Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Event megbeszélése: Vikingfarm

111

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 06.01.2015
    florah írta: »
    Szia!
    S akkor a végén az is eltűnik?

    szia
    olvasd el a 302-es hszt
    sajnos elnéztem és hunkeldonnak van igaza. csak egy melóssal ad többet mint a rendes ház, amit a farmokon tudsz építeni
    de nem veszik el, ha a viking farm eltűnik :)
    minden amit a kék kocsiról vásárolsz, megmarad a 30 nap után :)
    florah írta: »
    Igen...nem voltam olyan gyors :D ...még csak most olvastam végig.Köszi a válaszokat!...Direkt összegyűjtöttem 500ezret,h lássam mit írnak róla...de semmit :(:)

    örülök florah, h nem kapkodtál :D
    sajnos elnéztem :(((
    szrtm inkább gyümölcsbe fektesd a rúnáidat :D



    ( sorry Kapa, kérlek vond össze. thx :) )
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 06.01.2015
    florah írta: »
    Igen...nem voltam olyan gyors :D ...még csak most olvastam végig.Köszi a válaszokat!...Direkt összegyűjtöttem 500ezret,h lássam mit írnak róla...de semmit :(:)

    Kedves Flora, én csak annyit fűznék hozzá, hisz a lényeget leírták a többiek, hogy látványként én a szigetkor vettem 1 trópusi házat, ami nagyon ki is rí a többi házak mellett!
    Szép ez a vikinges, havas, fenyős házikó, no de nyáron is ott lesz a farmodon ha megveszed!
    Jól mutat, ez tény, de én biztos nem veszem meg, persze ez téged ne befolyásoljon, a Te farmod, aludj rá egyet:o
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 07.01.2015
    hajagos írta: »
    annak irom ezt a levelet aki azt irta egy aranyat sem használt el! akkor a földeket hogyan vette? csak erre lennék kiváncsi. bírom az ilyen semmi aranyas embereket, ha megnézzük látható mekkora afarmjuk. a mikor dollárért nem lehet venni, csak kiírja lehet, de ha oda jutsz látható, hogy nem. kész a 3 hajóm és arannyal csináltam, nem is kevéssel! minek tagadni? mert lehet ügyeskedni, akkor venni aranyat amikor aranyat ad grátisz, nem is keveset a bányászati engedéllyel, és kevesebb a költség, de akkor is ha nem is vett , de megtermelt arany kellett!

    Először is szia Hajagos.Ha írunk valakinek illik köszönni neki.
    Valószínű az "annak" az én lennék.Van nevem is barátom,ha rám célzol,akkor szólíts meg,vagy idézz.
    Megnéztem a farmjaidat és 104 es szinten vannak benne cifraságok.Pl 12 bp-s virágágyás díszt,ami 4x4 es helyet foglal,a bébi farmerek használnak.És 35 bp-s kultuszkövet,ami 7x6 os helyet fog fel hát...De legyen a te gondod.
    Viszont.
    Ha már a véleményeknél vagyunk,leírom én is a véleményem.Szerintem az a játékos,aki 2 es szintű aranykuckót épít,ami csak 1 emberrel ad többet,mint egy normál kecó 4 es szinten,az inkább gizda mintsem rutinos,nagymatekos játékos.Vagy aprócska szintű és nincs rá dolcsija.Viszont neked 104 es szinten ontania kéne a farmodnak a dolcsikat,így marad a gizda.
    Az hogy te nem tudsz dollárért földet venni csak aranyért,hát ez merőben érdekes,de képzeld mondok egy nagyot.Én tudok dollárért venni és a szövimben mindenki.Talán minket jobban csíp a játék,vagy jobban kéne matekolnod,osztani szorozni a dolcsit és akkor talán nálad is lehetne.
    Az hogy te a 22 hozzászólásodból 1 el engem hazugnak titulálsz ez nagyon menő,de el kell keserítselek haver. Én és még jópáran arany nélkül végig tudjuk tolni úgy a szigetet,hogy nem napi 24 ben játszunk,egyszerűen csak jó a logikánk és jól állunk a matekkal is.Tudunk gondolkodni.Így már becsukott szemmel is végigtolom a szigetet bármikor.Az előző sziget rövidebb volt és így is 1 héttel előtte már kész volt a szigetem és képzeld nem kellett aranyat használnom.Van aki aggyal él és van aki pénzel.Nekem nem okoz nehézséget az agyam használni,így az aranyat meghagyom másra.Mert én játszani jöttem és nem megvásárolni a játékot.Engem nem motivál az,ha küzdelem nélkül,saját tudásom sutba dobva,bankártyával megveszem a dolgokat.Nem látok ebben semmi motiválót és az eredmény sem engem,hanem a zsebem illetné.De én nem ezért vagyok itt.
    Tehát szerintem maradjunk annyiban,hogy amiért neked nem megy,attól még másnak mehet arany nélkül is.De ha ezt leírtad úgy,hogy végiggondoltad amit írtál,akkor szerintem feleslegesen írtam ekkora hsz-t.......
  • judit032 (HU1)judit032 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 09.01.2015
    Sziasztok! A runakövekért vásárolt dísztárgyakat a főfarmon el lehet helyezni?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 09.01.2015
    judit0323 írta: »
    Sziasztok! A runakövekért vásárolt dísztárgyakat a főfarmon el lehet helyezni?

    szia
    igen, mind3 farmon kirakhatod
  • judit032 (HU1)judit032 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 09.01.2015
    köszönöm a segítséget
  • nius1 (HU1)nius1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 09.01.2015
    hogy csináltad?
  • hajagos (HU1)hajagos (HU1) Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 09.01.2015
    Kedves Flora, én csak annyit fűznék hozzá, hisz a lényeget leírták a többiek, hogy látványként én a szigetkor vettem 1 trópusi házat, ami nagyon ki is rí a többi házak mellett!
    Szép ez a vikinges, havas, fenyős házikó, no de nyáron is ott lesz a farmodon ha megveszed!
    Jól mutat, ez tény, de én biztos nem veszem meg, persze ez téged ne befolyásoljon, a Te farmod, aludj rá egyet:o

    télen a téli tárgyakat, mint a karácsonyfa, tavasszal a teaházak stb. mindíg idénynek megfelelően. a köztes időben meg megy a dobozba, pihenni!



    köszi a kioktató választ kedves bourges, de láthatod így is 93%-on vagyok. nekem mi a kedves a földemen azt bízd rám. szerettem egy tárgyaláson az ilyen kekeckedő embereket. és ezt most öszintén mondom. megvitatnám veled élőben, nem tudom ki maradna alul. bár a hosszu évek gyakorlata megtanította kinek higgyek és mit! de Te veszekedni akarsz. most is állítom, csak játékkal nem lehet megcsinálni. ez az én véleményem. és kérlek ezt tartsd tiszteletben! elmúltam 18 éves, és a demokrácia alapja a szabad vélemény nyílvánítás. na ezzel élek most!

    bourges! jó napot kívánok, szerintem nem befolyásolom a napodat, de legyen így! nem biztos, hogy Neked szólt a levelem, mert más is írta arany nélkűl csinálta meg a projit. de ha magadra vetted legyen a Tied! nem hazugnak írtam, hanem arra lennék kiváncsi szavakkal. fogalomzavarban szenvedsz! itt is leírom, kekeckedsz velem! de én birom a kekeckedő embereket, munkám sorám megszoktam, hogy nekem kellett kideríteni az igazságot.
  • holloi (HU1)holloi (HU1) Bejegyzések: 87
    szerkesztette ezt: 09.01.2015
    hajagos írta: »
    télen a téli tárgyakat, mint a karácsonyfa, tavasszal a teaházak stb. mindíg idénynek megfelelően. a köztes időben meg megy a dobozba, pihenni!



    köszi a kioktató választ kedves bourges, de láthatod így is 93%-on vagyok. nekem mi a kedves a földemen azt bízd rám. szerettem egy tárgyaláson az ilyen kekeckedő embereket. és ezt most öszintén mondom. megvitatnám veled élőben, nem tudom ki maradna alul. bár a hosszu évek gyakorlata megtanította kinek higgyek és mit! de Te veszekedni akarsz. most is állítom, csak játékkal nem lehet megcsinálni. ez az én véleményem. és kérlek ezt tartsd tiszteletben! elmúltam 18 éves, és a demokrácia alapja a szabad vélemény nyílvánítás. na ezzel élek most!

    bourges! jó napot kívánok, szerintem nem befolyásolom a napodat, de legyen így! nem biztos, hogy Neked szólt a levelem, mert más is írta arany nélkűl csinálta meg a projit. de ha magadra vetted legyen a Tied! nem hazugnak írtam, hanem arra lennék kiváncsi szavakkal. fogalomzavarban szenvedsz! itt is leírom, kekeckedsz velem! de én birom a kekeckedő embereket, munkám sorám megszoktam, hogy nekem kellett kideríteni az igazságot.

    " most is állítom, csak játékkal nem lehet megcsinálni".Innentől már szinte kijelented,. Nekem meg az a véleményem, "kijelentem" bőven meglehet csinálni. Nagyon sokan megcsinálták.Neked nem sikerül az nem azt jelenti,hogy nem lehet,talán el kellene gondolkoznod mit csinálsz rosszul.Abban igazad van egyszerűbb meghazudtolni játékosokat,mint kitalálni egy működő,taktikát a szigetre.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 09.01.2015
    hajagos írta: »
    télen a téli tárgyakat, mint a karácsonyfa, tavasszal a teaházak stb. mindíg idénynek megfelelően. a köztes időben meg megy a dobozba, pihenni!



    köszi a kioktató választ kedves bourges, de láthatod így is 93%-on vagyok. nekem mi a kedves a földemen azt bízd rám. szerettem egy tárgyaláson az ilyen kekeckedő embereket. és ezt most öszintén mondom. megvitatnám veled élőben, nem tudom ki maradna alul. bár a hosszu évek gyakorlata megtanította kinek higgyek és mit! de Te veszekedni akarsz. most is állítom, csak játékkal nem lehet megcsinálni. ez az én véleményem. és kérlek ezt tartsd tiszteletben! elmúltam 18 éves, és a demokrácia alapja a szabad vélemény nyílvánítás. na ezzel élek most!

    bourges! jó napot kívánok, szerintem nem befolyásolom a napodat, de legyen így! nem biztos, hogy Neked szólt a levelem, mert más is írta arany nélkűl csinálta meg a projit. de ha magadra vetted legyen a Tied! nem hazugnak írtam, hanem arra lennék kiváncsi szavakkal. fogalomzavarban szenvedsz! itt is leírom, kekeckedsz velem! de én birom a kekeckedő embereket, munkám sorám megszoktam, hogy nekem kellett kideríteni az igazságot.

    Szia Hajagos.
    Nem egészen egyértelmű az irományod,mivel néhol elmaradt egy egy szó,vessző,mondat kezdő nagybetű,stb,de azért megpróbáltam összerakni és kiszűrni a lényeget.Bár egy ekkora tudású embertől,mint te,azért többet vártam volna.De annak azért örülök,hogy mostmár a nevemen szólítassz,így azért egyértelműbb a beszélgetés,és mint intelligens embertől,ez el is várható tőled.A kekeckedés viszont hidd el,nem itt kezdődik.Ha az életben folytatnánk le ezt a beszélgetést sem hinném,hogy alul maradnék veled szemben,de ez itt nem az a topic,ha ezzel nem értessz egyet,akkor prv-ben nyugodtan megkereshetsz,ne félj a napomat nem fogja befolyásolni,hogy mit és hogyan írsz.(csak előtte szedd össze a gondolataid,hogy ne kelljen barkópáznom.).
    Ha a tárgyalásokon is így szürted le az igazságot,mint ahogyan itt állítod,hogy arany nélkül nem lehet szigetet végigcsinálni,akkor sajnálom azokat,akik miattad ártatlanul sínylődnek itt ott.
    Van egy rész viszont a leveledben,amit akárhogy próbáltam megfejteni,nem állt össze a dolog (bár lehet nem vagy magyar,ha így van,akkor viszont elismerésem)

    "nem hazugnak írtam, hanem arra lennék kiváncsi szavakkal. fogalomzavarban szenvedsz!" (kicsit olyan Petőfis :) )
    mielőtt megírnád a mondat lényegét,azelőtt azért megpróbálok reagálni rá részletenként.

    "nem hazugnak írtam" - ha valakiről azt írod,hogy valótlant állít (megcsinálta arany nélkül a szigetet),azt a mi nyelvünkön röviden,tömören hazugnak mondjuk.

    "hanem arra lennék kíváncsi szavakkal" - nah erről gőzöm sincs,hogy ez a rész mit akar kifejezni.

    "fogalomzavarban szenvedsz" :DDD erre pedig inkább nem írok semmit.

    De hogy a témánál maradjunk mégegyszer leírom,azért mert te nem tudod megcsinálni a szigetet (nem projit) arany nélkül,attól még nekem sikerült és még rajtam kívül nagyon sok embernek.A demokrácia és szabad vélemény nyílvánítás pedig nem arról szól,hogy más embereket hazugnak titulálunk azért,mert ő is él a szabad vélemény nyilvánítás jogával és elmondja,hogy a szigetet arany nélkül is meg tudja csinálni.Egyébként is az a hsz,amiben ezt írtam,nem neked szólt,hanem Hurionnak,tehát te vagy az,aki a szólásszabadságomban akadályozol,én csak kontrázok.Végszónak pedig,ha te tényleg annyira okos ember vagy,mint amilyennek tartod magad,akkor dobj össze egy matekolást,hogy melyik feladat mennyi időt igényel építkezésekkel együtt.Ha sikerülne ezt összehoznod,hidd el meglepődnél.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 09.01.2015
    látványként én a szigetkor vettem 1 trópusi házat, ami nagyon ki is rí a többi házak mellett!
    Szép ez a vikinges, havas, fenyős házikó, no de nyáron is ott lesz a farmodon ha megveszed!
    hajagos írta: »
    télen a téli tárgyakat, mint a karácsonyfa, tavasszal a teaházak stb. mindíg idénynek megfelelően. a köztes időben meg megy a dobozba, pihenni!

    Helló, hajagos! Ezzel egy a gond. A trópusi és a viking házat nem rakhatod a dobozba, mivel tudtommal nem dísztárgy. Hm... ez is egy kiszűrt igazság. :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 10.01.2015
    Szia Hajagos!
    Mint tudod én is végigcsináltam a szigetet 2x és arany nélkül, most pedig csinálom a télit is, szintén arany nélkül. Nem haladok olyan gyorsan, és rengeteg pénz (min. 120 milla) kell hozzá, és rengeteg idő, de még van 5 napom és a 3/4-nél járok, tehát be fogom fejezni a szigetet időre. Vannak taktikák, kinek mi jött be, nekem az, amit látsz, folyamatosan felhúztam a bankot, és nyomtam bele a játékpénzt, vettem a telkeket, fejlesztettem éppen mire mennyi időm volt. Ha a nap 16 órájában és olyankor mikor éppen valami lejárt ott lettem volna a gépnél előbb is végeznék, de most eleinte nem volt tervben a 3. fejezet, de mivel láttam beleférhet, csinálom.
    Meglepődtem mikor írtad, hogy neked kész s láttam az alacsony szintű dolgokat, s rádkérdeztem, akkor elárultad hogy sikerült. Én most csinálom utoljára a szigetet végig, de bizton mondhatom, ha van min. 60 millió induló tőkéd, és naponta keresel 3 milliókat, és rengeteg időd van belépni, és játszani, meg lehet csinálni.
    Napi 1-2 belépéssel, kevés pénzzel és idővel nem jut el senki a 3. fejezetig, de sok pénzzel és sok idővel igen. Nem folyamatos itt ülésről beszélek, de amikor valami lejár, vagy el kell indítani időben és ott tud lenni pár percig a gépnél sokat tud haladni mint az, aki napi 2x lép be mondjuk és 1-1 órát van benn.
  • hajagos (HU1)hajagos (HU1) Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 11.01.2015
    sziasztok! a kék autóban vehető tárgyak maradnak csak meg, a többi elveszik. fent egyik hozzá szólásban így írtam.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 11.01.2015
    Látom, végre kaptatok egy külön témát. Köszönet érte a moderátornak.
    Azért ha már így benne vagytok a témában, igazán érdekelne, hogy hány rúnát tudtatok összegyűjteni?
    Konkrétan az érdekelne, hogy ti mennyi játékórával, hány dollár/arany ráfordítással mennyi rúna/kagyló jön össze?
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 12.01.2015
    hunkeldon írta: »
    Látom, végre kaptatok egy külön témát. Köszönet érte a moderátornak.
    Azért ha már így benne vagytok a témában, igazán érdekelne, hogy hány rúnát tudtatok összegyűjteni?
    Konkrétan az érdekelne, hogy ti mennyi játékórával, hány dollár/arany ráfordítással mennyi rúna/kagyló jön össze?

    Szia Hunkeldon
    A régiekre már nem emlékszem,de az előző szigeten közel 50 milla kagylót gyűjtöttem (de akkor végigtoltam a szigetet),most mivel kari volt stb,így alapból nem így indítottam és nem is csinálom végig.A bogyókat leszedtem,de a 3-4 és 5 ös feladatra már nem építek banánost (vagy mit).Szóval így 20 milla rúnám van jelenleg.Aranyat soha nem használok.Dolcsit kb 100 millát költök egy teljes szigetre,a mostaninál kevesebbet szerintem,de én nem szoktam felírni :)
    A játékidő pedig elég sok,bár nem mindig én ülök a játék előtt,inkább munkamegosztással dolgozunk :) így halad is a dolog,mégis van mellette életünk.
    Remélem kielégítettem a kíváncsiságod és valami ilyesmire gondoltál.Ettől pontosabbat sajna én nem tok
    További szép napot neked.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 12.01.2015
    Szia Hunkeldon! :)

    Az ünnepek miatt és az első szigetes élményeimmel érkező távolságtartásom miatt én is jóval kevesebbet voltam a vikingek között az első hetekben. :) Aztán előtört belőlem a maximalista is, ha már belefogtam igenis végig kell csinálni, és az elmúlt másfél hétben elég sokat foglalkoztam a szigettel. Amikor a férjem éjjel elindult dolgozni, akkor is felkeltem, hogy elindítsak ezt-azt. Így tegnap reggel be is fejeztem a 3. fejezetet, meg van mindhárom hajóm. Eddig valamivel több, 35 millió rúnám gyűlt össze. Sokkal több nem hiszem, hogy lesz, mert innentől nem igazán érdekel. :) Arannyal nem számoltam, mert nekem csak anélkül kihívás. :) Nekem pedig az is lényeg, hogy a kihívás meglegyen egy-egy feladatban. :)
    Dollárból 100 milliónál többet használtam el, szinte minden épületet 4-es szintre fejlesztettem, így kihasználva a termelő létesítmények adta maximális hozamot (kivétel: Algatároló, azt a mellékfeladat teljesítése után le is bontottam rögtön. Viking műhely is 1-es szintű maradt végig. Az első szigetnél azt is 3-asra fejlesztettem, de rengeteg ember kell hozzá. Itt azonban az egyes szintűhöz szükséges alapanyagmennyiség is összejött bőven még a kabátokra is. A kőmalmot is 3-as szintre építettem csak. Bőven fedezi a jószágok takarmányát.). Az összes területet megvettem. És most hozzá is fogtam a felesleges dolgok bontásának. :) Kiszámoltam, mennyi takarmány kell még a hátra lévő napokra. Azután bontom a kőmalmot, díszeket.

    Zsuzsi
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 12.01.2015
    Köszönöm bourges-nek és Zsuzsinak, hogy megosztottátok a tapasztalataitokat.
    Én az első két szigetet nagyon visszafogottan csináltam, kb. 40-50 millió dollárból, 25 millió kagylóig jutottam.
    Aztán én is belevágtam teljes erővel, a harmadik szigetet végig csináltam, 3000 arany, 200 millió dollár, 60 millió kagyló lett belőle.
    Most pedig, a vikingeknél a 90 millió rúnakövet tűztem ki célul, pár nap múlva kiderül, hogy sikerül-e.
    Eddig minden alkalommal napi szinten tudtam játszani, építkezni a szigeteken. Az a taktikám, hogy a sziget kezdetekor minden más farmomom két hétig teljesen beszüntetek minden építkezést. Bontani az utolsó napokban sem szoktam, inkább termelek, amíg lehet.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 12.01.2015
    sziasztok
    szrtm is jó, hogy megosztották a tapasztalatokat, csak valahogy nem jó helyen, mert így most az erededi Event megbeszélése: Szigetfarm téma keveredik itt a kis bulizós topikunkkal :)
    szrtm ott lenne a helye :)))

    bocsi Zsuzsi, de így akkor most kétfelé írogatunk ebben a témában, holott oda kellene ezt a pár hsz-t írni
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 12.01.2015
    hunkeldon írta: »
    Köszönöm bourges-nek és Zsuzsinak, hogy megosztottátok a tapasztalataitokat.
    Én az első két szigetet nagyon visszafogottan csináltam, kb. 40-50 millió dollárból, 25 millió kagylóig jutottam.
    Aztán én is belevágtam teljes erővel, a harmadik szigetet végig csináltam, 3000 arany, 200 millió dollár, 60 millió kagyló lett belőle.
    Most pedig, a vikingeknél a 90 millió rúnakövet tűztem ki célul, pár nap múlva kiderül, hogy sikerül-e.
    Eddig minden alkalommal napi szinten tudtam játszani, építkezni a szigeteken. Az a taktikám, hogy a sziget kezdetekor minden más farmomom két hétig teljesen beszüntetek minden építkezést. Bontani az utolsó napokban sem szoktam, inkább termelek, amíg lehet.

    Tyűűű Hunkeldon.Gratula ha meglesz a 90 milla rúna :)
    Én ilyen nagyszabású tervet már csak akkor lövök be,ha kész lesz a 3 farmom,mert már uncsi,hogy mindig tolódnak a fejlesztések.Csípek ide is - oda is.Letudom a farmokat,ut más dolgom sem lesz :) Akkor nyugodtan veszek meg minden telket a szigeten,húzom maxra a bankot és tolom át a lóvét.A múltkori szigetet kőkemény 5 millával kezdtem el :) (nem gondoltam,hogy két szigetet tolnak be egymás után,így kicsit fejlesztgettem).Kemény volt így végiglőni a szigetet,úh marad a türelem,farmfejlesztés és meggazdagodás :)
    De neked minden elismerésem ügyi vagy.
  • nyunyovicsnyunyovics Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 13.01.2015
    Tudja valaki, hogy a bontásért miért nem jár ronakő??, eddig minden szigeten a bontásért a fele épitési ktg vissza jött.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.01.2015
    nyunyovics írta: »
    Tudja valaki, hogy a bontásért miért nem jár ronakő??, eddig minden szigeten a bontásért a fele épitési ktg vissza jött.

    szia
    jár a bontásért rúnakő, csak hibás kiírás ugyan úgy, mint az első szigetnél
    annyi rúnakő jár a bontásért, mint a szigetnél kagyló minden egyes épületért, földért stb
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 13.01.2015
    hunkeldon írta: »
    Köszönöm bourges-nek és Zsuzsinak, hogy megosztottátok a tapasztalataitokat.
    Én az első két szigetet nagyon visszafogottan csináltam, kb. 40-50 millió dollárból, 25 millió kagylóig jutottam.
    Aztán én is belevágtam teljes erővel, a harmadik szigetet végig csináltam, 3000 arany, 200 millió dollár, 60 millió kagyló lett belőle.
    Most pedig, a vikingeknél a 90 millió rúnakövet tűztem ki célul, pár nap múlva kiderül, hogy sikerül-e.
    Eddig minden alkalommal napi szinten tudtam játszani, építkezni a szigeteken. Az a taktikám, hogy a sziget kezdetekor minden más farmomom két hétig teljesen beszüntetek minden építkezést. Bontani az utolsó napokban sem szoktam, inkább termelek, amíg lehet.

    Szervusztok!

    Hunkeldon, GRATULÁLOK, ez igen, 90 mill. rúna te jó ég!
    Szívből kívánom, hogy sikerüljön:o
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 13.01.2015
    Szervusztok!

    Hunkeldon, GRATULÁLOK, ez igen, 90 mill. rúna te jó ég!
    Szívből kívánom, hogy sikerüljön:o

    Én is őszintén kívánom, hogy sikerüljön elérni a 90 millió rúnakövet!

    Lehet tudni, hogy hány játékosnak sikerült ezt elérni, persze kagylóból?
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 13.01.2015
    Porrima írta: »
    Én is őszintén kívánom, hogy sikerüljön elérni a 90 millió rúnakövet!

    Lehet tudni, hogy hány játékosnak sikerült ezt elérni, persze kagylóból?

    Szia Porrima.
    Nekem sikerült a 90 milla kagyló összegyűjtenem,bár tény hogy 3 sziget alatt,de a lényeg az összeg :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.01.2015
    bourges írta: »
    Szia Porrima.
    Nekem sikerült a 90 milla kagyló összegyűjtenem,bár tény hogy 3 sziget alatt,de a lényeg az összeg :D

    hali Bourges
    hogy van az orrod? :D:D:D
    persze, az összeg a lényeg, gratulálok hozzá :)
    Porrima írta: »
    Én is őszintén kívánom, hogy sikerüljön elérni a 90 millió rúnakövet!

    Lehet tudni, hogy hány játékosnak sikerült ezt elérni, persze kagylóból?

    Porrima?????
    miért pont kagylóból? most rúnakövek vannak :)
    vagy neked kagylóból sikerült?
    most tényleg a hencegésnél tartunk, vagy mi van már????
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 13.01.2015
    Porrima írta: »
    Én is őszintén kívánom, hogy sikerüljön elérni a 90 millió rúnakövet!

    Lehet tudni, hogy hány játékosnak sikerült ezt elérni, persze kagylóból?

    Akiknél látod az ínyenc farmon a viking kacsaólat, azoknak sikerült. (kagyló esetében főfarmon a trópusi tehénistállót) Még megtippelni sem tudom, hányan lehetnek. Nekem még mindig hiányzik 5 millió rúnakő, de még van két napom...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 13.01.2015
    Liz652 írta: »
    hali Bourges
    hogy van az orrod? :D:D:D
    persze, az összeg a lényeg, gratulálok hozzá :)

    Porrima?????
    miért pont kagylóból? most rúnakövek vannak :)
    vagy neked kagylóból sikerült?
    most tényleg a hencegésnél tartunk, vagy mi van már????

    Szia Liz.
    Köszi az elismerést,bár volt pár rémálmom,amikor a pávák kergettek :) Ha ezt egy sziget alatt húzom össze,akkor valszeg már az álomfogó az ágyam felett sem űzné el a gyilkos pávákat :)
    De am amit porrimának írtál nem vágom.Hunkeldon indított egy beszélgetést,hogy ki hogy áll rúnával/kagylóval.Erre páran reagáltunk és kiderült hogy hunkeldon teli van rúnával,mint a délibusz.Porrima erre kérdezte szer,hogy ha hunkeldon rúnából megnyomta a 90 millát,akkor kinek sikerült ez kagylóból.Ez nem hencegés szerintem,csupán tapasztalat megosztás.Ha valakinek sikerül 90 milla rúnát összehozni,szerintem bőven lehetne nagy az arca (hunkeldoné nem az),de ha az lenne,akkor is megtehetné,mert ebbe arany ide oda,tuti sok meló van,amire persze büszke is lehet.Akinek meg nem sikerül (mint nekem sem),nem azt kell egyből odadobni,hogy gizdáskodik mert neki van,hanem össze kell kapni magunkat és megpróbálni utánacsinálni :)
    És csak megjegyzem,hogy már tényleg eléggé háborús lett itt a helyzet....
    hunkeldon írta: »
    Akiknél látod az ínyenc farmon a viking kacsaólat, azoknak sikerült. (kagyló esetében főfarmon a trópusi tehénistállót) Még megtippelni sem tudom, hányan lehetnek. Nekem még mindig hiányzik 5 millió rúnakő, de még van két napom...

    Hajrá hunkeldon.Am nem bizti,hogy mindenki annyit ért el a szigeten/eventen amit látsz a farmján,mert nekem nincs kint se a giga homokvár,se a hajók semmi,mert most mindenhol jó a bp-m,de még vennem kell telket és nem tom hová fog kelleni.Uh spejzolok :)
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 13.01.2015
    bourges írta: »
    Hajrá hunkeldon.Am nem bizti,hogy mindenki annyit ért el a szigeten/eventen amit látsz a farmján,mert nekem nincs kint se a giga homokvár,se a hajók semmi,mert most mindenhol jó a bp-m,de még vennem kell telket és nem tom hová fog kelleni.Uh spejzolok :)
    Ez igaz, a díszek nekem is igencsak porosodnak a raktárban :) De egy trópusi tehénistállót csak a bolond tart a raktárban, legalábbis én így gondolom. :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 14.01.2015
    hunkeldon írta: »
    Ez igaz, a díszek nekem is igencsak porosodnak a raktárban :) De egy trópusi tehénistállót csak a bolond tart a raktárban, legalábbis én így gondolom. :)

    Hát van benne némi igazság,de mivan,ha nincs hely még az új bocinak és a szigeten elherdált della miatt,most nincs zs telket venni? :) Bármi megtörténhet én már semmin sem lepődöm meg.Vagy esetleg teli a raktárja és bár a rúnája/kagylója megvan,de a bocit helyhiány miatt nem kapja meg,nah az egy nagy szívás lehet :) De semmi sem lehetetlen :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 14.01.2015
    Liz652 írta: »
    Porrima?????
    miért pont kagylóból? most rúnakövek vannak :)
    vagy neked kagylóból sikerült?
    most tényleg a hencegésnél tartunk, vagy mi van már????

    Két dolog van.
    1. hunkeldon azt írta, hogy remélhetőleg meg lesz neki a 90 millió, de utána köv. hsz-okban már mindenki úgy írja, mintha meg is lenne.
    2. Az első viking sziget még nem zárult le, ezért nem kérdeztem én a rúnaköveket, hanem a korábbi szigetek kagylóit.
    +1. nekem nem sikerült még 90 milliót összeszednem a szigeteken, de félek, hogy nem is fog sikerülni...
    hunkeldon írta: »
    Akiknél látod az ínyenc farmon a viking kacsaólat, azoknak sikerült. (kagyló esetében főfarmon a trópusi tehénistállót) Még megtippelni sem tudom, hányan lehetnek. Nekem még mindig hiányzik 5 millió rúnakő, de még van két napom...

    Kedves hunkeldon!
    Az az igazság, hogy én nem szoktam más farmját nézegetni, de egyébként sem biztos, hogy ez lenne a valóság, ugyanis a raktáram nekem is tele van mindhárom vikinghajóval, a gyönggyel, homokvárakkal, hagy ne soroljam. Ennek oka pedig lényegében az, amit bourges is írt, hogy nem volt még időm átrendezni a farmjaimat, meg nem is döntöttem el, hogy melyiket hova tegyem, plusz még a néhány % BP növekedés pillanatnyilag ráér.
    hunkeldon írta: »
    Ez igaz, a díszek nekem is igencsak porosodnak a raktárban :) De egy trópusi tehénistállót csak a bolond tart a raktárban, legalábbis én így gondolom. :)

    Én lennék ilyen bolond, csak sajnos nincs ilyen istállóm ;)

    További kellemes játékot mindenkinek!
Sign In to comment.