Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Event megbeszélése: Vikingfarm

11012»

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 14.01.2015
    Sziasztok!
    Nekem 38 millió rúnakövem van, nulla arannyal, min. 120 millió dollárral, és rengeteg időm ment bele, de kész vagyok a vikingekkel. Nálam nem volt, és nem is cél a gyöngy megszerzése, és mivel családom van, későbbiekben nem is lesz ennyi rúnakövem, de kagylóm se. Azt gondolom, hogy a családom is megérdemli, hogy többet foglalkozzak velük, s sokkal kevesebb idővel reménytelen lenne a sziget, és mivel a pacik nem annyira jöttek be, meg díszem is van már, így már nem is vonz. Amíg egyszer nem teljesítem, addig vonz, és persze arany nélkül, de utána már nem annyira dob fel. Ha lesz 3. féle sziget azt végig szeretném majd csinálni, de a jelenlegi 2-t max. 2. fejezet végéig. Jók az istálók, de számomra elérhetetlenek, és így nem is küzdök értük.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 14.01.2015
    Ádámmaci írta: »
    Sziasztok!
    Nekem 38 millió rúnakövem van, nulla arannyal, min. 120 millió dollárral, és rengeteg időm ment bele, de kész vagyok a vikingekkel. Nálam nem volt, és nem is cél a gyöngy megszerzése, és mivel családom van, későbbiekben nem is lesz ennyi rúnakövem, de kagylóm se. Azt gondolom, hogy a családom is megérdemli, hogy többet foglalkozzak velük, s sokkal kevesebb idővel reménytelen lenne a sziget, és mivel a pacik nem annyira jöttek be, meg díszem is van már, így már nem is vonz. Amíg egyszer nem teljesítem, addig vonz, és persze arany nélkül, de utána már nem annyira dob fel. Ha lesz 3. féle sziget azt végig szeretném majd csinálni, de a jelenlegi 2-t max. 2. fejezet végéig. Jók az istálók, de számomra elérhetetlenek, és így nem is küzdök értük.

    Köszönöm, hogy ezt a számomra nagyon szimpatikus hozzászólást megírtad. További kellemes játékot kívánok, amennyit a család mellett megengedhetsz magadnak.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 14.01.2015
    Ádámmaci írta: »
    Sziasztok!
    Nekem 38 millió rúnakövem van, nulla arannyal, min. 120 millió dollárral, és rengeteg időm ment bele, de kész vagyok a vikingekkel. Nálam nem volt, és nem is cél a gyöngy megszerzése, és mivel családom van, későbbiekben nem is lesz ennyi rúnakövem, de kagylóm se. Azt gondolom, hogy a családom is megérdemli, hogy többet foglalkozzak velük, s sokkal kevesebb idővel reménytelen lenne a sziget, és mivel a pacik nem annyira jöttek be, meg díszem is van már, így már nem is vonz. Amíg egyszer nem teljesítem, addig vonz, és persze arany nélkül, de utána már nem annyira dob fel. Ha lesz 3. féle sziget azt végig szeretném majd csinálni, de a jelenlegi 2-t max. 2. fejezet végéig. Jók az istálók, de számomra elérhetetlenek, és így nem is küzdök értük.

    Teljesen egyetértek!
    Nagyon sok idő kell a szigethez, és sok arany, ha istállót is akarsz. A Homokpalotát/Nagy vikinghahót meg lehet csinálni 0 aranyból is, csak jó szervezés és sok játékidő kell hozzá. Igazi kihívás, de másodszor-harmadszor már tényleg veszít a varázsából.
    Ha viszont istállókat is szeretne valaki, azt nem tudom elképzelni arany nélkül. Most már szinte biztos, hogy meglesz a viking kacsám, már csak 2 millió rúnakő hiányzik, de ráment kb. 220 millió dollár és 180 ezer arany. És ugye ez még csak egyetlen ól, szóval aki különleges ólakat szeretne, az nem fogja megunni még a sokadik szigetet sem.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 14.01.2015
    hunkeldon írta: »
    Teljesen egyetértek!
    Nagyon sok idő kell a szigethez, és sok arany, ha istállót is akarsz. A Homokpalotát/Nagy vikinghahót meg lehet csinálni 0 aranyból is, csak jó szervezés és sok játékidő kell hozzá. Igazi kihívás, de másodszor-harmadszor már tényleg veszít a varázsából.
    Ha viszont istállókat is szeretne valaki, azt nem tudom elképzelni arany nélkül. Most már szinte biztos, hogy meglesz a viking kacsám, már csak 2 millió rúnakő hiányzik, de ráment kb. 220 millió dollár és 180 ezer arany. És ugye ez még csak egyetlen ól, szóval aki különleges ólakat szeretne, az nem fogja megunni még a sokadik szigetet sem.

    Hunkeldon, Neked is igazán köszönöm ezt a beszámolót, így már tisztán látom a szigeteventek helyzetét. További sok sikert kívánok hozzájuk, és az egész játékhoz!
  • JULISKA9 (HU1)JULISKA9 (HU1) Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 14.01.2015
    Liz652 írta: »
    szia
    jár a bontásért rúnakő, csak hibás kiírás ugyan úgy, mint az első szigetnél
    annyi rúnakő jár a bontásért, mint a szigetnél kagyló minden egyes épületért, földért stb

    Szia Liz:))köszi a felvilágositást,hogy jár érte rúnakő,csak sajnos ezt nem látjuk,és nem tudjuk,hogy milyen épületért,kertért,vagy disztárgyért mit kapunk,mert tényleg 0-át mutat.Igy ha megkapjuk,azt se tudjuk miért mennyit kaptunk,ha bontunk,ezt majd szerintem javitani kell a következő vikingfarmnál,hogy tisztába legyünk a mennyiséggel.Üdv,:JULISKA9.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.01.2015
    JULISKA92 írta: »
    Szia Liz:))köszi a felvilágositást,hogy jár érte rúnakő,csak sajnos ezt nem látjuk,és nem tudjuk,hogy milyen épületért,kertért,vagy disztárgyért mit kapunk,mert tényleg 0-át mutat.Igy ha megkapjuk,azt se tudjuk miért mennyit kaptunk,ha bontunk,ezt majd szerintem javitani kell a következő vikingfarmnál,hogy tisztába legyünk a mennyiséggel.Üdv,:JULISKA9.

    szia
    ezt találtam neked, csak be kell helyettesíteni, mert ez a szigetes, de mint tudjuk u az :) a 2172-es hsz-t nézd

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?23783-Event-megbesz%C3%A9l%C3%A9se-Szigetfarm&p=231031&viewfull=1#post231031
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 14.01.2015
    Érdekes dolgokat olvatam itt a forumon,Az előző eventet csak részben tudtam megcsinálni, és vettem a fáradságot mikor utóljára voltam a szigeten, felírtam a kagylóimnak a számát 1,591.619 db volt, és most is egyit mutat a raktáram. Tehát a bontásért egyetlen darabot sem kaptam. Lehet hogy csak én voltam az egyetlen aki a bontásért nem kapot egyetlen kagylót sem. Most megint felírom a kövek számát és majd jelzem hogy mi lesz az eredmény. Nem reklamálni akarok, csak érdekességnek írtam ide. Bocs.
  • JULISKA9 (HU1)JULISKA9 (HU1) Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 14.01.2015
    Liz652 írta: »
    szia
    ezt találtam neked, csak be kell helyettesíteni, mert ez a szigetes, de mint tudjuk u az :) a 2172-es hsz-t nézd

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?23783-Event-megbesz%C3%A9l%C3%A9se-Szigetfarm&p=231031&viewfull=1#post231031
    köszönöm Liz hogy igy egyértelművé tetted ,és átláthatóvá,nagyon köszi,mégegyszer.Rendes tőled,Üdv:JULISKA9:))
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 15.01.2015
    JULISKA92 írta: »
    köszönöm Liz hogy igy egyértelművé tetted ,és átláthatóvá,nagyon köszi,mégegyszer.Rendes tőled,Üdv:JULISKA9:))

    szia
    szívesen, bár igazából Zsuzsié az érdem, hisz anno ő írta be, én csak kikerestem neked :)
    bár arra már lusta voltam, h be is helyettesítsem, sorry érte :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 15.01.2015
    Téli termőföld
    1. szint 60
    2. szint 240
    3. szint 1050
    4. szint 5100

    Pingvinmedence
    1. szint 75
    2. szint 300
    3. szint 1500
    4. szint 7500

    Fóka tó
    1. szint 180
    2. szint 450
    3. szint 2100
    4. szint 10500

    Liget
    1. szint 180
    2. szint 450
    3. szint 2100
    4. szint 10500

    Bogyógyümölcsös
    1. szint 180
    2. szint 450
    3. szint 2100
    4. szint 10500

    Báránylegelő
    1. szint 300
    2. szint 1050
    3. szint 4555
    4. szint 24000

    Ház
    1. szint 45
    2. szint 300
    3. szint 1050
    4. szint 3000

    Díszes ház
    1. szint
    2. szint 1200
    3. szint 3000
    4. szint 12000

    Dekoráció
    Kultusz kő 105
    Fenyves 1350
    Titokzatos fa (mystictree) 12000
    Nagy rúnakő (bigrunestone) 24000

    Kőmalom
    1. szint 75
    2. szint 180
    3. szint 2400
    4. szint 15000

    Gabonatároló
    1. szint 75
    2. szint 390
    3. szint 2850
    4. szint 19500

    Alga tartály
    1. szint 90
    2. szint 450
    3. szint 2550
    4. szint 7500
  • demepapa007demepapa007 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 15.01.2015
    sziasztok! azt szeretném kérdezni, hogy a vikinges event is ismétlődni fog vagy csak egyszeri? érdemes meghagyni-e a runaköveket? esetleg tudni lehet valamit az event gyakoriságáról? köszönöm a választ:)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 15.01.2015
    sziasztok! azt szeretném kérdezni, hogy a vikinges event is ismétlődni fog vagy csak egyszeri? érdemes meghagyni-e a runaköveket? esetleg tudni lehet valamit az event gyakoriságáról? köszönöm a választ:)

    Szia!

    Sajnos nem kaptam hivatalos állásfoglalást, hogy milyen gyakran fog jönni a viking farm.
    Így tanácsot nem tudok adni. Viszont én elvásároltam magokra. Majd idővel kiderül, jól tettem-e vagy sem.

    Zsuzsi
  • zsanett3082zsanett3082 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 21.01.2015
    Sziasztok!Nem tudjátok mikor indul a következő sziget?
Sign In to comment.