Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Eventekkel kapcsolatos kérdések - archívum

11122

Hozzászólások

  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 22.01.2015
    Ádámmaci írta: »
    Nem azt számolja mennyit indítasz, hanem mennyit gyűjtesz be....

    Igaz, erre nem figyeltem. Khm... De az még nagyobb baj, mert éjjelre 10-nél bőven többet szoktam berakni, csak arról nem csináltam képet. :( Így nem is állítom biztosan, de majd figyelni fogom, leszedéskor nő-e 12-vel, mert most már gyanús. A nagygenerál iránti igényemet viszont fenntartom. :D

    Kiegészítés: Figyeltem. Hozzáadta az újabb leszedést. Akkor lehet, hogy tényleg csak 10-et indítottam éjjelre. Az eventnél valóban a begyűjtést számolja, ellentétben a projekttel, ahol az indítást. Ez zavart be. Köszi, Ádámmaci, igazad volt! :)
  • kicsi1986 (HU1)kicsi1986 (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Sziasztok!

    A mai nap folyamán várható event???
  • FarmerSzilvia2FarmerSzilvia2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Sziasztok!
    Omar milyen gyakran jön?Tudom,hogy az előbb ment el a farmról és most a szigeten van.De kb. hány hetente jön?
    Előre is köszönöm!:)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Sziasztok!
    Omar milyen gyakran jön?Tudom,hogy az előbb ment el a farmról és most a szigeten van.De kb. hány hetente jön?
    Előre is köszönöm!:)

    szia Szilvi
    milyen igazad van, jó lenne ezt is megfigyelni, mint a tervező érkezését. elég hamar elment, maradhatott volna még egy kicsit, hisz most értem éppen haza. milyen kereskedő az ilyen????? :D
  • GonoszkaaaaGonoszkaaaa Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Cidra írta: »
    Sziasztok!
    Tudja valaki mire jó a szigeten a prémium takarmány és trágya? Mit adnak, amit a sima nem?


    Az elején adja mikor még alig van tápod-trágyád így kiegészítésnek nagyon jó és nem von le szigetdollárt mikor elküldöd termelésbe
    kicsi1986 írta: »
    Sziasztok!

    A mai nap folyamán várható event???

    Az utóbbi időkben egymás után indultak az eventek így "jogosan" én is arra készültem h indul event ezért nagyon csalódtam mikor nem történt semmi :(
    ha már a játékosok hozzá szoktak h folyamatosan mennek az eventek akkor nem valami kellemes mikor elmarad az indítás :(
    én napi 10 órát dolgozom amellett játszom reggel indulás előtt 1 órát és munka után este 3 órát. Nehéz így az event főleg mikor délben indítják így pl ázsiainál 1 napos csúszás ugye a cseresznye miatt. Ma reggelre vártam event indulását fel is készültem rá tipp szerűen erre nem is indult de még csak délben sem :( most törhetem a fejem reggel indul e vagy sem én meg nem merek beszedni! Kíváncsian várom a fejleményeket!
    Csaba111 írta: »
    Mikor lesz legközelebb viking- vagy szigetfarm?

    A melegházba vetéskor ha elkezdi felesbe mutatni a vetést "fele délicsümölcsöt mutat fele meg a viking farmos gyümölcsöt" akkor tudható, hogy hamarosan jön a következő sziget :) most déligyümölcsöt mutat "telibe" ha ennek a szigetnek vége pár nappal utána elkezdi "felesbe" mutatni vetéskor a magokat :) én ezt tapasztaltam :)
  • retina221 (HU1)retina221 (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Igen én is az elmúlt heteket nézve este szépen beültettem mindenem spéci káposztával,gondolva reggel hawai event lesz,de semmi.Ma meg nem mertem leszedni,mégse menjen már közel 4000 kárba. :((((
  • GonoszkaaaaGonoszkaaaa Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 30.01.2015
    Szuper jó :(
    event még mindig sehol a káposzta meg már 24 órája ott áll 8 földön :(
    csak így tovább vegyék el még jobban az emberek kedvét :(
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 30.01.2015
    retina221 írta: »
    Igen én is az elmúlt heteket nézve este szépen beültettem mindenem spéci káposztával,gondolva reggel hawai event lesz,de semmi.Ma meg nem mertem leszedni,mégse menjen már közel 4000 kárba. :((((
    Szuper jó :(
    event még mindig sehol a káposzta meg már 24 órája ott áll 8 földön :(
    csak így tovább vegyék el még jobban az emberek kedvét :(

    Sziasztok!

    Amikor a Szigetfarm megy, akkor a Hawaii event ki szokott maradni. Sőt, mostanság beelőzi a Földönkívüli és csak utána jön a Hawaii.

    Zsuzsi
  • GonoszkaaaaGonoszkaaaa Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 30.01.2015
    Nekem 8 csak jött volna event
    ez a sziget amúgy is csak elveszi az ember kedvét.
    Napi 4 órát van időm játszani amellett a szigetet vinni lehetetlen csak el veszi az ember kedvét hogy nem tud haladni egyről a 2-re.
    Az eventeket legalább végig tudom csinálni. Bár díszre már nincs szükségem mert nem használok meg annyi van már raktáron is de dolcsi és tp jól jön na meg a sikerélmény. A szigettel játszanak a gazdagok nekünk csóróknak jó az event is.
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 30.01.2015
    Sziasztok!

    Amikor a Szigetfarm megy, akkor a Hawaii event ki szokott maradni. Sőt, mostanság beelőzi a Földönkívüli és csak utána jön a Hawaii.

    Zsuzsi
    Nekem 8 csak jött volna event
    ez a sziget amúgy is csak elveszi az ember kedvét.
    Napi 4 órát van időm játszani amellett a szigetet vinni lehetetlen csak el veszi az ember kedvét hogy nem tud haladni egyről a 2-re.
    Az eventeket legalább végig tudom csinálni. Bár díszre már nincs szükségem mert nem használok meg annyi van már raktáron is de dolcsi és tp jól jön na meg a sikerélmény. A szigettel játszanak a gazdagok nekünk csóróknak jó az event is.

    Sziasztok!
    Én is úgy számítottam, hogy a Hawaii kimarad (bár a szigetek miatt én csak 2* találkoztam vele, amióta játszom), de legalább másik jönne akkor, amikor az ember számítana rá. Sokkal többet lehet fejlődni az eventtel, mint a lovarda versenyzési lehetőségével, aminek megint alig van hatása a főfarmra. Én még nem vagyok olyan szinten, hogy egy 74-es dísz raktárban csücsüljön, nekem nagyon sokat jelent egy event befejezése a sikerélményen túl is.
    Olvasom, hogy többen kudarcként élik meg, nem tudják befejezni, de jó lenne, ha folyamatosan menne, lehetőség lenne arra, hogy aki az adott héten úgy gondolja, nincs elég kapacitása rá, kihagyja, aki viszont vállalja, az tudjon haladni. Örülnék, ha a moderátorok ezt közvetítenék a fejlesztő felé. Köszönöm.
    Jó játékot. Ildikó
  • GonoszkaaaaGonoszkaaaa Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 03.02.2015
    Végre meg jött az event :)
    és igazatok volt kimaradt a hawai :)
    ugyan 10 órával le vagyok maradva mert csak délután meló után tudtam indítani de így is jó :)
    ha a hawai indult volna most akkor már sokkal rosszabb lenne a helyzetem :)
    Köszönöm :)
  • kiskakas78 (HU1)kiskakas78 (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 07.02.2015
    Sziasztok. Lenne egy kérdésem.Az eventeknél nem lehetne a kitevő ajándékokon változtatni.Azok a játékosok akik már régebben játszanak,azoknak már annyi egyforma (vára,teakertje,) van,hogy nincs miért eventet csinálni.Szerintem jó lenne ha két ajándék közül lehetne választani.Akinek még nincs a régiek közül az választhatja azt, akinek meg sok van az választhatna mást.Szerintem sokan örülnének neki.
  • Ittsevagyok (HU1)Ittsevagyok (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 10.02.2015
    Sziasztok!
    Olyan kérdésem lenne miért nem kaptam meg a sárgahibiszkuszom ?Már a második feladat megy :( Kiléptem de nem jelenik meg így sem
  • pannikanéni (HU1)pannikanéni (HU1) Bejegyzések: 27
    szerkesztette ezt: 11.02.2015
    Sziasztok... nekem 2 kérdésem volna
    1. ezzel csatlakozom az egyik előttem szólóhoz...az eventeknél változtatni kellene az ajándékokon, v legalábbis választási lehetőséget adni...a kicsiknek nagyon jól jön a dísztárgy..., de nekem már tele a raktáram, nem tudom hova tenni őket...
    2.gy.i.k-ből szerettem volna a szövim tagjainak kimásolni az event feladatokat... sikerült is mindet, 1 kivételével...a 4 feladatnál arra hivatkozik, h "sofo" szót tilos leírni, és töröljem különben nem mehet át. Na most, mivel másoltam, az van benne ami volt is, de ehez hasonló sincs... miért van ez?
  • geri 55552geri 55552 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 11.02.2015
    nincs eventem
  • pannikanéni (HU1)pannikanéni (HU1) Bejegyzések: 27
    szerkesztette ezt: 11.02.2015
    bocsi...."mofo" szót jelölt meg, ami önmagában is értelmetlen, de nincs is a szövegben...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 11.02.2015
    geri 55552 írta: »
    nincs eventem

    szia
    ha ki és belépés, ill. sütik és előzmények törlése után se találod az eventet, akkor írj a Supprotnak, melyet a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt talász. egy kis fejecske fülhallgatóval. a bekövő oldalon görgess az aljára és menj az e-mailes támogatásra. ott tudsz írni a problémádról :)
    bocsi...."mofo" szót jelölt meg, ami önmagában is értelmetlen, de nincs is a szövegben...

    szia
    a privikben van egy trágárság szűrő, ami a "mofo" szót valamiért nem engedi át. ez a "termőföld" szóban van.
    kiemeltem a kérdéses részt. úgy tudod átküldeni, ha space-t raksz a megfelelő helyre. termő föld. így átmegy :)
  • pannikanéni (HU1)pannikanéni (HU1) Bejegyzések: 27
    szerkesztette ezt: 11.02.2015
    köszönöm... :)
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 11.02.2015
    bocsi...."mofo" szót jelölt meg, ami önmagában is értelmetlen, de nincs is a szövegben...

    Szia!
    a (főleg angola épülő) internetes szlengben egy sértő kifejezés
  • eperszem (HU1)eperszem (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 24.02.2015
    Sziasztok!
    Ma reggel kezdtem a meseidő feladatot és az a problémám, hogy a tojást nem számolja. Szerintem már kész kellene
    lennie és még egy darab sincs.
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 24.02.2015
    Szia!

    Tojást nem termelni kell, hanem elérhetővé tenni (rákattintasz a kéz ikonra).
    eperszem írta: »
    Sziasztok!
    Ma reggel kezdtem a meseidő feladatot és az a problémám, hogy a tojást nem számolja. Szerintem már kész kellene
    lennie és még egy darab sincs.
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • nyuszi10 (HU1)nyuszi10 (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 05.03.2015
    Sziasztok!

    Egyetlen eventben (Távol-keleti álmok) vagyok benne.
    A jelenlegi feladat a tusfestmények gyűjtése.
    Adja is őket szépen a rendszer. Viszont mellettük mindenféle virágokat is.
    Jelenleg nincs cseresznyevirág gyűjtés. Ezeket a virágokat pedig sehol sem látom, hogy hová gyűjtené a program. http://puu.sh/gnpmJ/cc5c60fb2c.jpg

    A válaszokat előre is köszönöm.
  • Ircsi50 (HU1)Ircsi50 (HU1) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 05.03.2015
    Összegyűjtöttem a tusfestményt, el is kezdtem a következő feladatot. A tojás és káposzta készen van. De nem kaptam rizs magot így nem tudom a feladatot csinálni. Gyors intézkedést kérnék.
  • Farmer Ági (HU1)Farmer Ági (HU1) Bejegyzések: 70
    szerkesztette ezt: 05.03.2015
    Szia Nyuszi!

    Malacmentő event is van most. ( világos kék autó) Ahhoz gyűlnek a gyógyfüvek :)

    További szép napot kívánok!
  • nyuszi10 (HU1)nyuszi10 (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 05.03.2015
    Szia Nyuszi!

    Malacmentő event is van most. ( világos kék autó) Ahhoz gyűlnek a gyógyfüvek :)

    További szép napot kívánok!

    Szia Ági!
    Köszi :)
    És én mit csinálhatok ezekkel a szép kis virágokkal?
    Ugyanis nem vagyok benne a malacmentésben.
    Ha elindítom azt az eventet, akkor valahol esetleg megjelennek az eddig virtuálisan begyűlt virágok?
  • MOM3 (HU1)MOM3 (HU1) Bejegyzések: 51
    szerkesztette ezt: 05.03.2015
    nyuszi10 írta: »
    Szia Ági!
    Köszi :)
    És én mit csinálhatok ezekkel a szép kis virágokkal?
    Ugyanis nem vagyok benne a malacmentésben.
    Ha elindítom azt az eventet, akkor valahol esetleg megjelennek az eddig virtuálisan begyűlt virágok?
    Nyuszika, ezt az eventet nem Te indítod el, magától elindul. Ha az autóra rákattintasz, meglátod, mennyi gyógyfüvet kaptál.
  • nyuszi10 (HU1)nyuszi10 (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 05.03.2015
    MOM3 írta: »
    Nyuszika, ezt az eventet nem Te indítod el, magától elindul. Ha az autóra rákattintasz, meglátod, mennyi gyógyfüvet kaptál.


    Kedves MOM3!
    Az "elindítást" úgy értettem, hogy elkezdem, rákattintok, részt veszek benne stb... :)
    A választ pedig köszönöm!
    Szép napot.


    Későbbi kiegészítés: 515 virágot sikerült eddig összeszedni! Nem rossz!
  • ilona59 (HU1)ilona59 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 10.03.2015
    Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni. Ma indult a földönkívüli event és nem enged be a játékba. Már az előzőt sem tudtam elindítani, most is ugyanúgy szürke a - rendben - nem enged választani. Előre is köszi.
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    szerkesztette ezt: 10.03.2015
    Szia . Próbáld meg a gépedet frissíteni.Ha nem sikerül akkor a böngészési adataidat is próbáld meg törölni,csak ne legyél a játékba lépjél ki.Mert lehet a sütik már telítették .Nem tudom,hogy ez mit jelent nekem is így mondták.És utána minden rendbe volt.Ha nem sikerül akkor se írjál a szupportnak és segítenek.
  • ilona59 (HU1)ilona59 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 10.03.2015
    Köszi szépen, megpróbálom.

    Sziasztok. Frissítettem a gépemet, de a böngészési adatokat fogalmam sincs hogyan kell törölni. Én csak egy mezei játékos vagyok. Ha valaki megtenné és részletesen leírná lépésről lépésre hogyan kell ezt csinálni nagyon megköszönném. Szeretek játszani, de egy számítógépes analfabéta vagyok. Köszönöm segítségeteket.
Ez a beszélgetés lezárult..