Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Event megbeszélése: Vikingfarm

1812

Hozzászólások

  • bigbio (HU1)bigbio (HU1) Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 22.12.2014
    Sziasztok!
    Megtudná nekem mondani valaki az 5szintű "Boltozat" miért csak 300ezret vált át?
    A 4 szint is annyit vált!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 22.12.2014
    orsi2014 írta: »
    hogyan?de az azemail címmár nemél a jelszavát sem tudomnemlehet mást regisztrálni a játékban,nemlehet megváltoztatni?

    A supportot nem fogja érdekelni, mi a már nem élő vagy a most használt e-mail címed jelszava.
    Neked annyit kellene írnod, hogy szeretnéd megváltoztatni a játékbeli fiókodhoz regisztrált e-mail címet, mert amivel regisztráltál, már nem él, és újat szeretnél hozzárendeltetni. Azt azért remélem, még nem felejtetted el, milyen e-mail címmel regisztráltál ebbe a játékba? És akkor ehhez képest fog tőled adatokat kérni majd a support, hogy beazonosítson, tényleg te vagy te.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 22.12.2014
    Tica54 írta: »
    Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni lótanya űgyben? Nem értem. azt kéri legyen 1 20 nemesítésű lovam, volt, egy 24 vagy 25-ös szintig jutottam vele, persze vettem mellé 1 saját lovat 15ös volt.Nemesítettem lett 19. Majd őt is felturbóztam 20-ra. Erre nem történt semmi. Hogy haladok itt tovább? Nagyon örülnék ha valaki segítene, a leírást nem találom, mert béna vagyok megkeresni.Előre is köszi!!

    Én még a probléma előtt állok, mivel a két ló közül csak az egyik van 20-on felül, így az 1/2 stimmel. Az a megszövegezés, hogy "Legyen egy 20 nemesítési értékű lovad", a számtalan magyartalan, kétértelmű szövegek egyike szerintem. Ha a másik lovam is eléri a 20-at, és nem teljesül a feladat, akkor én is csatlakozom a kérdezők és nem értők sorába ;)
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    szerkesztette ezt: 22.12.2014
    Porrima írta: »
    Én még a probléma előtt állok, mivel a két ló közül csak az egyik van 20-on felül, így az 1/2 stimmel. Az a megszövegezés, hogy "Legyen egy 20 nemesítési értékű lovad", a számtalan magyartalan, kétértelmű szövegek egyike szerintem. Ha a másik lovam is eléri a 20-at, és nem teljesül a feladat, akkor én is csatlakozom a kérdezők és nem értők sorába ;)
    Én már itt tartok és nem értem, ezért kérdeztem.Viszont csak 2 lovad lehet mert többet nem enged, tehát az első nemesítettből lesz majd a 2. nemesített és ott vagy, ahol én is tartok.Na majd egyszer kiderül az igazság!:)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 22.12.2014
    Tica54 írta: »
    Én már itt tartok és nem értem, ezért kérdeztem.Viszont csak 2 lovad lehet mert többet nem enged, tehát az első nemesítettből lesz majd a 2. nemesített és ott vagy, ahol én is tartok.Na majd egyszer kiderül az igazság!:)

    Lehet, hogy most tapintottál rá a megoldásra: idővel - azt hiszem az istálló fejlesztésével - kettőnél több lova is lehet valakinek, és akkor már meg lehet felelni a feladatnak. Bár őszintén szólva nekem nagyon kusza az egész :(

    Pár perccel ezelőtt kiderült az igazság!
    Az egyik lovam 33-as volt, a másik 3x19, ezt (is) fejlesztettem. Amint a 3 edzésből 2 20-as lett, abban a pillanatban a feladat teljesítetté vált, és megkaptam a jutalmat, még frissítenem sem kellett.
    Eszerint Nálad jelentkezett valamilyen hiba, nálam nem.
  • somácska (HU1)somácska (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 22.12.2014
    bigbio írta: »
    Sziasztok!
    Megtudná nekem mondani valaki az 5szintű "Boltozat" miért csak 300ezret vált át?
    A 4 szint is annyit vált!

    Nekem 2-e szintűvan, hiába ír ki 80 ezret + a %, csak 40000-t ad. Hol lehet reklamálni? Legalább 3x megtette már...
  • rex40 (HU1)rex40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 94
    szerkesztette ezt: 22.12.2014
    Írjatok az ügyfélszolgálatnak v a támogatásnak
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 22.12.2014
    bigbio írta: »
    Sziasztok!
    Megtudná nekem mondani valaki az 5szintű "Boltozat" miért csak 300ezret vált át?
    A 4 szint is annyit vált!
    somácska írta: »
    Nekem 2-e szintűvan, hiába ír ki 80 ezret + a %, csak 40000-t ad. Hol lehet reklamálni? Legalább 3x megtette már...

    Sziasztok!

    Mivel nem tömegesen előforduló hibáról van szó, mielőtt még a Supporthoz fordulnátok, próbáljátok meg törölni a sütiket és a gyorsítótárat, esetleg a gépen átfuttatni egy karbantartó programot. Ha nem tudjátok, hogyan kell, a sütiket és a gyorsítótárat kattintsatok az alábbi linkre.
    Viszont arra figyeljetek, amikor a törlést végzitek, akkor a játék ne legyen nyitva!

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?6214-S%C3%BCtik-t%C3%B6rl%C3%A9se-Gyors%C3%ADt%C3%B3t%C3%A1r-%C3%BCr%C3%ADt%C3%A9se

    Üdv.: Zsuzsi
  • adam_domiadam_domi Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 22.12.2014
    HOL VAN AZ ÚJ FARM?????????????????????
    Kösz: Domi
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 22.12.2014
    adam_domi írta: »
    HOL VAN AZ ÚJ FARM?????????????????????
    Kösz: Domi

    Majd a 30. szint elérése után fogod kapni feladatként. Addig nincs sehol. :)
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    szerkesztette ezt: 22.12.2014
    Porrima írta: »
    Lehet, hogy most tapintottál rá a megoldásra: idővel - azt hiszem az istálló fejlesztésével - kettőnél több lova is lehet valakinek, és akkor már meg lehet felelni a feladatnak. Bár őszintén szólva nekem nagyon kusza az egész :(

    Igen ám, csak az istálló bővítéshez aranypatkó kell, azt meg versennyel kapom, a lovam (a már 2x nemesített ) jóval alatta van az ellenfelekétől, szóval, azt hiszem bezárult a kör a számomra. Nyista bővítés, ez így nagyon nem az igazi.Nem Frankó!(:
  • macilaci21 (HU1)macilaci21 (HU1) Bejegyzések: 33
    szerkesztette ezt: 22.12.2014
    Kicsit megtévesztő, hogy a siló, és a többi más néven van. Nem azt fejlesztem, amit kellene, mert a neveket elírtátok! :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 22.12.2014
    Kicsit megtévesztő, hogy a siló, és a többi más néven van. Nem azt fejlesztem, amit kellene, mert a neveket elírtátok! :)

    szia macilaci

    sajnos ez egy hirtelen frissítés volt, így sok mindent nem volt idejük átírni
    pl. a leírásokban is a szigetfarmot hagyták :(

    le_r_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 22.12.2014
    Tica54 írta: »
    Igen ám, csak az istálló bővítéshez aranypatkó kell, azt meg versennyel kapom, a lovam (a már 2x nemesített ) jóval alatta van az ellenfelekétől, szóval, azt hiszem bezárult a kör a számomra. Nyista bővítés, ez így nagyon nem az igazi.Nem Frankó!(:

    Hát ez szerencsére nem egészen így van!
    Az eddigi tapasztalatom szerint a verseny megnyerése teljesen véletlenszerű, azaz nyerhetsz bármennyivel erősebb ellen is, és kikaphatsz jóval gyengébb lótól is. Szóval lehet aranypatkót szerezni, csak nagyon lassan, nálam 10 versenyből egyszer nyerek, de volt már olyan is, hogy egymás után 3-szor nyert a lovam erősebbekel szemben.
    Ne csüggedj ;)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 23.12.2014
    Nem nagyon akarnék itt beleszólni, de ez a Vikingfarm topikja. A lovardának van sajátja. :) Így ha lehet, az azzal kapcsolatos bejegyzéseket is oda írjátok. :) Ha így haladunk előbb-utóbb mindenről szó lesz az összes témában, és akkor majd lehet keresgélni, mit, hol találunk meg. Előre is köszi. :)
  • Pappné Éva (HU1)Pappné Éva (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    szerkesztette ezt: 23.12.2014
    Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!
  • Sandor05Sandor05 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 23.12.2014
    Üdv!

    Hiába írok a supportnak, b*szik vissza írni, 4 napja már eltűnt 3,5 millió hódollárom, ezt mikor kapom vissza?
    Egyszerűen képtelen a support egy választ is vissza írni, ennyit erről
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 23.12.2014
    Sandor05 írta: »
    Üdv!

    Hiába írok a supportnak, b*szik vissza írni, 4 napja már eltűnt 3,5 millió hódollárom, ezt mikor kapom vissza?
    Egyszerűen képtelen a support egy választ is vissza írni, ennyit erről

    szia Sandor
    kis türelmedet kérnénk, hisz ünnepek előtt vagyunk és valszeg a Support már nem dolizik
    nem tom 2 ünnep között lesznek-e, de januárban biztosan :)
    bár téged ez nem vigasztal, hisz a hódollárod most tűnt el....
  • máriaviki (HU1)máriaviki (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 23.12.2014
    sziasztok! nekem az 5-ös szinten van a bankom eddig jól működött, most hirtelen visszaugrott váltáskor és csak 46000 dollárt adott. máriaviki
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 23.12.2014
    máriaviki írta: »
    sziasztok! nekem az 5-ös szinten van a bankom eddig jól működött, most hirtelen visszaugrott váltáskor és csak 46000 dollárt adott. máriaviki

    szia
    próba neked is a csúszkát megnézni, ha ez nem segít akkor marad a sütik és előzmények törlése, majd a ki- és belépés :)
  • Sandor05Sandor05 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 23.12.2014
    Szia!
    Lehet igazad van, bár azért 3,5 misi hódollár nem kevés :( most kitudtam volna használni/felhasználni, de most várnom kell egy kicsit :(
    Liz652 írta: »
    szia Sandor
    kis türelmedet kérnénk, hisz ünnepek előtt vagyunk és valszeg a Support már nem dolizik
    nem tom 2 ünnep között lesznek-e, de januárban biztosan :)
    bár téged ez nem vigasztal, hisz a hódollárod most tűnt el....
  • Ancsi8 (HU1)Ancsi8 (HU1) Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 23.12.2014
    Szia!Szeretnélek megkérdezni,hogy miért csak 30 napig tart a Viking-Farm?!:confused:
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 23.12.2014
    Ancsi85 írta: »
    Szia!Szeretnélek megkérdezni,hogy miért csak 30 napig tart a Viking-Farm?!:confused:

    szia :)
    mert ez is csak egy event mint a többi, bár nem 6 napig tart
    ezt a tervezők így találták ki :)
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 25.12.2014
    Olyan kár, hogy a sziget/viking farm építkezése nem független az állandó farmokétól - eddig olyan szépen fejlődtem a farmjaim, de most megállt, mert erre kell idő.
    Másrészt jó lenne, ha a hajó felváltva kérne sziget és viking gyümölcsöket, ha már nemrég fejelődött be a sziget.
    Na mindegy, ez csak játék, nagyobb problémánk ne legyen!
    A bosszúságok ellenére boldog ünnepeket kívánok: Ildikó
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 25.12.2014
    Olyan kár, hogy a sziget/viking farm építkezése nem független az állandó farmokétól - eddig olyan szépen fejlődtem a farmjaim, de most megállt, mert erre kell idő.
    Másrészt jó lenne, ha a hajó felváltva kérne sziget és viking gyümölcsöket, ha már nemrég fejelődött be a sziget.
    Na mindegy, ez csak játék, nagyobb problémánk ne legyen!
    A bosszúságok ellenére boldog ünnepeket kívánok: Ildikó
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 25.12.2014
    Olyan kár, hogy a sziget/viking farm építkezése nem független az állandó farmokétól - eddig olyan szépen fejlődtem a farmjaim, de most megállt, mert erre kell idő.
    Másrészt jó lenne, ha a hajó felváltva kérne sziget és viking gyümölcsöket, ha már nemrég fejelődött be a sziget.
    Na mindegy, ez csak játék, nagyobb problémánk ne legyen!
    A bosszúságok ellenére boldog ünnepeket kívánok: Ildikó

    Sajnos hiába kifogásolták többen is, ez nem fog változni. :( Egyszerre csak egy farmon lehet építeni továbbra is. A másik dolog, hogy most a vikingek vannak, tehát értelemszerűen annak a gyümölcseit kéri a kapitány. Mivel ez az első ilyen típusú sziget, nehéz teljesíteni. De a következőnél már könnyebb dolgunk lesz. :)
  • hajagos (HU1)hajagos (HU1) Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 25.12.2014
    valaki a 3. hajó feladatsorát tudja -e? ha igen írja ide, köszönöm
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 25.12.2014
    hajagos írta: »
    valaki a 3. hajó feladatsorát tudja -e? ha igen írja ide, köszönöm

    A viking farmos feladatsorok pontosan ugyanazok, mint a szigetes feladatsorok. Csak ki kell cserélni a szigetes dolgokat a megfelelő vikinges dolgokra.
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 25.12.2014
    Gyakorlott szigetezők biztosan tudják, de én még kicsi vagyok, nekem jól jön minden információ a feladatokkal kapcsolatban - ráadásul a feladatokat az event után az agyam azonnal törli:(((
    Köszönök minden ötletet, a vikingfarmmal kapcsolatban.
  • csibepatak (HU1)csibepatak (HU1) Bejegyzések: 129
    szerkesztette ezt: 25.12.2014
    Gyakorlott szigetezők biztosan tudják, de én még kicsi vagyok, nekem jól jön minden információ a feladatokkal kapcsolatban - ráadásul a feladatokat az event után az agyam azonnal törli:(((
    Köszönök minden ötletet, a vikingfarmmal kapcsolatban.

    Szia!
    Ezt a linket nézd végig.
    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?25012-Szigetfarm-le%C3%ADr%C3%A1s&p=210353&viewfull=1#post210353
    Ha folyamatosan csinálod a feladatokat, akkor tudni fogod, hogy mit kell behelyettesíteni a viking farmon.
    Pl: itt a narancsos üditő a vikingen a stilusos vikingtunikát jelent, a páva a pingvint és így tovább.
    A mennyiségek meg pontosan egyformák.
Sign In to comment.