Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Event megbeszélése: Vikingfarm

1912

Hozzászólások

  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 26.12.2014
    csibepatak írta: »
    Szia!
    Ezt a linket nézd végig.
    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?25012-Szigetfarm-le%C3%ADr%C3%A1s&p=210353&viewfull=1#post210353
    Ha folyamatosan csinálod a feladatokat, akkor tudni fogod, hogy mit kell behelyettesíteni a viking farmon.
    Pl: itt a narancsos üditő a vikingen a stilusos vikingtunikát jelent, a páva a pingvint és így tovább.
    A mennyiségek meg pontosan egyformák.


    köszönöm, így már könnyebb
  • hajagos (HU1)hajagos (HU1) Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 26.12.2014
    megcsináltam a 2. fejezetet is a vikingfarmon , hajót nem kaptam! miért gondolja valaki is ezután, hogy költöm az aranyam a 3. részre is?

    hát nem tudom, mi következik. a 3. fejezetben a 2. nem tudom miért nem lehet kiírni, illetve tudom. azért, hogy ne lehessen felkészűlni rá, fogyjon az arany! a narancsos üdítő miért tunikát jelent, illetve miért az a megfelelője?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 26.12.2014
    Hajagos, örülj, hogy már a 3. fejezetnél tartasz, én arany nélkül a 2. fejezet 1. feladatánál. Mivel ez az első viking sziget, és szinte ugyanaz, mint a sziget, annak meg fenn vannak a feladatai, be kell helyettesíteni. Narancs az a len itt, a mangónak a fa felel meg, míg a kókusznak a bogyók és a banánnak a gyapjú a megfelelője. Próbáld ez alapján behelyettesíteni s máris tudod mi a következő feladat.
    Nincs a dobozodban biztos a hajó? Ki-be lépés, süti törlés egyebek megvolt?
    Ha igen, akkor a support tud segíteni az ünnepek után.
  • hajagos (HU1)hajagos (HU1) Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 26.12.2014
    köszi , már írtam nekik. 100 dísztárgy volt a raktárban, hiába törőltem nem kaptam meg a hajót
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 26.12.2014
    Bontás a Vikingfarmon
    Lebontottam 1 pingvin ólat és kaptam 75 runakövet.
    Ezekszerint a 0 kiírásuk programhiba.

    Ilse
  • lacus3 (HU1)lacus3 (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 26.12.2014
    Szevasztok ! Egyetlen problémám van ! A Viking farmon végére értem a feledatoknak a szokásos ide vele ráklikkelés és a 3-dik hajó azóta sincs meg ki tudja hogy hol orvosolják az ilyen jellegű problémát. Segitségeteket előre is köszönöm Üdv Lacus3
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 26.12.2014
    lacus32 írta: »
    Szevasztok ! Egyetlen problémám van ! A Viking farmon végére értem a feledatoknak a szokásos ide vele ráklikkelés és a 3-dik hajó azóta sincs meg ki tudja hogy hol orvosolják az ilyen jellegű problémát. Segitségeteket előre is köszönöm Üdv Lacus3
    Nem lehet, hogy neked is tele van a gyűjtődobozod?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 26.12.2014
    lacus32 írta: »
    Szevasztok ! Egyetlen problémám van ! A Viking farmon végére értem a feledatoknak a szokásos ide vele ráklikkelés és a 3-dik hajó azóta sincs meg ki tudja hogy hol orvosolják az ilyen jellegű problémát. Segitségeteket előre is köszönöm Üdv Lacus3

    Szia!

    Ha nincs tele a Raktáradban a Gyűjtődoboz, és már túl vagy a játék frissítésén is, de mégsem jelent meg a Gyűjtődobozban, akkor a Supportnak kell írnod.

    Support elérése: A farmodon a Kijelentkezés ikon alatt találod a fülhallgatós fejes ikont (Ügyfélszolgálat), arra kattints. Menj a lap aljára, ahol az "E-mailes támogatás"-t válaszd ki. A felnyíló űrlapot értelemszerűen ki kell tölteni. Majd pedig a válaszukra várni. :)

    Zsuzsi
  • zsani85 (HU1)zsani85 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 26.12.2014
    Sziasztok hol találom a viking farmot?? köszi előre is a választ!
  • hajagos (HU1)hajagos (HU1) Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 26.12.2014
    a főfarmon a reptérre kell kattintani, ott előjön minden tennivaló a vikingfarmmal kapcsolatos induláshoz, mert a munkafolyamatok sora most nincs sehol.

    megírnád a 3. hajó feladatsorát? köszi
  • DionysiusDionysius Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 27.12.2014
    1. fejezet
    A vikingek nyomában


    Feladat / Jutalom
    1. feladat (Sikertörténet): kezd meg a stílusos viking tunika termelést 7 alkalommal.
    50.000 rúnakő
    2. feladat (Small Fry): Tedd elérhetővé 150 élelmiszer a pingvineknek, gyűjts 6000 heringet
    100.000 rúnakő, 10 Premium téli műtrágya
    3. feladat (Egy fej az üzleti életben): Gyűjts be 1700 fát, Gyűjts be 3 algát, Gyűjts össze 250 téli Műtrágyát
    150.000 rúnakő
    4. feladat (Emeld korsóidat): gyűjts be 450 rusztikus viking Korsót, termelj 2500 lent
    250.000 rúnakő
    5. feladat (A szabadság): Gyűjts össze 15.000 pingvint, gyűjts 120.000 rúnakövet
    450.000 rúnakő, 1 Egyszerű Sárkány Hajó

    1. fejezet mellékfeladatai

    1. lépés mellékfeladatok

    • Add meg a farm nevét
    Jutalom- 20 rúnakő

    • Fejleszd a kőmalmot 2. szintre
    Jutalom- 570 Hering

    • Gyűjts be 1500 lent
    Jutalom- 100 növényi maradvány

    • Legyen két 1. szintű téli meződ
    Jutalom- 7 alga

    2. lépés mellékfeladatok

    • Építs egy 1. szintű ligetet
    Jutalom: télen műtrágya x20

    • Fejleszd a viking műhelyt 2. szintre
    Jutalom: rúnakő X4000

    • Legyen 2 pingvin medencéd 1 szintű
    Jutalom: pingvin takarmány x20

    3. lépés
    mellékfeladatok

    • Tervezz előre! : Legyen egy 2. szintű silód (szerintem gabonatároló-a ford.) a Viking Farmon
    Jutalom: 250 gané

    • Nézd meg az erdőben a fákat: Legyen két 2-es szintű ligeted a viking farmon
    Jutalom: 20 Premium alga

    • Felhasználni és újrahasznosítani: Legyen egy 1-es szintű algatartályod a viking farmon
    Jutalom: növényi maradványok 50

    4. lépés mellékfeladatok

    • Legyen két 2-es szintű ligeted
    Jutalom: 40 prémium téli műtrágya

    • Van négy pingvin medencéd 1. szintű
    Jutalom: 40 premium pingvin takarmány

    5. lépés
    mellékfeladatok

    • Legyen öt 2-es szintű téli termőfölded
    Jutalom: 100 növényi törmeléket, 5 prémium alga, 7500 rúnakő

    • Állíts elő 100 pingvin takarmányt
    Jutalom: 500 pingvin

    Második fejezet: http://en.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?128460-The-Viking-Farm!&p=1518651&viewfull=1#post1518651
  • csigadada (HU1)csigadada (HU1) Bejegyzések: 299
    szerkesztette ezt: 27.12.2014
    Sziasztok:)
    A Hajós Omar nem tudja hogy a fókák nem a pingvin medencében tenyészthetők:)
    Az északi állat akciócsomagban azt írja hogy a pingvin medencében tenyészthető a fóka :) nem mindha számítana valamit ha veszi az ember.......
  • hajagos (HU1)hajagos (HU1) Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 27.12.2014
    köszönjűk dionysius
  • fr777fr777 Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 27.12.2014
    Sziasztok !

    Mi lesz a 2.fejezet első feladata?Köszi előre is!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 27.12.2014
    fr777 írta: »
    Sziasztok !

    Mi lesz a 2.fejezet első feladata?Köszi előre is!

    Olvass visszább 3 hsz-sal ;)
  • fr777fr777 Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 27.12.2014
    Bocs,de magyarul szeretném:),azért köszi a segítséget...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 27.12.2014
    fr777 írta: »
    Bocs,de magyarul szeretném:),azért köszi a segítséget...

    szia
    ime :D

    1. Takaríts be 18.000 szardíniát & Takaríts be 9.000 heringet
    Jutalom: 250.000 rúnakő


    • Legyen 1 darab 1-es szintű fókatavad
      Jutalom: 50 fóka eledel

    • Emeld a silódat 3-as szintre
      Jutalom: 400 gané, 20 prémium téli trágya
  • fr777fr777 Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 27.12.2014
    Lizangyalka köszönöm:)!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 27.12.2014
    sziasztok

    itt a folytatás :)

    1. 2. Készíts 600 Rusztikus vikingkorsót & Takaríts be 3.900 fát
      Jutalom: 500.000 rúnakő
    Mellék feladatok:

    • Legyen 5 darab 3-as szintű termőfölded
      Jutalom: 9.000 rúnakő

      Legyen 2 darab 2-es szintű bogyógyümölcsösöd
      Jutalom: 10.000 rúnakő
    1. 3. Gyűjts össze 7.000 bogyót & 4.000 heringet
      Jutalom: 750.000 rúnakő

      Mellék feladatok:
    • Legyen 2 darab 3-as szintű ligeted
      Jutalom: 50 prémium alga
      Fejleszd a kőmalmot 3-as szintre
      Jutalom: 100 pingvin eledel, 60 fóka eledel
      Legyen 5 darab 2-es szintű pingvinmedencéd
      Jutalom: 50 pingvin eledel ( elvileg ennek prémiumnak kellene lennie )
    1. 4. Kezdj bele erős vikingsisak készítésébe 3 alkalommal és Gyűjts be 7.500 fókát
      Jutalom: 1.250.000 rúnakő
    Mellék feladatok:

    • Legyen 2 darab 3-as szintű fóka tavad
      Jutalom: 14.000 rúnakő
      Fejleszd a silót 4-es szintre
      Jutalom: 70 téli trágya
    1. 5. Gyűjts be 2.000 téli trágyát és gyűjts be 500 növényi maradványt
      Jutalom: 2.250.000 rúnakő, 1 db Díszes Sárkányhajó

      Mellék feladatok:
    • Gyűjts be 25.000 ganét Jutalom: 20 prémium téli trágya, 50 prémium alga Fejleszd a viking műhelyt 3-as szintre
      Jutalom: 15.000 rúnakő

      ha nem pontos a fordítás, akkor sorry, de amúgy roppant 1xű, mint ahogy Ádámmaci is mondta... csak be kell helyettesíteni :)
      igaz 1-2 helyen nem u.az a jutalom, de lehet csak elírás :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 27.12.2014
    III. fejezet

    1. Gyűjtsd össze: 55.000 pingvin, 500.000 rúna (jutalom: 500.000 rúna)


    2. Gyűjtsd össze: 9.000 bogyó (jutalom: 1.000.000 rúna)


    3. Gyűjtsd össze: 240 kényelmes vikingkabát, 2.000 fa (jutalom: 1.500.000 rúna)


    4. Gyűjtsd össze: 5.000 gyapjú, 15.000 trágya (jutalom: 2.500.000 rúna)

    5. Kezdd meg 5-ször a kényelmes vikingkabát gyártását, Gyűjtsd össze: 7.000 fa, 5.000.000 rúna (jutalom: 4.500.000 rúna)

    Bocsánat, Liz már írta a többit, nem láttam. Ez viszont még nem volt benne. :)
  • fr777fr777 Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 27.12.2014
    Biztos másoknak is segítség,köszönjük:)
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 27.12.2014
    Köszönjük Zsuzsi ! :-)
    Jó lenne ennek egy külön topik , hogy ne kelljen keresgetni .
    Nemtom' Kapa nem tenné be a többi Eventhez ?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 27.12.2014
    icarika írta: »
    Köszönjük Zsuzsi ! :-)
    Jó lenne ennek egy külön topik , hogy ne kelljen keresgetni .
    Nemtom' Kapa nem tenné be a többi Eventhez ?

    Szerintem Kapa ennek is fog egy topikot szerkeszteni, ahogyan a Szigetfarmhoz is. :) De ő is ember, dolgozik, valószínű családja is van, és épp még az ünnepek alatt vagyunk. :) Egy kis türelem. :)
    Már az összes fő feladat megvan, aki szeretné előre tudni, itt megtalálja. A segítség adott, most már csak a lehetőségeink döntik el, hogy a hátra lévő napok alatt mennyi feladattal leszünk készen. :)

    A mellékfeladatok a 3. fejezethez jelen pillanatban az angol fórumon sincsenek fenn. De amint felkerülnek, biztosan beírja majd egy szemfüles. :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 27.12.2014
    icarika írta: »
    Köszönjük Zsuzsi ! :-)
    Jó lenne ennek egy külön topik , hogy ne kelljen keresgetni .
    Nemtom' Kapa nem tenné be a többi Eventhez ?

    Már javasoltam többször az én módszeremet. A böngészőben egy fület nyitok az aktuális eventnek, és ott egy kattintással bármikor el tudom olvasni, nem kell keresgélni. A jelen esetben ezt a topicot kell megnyitni, rápozicionálni Zsuzsika bejegyzésére, és ott marad, amíg be nem zárod.
  • kis.ticsok2kis.ticsok2 Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 28.12.2014
    amúgy nem vettétek még észre ugyanazok a feladatok vannak ezen a Viking farmon mint a Sziget farmon?????
    Csak nem pávát gyűjtesz hanem pingvint????
    Nem kagyló hanem rúnakő???
    és így tovább csak az elnevezések mások.
    Én mindig nézem a sziget farmnak a feladatainak a leírását és átgondolom a Vikingre


    Nézzétek meg:

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?25012-Szigetfarm-le%C3%ADr%C3%A1s&p=210311&viewfull=1#post210311



    Aki ténylegesen odafigyelt a sziget farmra annak már régen leesett szerintem ez a kis csintalanság. Szerintem ezért nem indítottak újabb topikot ennek az eventnek. Nekem már 5 perc után leesett hogy ugyanazok a feladatok.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 28.12.2014
    amúgy nem vettétek még észre ugyanazok a feladatok vannak ezen a Viking farmon mint a Sziget farmon?????
    Csak nem pávát gyűjtesz hanem pingvint????
    Nem kagyló hanem rúnakő???
    és így tovább csak az elnevezések mások.
    Én mindig nézem a sziget farmnak a feladatainak a leírását és átgondolom a Vikingre


    Nézzétek meg:

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?25012-Szigetfarm-le%C3%ADr%C3%A1s&p=210311&viewfull=1#post210311



    Aki ténylegesen odafigyelt a sziget farmra annak már régen leesett szerintem ez a kis csintalanság. Szerintem ezért nem indítottak újabb topikot ennek az eventnek. Nekem már 5 perc után leesett hogy ugyanazok a feladatok.

    Meg még sok másnak is... (Csak azt nem veszed észre, hogy ezt már mennyien leírták?)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 30.12.2014
    amúgy nem vettétek még észre ugyanazok a feladatok vannak ezen a Viking farmon mint a Sziget farmon?????

    Aki ténylegesen odafigyelt a sziget farmra annak már régen leesett szerintem ez a kis csintalanság. Szerintem ezért nem indítottak újabb topikot ennek az eventnek. Nekem már 5 perc után leesett hogy ugyanazok a feladatok.

    Szia! :)

    Azoknak mit javasolsz, mit, mire helyettesítsenek, akik a szigetfarmot még nem csinálták, viszont a vikingfarmba belefogtak? :) Remélem, mikor ezeket a sorokat fogalmaztad rájuk is gondoltál. ;)

    Minden event megérdemel egy saját topikot, mert igenis, akik most kezdik, azoknak kell a segítség (de szerintem a régiek is örülnek, ha van hová "nyúlni", én legalábbis biztosan). :)

    Zsuzsi
  • Jani9992Jani9992 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 30.12.2014
    Sziasztok!

    Érdeklődni szeretnék, hogy azt értem, hogy az event végén eltűnik a vikingfarm az épületettek és termésekkel együtt, de eltűnik az átváltott pénz is, a hódollár?

    Köszönöm
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 31.12.2014
    igen, úgyhogy csak annyit válts be, amennyit vélhetőe el fogsz költeni
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 31.12.2014
    Szia! :)

    Azoknak mit javasolsz, mit, mire helyettesítsenek, akik a szigetfarmot még nem csinálták, viszont a vikingfarmba belefogtak? :) Remélem, mikor ezeket a sorokat fogalmaztad rájuk is gondoltál. ;)

    Minden event megérdemel egy saját topikot, mert igenis, akik most kezdik, azoknak kell a segítség (de szerintem a régiek is örülnek, ha van hová "nyúlni", én legalábbis biztosan). :)

    Zsuzsi

    Szervusztok!
    Tökéletesen igazad van Zsuzsa, sőt, én már 3 szigetet megcsináltam, de mégis "félek" ezektől a behelyettesítésektől!
    A GYIK-ban meg nincs, aminek pedig ott kéne lennie, minden ilyen event betételénél, és nem egymással kéne vitatkozni, meg egymásra várni, hogy ki fog segíteni!

    Köszönöm szépen mindenki eddigi "fordítását", Zsuzsa neked külön nagy köszönet:o
Sign In to comment.