Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Játékelem megbeszélése: Lovastanya

godrial (HU1)godrial (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
szerkesztette ezt: 09.01.2016 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Ádámmaci írta: »
Sziasztok! Szerverleállás lesz, tudni az okát? Megint hotfixek lesznek?


Szia, az angol fórumon van egy frissítés mára. Még nem fordították át magyarra.

A lótanyához kapunk frissítés.
Post edited by Kapa333 (HU1) on
«1325

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Köszi Godrial. Legalább tudjuk némileg miért áll a szerver... Lehet a lótanyás pároztatásakor hiányzó plusz tulajdonságot javítják...majd kiderül.
  • godrial (HU1)godrial (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Ádámmaci írta: »
    Köszi Godrial. Legalább tudjuk némileg miért áll a szerver... Lehet a lótanyás pároztatásakor hiányzó plusz tulajdonságot javítják...majd kiderül.

    Ha jól értettem akkor a játékos vs játékos versenyt aktiválják ezzel a frissítéssel. elég hosszú a leírása - mindent nem értettem és a gugli se fordított vmi helyesen
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Azért rossz, hogy még a hírét se láttuk hogy ma frissítés lesz, vagy legalább tudtunk volna róla pár szót.De mindegy majd kiderül. Közben én is megpróbáltam lefordítani nettel, de elég fura mondatok voltak, és biztos a magyar fordítás jobb lesz:)

    Így is sok probléma van vele, és kíváncsian várom, hogy azokat javították-e. Pl a nemesítésnél 1 tulajdonsággal kevesebb van, illetve én úgy láttam nem mindegy hogy melyik paci van fent és lent, és attól függően mutatja az esélyt egy új szintre.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    godrial írta: »
    Szia, az angol fórumon van egy frissítés mára. Még nem fordították át magyarra.

    A lótanyához kapunk frissítés.

    Szervusztok!

    Én is köszönöm Godrial, hogy te legalább tájékoztattál bennünket!
    azért csak-csak adtak eddig hírt a leállásokról, és aszerint tudtunk "tevékenykedni", ez sajna most kimaradt!
    ÉS persze a méhecskés event is bele csúszik ebbe az időbe, pedig sokunknak nincs még kész:(
    köszi, zsuzsan.
  • Mayu42 (HU 1)Mayu42 (HU 1) Bejegyzések: 56
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Sajnos efféle hibajavításokról szó sem esik benne :(

    Valóban versenyeztetni lehet őket, ez is szezonális lesz, mint a szöviverseny.
    Dióhéjban összefoglalva kihívhatsz játékosokat, vagy Téged hívhatnak ki versenyre, aranypatkókat lehet nyerni. Ha kihívtak, nem tudod elutasítani, a verseny már mindenképp lemegy. A versenyzéshez 12 üzemanyagra lesz szükség, elsőre 100-at kap mindenki. Ez újratermelődik, óránként 10 db, de persze erre is lehet majd gyorsítókat venni :)

    Különböző ligákba (szintekbe) kerülhetsz az elért eredményektől függően, a legjobb a gyémánt, de mindenki bronzból indul alapból. A szintlépésekért jutalom jár, dollár/arany.

    Ami újdonság lesz még, hogy lesz egy panel, ahol mindenféle adatokat láthatsz a verseny állásáról, megjelennek új Primeday-akciók ezzel kapcsolatosan, a lovaskiképzők 10-es szintig fejleszthetők és még több gyümit lehet majd elküldeni a kapitánnyal.

    Nagyjából ennyi :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Köszi Mayu42 a lényeg összefoglalását. Kíváncsi leszek milyen lesz, de a szövi EP verseny után már nem igazán számítok sok pozitívumra...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    tényleg.....
    azért már teljesen leszoktak arról, hogy tájékoztassanak a frissítésekről?
    az utóbbi időben csak annyit látunk, h leáll a szerver és azt sem tudni, hogy miért
    régen mindig volt egy rövid tájékoztató a Hírekben
  • Mayu42 (HU 1)Mayu42 (HU 1) Bejegyzések: 56
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Alapvetően az egész lovasdit nem kedvelem, de ha más nem, legalább gyakorlatban lesz egy kicsi értelme az eddig fejlesztett lovaknak.

    Mivel a nyeremény (az egymással való versenyzésből) is aranypatkó, még mindig csak önmagába fordul vissza a folyamat; jobban örülnék, ha a szigetbe fektetett, a főfarmtól elvett pénz valamilyen szinten ugyanoda is menne vissza, vagyis a nyeremények a főfarmon felhasználható dolgok (is) lennének, de legalább már valami változás van és nem csak nő a lovam szintje a maga örömére :)

    Egyébként az elfelejtettem az összefoglalásba beírni, hogyha nyersz a versenyen, akkor lópatkó és ranglistapont is jár, de ha vesztesz is, kapsz patkót :)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    "Nagyjából ennyi"

    Kedves Mayu, nekem épp elég is ennyi, sőt, sok is, meg SOKK is
    :confused:

    De, mindenképp köszönöm a beírásod:)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Sziasztok!
    Ismerkedek vele, nem igazán értem még, de már állítólag versenyeztek ellenem, és vesztettem, és hasonlók...Kíváncsi leszek hogy lesz, 1 hónap alatt hogy lesz. Kérdés az üzemanyag honnan lesz...
  • Tiger1977 (HU1)Tiger1977 (HU1) HU1 Bejegyzések: 219
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Ádámmaci írta: »
    Sziasztok!
    Ismerkedek vele, nem igazán értem még, de már állítólag versenyeztek ellenem, és vesztettem, és hasonlók...Kíváncsi leszek hogy lesz, 1 hónap alatt hogy lesz. Kérdés az üzemanyag honnan lesz...

    Hát ami azt illeti a kedves játékfejlesztők sajnos elfelejdkeztek a leírásról...

    nem baj fő hogy aranyért lehet újra tölteni a benzinkutat vagy naponta 3x pár csepp üzemanyagot venni dollárért...

    Köszönjük szépen a "valamit" a lovakkal kapcsolatosan....Ismerkedem vele én is.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Én elhasználtam az összes benzinem, és sehol nem találok hozzá semmit honnan lesz majd olyanom...Persze kaptam érte aranypatkókat, de nincs semmi infónk róla. Remélem mihamarabb pótolják majd ezt, akinek a feladata. Köszi.

    Közben megtaláltam a napi 3 üzemanyagom, ami 24000-ért vásárolható és valami 24 órás bizét is találtam alatta kannában...
  • godrial (HU1)godrial (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Ádámmaci írta: »
    Sziasztok!
    Ismerkedek vele, nem igazán értem még, de már állítólag versenyeztek ellenem, és vesztettem, és hasonlók...Kíváncsi leszek hogy lesz, 1 hónap alatt hogy lesz. Kérdés az üzemanyag honnan lesz...

    Ádámmaci, óránként kapsz 10 üzemanyagot. üzenetet kapsz mikor kihivtak és ott látod h nyertél vagy veszítettél. A verseny kihivás menü bal felső sarkában látod h mikor kapsz benzint ill a zöld karikára kattintva tudsz venni 1 nap 3x8 benzint dolcsiért vagy a többit aranyért.
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Sziasztok,szép napot!
    Hurrá kaptunk a lovakhoz is versenyzési lehetőséget,kipróbáltam és vesztettem.
    Szeretek versenyezni de csak akkor ha az én ráfordított időm és az ügyességem befolyásolja a végeredményt.
    A VAK SZERENCSÉT meghagyom másnak. :)
  • Mvkati (HU1)Mvkati (HU1) Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    zöld boriték szerint kaptam 4 aranypatkót,de csak frissitéssel kapom meg, vagy ha kibelépek.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Beth-Seba írta: »
    Sziasztok,szép napot!
    Hurrá kaptunk a lovakhoz is versenyzési lehetőséget,kipróbáltam és vesztettem.
    Szeretek versenyezni de csak akkor ha az én ráfordított időm és az ügyességem befolyásolja a végeredményt.
    A VAK SZERENCSÉT meghagyom másnak. :)

    Szervusztok!

    Igazad van Beth, én nem is merek versenyezni, ki a jó fene tudja mi befolyásolja a végeredményt, ha egy 36-os ló ki kaphat egy 15-östől:confused:
    Pedig azért míg el jut az ember a 36 lóig, sok-sok patkót "elfogyasztott", az időről már nem is beszélve!
  • mRNSmRNS Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    ááááá pont olyan mint a küldetéseknél áááá:mad:
    asszem nem nézik, h hányas szintővel raknak össze
    1) 5-ös tenyésztési tényezős lovam veszit 39 es ellen - persze ez logikus, viszont...
    2) amikor a 2-es tenyésztési tényezős lovam nyer 13 -as ellen az miiiii????? ;s ugyanez a ló nyer 20 as ellen.(mi van? minél magasabb a ló szintje, annál kisseb az esély a győzelemre??? és minél alacsonyabb a szint, annál nagyobb a győzelem valószinűsége???? )
    3) mikor hivhatok ki újabb játékost? Csak 1 órát ir ki, de időt nem.
    4) akárkit nem is hivhatok ki? A gép szabja meg nekem, h melyik 3-at ?????
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Én eljátszottam az összes benzinem, még a vásároltat is... Azt látom a gép ad be versenyzőket, és jelenleg a 35-ös lovam 40 felettiekkel kellene versenyezzen, de nem eresztem össze őket, mert csak vesztene. Ha lesz leírás folytatom, ja és remélem addig lesz annyi benzinem is, hogy folytassam...
  • sziszi911 (HU1)sziszi911 (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy a lovam 20as szinten volt! A nemesítés után 10es lett..lehet esetleg tudni hogy mit szurtam el?
    Illetve a másik kérdés, az hogy a feladathoz 1 vagy 2 lovat kell 20as szint fölé helyezni? Köszönöm előre is a válaszokat
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    sziszi911 írta: »
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy a lovam 20as szinten volt! A nemesítés után 10es lett..lehet esetleg tudni hogy mit szurtam el?
    Illetve a másik kérdés, az hogy a feladathoz 1 vagy 2 lovat kell 20as szint fölé helyezni? Köszönöm előre is a válaszokat

    Szia!

    Nemesítésnél a 2 nemesített lóból egy új ló lesz, aki a szülei értékeinek átlagát kapja meg. Te valószínűleg egy 20-as és egy teljesen 0-s lovat nemesítettél, ezért lett 10-es.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Miért van megint karbantartás??? Végre lett volna pár percem elrendezni a tervezős frissítésem, erre bumm, ma már 2x van karbantartás...nincs ma szerencsém a belépéssel.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Sziasztok.
    Fura ez a lovas dolog.Én is elhasználtam az összes benzint és minden alkalommal nyert a lovam,így eddig tetszett,viszont nem értem,hogy miért ad különböző dolgokat.Van hogy 256 aranypatkót ad,van hogy 10 et,meg zöld kokárdát meg sárga nem tudom mit.Ezek mitől függnek vajon?
    Nah meg valakitől kikaptam jött róla egy levél :D Még olyat......Ott se voltam :D:D:D:D


    haló,most komolyan szivatnak hogy vettem valami gyorsítót,most meg nincs is versenyszezon?


    már megint van szezon :D hmmm
  • bjoe68 (HU1)bjoe68 (HU1) Bejegyzések: 57
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Sorra nyerem én is a lóversenyeket. Kapom a zöld kokárdaszerű cuccokat, de minek és hol gyűlnek?
    Mire használhatók. A képzési sárga csillagok is csak úgy vannak, vagy van értelmük?
  • breakelekbreakelek Bejegyzések: 17
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Angol forumon a legujabb lóvas frissités
    leirása röviden és egyszerüsitve néhol:
    http://en.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?132010-Update-January-29th-Horse-Ranch-Player-versus-Player-competitions

    Versenyezhetsz más játékos lóva ellen,
    3 ellenfél közül választhatsz,
    ha választotál egy ellenfelet akor választhatsz

    versenyszámot is,
    Miután meg küzdötél az egyik lehetséges

    ellenfélel, kapsz egy újat
    Az ellenfél elenni verseny üzemanyagba kerül,
    Ha nyersz az ellenfél elen akor kapsz arany

    patkot és rangsor pontot, ha veszitesz akor

    csak aranypatkot

    Üzemanyag és extrák üzemanyag fejlesztök:

    100 üzemanyagot kapsz,
    Minden kihivás 12 üzemanyagba kerül,
    Óránként 10 üzemanyagot kapsz,

    üzemanyag fejlesztök(elérhető plusz jellel az

    üzemanyagnál)

    3 fajta van:

    üzemenyag vétel(24 óra alatt kb 3szór)
    üzemanyag óránkénti termelödését növeli 24

    órára vehető
    üzemanyag tank mérete csak aranyért növelhető,

    és egész verseny alatra vonatkozik.

    elsö kető aranyért és dollárét is el érhető.

    Más játékos álltal kihiva

    A kihivás automatikusan le játszodik, nem tudod

    el fogadni vagy el utasitan, levélben

    informálnak a kihivás eredményéről.
    Kiválaszthatod melyik lóvad versenyezen a

    kihivó ellen a Verseny elökészitése fülnél, ha

    nem teszed akor random modon választ a lóvaid

    közül.
    Ha nyertél az ellenfél ellen akor meg nézheted

    az adatait és kapsz arany patkot.
    Ha veszitesz akor meg nézheted a ellenfél

    adatait és veszithetsz rangsor pontot atól

    függöen melyik Ligában vagy.

    Üzenő fal:

    Új üzenö falat meg találod a lószálitó mellet
    itt találsz egy csomó információt,

    helyezésedröl,ajándékokról, verseny idö tartam

    stb

    Verseny idöszak:

    6-12 hetes a verseny idöszak
    csak ebben az idöben versenyezhetsz másik

    farmer lóva ellen, de két verseny közt csak

    George, Lester és Tessa ellen idulhatsz.

    5 különbőző Liga van:
    Bronz,Ezüst,Arany,Platina,Gyémánt

    Mindenki a Bronzban kezd és onnan dolgozhatja

    fel magát.
    Minden Ligában más bonuszok vannak
    Minden Liga osztályokra van osztva, amin

    keresztül kel haladnod hogy a következő Ligába

    mehes.

    Az osztályok lehetővé teszik hogy feljebb

    haladj a ranglétán és közben ajándékot szerez.

    5 osztály van minden ligában kivéve a Gyémátban
    Amint mások osztályba kerülsz, kapsz egy kis

    aándékot
    Ha vissza esel, nem veszited el a már

    megszerzet ajándékot illetve nem szerezheted

    meg újból mikor vissza mész.
    Ha sikerül feljebb jutnod a Ligában akor abban

    kezded a következő verseny idényben.

    A helyed a ranglistán a szerzet ranglista

    pontól függ.

    Ranglista pontot csak megnyert kihivással

    szerezhetsz, ha téged hivnak ki akor csak arany

    patkot.
    Ha te hivsz ki valakit és veszitesz, nincs

    büntetés ha téged hivnak ki és veszitesz akor

    veszithetsz ranglista pontot.
    Hogy mennyi ranglista pontot veszitesz az atól

    függ melyik Ligában vagy. Bronzban nem

    veszithetsz egyet sem. De ahogy haladsz felfele

    a ranglistán egyre többet és többet

    veszithetsz.


    Gyémát Liga különleges igy egyébb szabályok

    vonatkoznak rá:

    Nem elég a Platinum liga végét el érni, hanem

    50 szer kell nyerned mig a platinában vagy.
    Nem eshetsz ki a Gyémánt ligából a verseny

    idény alatt.
    Ha a Gyémát ligában vagy csak akor láthatod a

    helyezésedet szóval csak ekor látod hogy

    teljesitetél a többi versenyzőhöz képest.
    A legjobb játékosok a Gyémánt ligában esélyesek

    extra ajándékra.

    Ajándékok:

    Nyert versenyen másik ló ellen, aranypatkó és

    ranglista pont
    Minden új osztályba lépéskor, egy ligán belül.

    Ha nem gyűjtöd be manuálisan akor a verseny

    idény végén atomatikusan meg kapod.
    Majd meg nézheted hogy mit nyertél

    Nyereményeknél.
    Ha Platina vagy Gyémánt ligába kerülsz esélyed

    van plusz ajándékok megnyerésére.
    Késöbbi frissitésel Cimek is elérhetök lesznek

    Plusz frissités:

    Prime day, Angyal és ördög extra dolgok.
    Fejleszthető a verseny pálya 10 szintig.
    A hajon a szigetes, vikinges gyümölcsöknél 4dik

    mennyiség is választható.

    kb ennyi, remélem segitetem :))
    helyesirási hibákért elnézést ....
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    bjoe68 írta: »
    Sorra nyerem én is a lóversenyeket. Kapom a zöld kokárdaszerű cuccokat, de minek és hol gyűlnek?
    Mire használhatók. A képzési sárga csillagok is csak úgy vannak, vagy van értelmük?

    Szia!

    A képzési sárga csillagok ugyanúgy fontosak, mint a farmokon a kék csillagok, vagyis a Tapasztalatpontok. Csak a sárga csillagok az adott területen adódnak össze (állóképesség, erő, sebesség), és növelik a ló szintjét.

    Csatolok egy képet, ezen próbálom elmagyarázni, mire vannak azok a zöld kokárdaszerű cuccok.

    szezon__ttekint_s_www.kepfeltoltes.hu_.png

    A zöld kokárdaszerűségeket akkor kapod, amikor a lovad versenyez, és nyer. A képen jobb felső sarokban láthatod a hatalmas bronz 5-ös mellett, hogy ott 32 darab gyűlt össze a versenyekből.
    Bal oldalon lenn látsz egy bekeretezett részt. Bronz liga a címe. Függőlegesen van egy mérőszalag, aminek a tetején van egy zöld kokárda és mellette a 250-es szám. Ezen a mérőszalagon vannak bizonyos rovátkák, amik után ajándékok járnak, ha annyi zöld kokárdát már sikerül összegyűjteni. Ott is ugyanúgy a 32-t megjeleníti.

    Zsuzsi
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    bjoe68 írta: »
    Sorra nyerem én is a lóversenyeket. Kapom a zöld kokárdaszerű cuccokat, de minek és hol gyűlnek?
    Mire használhatók. A képzési sárga csillagok is csak úgy vannak, vagy van értelmük?

    Szia bjoe.
    A kokárda az fent gyűlik,mint egy pont és abból kell összegyűjteni,ha minden igaz 250 et,hogy átlépj az ezüst csomagba.Addig 50 pontossával vannak sávok különböző ajándékokkal.Az első 50 kokárdáért nem jár semmi :D
    Abból nem veszíthetsz el,de ha átlépsz az ezüstbe,ut az aranyba,majd a platinába ott a nyerőt hozzáírja,a bukót levonja.Valami ilyesmi :D


    kicsit lemaradtam,de köszi breakelek az infót,így már tiszta a cuccos :D
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Sziasztok!
    Jó, hogy végigolvastam a bejegyzéseket, mert eddig csak kattintgattam, most legalább van sejtésem róla, hogy mit és miért. Magamtól az sem tűnt fel, hogy benzinre van szükségem, de már a benzinkutat is megtaláltam:)))
    Köszönöm azoknak, akik fordítottak a külföldi szerverekről. Tényleg bosszantó, hogy nem kapunk róla leírást.
    Jó játékot, jó versenyzést: Ildikó
  • bjoe68 (HU1)bjoe68 (HU1) Bejegyzések: 57
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Köszönöm Zsuzsi, Bourges

    Az üzemanyag tankot lehet bővíteni azt olvastam, igaz aranyért, de hol? És mi a jelentősége?
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    BREAKELEK, Zsuzsa, köszönöm az információkat:o
  • breakelekbreakelek Bejegyzések: 17
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    üdv

    tapasztalat:

    Lószálitoban válaszátok ki melyik lóvatok versenyzik az ellenfél ellen, ha ő hiv ki, különben random modon választ az istáloból. Ezt a Verseny elökészület fülnél teheted meg.

    Aki akar versenyezni jobban az minimum a Kis újratöltö kanát szerintem vegye meg, több napra elöre meg veheted. illetve kis mennyiségű üzemanyag vehető naponta 3 szór. legalább is ugy tünik.
    Kis tartály bövités nem kell ha napi 2-3szór be lépsz és elhasználod az üzemanyagot.

    Versenynél a nyerési esélyeid kb olyanok mi a George, Lester és Tessa ellen, kb 10szintel magassabbra nemesitési szintnél nincs esélyed hogy nyerjél, alattad lévő kb 10 szintel lejebbieket simán le gyözöd, köztes esetben változik a esélyek.

    Paci nemesités edzés:
    kell az isálóban az extra hely ha nemesitei akarsz, föleg ha magasabb szintes lovad van.

    0 pacit 5szintes edző pályán kb 13szintesre edzheted egy normál edzéssel,
    két 13szintes paci, nemesités lesz egy 13 szintes és egy tulajdonságú pacid
    ezt kb 25-27 szinteg edzheted egy két edzésel normál tartományban ebböl ketöt nemesitesz és lesz egy amit tudsz kb 38 szintig edzened 3-4 normál tartományu edzésel, ebböl kető és tudod edzeni kb 54 szintig gyorsan pár edzéssel.

    óránként 11 üzemagyag esetén van napi 264 üzemanyagod, és 22 versenyre üzemagyagod plusz a kis üzemanyag vétel ha meg veszed. 30 nap alatt 660 versenyre lehetöséged és igy 4 ranglista pont szor 660 lesz 2640 ranglista pontod ha mindet meg nyered max, arany nélkül és kis üzemanyag vétel nélkül

    platina végéhez kell 1250 pont, gyémáthoz platinaban legyél és 50 verseny megnyerése(leirás szerint)

    sok szerencsét mindenkinek:) és sok ajándékot :)
Sign In to comment.