Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Event megbeszélése: Vikingfarm

11012

Hozzászólások

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 31.12.2014
    Szervusztok!
    Tökéletesen igazad van Zsuzsa, sőt, én már 3 szigetet megcsináltam, de mégis "félek" ezektől a behelyettesítésektől!
    A GYIK-ban meg nincs, aminek pedig ott kéne lennie, minden ilyen event betételénél, és nem egymással kéne vitatkozni, meg egymásra várni, hogy ki fog segíteni!

    Köszönöm szépen mindenki eddigi "fordítását", Zsuzsa neked külön nagy köszönet:o

    Oh, Liz is, én is tényleg fordítottunk, nem pedig behelyettesítettünk a trópusi szigetbe. :) Az angolon már fenn vannak a feladatok. Még a 3. fejezethez várjuk a mellékfeladatokat, de egyelőre az még ott sincs. Viszont magához a hajó dekorációk megszerzéséhez nem is lényegesek. :)
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 02.01.2015
    Sziasztok!
    A dísztárgy-gyűjteményben láttam téli kő, pingvin szobor, faszánkó díszeket. ezeket hogyan lehet megszerezni? Ajándék bizonyos bevétel után?
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 02.01.2015
    Sziasztok!
    A dísztárgy-gyűjteményben láttam téli kő, pingvin szobor, faszánkó díszeket. ezeket hogyan lehet megszerezni? Ajándék bizonyos bevétel után?

    Szia!
    A viking sziget nyereményei.
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 02.01.2015
    Beth-Seba írta: »
    Szia!
    A viking sziget nyereményei.
    Köszönöm a választ, további jó játékot: Ildikó
  • hajagos (HU1)hajagos (HU1) Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 02.01.2015
    2 nap és kész a 3. vikinghajóm is, de még mindíg keresem a 2.-at. mikor teszik be a gyűjtőládába? szomorú, hogy 2 x írtam a supportnak, de válasz semmi. látom a játékfelügyeletnek kell írnom. elvárják a sok aranyat, de ha gond van sehol, senki!
    Köszönöm a választ, további jó játékot: Ildikó

    ha a reptérnél a kérdőjelre kattintasz ott a körben megtalálod mennyibe kerűlnek ezek a dísztárgyak.
    hajagos írta: »
    ha a reptérnél a kérdőjelre kattintasz ott a körben megtalálod mennyibe kerűlnek ezek a dísztárgyak.

    bocsi, felkiáltójelre és a dobogós jelre kattints. ott láthatod hányadik van a játékosok között, és mellette a kockákban a tárgyak értékei.
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 02.01.2015
    ha a reptérnél a kérdőjelre kattintasz ott a körben megtalálod mennyibe kerűlnek ezek a dísztárgyak.



    bocsi, felkiáltójelre és a dobogós jelre kattints. ott láthatod hányadik van a játékosok között, és mellette a kockákban a tárgyak értékei.[/QUOTE]

    Köszönöm, még soha nem néztem meg ezt a menüt.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 02.01.2015
    hajagos írta: »
    2 nap és kész a 3. vikinghajóm is, de még mindíg keresem a 2.-at. mikor teszik be a gyűjtőládába? szomorú, hogy 2 x írtam a supportnak, de válasz semmi. látom a játékfelügyeletnek kell írnom. elvárják a sok aranyat, de ha gond van sehol, senki!

    Szia!

    Amikor elkészültél a 2. fejezettel, azonnal meg kellett volna érkezzen a dísztárgy érte. A raktáradban a Gyűjtődobozban mennyi dekoráció van? Mert ha esetleg tele van (100 db), akkor sajnos nem érkezik meg a hajó.

    Support: két ünnep között ott is leállás van. Így valószínű, majd csak a jövő héten kapsz Te is választ. :) Kitartás. :)

    Zsuzsi
  • hajagos (HU1)hajagos (HU1) Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 02.01.2015
    Szia!

    Amikor elkészültél a 2. fejezettel, azonnal meg kellett volna érkezzen a dísztárgy érte. A raktáradban a Gyűjtődobozban mennyi dekoráció van? Mert ha esetleg tele van (100 db), akkor sajnos nem érkezik meg a hajó.

    Support: két ünnep között ott is leállás van. Így valószínű, majd csak a jövő héten kapsz Te is választ. :) Kitartás. :)

    Zsuzsi
    köszönöm válaszod, de akkor sincs rendben ez így. tegye a dobozba, de ne engedje kitenni amíg nincs minden feltétel meg. illetve figyelmeztessen. mint írtam ne csak addíg legyen figyelem a játékosok felé amíg dolgoznak és költik a sok pénzt! én nem szívességet kérek hanem a megdolgozott vikinghajómat. ami nem titok mennyi időmbe és pénzembe kerűlt! tanácsodra várok még 3 napot.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 02.01.2015
    hajagos írta: »
    köszönöm válaszod, de akkor sincs rendben ez így. tegye a dobozba, de ne engedje kitenni amíg nincs minden feltétel meg. illetve figyelmeztessen. mint írtam ne csak addíg legyen figyelem a játékosok felé amíg dolgoznak és költik a sok pénzt! én nem szívességet kérek hanem a megdolgozott vikinghajómat. ami nem titok mennyi időmbe és pénzembe kerűlt! tanácsodra várok még 3 napot.

    Megértem, hogy zaklatott vagy, mert nem kaptad meg. Én is az lennék. De bízzunk benne, jelentkeznek a jövő héten.
  • nemethK (HU1)nemethK (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 03.01.2015
    szerintem sose erek a vegere
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 03.01.2015
    nemethK írta: »
    szerintem sose erek a vegere
    Szia!
    Én sem fogok a végére érni, de minden szigettel közelebb jutok hozzá.
    Kitartást: Ildikó
  • földműves3 (HU1)földműves3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 04.01.2015
    Sziasztok! Ha valaki tudja hol vannak a szigeten az örömök, amit ajándékba ad a földvásárláskor a gép azt szivesen venném, mert lassan haladok! Mindenkinek köszönöm üdv. Földműves3
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 04.01.2015
    Sziasztok! Ha valaki tudja hol vannak a szigeten az örömök, amit ajándékba ad a földvásárláskor a gép azt szivesen venném, mert lassan haladok! Mindenkinek köszönöm üdv. Földműves3

    Ha a dísztárgyakra gondolsz, nézd meg a 22. vagy a 102. bejegyzést.
    Jó játékot: Ildikó
  • hurion (HU1)hurion (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 04.01.2015
    Sziasztok!

    Akárki, akármit is mond, a szigetek csak egy nagy pénznyelők!
    Ha az ott beváltott dollárokat a másik 3 farmon költöttem volna el, sokkal többet haladhattam volna előbbre.
    Napi 4x40000 =160.000, x 30 nappal = 4,8 millió. Ha ezt bővítésre, fejlesztésre fordítottam volna előrébb lennék.

    Szerintem csak azért van elindítva, hogy aki tud vásároljon aranyat (minél többet), mert haladni csak azzal lehet.
    A cserébe kapott patkók bizony ilyen áron nagyon drágák, minek következtében a lovastanyával való foglalatosságnak sem látom sok értelmét!
    Ergo: Egy jónak indult játék túl lett bonyolítva, és egyre jobban kiérezhető belőle a pénz-orientáltság!(lásd arany-beváltás)

    Így már kezd lapossá, unalmassá válni az egész.

    István
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 04.01.2015
    hurion írta: »
    Sziasztok!

    Akárki, akármit is mond, a szigetek csak egy nagy pénznyelők!
    Ha az ott beváltott dollárokat a másik 3 farmon költöttem volna el, sokkal többet haladhattam volna előbbre.
    Napi 4x40000 =160.000, x 30 nappal = 4,8 millió. Ha ezt bővítésre, fejlesztésre fordítottam volna előrébb lennék.

    Szerintem csak azért van elindítva, hogy aki tud vásároljon aranyat (minél többet), mert haladni csak azzal lehet.
    A cserébe kapott patkók bizony ilyen áron nagyon drágák, minek következtében a lovastanyával való foglalatosságnak sem látom sok értelmét!
    Ergo: Egy jónak indult játék túl lett bonyolítva, és egyre jobban kiérezhető belőle a pénz-orientáltság!(lásd arany-beváltás)

    Így már kezd lapossá, unalmassá válni az egész.

    István

    Hogy erre megy ki a játék, az nyilvánvaló, és aki ezen a világon él, tudta az első perctől kezdve. És addig megy, ameddig az utolsó filléreket ki tudják belőle préselni, és utána megszűnik minden további nélkül!
    Tovább nem magyarázom...
  • hajagos (HU1)hajagos (HU1) Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 04.01.2015
    ÉLJEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kész az event, mindhárom hajóm megszereztem, sajnos a 2.-at elnyelte a rendszer, remélem a héten visszakapom!
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 05.01.2015
    hajagos írta: »
    ÉLJEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kész az event, mindhárom hajóm megszereztem, sajnos a 2.-at elnyelte a rendszer, remélem a héten visszakapom!

    gratulálok
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 05.01.2015
    hurion írta: »
    Sziasztok!

    Akárki, akármit is mond, a szigetek csak egy nagy pénznyelők!
    Ha az ott beváltott dollárokat a másik 3 farmon költöttem volna el, sokkal többet haladhattam volna előbbre.
    Napi 4x40000 =160.000, x 30 nappal = 4,8 millió. Ha ezt bővítésre, fejlesztésre fordítottam volna előrébb lennék.

    Szerintem csak azért van elindítva, hogy aki tud vásároljon aranyat (minél többet), mert haladni csak azzal lehet.
    A cserébe kapott patkók bizony ilyen áron nagyon drágák, minek következtében a lovastanyával való foglalatosságnak sem látom sok értelmét!
    Ergo: Egy jónak indult játék túl lett bonyolítva, és egyre jobban kiérezhető belőle a pénz-orientáltság!(lásd arany-beváltás)

    Így már kezd lapossá, unalmassá válni az egész.

    István

    Szia István.
    Azzal egyetértek,hogy a sziget sok pénzt visz el,viszont nem csak arannyal játszható.Nekem megvan a szigetes homokvárból mind a 3-om és 1 db aranyat sem költöttem rá.A hajóból csak kettő lesz meg,mivel most inkább a farmjaimat fejlesztem és majd legközelebb meglövöm.
    Ezt a fejlesztést elsődlegesen a magas szintű játékosoknak találták ki,akiknek már nem kell a farmjaikat fejleszteni és nincs már motivációjuk a játékra.Mert a pénz egy full fejlett farmon gyűlik gazdagon,és ha már nincs mire költeni,akkor mi értelme a játéknak....Az hogy a kisebb szintűek,akiknek még van mire költeni a farmjaikon is belekezdenek e vagy sem,ez egyéni döntés,nem kötelező,addig kell nyújtózkodni amíg a takaró ér.Fel kell állítani egy fontossági sorrendet,hogy a farmfejlesztés az elsődleges vagy a szigetes játék.Vagy ha mindkettő,akkor be kell érni itt is ott is kevesebb haladással.
    Az tény,hogy a lovardának még érdemi haszna nincs ami segíti a játékban való haladást,de a szigeten egyéb dolgokra is szert lehet tenni (haladástól függően),ezek pedig a díszek.Az hogy ez mennyi dollárt ér meg,azt mindenki maga dönti el.
    Ha pedig neked még van mire költeni a farmjaidon (és 71 es szinten még gondolom van),akkor nem tudom miért laposodik nálad a játék....A sziget csak egy event,még ha tovább is tart,ne kezdj bele,élvezd az alapjátékot és majd ha feljutsz olyan szintre,ahol már más dolgod sem lesz csak hogy szigetezz,vagy már nem zavar be nagyon a farmfejlesztéseidbe,majd akkor figyelmet tulajdonítassz neki.
    Az aranyvásálásról meg annyit,aki költeni akar az úgyis költ aranyat,aki meg nem akar,vagy nincs miből annak aztán mindegy milyen játékelemet tesznek be úgysem fog.
  • Müller Istvánn6 (HU1)Müller Istvánn6 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 05.01.2015
    Amit ott adok el azt nem jegyzi a pénzemhez. Miért? már többször előfordult. Választ köszi.
    Rózsa
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 05.01.2015
    Amit ott adok el azt nem jegyzi a pénzemhez. Miért? már többször előfordult. Választ köszi.
    Rózsa

    szia
    azért mert a sziget farmon vagy akár a viking farmon nem dollárt kapsz az eladott termékekért
    a sziget farmon kagylókat, a viking farmon rúnaköveket kapsz érte
  • verus582verus582 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 06.01.2015
    Szia Bourges.
    Ezt szépen összeszedted és igazad is van!!!! Teljesen jól van így , mindenki addig szigetezzen ameddig anyagilag bírja, de ne fikázza a játékot!!!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 06.01.2015
    verus582 írta: »
    Szia Bourges.
    Ezt szépen összeszedted és igazad is van!!!! Teljesen jól van így , mindenki addig szigetezzen ameddig anyagilag bírja, de ne fikázza a játékot!!!

    Én is pontosan ezt akartam írni, csak valami miatt elmaradt.
  • hajagos (HU1)hajagos (HU1) Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 06.01.2015
    annak irom ezt a levelet aki azt irta egy aranyat sem használt el! akkor a földeket hogyan vette? csak erre lennék kiváncsi. bírom az ilyen semmi aranyas embereket, ha megnézzük látható mekkora afarmjuk. a mikor dollárért nem lehet venni, csak kiírja lehet, de ha oda jutsz látható, hogy nem. kész a 3 hajóm és arannyal csináltam, nem is kevéssel! minek tagadni? mert lehet ügyeskedni, akkor venni aranyat amikor aranyat ad grátisz, nem is keveset a bányászati engedéllyel, és kevesebb a költség, de akkor is ha nem is vett , de megtermelt arany kellett!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 06.01.2015
    hajagos írta: »
    annak irom ezt a levelet aki azt irta egy aranyat sem használt el! akkor a földeket hogyan vette? csak erre lennék kiváncsi. bírom az ilyen semmi aranyas embereket, ha megnézzük látható mekkora afarmjuk. a mikor dollárért nem lehet venni, csak kiírja lehet, de ha oda jutsz látható, hogy nem. kész a 3 hajóm és arannyal csináltam, nem is kevéssel! minek tagadni? mert lehet ügyeskedni, akkor venni aranyat amikor aranyat ad grátisz, nem is keveset a bányászati engedéllyel, és kevesebb a költség, de akkor is ha nem is vett , de megtermelt arany kellett!

    Csak akkor NEM lehet hódollárért venni földet, ha NEM ELÉG rá a hódollárod. Igenis meg lehet csinálni a szigetet arany nélkül, de akkor tömérdek időt kell ráfordítani. :) Nem kell mindjárt azt gondolni, hogy aki arany nélkül képes befejezni az eventeket, az hazudik.
  • hajagos (HU1)hajagos (HU1) Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 06.01.2015
    nem értek egyet veled , mert az én tapasztalataim más mutatnak, de legyen igazad illetve mindkettőnknek. nagyobb baj, hogy a supportos 3. alkalommal kéri írjam le a panaszom hajó meg sehol! ennyit az igazságról, harcolni kell azért ami jár! az sem kevés aranyba kerűlt! soha nem tudni ki van a levél végén!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 06.01.2015
    hajagos írta: »
    nem értek egyet veled , mert az én tapasztalataim más mutatnak, de legyen igazad illetve mindkettőnknek. nagyobb baj, hogy a supportos 3. alkalommal kéri írjam le a panaszom hajó meg sehol! ennyit az igazságról, harcolni kell azért ami jár! az sem kevés aranyba kerűlt! soha nem tudni ki van a levél végén!

    Én az első szigetet is arany nélkül csináltam végig. Valószínű, már nem emlékszel a bejegyzésemre, amit azzal kapcsolatban írtam. Nem szoktam aranyat használni eventre. Nekem ez a stratégia miatt kihívás, hogy képes vagyok-e 30 napon belül minden könnyítés (arany) nélkül megcsinálni. Így elmondhatom, végig lehet csinálni a 3 fejezetet, de naponta borzasztóan sok órát kell vele foglalkozni, előre kell tervezni több lépést (építés, fejlesztés). Nagyon sok munka, belefektetett energia. Nekem erre se kedvem, se időm, pláne nem 3 hetente. Nem fogom magam lekötni ennyire hosszan 1-1 dologgal. Most a vikinget újra megcsinálom, ezt is csak egyszer. :)
  • holloi (HU1)holloi (HU1) Bejegyzések: 87
    szerkesztette ezt: 06.01.2015
    hajagos írta: »
    nem értek egyet veled , mert az én tapasztalataim más mutatnak, de legyen igazad illetve mindkettőnknek. nagyobb baj, hogy a supportos 3. alkalommal kéri írjam le a panaszom hajó meg sehol! ennyit az igazságról, harcolni kell azért ami jár! az sem kevés aranyba kerűlt! soha nem tudni ki van a levél végén!

    Gond nélkül megcsinálható arany nélkül. Idő kérdése,aki napi 6-7 órát tud áldozni rá,vagy kevesebbet az viszont esélytelen! Mivel nem, tudjuk ki mennyi időt fordít rá,éppen ezért nem érdemes megkérdőjelezni amit ír!
  • florah (HU1)florah (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 06.01.2015
    Sziasztok!
    A rúnaköves embernél a 4. oldalon van egy házikó 500ezerért.Az mire való?..mert hiába kattingatok az információra ,nem ír róla semmit.Érdemes megvenni?
    A válaszokat előre is köszi!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 06.01.2015
    florah írta: »
    Sziasztok!
    A rúnaköves embernél a 4. oldalon van egy házikó 500ezerért.Az mire való?..mert hiába kattingatok az információra ,nem ír róla semmit.Érdemes megvenni?
    A válaszokat előre is köszi!

    Ha ugyanúgy működik, mint a trópusi ház, akkor csak 1 emberrel ad többet, viszont a boldogságértéke ugyanannyi, mint a sima háznak. Ha ez neked megér 500 ezer rúnát, akkor érdemes csak venni. :)
  • florah (HU1)florah (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 06.01.2015
    florah írta: »
    Szia!
    S akkor a végén az is eltűnik?


    Igen...nem voltam olyan gyors :D ...még csak most olvastam végig.Köszi a válaszokat!...Direkt összegyűjtöttem 500ezret,h lássam mit írnak róla...de semmit :(:)
Sign In to comment.