van azzal, h sokan be sem tudnak lépni..azért gondolom, h nemcsak a gépekkel, hanem a játékkal is lehet valami..
    mert ha kizárólag a gépekkel lenne gond, akkor nem csak most, hanem már rég nem lehetne belépni..
    és ha eddig be lehetett lépni és most nem, akkor a játékkal lehet több baj és nem kizárólag a böngészőkkel és stb-kel

    de az biztos, h nem mind1 az sem, h milyen gépről játszol...
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 04.03.2015
    w06202 írta: »
    sziasztok! nem lehet hogy több szerver van és mi akik nem tudunk belépni esetleg olyan szerveren vagyunk amelyik gyengébb?
    Nahát én semmi olyat nem láttam regisztrációnál, h irta volna valahol, h ez a játék bizonyos operációs rendszerekről, esetleg böngészőkről nem lesz elérhető. Van 1általán ilyen :confused:


    éppen ez az..

    érdekes, h pár héttel ezelőtt mindenkinek betöltötte a játékot, és akkor most mi van azzal, h sokan be sem tudnak lépni..azért gondolom, h nemcsak a gépekkel, hanem a játékkal is lehet valami..
    mert ha kizárólag a gépekkel lenne gond, akkor nem csak most, hanem már rég nem lehetne belépni..
    és ha eddig be lehetett lépni és most nem, akkor a játékkal lehet több baj és nem kizárólag a böngészőkkel és stb-kel

    de az biztos, h nem mind1 az sem, h milyen gépről játszol...

    Elnézést kérek azoktól, akik sértve érzik magukat egyes hozzászólásaim miatt. Csak arra szeretném nyomatékosan ráirányítani a figyelmet, hogy egy Internetes szoftver működése vagy nem működése rengeteg tényezőtől függ, amit még felsorolni is lehetetlen, de szükségtelen is!
  • Hürrem (HU1)Hürrem (HU1) Bejegyzések: 27
    szerkesztette ezt: 05.03.2015
    Porrima írta: »
    Elnézést, hogy ezt a demagóg kérdést nem hagyom válasz nélkül: az a regisztráláskor egyértelműen vagy egyáltalán szerepelt, hogy ez a játék mindenféle gépen és op. rendszeren hibátlanul fog működni??
    Hmm... Most egy kicsit elgondolkodtam, de aztán oda jutottam, hogy mivel különböző operációs rendszereket használnak a felhasználók, esetleg mégis jó jelezni előre, hogy ez a játék éppen melyiken akadozhat. Elképzelhető, hogy ezt csak én gondolom így, és mások szerint nem ez lenne a természetes.
    Szia!

    Nem véletlenül idéztem azt a korábbi bejegyzésedet. Ha végig olvasod, amit írtál.....
    Alkotsz egy véleményt, jogod van hozzá, mint bárki másnak. Elég súlyos vádakat írsz le. Ezzel minősítve a moderátorok, CM-ek munkáját.

    További jó játékot kívánok Neked!

    Zsuzsi
    Zsuzsi, jogos! Félreérthetően vontam össze két dolgot. Valójában az akadozás miatt "hőbörögtem" a CM ellen (akkor még nem tudtam, hogy CM-nek hívják - ha egyáltalán ők felelősek a hibák előfordulásáért, és késedelmes elhárításáért). A moderátorokkal viszont semmi bajom nincs. Sőt! Ettől függetlenül megérdemlem lájtos dorgálásod, a szövegösszevetés alapján igazad is van. ;)

    Ja, és nem is késedelmes elhárítás a gond, hanem inkább az, hogy nincs kommunikálva, hogy ez van, tudjuk, ügyködünk rajta, ekkorra lesz kész, ezzel és ezzel kompenzálunk miatta. Amennyiben ez is szerepel valahol, csak megint elkerülte a figyelmem, akkor előre is elnézést érte.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 05.03.2015
    Hürrem2 írta: »
    Zsuzsi, jogos! Félreérthetően vontam össze két dolgot. Valójában az akadozás miatt "hőbörögtem" a CM ellen (akkor még nem tudtam, hogy CM-nek hívják - ha egyáltalán ők felelősek a hibák előfordulásáért, és késedelmes elhárításáért). A moderátorokkal viszont semmi bajom nincs. Sőt! Ettől függetlenül megérdemlem lájtos dorgálásod, a szövegösszevetés alapján igazad is van. ;)

    Ja, és nem is késedelmes elhárítás a gond, hanem inkább az, hogy nincs kommunikálva, hogy ez van, tudjuk, ügyködünk rajta, ekkorra lesz kész, ezzel és ezzel kompenzálunk miatta. Amennyiben ez is szerepel valahol, csak megint elkerülte a figyelmem, akkor előre is elnézést érte.

    Szia! :)

    Látod, ezért nem szabad így hozzáállni. Magadat hozod kellemetlen helyzetbe. :(
    Két helyen is közzétettem a hivatalos közleményt, de valószínű, nem találkoztál vele:

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?30884-Nem-tudok-bel%C3%A9pni-a-farmomba&p=256642&viewfull=1#post256642

    Ezen a linken elolvashatod.

    Maximálisan megértem, hogy a játék hibái miatt idegesek vagytok, hiszen a sziget, az event befejezése kerül veszélybe. Jogos a felháborodás. Viszont a CM-ek, akik a Supportos (ügyfélszolgálatos) kollégák, ők sem tudnak a hibákon javítani. Ti vagy jelzitek itt nekünk (mi pedig a CM-eknek) vagy közvetlen nekik írjátok meg a problémákat. A játék hibáit ők is továbbítják az illetékesek felé.

    Üdv.: Zsuzsi
  • Hürrem (HU1)Hürrem (HU1) Bejegyzések: 27
    szerkesztette ezt: 05.03.2015
    Szia! :)

    Látod, ezért nem szabad így hozzáállni. Magadat hozod kellemetlen helyzetbe. :(
    Két helyen is közzétettem a hivatalos közleményt, de valószínű, nem találkoztál vele:

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?30884-Nem-tudok-bel%C3%A9pni-a-farmomba&p=256642&viewfull=1#post256642

    Ezen a linken elolvashatod.

    Maximálisan megértem, hogy a játék hibái miatt idegesek vagytok, hiszen a sziget, az event befejezése kerül veszélybe. Jogos a felháborodás. Viszont a CM-ek, akik a Supportos (ügyfélszolgálatos) kollégák, ők sem tudnak a hibákon javítani. Ti vagy jelzitek itt nekünk (mi pedig a CM-eknek) vagy közvetlen nekik írjátok meg a problémákat. A játék hibáit ők is továbbítják az illetékesek felé.

    Üdv.: Zsuzsi
    Szia Zsuzsi!

    Nem vagyok ideges :) , legfeljebb kicsit rezignált. Nekem még pont károm se származott az akadozásból, vagy csak alig észrevehetően.

    Az, ami zavar, hogy van egy szolgáltatás, profitorientált alapon, amiért pénzt áldoznak a felhasználók. Mikor a szolgáltató (akinek a számlájára beérkezik a pénz) részéről történik a hiba, akkor nem lép fel automatikusan a kártérítés. Pl. aranyat használ a játékos, hogy teljesítsen valamit, erre nem tud belépni, bukja. Vagy: a karbantartások, az is módfelett irritáló. Nem a tényük, még csak nem is gyakoriságuk, hisz az elvárt változásokhoz is szükségesek. De az már szerintem elfogadhatatlan, hogy ezek nem egy előre közölt időpontban vannak. Hogy bejelentik előre, ekkor is ekkor ilyen hosszan karbantartás lesz, csak saját felelősségre indítson bárki küldetést, stb.

    Sok ilyen van, minek soroljam? Az általad belinkelt bejegyzésben se szerepel, hogy akinek ebből kára adódott, azt mivel kárpótolják. Pedig ennek eleminek kéne lennie. Nem a moderátorral van a baj, ő csak azt írhat, amire felhatalmazást kap. Még az is lehet, hogy a supporttal is kevésbé, hanem jóval inkább a cég mentalitásával. Mert olyan, mintha azt mondanák: 'szolgáltatást nyújtunk ugyan, fizetsz is érte, de ha a szolgáltatást nem tudjuk teljesíteni, akkor is buktad a pénzedet, így jártál'.

    Kellemetlen helyzetbe hoznám magam? Miért is? Hogy felszólalok egy-egy visszatetsző jelenség miatt? Vagy pusztán azért, mert épp abban az esetben "mellényúltam", viszont en global mégiscsak igazam van? Szerintem a GoodGame Studios-nak (félreértés elkerülése céljából hangsúlyozom: nem a moderátornak) kellene inkább feszengenie, nem nekem.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 05.03.2015
    Hürrem2 írta: »
    Kellemetlen helyzetbe hoznám magam? Miért is? Hogy felszólalok egy-egy visszatetsző jelenség miatt? Vagy pusztán azért, mert épp abban az esetben "mellényúltam", viszont en global mégiscsak igazam van? Szerintem a GoodGame Studios-nak (félreértés elkerülése céljából hangsúlyozom: nem a moderátornak) kellene inkább feszengenie, nem nekem.

    Szia!

    Írok privátot, és ott folytathatjuk. :)

    Üdv.: Zsuzsi
  • Ági4207 (HU1)Ági4207 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 07.03.2015
    Üdvözletem!

    Van egy kisebb problémám,ami nem is olyan kicsi,ha figyelembe vesszük,hogy épp egy szövetkezeti projektet csinálunk!!
    A hiba a következő:nem tudom az egyik földemet learatni,így újra vetni sem!
    Már mindent próbáltam.Többször kiléptem,majd vissza,learattam,de minden marad a régi felállásban.
    Mit tegyek??
    Üdvözlettel:Ági4207
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 07.03.2015
    Ági42072 írta: »
    Üdvözletem!

    Van egy kisebb problémám,ami nem is olyan kicsi,ha figyelembe vesszük,hogy épp egy szövetkezeti projektet csinálunk!!
    A hiba a következő:nem tudom az egyik földemet learatni,így újra vetni sem!
    Már mindent próbáltam.Többször kiléptem,majd vissza,learattam,de minden marad a régi felállásban.
    Mit tegyek??
    Üdvözlettel:Ági4207
    Előre is köszönöm a segítséget!

    Próbálj meg eladni valamennyit abból a terményből, amit nem tudsz leszedni.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 07.03.2015
    Ági42072 írta: »
    Üdvözletem!

    Van egy kisebb problémám,ami nem is olyan kicsi,ha figyelembe vesszük,hogy épp egy szövetkezeti projektet csinálunk!!
    A hiba a következő:nem tudom az egyik földemet learatni,így újra vetni sem!
    Már mindent próbáltam.Többször kiléptem,majd vissza,learattam,de minden marad a régi felállásban.
    Mit tegyek??
    Üdvözlettel:Ági4207
    Előre is köszönöm a segítséget!

    Szia Ági!

    Próbáld meg, hogy a raktárból eladsz abból a terményből, amit be szeretnél gyűjteni. Majd utána kattints a begyűjtésre.

    Zsuzsi
  • Marcsi6511Marcsi6511 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 07.03.2015
    Szia Mindenkinek!
    Nem működik a szerencse kerekem. :( Miért?
  • LuraminaLuramina Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 08.03.2015
    Sziasztok. Bármikor , amikor el szeretném adni a sertéseket , nem adja el , és ezt dobja ki :

    Nincs elég elem.


    Support-Info:
    Command: PBShopSellItemResponse
    ErrorCode: 4
    Timestamp: 1425833404
    Zone: 16
    PID:763647

    ja és a búzát sem adja el.. Ez miért van?
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 08.03.2015
    Luramina írta: »
    Sziasztok. Bármikor , amikor el szeretném adni a sertéseket , nem adja el , és ezt dobja ki :

    Nincs elég elem.


    Support-Info:
    Command: PBShopSellItemResponse
    ErrorCode: 4
    Timestamp: 1425833404
    Zone: 16
    PID:763647

    ja és a búzát sem adja el.. Ez miért van?

    Ezekből a dolgokból a géped többet mutat, mint ami a szerveren van. Ez egy bug. Egy ki-be lépés után általában szinkronizálódnak a számok. Ha mégsem, akkor kevesebbet adj el, ne az összeset.
  • LuraminaLuramina Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 08.03.2015
    hunkeldon írta: »
    Ezekből a dolgokból a géped többet mutat, mint ami a szerveren van. Ez egy bug. Egy ki-be lépés után általában szinkronizálódnak a számok. Ha mégsem, akkor kevesebbet adj el, ne az összeset.
    A ki-be lépés bevált. Köszönöm.
  • Perdant (HU1)Perdant (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 08.03.2015
    Sziasztok!
    Nekem csak 1 kérdésem volna,meddig kell még igy játszani,hogy teljesen mindegy mit csinálok,
    szövi fát locsolok aratok,vagy éppen próbálom inditani az ólakat,arról nem beszélve gondolkodik a hogy most mit tegyen,már szürke homályba úszik minden,és természetesen ki-be lépés 100x és minden létező törlés frissités végig zongorázva és csak ez jelenik meg
    Érvénytelen azonosító.

    Support-Info:
    Command: PBQuestFinishQuestResponse
    ErrorCode: 3
    Timestamp: 1425848726
    Zone: 16
    PID:234602

    Ez már kb 1 hete csinálja!! Mikor kerülnek ezek a hibák ki javításra???????
  • GerappaPlayer (HU1)GerappaPlayer (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 14.03.2015
    Sziasztok!

    Nekem nem működik a Szerencsekerék! Hiába próbálok ki-be lépni, nem történik semmi!

    Köszönöm.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 14.03.2015
    Attachment not found.szupi hiba, nincs is ennyi szöv. tag nálunk...
  • mamoka54 (HU1)mamoka54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Sziasztok .Nem vagyok egy panaszkodó típus, nem vagyok lusta vissza olvasni a hsz.-t , sok esetben olvasom a probléma megoldását !de ami hetek óta folyik a kopasznak is égnek áll a haja ! Egy óra alatt ötször dobott ki elég volt vissza jönni! Rossz esetben vissza se enged ! Tudom,hogy nagyon nagyon sokan írtátok ezt a gondot,és már unalmas, de nem azoknak akik játszani szeretnének ! A probléma megoldásával nem történt semmi, gondolom nem is fog ! hisz jön a hétvége, a heti fárasztó munka megérdemelt pihenése ! Ez mind szép és jó,és jár is a dolgozónak ! Csupán azt szeretném tudni, hogy miért nem történik semmi javítás a belépési gonddal kapcsolatban és kidobásokkal ! Talán egy biztató mondat se ártana , hogy tudnak a problémáról,keresik a megoldást ! Irigylem a játék üzemeltetők nyugalmát,hisz a rengetek panaszt csendben,nyugalomban olvassák ha olvassák, mégsem történik változás ! Ja...és irigylem a fizetésüket is ! Hogy írjak valami jót is, tetszik a fejlesztés !:)
  • mylady52 (HU1)mylady52 (HU1) Bejegyzések: 53
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    semmis az üzenetem én voltam a hülye :)
  • Kalánka10 (HU1)Kalánka10 (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Sziasztok. Állandóan lefagy, kidob, megáll, nem enged be ! nem lehetne már végre csinálni valamit, és komolyan venni a sok panaszt ! ? Egyáltalán eljut az illetékesekhez,tudnak róla ?Netán szabadságon vannak ?
  • SsjSsj Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 22.03.2015
    Sziasztok! Nekem olyan jellegű a problémám, hogy amikor bejelentkezek, akk nem tülti be teljesen a játékot.
    Tudtok vmi megoldást?? Más ilyen jellegű játékot betölt szépen, egyedül ez nem akar!!
    Nettel nem lehet gond, az előbb leirtak miatt. Válaszotokat várom!!
    Köszönöm
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 22.03.2015
    Ssj írta: »
    Sziasztok! Nekem olyan jellegű a problémám, hogy amikor bejelentkezek, akk nem tülti be teljesen a játékot.
    Tudtok vmi megoldást?? Más ilyen jellegű játékot betölt szépen, egyedül ez nem akar!!
    Nettel nem lehet gond, az előbb leirtak miatt. Válaszotokat várom!!
    Köszönöm
    Csak a türelem segít. A szerverrel van gond, te semmit sem tehetsz, mint vársz türelmesen.
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 23.03.2015
    Szép jó napot kívánok.
    Engem is utol ért a zöld háttér.
    3rom böngésző és semmi.
Sign In to comment.