Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Tervező érkezése

1312

Hozzászólások

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    pedroka írta: »
    Milyen havas házról beszéltek??? honnan lehet olyat venni???

    Szia! :)

    Egyelőre még sehonnan nem tudsz havas házat venni. Nagyon valószínű, hogy a vikingekhez fog majd tartozni, ahogyan a rúnák is. (viking kacsaketrecet is láthatsz a tervezőnél és havas szamáristállót is)
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    pedroka írta: »
    Milyen havas házról beszéltek??? honnan lehet olyat venni???

    Amennyiben rákattintasz a tervezőre, mutatja hogy mit lehet vele fejleszteni. Ott látható a havas házikó, de egyenlőre még nincs olyan!
  • Bernie2Bernie2 Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    Csak olyan bosszantó, hogy most itt a tervező, és ez olyan mintha tök hülyének néznének minket:
    Nézd, itt a tervező, de úgysem tudod megcsinálni, mert mire lesz viking-farmod, addigra elmegy...

    Bosszantó!!!!
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    Ugy látom a tervező annyi sütit evett, hogy nem tud elmenni!:) Maradhatna még néhány napig!!
  • turos_csusza (HU1)turos_csusza (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 15.12.2014
    Azért egy kicsit megerőltethették volna magukat a grafikusok a trópusi házzal. Attól hogy elvágtak egy pálmafát és ráraktak pár zöldet a tetőre attól még nem néz ki túl trópusinak.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 15.12.2014
    Szálem írta: »
    Ugy látom a tervező annyi sütit evett, hogy nem tud elmenni!:) Maradhatna még néhány napig!!

    Igen, szerintem nem kopna fel az álla a munkanélküliségtől. ;) Ha csak a sütin múlik, biztosan mindig akadna, főleg így az ünnepek körül. :D (Úgy értesültem 22:30-ig maradt.)
    Bernie2 írta: »
    Csak olyan bosszantó, hogy most itt a tervező, és ez olyan mintha tök hülyének néznének minket:
    Nézd, itt a tervező, de úgysem tudod megcsinálni, mert mire lesz viking-farmod, addigra elmegy...

    Bosszantó!!!!

    Szia!

    Egy kicsit előre szaladtál a történetben. A hivatalosban megírták, hogy a mostani frissítéssel nem csak a lovardát fejlesztették, hanem a közelgő meglepetés elemeit is belerakták már a játékba. (Idézem szó szerint a hivatalosból: Még egy Karácsonyi meglepetést tartogatunk Nektek. Minden előkészületet elvégzünk ezzel a frissítéssel. Kíváncsiak vagytok? Várjatok még egy kicsikét és hamarosan láthatjátok! ) Tehát a tervezőnél is azért látható a havas ház, a viking kacsaól (szerintem még a havas csacsiól is). De! Ezek állandó elemek maradnak a tervezőnél. Nem fognak eltűnni. Így bármikor, ha a tervező megjelenik, tudod majd azokat is fejleszteni. :) Egyébként az összes többi épületed a maximumra fejlesztetted már a 3 farmon, hogy most ezekre került volna a sor és nem tudtad kihasználni? ;):)

    Üdv: Zsuzsi
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 04.01.2015
    Ma megérkezett 0.30-kor az építőmester!:o
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    szerkesztette ezt: 04.01.2015
    Hát nem mindenhol van tervező, mert nálam nincs.

    De lehet el isment, mert rövid ideig volt.
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 04.01.2015
    Tica54 írta: »
    Hát nem mindenhol van tervező, mert nálam nincs.

    Csak figyeld a tervezőt ! Mer visszajön ma még . Általában éjjel jön és kora délelőttig marad , aztán napközben még 2x megjelenik .
  • Csaba222 (HU1)Csaba222 (HU1) Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 28.01.2015
    Sziasztok! Végre itt van a tervező! Éjfélig marad? Biztosan elvileg addig kellene...
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 28.01.2015
    Csaba111 írta: »
    Sziasztok! Végre itt van a tervező! Éjfélig marad? Biztosan elvileg addig kellene...

    Éjfélig soha nem marad, 9-10-ig szokott az én megfigyelésem szerint.
  • csőrike64 (TEST-SERVER1)csőrike64 (TEST-SERVER1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Sziasztok! Tudja valaki februárba mikor lehet számítani a Tervezőre? Vagy hol van jelezve a fórumon?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Csőrike64 írta: »
    Sziasztok! Tudja valaki februárba mikor lehet számítani a Tervezőre? Vagy hol van jelezve a fórumon?

    Szia!

    Épp ezért nyitotta Cidra anno ezt a topikot. Itt írja be az első szemfüles, amikor megérkezik a Tervező. Általában 3 hetente jön, de most is valamivel több, mint 3 hét telt el az utolsó óta.

    Zsuzsi
  • csőrike64 (TEST-SERVER1)csőrike64 (TEST-SERVER1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Köszönöm válaszod, de az utolsó előrejelzett dátum január 4-e volt így a tegnapi érkezéséről sajnos lemaradtam.Pedig itt is kerestem hátha leírták.
    Betti
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 29.01.2015
    Csőrike64 írta: »
    Köszönöm válaszod, de az utolsó előrejelzett dátum január 4-e volt így a tegnapi érkezéséről sajnos lemaradtam.Pedig itt is kerestem hátha leírták.
    Betti

    Senki nem tudja előrejelezni, hogy mikor érkezik a tervező. Mi itt csak annyit teszünk, hogy aki éjfél után tud játszani, és találkozik a tervezővel, az beírja ide. A tervező kétszer is eltűnik napközben, általában éppen reggelente szokott lustálkodni, szóval nem lehet észrevenni, hogy itt van. De ha valaki ide már beírta, hogy látta, akkor a többi játékos tudja, hogy nemsokára ismét fel fog bukkanni. (még kétszer aznap)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 30.01.2015
    Csőrike64 írta: »
    Köszönöm válaszod, de az utolsó előrejelzett dátum január 4-e volt így a tegnapi érkezéséről sajnos lemaradtam.Pedig itt is kerestem hátha leírták.
    Betti

    Szia!

    Január 4-e nem előrejelzés volt, hanem tény. Akkor jelent meg a tervező, azóta pedig 28-án volt. Ahogy Hunkeldon is írja, sajnos csak sejtésünk lehet, mikor érkezik Biztosat nem tudunk.

    Zsuzsi
  • maszatpankamaszatpanka Bejegyzések: 17
    szerkesztette ezt: 30.01.2015
    Sziasztok!

    Sajna, legtöbbször akkor jön a tervező mikor sziget event van. Szal lehet dönteni, mit építesz inkább. Jó lenne ha jönne a szigeten kivűl is.
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 21.02.2015
    Megérkezett az építőmester!!!:o
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 21.02.2015
    Remélem felkészültetek az építőmester érkezésére!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 21.02.2015
    Nálam még nem járt ma:(
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 21.02.2015
    Ádámmaci írta: »
    Nálam még nem járt ma:(
    Perceken belül itt lesz!
    9.00 óra körül várható!
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 21.02.2015
    Szálem írta: »
    Perceken belül itt lesz!
    9.00 óra körül várható!
    Ez nem biztos:)
    Jöhet fél 10-kor, 10-kor, fél 11-kor is...
    Csak az biztos, hogy vagy egész órakor, vagy félkor érkezik.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 21.02.2015
    hunkeldon írta: »
    Ez nem biztos:)
    Jöhet fél 10-kor, 10-kor, fél 11-kor is...
    Csak az biztos, hogy vagy egész órakor, vagy félkor érkezik.

    meg is érkezett :)
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 11.03.2015
    Megérkezett a tervező!!!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 11.03.2015
    It van újra. Hajnalban szokott időben nem jött....mert ha látom nem kezdek fejlesztésbe:(
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 11.03.2015
    Ádámmaci írta: »
    It van újra. Hajnalban szokott időben nem jött....mert ha látom nem kezdek fejlesztésbe:(

    Nem tudom mi a szokott idő, de én mielőtt lefeküdtem, már itt volt, éjfél után nem sokkal.
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 11.03.2015
    Ádámmaci írta: »
    It van újra. Hajnalban szokott időben nem jött....mert ha látom nem kezdek fejlesztésbe:(

    Ádámmaci, ha egyszer leírom hogy megjött, akkor az azt jelenti hogy az nap három alkalommal megjelenik!
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 11.03.2015
    Ádámmaci írta: »
    It van újra. Hajnalban szokott időben nem jött....mert ha látom nem kezdek fejlesztésbe:(
    Szia!
    Én reggel 5.20-kor még találkoztam vele, ugyan nem tudom, mikor ment, de eléggé a megszokott időnek tűnik.
    18-kor újra jött, további jó építkezést kívánok: Ildikó
  • Cidra (HU1)Cidra (HU1) HU1 Bejegyzések: 92
    szerkesztette ezt: 25.04.2015
    Most látom a tervezőt! Volt napközben is, és csak lemaradtam róla? Vagy ma délután jött először?
  • meje (HU1)meje (HU1) Bejegyzések: 49
    szerkesztette ezt: 25.04.2015
    Szia
    Nem láttam reggel, de szövitársaim mondják, most délután jött először.
Sign In to comment.