Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Technikai hibák a játékban

Ádám9.b (HU1)Ádám9.b (HU1) Bejegyzések: 21
szerkesztette ezt: 02.09.2015 itt: Technikai problémák és bugok (a)
Sziasztok!

Az utóbbi frissítésekkor több hiba is keletkezett, remélhetőleg javításra kerül még a következő vikingfarm előtt!

-A lovardában az óra és a libikóka embléma a lószállítónál fel van cserélődve, és a nemesítési hatást is van, jogy a csillaghoz adja hozzá, van hogy az ezen belüli értékhez. Valamint a versenyidőnél is 2 hete a kb. 1 hónap van kint.
-A hajóskapitánynál miután terméket adok be, nem látom hogy mennyit adtam be belőle, és hogy mennyi patkót kaptam érte.
-Küldetésnél a helyezés nem mindig aktív, de ha aktív, akkor sem lehet a tagokat egyből meglátogatni, csak a ranglistás kereséssel.
-Kisebb hiba: a tópusi szigeten nem pörög a malom kereke.

Ennyi rendbetétel szerintem ráfér a farmra újabb nagy feladatokelőtt!
Előre is köszönöm!
Post edited by Ádám9.b (HU1) on
«1323

Hozzászólások

  • Mutyinka2Mutyinka2 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 17.02.2015
    A mostani frissités óta eltünt 20 millám!! Hogy fogom ezt visszakapni? Mert nem azért dolgozok hogy egyik percről a másikra eltünjön!!!!! Ez sajnos már nem az első eset!!!!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.02.2015
    Mutyinka2 írta: »
    A mostani frissités óta eltünt 20 millám!! Hogy fogom ezt visszakapni? Mert nem azért dolgozok hogy egyik percről a másikra eltünjön!!!!! Ez sajnos már nem az első eset!!!!

    Szia!

    Ha ilyen problémád adódik és egy frissítés sem oldja meg, írj kérlek a Supportnak.

    Zsuzsi
  • Kálmán bácsi (HU1)Kálmán bácsi (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 18.02.2015
    sziasztok

    A csevegőnél új üzenetkor nem jelenik meg a piros felkiáltójel. A csevegő órája -10 órával mutat kevesebbet az aktuális időtől.
    Mi a teendőm, vagy mi a megoldás erre?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 20.02.2015
    Attachment not found.Hali, ilyesmivel találkozott már vki?
    Újjabb hiba, amit 1 sima ki meg belépés nem oldott meg....
    rendesen odafagyott az a küldis felirat akár kijelentkezteve voltam (a képen), akár nem...és kiikszeltem, de akkor már a gép fagyott le:mad:
    örülök, h amikor újra megnyitottam az oldalt akk már nem volt ott..
  • Laudina (HU1)Laudina (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 20.02.2015
    Sziasztok!
    Benny rendszeresen eltünik(kagyló árus), csak egy ki-belépés segít rajta.
    Előre is köszönjük a javítást.
  • khadir (HU1)khadir (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 21.02.2015
    Jó lenne ha már a sok hibákat ki tudnák javítani
    Ha küldetésben vagyok a csirke ólnál 90 db ir be 270 helyet
    Így nem sok kedvem van a küldetésekhez
    Tisztelettel
  • GirlAnyus52 (HU1)GirlAnyus52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 291
    szerkesztette ezt: 21.02.2015
    Sziasztok! Ti be tudtok lépni a játékba? Mert nekem nem sikerül! (Trükkök bevetve)
  • voyage (HU1)voyage (HU1) Bejegyzések: 72
    szerkesztette ezt: 21.02.2015
    Sziasztok!

    Én sem tudok belépni már órák óta. Napok óta döglődik a játék, volt, hogy vagy tíz percig töltötte magát, mire belépett, de most nem akar. Ez már tényleg nevetséges. És jééé, pont akkor, mikor itt a tervező. Ha emiatt a délutáni tervezőről lemaradok, márpedig nagyon valószínű, hogy lemaradok, akkor nagyon-nagyon pipa leszek.
    És még mielőtt valaki elmondaná a megszokott szöveget, több böngészővel is próbáltam, takarítottam, miegymás, de miután minden más weboldalt be tud hozni a böngésző, így ez nem lehet gond, ja és az egyik böngésző kiírta, hogy a szerver nem elérhető......
  • Pami8 (HU1)Pami8 (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 22.02.2015
    Ez a játék kezd egyre viccesebb lenni.Nem elég hogy előbb kijelzi hogy vége a küldinek minthogy letelik a 30 perc.
    Most szerinte a 3x555 csak 1110.
    Kezd elmenni a kedvem.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 22.02.2015
    Hali, nagyon sok hiba van mostanában a játékban.
    És nagyon jól jönne ha javitanák őket.

    Pl: eltűnik az event feladat, lefagy a játék, ha kihivok valakit lóversenyre sokszor meg se jelenik a tájékoztató leirás nem ir ki semmit, csak ki és belépéssel oldódnak meg a hibák, és látom, h eltűnt a benzinem,holott meg sem jelentette a vrsenyt..A lovardás verseny player vs player versenyt nemrég vezették be akkor kiirta, h 1
    hónapig tart és még ma is azt irja, h 1 hónapig. Továbbá belépéskor üres a küldetés
    lista...

    Ide írjátok a játékban tapasztalt hibákat.
  • ibici (HU1)ibici (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 22.02.2015
    Nálam ha be tudok lépni mert általában be sem enged,akkor nem nyitható meg a hajó,a garázs,amit leírtál a benzinről ugyanígy van.Az épületek alig vagy egyáltalán nem töltődnek be,de mindez csak akkor van ha kivárom azt a kb 2 órácskát ami alatt egyáltalán beenged:(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 22.02.2015
    a lovak versenyeztetésénél én is tapasztalom, hogy csak újraindítás után látni a versenyt, persze benzint levonja.
    sokszor a szigetnél a feladatsorok is eltűnnek, amit szintén újraindítással kapok csak vissza
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 22.02.2015
    ibici írta: »
    Nálam ha be tudok lépni mert általában be sem enged,akkor nem nyitható meg a hajó,a garázs,amit leírtál a benzinről ugyanígy van.Az épületek alig vagy egyáltalán nem töltődnek be,de mindez csak akkor van ha kivárom azt a kb 2 órácskát ami alatt egyáltalán beenged:(

    Sziasztok!
    Sajnos nálam is áll ez a hiba, pedig már töröltem a chromot, újra telepítettem, a flasht is, de még így sem lehet rendesen belépni, üres kockák az épületek helyén, a földeken nem látszik mi van éppen ültetve................:(
    szóval valami nagyon nincs rendben :(
  • BigMen (HU1)BigMen (HU1) Bejegyzések: 17
    szerkesztette ezt: 22.02.2015
    Sziasztok.
    Szeretném jelezni, hogy három napja nem lehet a lószállítónál versenyezni, tele 100-on az üzemanyag, feladja a kiválasztást, elindítom a versenyt..... és semmi. Kidob az egészből és nem tudok semmit sem csinálni.
    Jó lenne, ha valaki megmondaná, hogy miért van ez, a másik pályákon megy a verseny a szöviben, csak nálam
    nem csinál semmit.
    Így nem igazán haladok, pedig a többiek a hírdetőtábla szerint versenyeznek velem. Van megoldás??? Jó volna,
    ha játszani is lehetne a JÁTÉK-kal!!! Köszi. Szép napot!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 22.02.2015
    BigMen2 írta: »
    Sziasztok.
    Szeretném jelezni, hogy három napja nem lehet a lószállítónál versenyezni, tele 100-on az üzemanyag, feladja a kiválasztást, elindítom a versenyt..... és semmi. Kidob az egészből és nem tudok semmit sem csinálni.
    Jó lenne, ha valaki megmondaná, hogy miért van ez, a másik pályákon megy a verseny a szöviben, csak nálam
    nem csinál semmit.
    Így nem igazán haladok, pedig a többiek a hírdetőtábla szerint versenyeznek velem. Van megoldás??? Jó volna,
    ha játszani is lehetne a JÁTÉK-kal!!! Köszi. Szép napot!

    kedves BigMen
    ezt a problémát egy ki-belépés megoldja. tudom... nem ez a megfelelő megoldás, de sajnos amíg ezen a fejlesztők nem változtatnak, addig semmit nem tehetünk :)
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 22.02.2015
    Liz652 írta: »
    kedves BigMen
    ezt a problémát egy ki-belépés megoldja. tudom... nem ez a megfelelő megoldás, de sajnos amíg ezen a fejlesztők nem változtatnak, addig semmit nem tehetünk :)

    Igen ám, csakhogy ha kilépsz, többé nem tudsz belépni...
  • Sziren (HU1)Sziren (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 23.02.2015
    Sziasztok!
    A mai karbantartás óta nem sok minden látszódik a farmokon. A főfarmon még megvannak az épületek, de pl a küldetést nem jeleníti, meg hogy micsoda. Csak 3 fehér fogaskerék van helyette. A másik kettőn pedig csak az épületek egynegyed látszódik kb meg a négyzetrács. Meg lehet érzésre klikkelgetni:( Restartoltam a gépet, ki-be lépkedtem, de nem javul. A karbantartás előtt semmi baja nem volt. Mi történt?
  • Ádám9.b (HU1)Ádám9.b (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 23.02.2015
    Valószínűleg központi probléma. Bővebben itt tudod megnézni amit írtam nemrég: Nem tudok belépni a farmomba
    [h=3][/h]
  • 13Éva1313Éva13 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 24.02.2015
    Látom, hogy nem csak nálam jelentkező hiba, hogy nem indul el a játék. Nálam főleg este jellemző, hogy nem tölt be, illetve nem jelennek meg az épületek. Talán egy hete, hogy ezt tapasztalom.
    Nincs esetleg valami hír arról, hogy mikorra javítják a hibát?
  • Jancsy46 (HU1)Jancsy46 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 24.02.2015
    Sajnos az utóbbi időben több alkalommal is a háttér eltűnt, néha a farm egyes épületei is. A hajóm jelzés szerint a kikötőben van, de se hajó, se kikötő nem látható.
    Az egyes ikonok helyett 3 forgó fogaskereket észlelek.
    Az egyes terményeim száma néha indokolatlanul lecsökken. A trágyagyártást este megindítom, jelzi, hogy 60 trágyát fog készíteni. Reggel ZZ van a silón, hova lett az este óta készült 60 trágya?
    Ezeket a kis hibákat javítva a játék sokkal élvezetesebb lenne.

    Jancsy46
  • AmalteaAmaltea Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 25.02.2015
    Sziasztok!
    A farmomról tegnap délután eltűnt sok minden. Lovarda, üvegház, hajó, repülőtér és szinte minden ami a kerítésen kívülre esik. Csak a szövetkezeti fa és a vásártér jelenik meg. Másnak is van hasonló problémája? Kihez forduljak?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 25.02.2015
    Amaltea írta: »
    Sziasztok!
    A farmomról tegnap délután eltűnt sok minden. Lovarda, üvegház, hajó, repülőtér és szinte minden ami a kerítésen kívülre esik. Csak a szövetkezeti fa és a vásártér jelenik meg. Másnak is van hasonló problémája? Kihez forduljak?

    Szia!

    Ez játékbetöltési hiba. Nem tölti be az egészet. Okozhatja lassú internet is.

    Zsuzsi
  • Anna07252Anna07252 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 25.02.2015
    nem kaptam meg a 2 zsetont a szövetkezeti játékba
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 25.02.2015
    Anna07252 írta: »
    nem kaptam meg a 2 zsetont a szövetkezeti játékba

    Szia!

    Ha nem kaptad meg, írj a supportnak. Az aláírásomban megtalálod az elérhetőséget. Vagy a farmod jobb felső sarkában a Kijelentkezés ikon alatti Ügyfélszolgálatra kattints.
    Felnyílik egy oldal, aminek az alján van: E-mailes támogatás. Arra kattints rá. Egy űrlap jön elő, amit értelemszerűen ki kell tölteni és elküldeni nekik.
    Az emialedre először egy automatikus levél érkezik, és majd csak ezután fog a support is válaszolni.

    Zsuzsi
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 25.02.2015
    tök jóóóó
    befejezem a küldit, rá se nyomok a keresés gombra és auto elkezd keresni új küldit
    szuper játék, már nem is kellek hozzá, magától játszik :)))
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 25.02.2015
    Liz652 írta: »
    tök jóóóó
    befejezem a küldit, rá se nyomok a keresés gombra és auto elkezd keresni új küldit
    szuper játék, már nem is kellek hozzá, magától játszik :)))

    Tényleg;)???
    nah én ilyennel még nem találkoztam, de már csak az kéne, h magától is kivinné a küldit, h én ne is kelljek hozzá XD
    ez aztán hiba!
    De szerencsére a 26-i frissnél fogják javitani a hibákat;)
  • dianna1954 (HU1)dianna1954 (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    sziasztok lehet hogy nem jó hejen teszem fel a kérdésemet de azért megkérdem. Miért nem kapott mindenki szuper ajánlatot? Tudjátok a 180% és 120000 szövi pontost elöre is köszi a választ üdv dia
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    dianna1954 írta: »
    sziasztok lehet hogy nem jó hejen teszem fel a kérdésemet de azért megkérdem. Miért nem kapott mindenki szuper ajánlatot? Tudjátok a 180% és 120000 szövi pontost elöre is köszi a választ üdv dia
    Szia!
    Én sem kaptam, nem is tudom mire gondolsz, még soha nem találkoztam vele. Tudomásom szerint a legtöbb ajánlat (bónusz) random jelenik meg a játékosoknál - pl nálam lehet, hogy van 100%-os aranyvásárlási ajánlat, de sokaknál nincs. Persze vannak olyanok is, amelyek mindenkinél jelentkeznek.
  • Ken 38 (HU1)Ken 38 (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    Sziasztok!
    A meseidő eventnél a 3. feladat elvégzése után kapnom kellett volna 3 db. varázsbabot,ha jól értelmeztem.
    De........nem kaptam meg!!Vagy már nem is fogom???

    Üdv: Ken38


    Sziasztok!!
    Bocsika,nem jó helyen kerestem a babot!!Megvan!!!

    Üdv:Ken.
  • Édua3 (HU1)Édua3 (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 26.02.2015
    Sziasztok! A megsimogatott kacsaólamat és vadvirágomat nem tudom leszedni. Így igen nehéz nyerni, és megfelelő pontot szerezni. Tudtok ebben segíteni? Köszönöm
Sign In to comment.