Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Event megbeszélése: Vikingfarm

1312

Hozzászólások

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Big Bear írta: »
    Szerbusztok
    Bourges, köszi a hozzászólásokat, vidámmá tetted a napom :)
    Remélem ma még többször is megvillantod nekünk humorod, csak így tovább , minden jót neked :)

    A vikingek pedig Thor dühétől tartva mindent beleadtak a faluba, így kerültek halikrák, meg pingvinek is hozzájuk :)
    Jó kalandozást mindenkinek.

    Üdvözöllek Nagymackó (ennyi az angol tudás,ha rosszul fordítottam akkor vedd úgy hogy átkereszteltelek)
    Szóval örülök,hogy örülsz,de jól oszd be,mert ennyit kapsz tőlem karira.Am lehet nem lesz mindenki elragadtatva a humoromtól,célzok itt pl Kapára,mert eddigi nyugodt és kiegyensúlyozott életének így kari előtt vége,és körömrágva nézheti megint a fórumot,hogy mit alakítok megint.Nem beszélve a kiadásairól mert veheti megint a radírt tételszámra.Úgyhogy köszönöm,hogy díjjazod ittlétem,de sajna szolidan kell viselkednem.Sorry.
    De hogy ne legyen giga off.
    Jaaaj de cép a táj,hófehér.És felfedeztem valamit.Azt hittem teli van szoborral a sziget,de rá kellett jönnöm,hogy azok csak a megfagyott bennszülöttek.Tehát most lépek valami tűzrevalót keresni,hogy kiolvasszam őket,mert valakinek melózni is kell.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Szia holloi!
    Én is ezt vettem észre. Így minden azonos, csak a nevek, a kinézet más, a feladatok ugyanolyanok....eddig legalábbis. Jó lett volna egy kis könnyítés az ünnepek miatt, de sajnos nem kapunk....
  • Big Bear (HU 1)Big Bear (HU 1) Bejegyzések: 18
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    1.Gyűjts be 60 lent
    2.Kezd el a stílusos vikingtunika termelését
    3.Legyen egy házad - Jutalom: kultuszkő
    4.Bővítsd a farmot-Jutalom: 10 000 hódollár;szeder magok 2x
    Az első kettőnél nem jegyeztem meg mi a jutalom, bocsika.

    Bourges, köszönöm a válaszod, a szolid humort is értékelem; lehet neked is Stand -Up comedy-t kéne csinálnod, biztos sikered lenne, de tőlem előre is kapsz egy vissza tapsot :D
    Az angol tudásoddal semmi hiba, én is csak kotnyeleskedem benne kicsit :D
  • kJudy (HU1)kJudy (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    bourges írta: »
    Ugye?Ha te még nem jársz itt Maci akkor nagyon le vagy maradva,kb 10-15 percnyi előnyöm van veled szemben :D



    Porrima,neked hittem volna,de ha nem te láttad,akkor szerintem a judy csak haluzott,vagy vetített,hogy irígykedjünk.De mi öreg motorosok nem dőlünk be effajta képzelgéseknek,mert új gyümimag a világban nem volt még 3 órával ezelőtt.Tehát nem maradtál le semmiről,de azért szomorú vok,mert ezek szerint te sem voltál jó az idén.Nesze neked virgács :D

    Éppen ezt mondtam, ha végigolvasod újra, hogy a régi magokat már el sem lehetett vetni az üvegházban.
    Az újat pedig még nem. Most gyűjtögethetünk új magokat.
  • Big Bear (HU 1)Big Bear (HU 1) Bejegyzések: 18
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    5.Legyen 1 kőmalmod a viking farmon-Jutalom: heringek x600; törpemálna magok x2
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    kJudy írta: »
    Éppen ezt mondtam, ha végigolvasod újra, hogy a régi magokat már el sem lehetett vetni az üvegházban.
    Az újat pedig még nem. Most gyűjtögethetünk új magokat.

    Ezt azért nem mondanám, mert én folyamatosan indítom a melegházat a magokkal, és nekem engedte is. :) Attól, hogy most újabbak jöttek, még ma is ugyanúgy a trópusi magokat szórtam bele. :) Ezek szerint ez a Te farmodon valami hibaféle lehetett. :)
  • AniDomiAniDomi Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    1/1. Kezd el a stílusos viking tunika termelését 7* Jutalom: 50000 rúnakő
  • Gorgiasz (HU1)Gorgiasz (HU1) Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Liz652 írta: »
    bizony... nem lehetett még eddig venni
    szrtm a melegházban láthatta, ugyanúgy mint ahogy a rúna követ is napokkal ezelőtt lehetett látni a felszereléseknél.
    ez egészen pontosan így volt :)
    de ha belegondoltok másik autó árulja, mint a kagylósé...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    kJudy írta: »
    Éppen ezt mondtam, ha végigolvasod újra, hogy a régi magokat már el sem lehetett vetni az üvegházban.
    Az újat pedig még nem. Most gyűjtögethetünk új magokat.

    Szia Judy.
    Sajna végigolvasni nem tom amit írtál,mert én Porrima kicsi idézetét láttam csak,miszerint neked már napok óta vannak új magvásárlási lehetőségeid.De ha Porrima félreértette amit írtál akkor örülök,mert ezek szerint nem haluzol és jó egészségi állapotnak örvendhetsz.Ez így vikingezés előtt nagyon is jó hír,mert odaát hideg van és nem venném a szívemre,ha betegen kéne átmenned.Az üvegházhoz meg hívj valami szerelőt,mert nekem ma 11 óráig engedte a régi magokat vetni,11 órától meg a régit és újat is.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    AniDomi írta: »
    1/1. Kezd el a stílusos viking tunika termelését 7* Jutalom: 50000 rúnakő

    1. fejezet 1. feladata, amit AniDomi írt.

    A vele együtt párhuzamosan megjelenő mellékfeladatok és a jutalmaik a következők:
    1. Legyen két 1-es szintű termőfölded. (jutalom: 7 alga)
    2. Adj nevet a farmnak. (jutalom: 20 rúnakő)
    3. Fejleszd kőmalmodat 2. szintre (jutalom: 570 hering)
    4. 1500 len betakarítása (jutalom: 100 növényi maradványok)
  • holloi (HU1)holloi (HU1) Bejegyzések: 87
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Ádámmaci írta: »
    Szia holloi!
    Én is ezt vettem észre. Így minden azonos, csak a nevek, a kinézet más, a feladatok ugyanolyanok....eddig legalábbis. Jó lett volna egy kis könnyítés az ünnepek miatt, de sajnos nem kapunk....

    Szia maci! Visszakaptuk a szigetet 2 nap pihenővel.Inkább névmódosításnak nevezném,mint újításnak:)Felfoghatjuk úgy is most a fejlesztők választottak nevet nem mi.
  • kJudy (HU1)kJudy (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    bourges írta: »
    Szia Judy.
    Sajna végigolvasni nem tom amit írtál,mert én Porrima kicsi idézetét láttam csak,miszerint neked már napok óta vannak új magvásárlási lehetőségeid.De ha Porrima félreértette amit írtál akkor örülök,mert ezek szerint nem haluzol és jó egészségi állapotnak örvendhetsz.Ez így vikingezés előtt nagyon is jó hír,mert odaát hideg van és nem venném a szívemre,ha betegen kéne átmenned.Az üvegházhoz meg hívj valami szerelőt,mert nekem ma 11 óráig engedte a régi magokat vetni,11 órától meg a régit és újat is.

    Szia!
    Kössz, most már rendben van, minden vethető a melegházba.
    Porrima kicsit félreértett. Sehol nem írtam, hogy az új magokból már lehet venni.
    A hideget bírom, ne aggódj értem. :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    holloi írta: »
    Szia maci! Visszakaptuk a szigetet 2 nap pihenővel.Inkább névmódosításnak nevezném,mint újításnak:)Felfoghatjuk úgy is most a fejlesztők választottak nevet nem mi.

    Nem baj, Imi! Legalább tudjuk, mire készüljünk. :) Ez a könnyítés. ;)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    holloi írta: »
    Szia maci! Visszakaptuk a szigetet 2 nap pihenővel.Inkább névmódosításnak nevezném,mint újításnak:)Felfoghatjuk úgy is most a fejlesztők választottak nevet nem mi.
    Azt nem értem miért siettek vele, hiszen a másik tarthatott volna 30 napig, majd ez várhatott volna januárig, addig ünnepek, pihi, kisebb eventek....de biztos volt oka a korai jöttének...
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Ádámmaci írta: »
    Nem tudom hogy sikerült neki tényleg vennie, de én akárhogy néztem a kagylóárusom nem árult másfajta gyümiket, pedig többször is vásároltam gyümit, még a vége előtt is... Lehet csak tévesen volt nála még a karbantartás közben?

    Őszintén sajnálom, hogy elindítottam ezt a lavinát, de elismerem, hogy én úgy emlékszem, hogy a kagylóárusnál lehetett venni akkor még sehol nem használható magokat. Azt hiszem, ezt most már ellenőrizni nem lehet; ha tévedtem, akkor mindenkitől töredelmesen bocsánatot kérek!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    kJudy írta: »
    Szia!
    Kössz, most már rendben van, minden vethető a melegházba.
    Porrima kicsit félreértett. Sehol nem írtam, hogy az új magokból már lehet venni.
    A hideget bírom, ne aggódj értem. :)

    Nah ennek örülök,nem szeretek aggódni,mert árt az egészségnek a stressz.És nekem is bivalynak kell lennem,ha át akarok járni a hidegbe.Bár én már lelöktem a fűszoknyát és felvettem a vikingbugyit,csak azt nem tom hogy ha megfordul a sziget akkor mit írjak.Felveszem a szoknyát és lelököm a bugyit?Ez azért már nem szalonképes :D
    De örülök hogy a melegházadban is minden ok.Sok sikert a szigethez.
    Ádámmaci írta: »
    Azt nem értem miért siettek vele, hiszen a másik tarthatott volna 30 napig, majd ez várhatott volna januárig, addig ünnepek, pihi, kisebb eventek....de biztos volt oka a korai jöttének...

    Persze hogy volt maci,hisz jön a kari kell a gold.A karácsony sokba kerül,mert sok a rokon,kaja és ajándék. :D
    De én nem panaszkodom.Egy rágóravalót már betettem a fa alá nekik,úgyhogy egy szavuk sem lehet.
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Porrima írta: »
    Őszintén sajnálom, hogy elindítottam ezt a lavinát, de elismerem, hogy én úgy emlékszem, hogy a kagylóárusnál lehetett venni akkor még sehol nem használható magokat. Azt hiszem, ezt most már ellenőrizni nem lehet; ha tévedtem, akkor mindenkitől töredelmesen bocsánatot kérek!

    Szia Porima!

    Egyszer írtál a fórumon az új magokról és én akkor mentem az árushoz de nem volt nála új mag.
    Lehetséges hogy egy buggal találkozhattál amikor tesztelték a vikingeket.
  • Farmer Ági (HU1)Farmer Ági (HU1) Bejegyzések: 70
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Sziasztok!

    Az I/2-es feladat a következő: 150 db pingvin eledel termelés + 6000 db hering előállítás

    Na már most: a pingvin szardiniát eszik, aminek az előállítása 5 óra 50 perc

    A heringet a fóka eszi, előállítása 1 óra 10 perc.

    Véletlenül nem cserélték fel a két halfajtát a feladatban?
    Porrima írta: »
    Őszintén sajnálom, hogy elindítottam ezt a lavinát, de elismerem, hogy én úgy emlékszem, hogy a kagylóárusnál lehetett venni akkor még sehol nem használható magokat. Azt hiszem, ezt most már ellenőrizni nem lehet; ha tévedtem, akkor mindenkitől töredelmesen bocsánatot kérek!


    Kedves Porrima!
    Ott volt a mag nekem is. Talán írták is az előző frissítésben, hogy elkezdték a meglepetést előkészíteni.
    Szerintem ez volt az. Akkor kavarodtak össze a magok. Emlékszel?

    Erre a bejegyzésre gondoltam:

    Még egy Karácsonyi meglepetést tartogatunk Nektek. Minden előkészületet elvégzünk ezzel a frissítéssel. Kíváncsiak vagytok? Várjatok még egy kicsikét és hamarosan láthatjátok!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Sziasztok!

    Az I/2-es feladat a következő: 150 db pingvin eledel termelés + 6000 db hering előállítás

    Na már most: a pingvin szardiniát eszik, aminek az előállítása 5 óra 50 perc

    A heringet a fóka eszi, előállítása 1 óra 10 perc.

    Véletlenül nem cserélték fel a két halfajtát a feladatban?

    és ha gyártod is a rosszat veszi le?
  • Farmer Ági (HU1)Farmer Ági (HU1) Bejegyzések: 70
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    bourges írta: »
    és ha gyártod is a rosszat veszi le?

    Szia :)

    Nem tudom gyártani a pingvintápot, mert nincs szardiniám. Az 5 óra 50 perc lenne, így nem indítottam nappalra. 5 földön 2x kell elindítani, az kb 12 óra helyben járás :(
    A heringből a 6000 db-ot legyártottam, azt a feladat el is fogadta.
    Csupán most ott áll, mert fókatáp nem kell még.

    Szerintem a 2 hal érési idejét kellene felcserélni.

    Illetve még egy hibát találtam: a magoknál: a ha málna képére ráviszem a kurzort, akkor szedret ír ki.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    bourges írta: »
    Ez azért van Maci,mert te rossz voltál.Porrima jó volt,így ő már hetekkel ezelőtt megkapta a lehetőséget,hogy vegyen új gyümimagot,így most nem szív.Tehát a tanulság?Jövőre legyél jobbkislány :D

    Szervusztok!

    Én jó kislány voltam, vagyok, de ez a fránya hajó egyből és minimumra kér 239 egrest, ÉS hiába nyomom a Vikingfarmom, specmagot még mindig nem tudok venni, a sima meg irtó keveset ad, szóval, szerintem jó pár nap mire kielégítem a kapitányt, a fenébe is:p
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Szervusztok!

    Én jó kislány voltam, vagyok, de ez a fránya hajó egyből és minimumra kér 239 egrest, ÉS hiába nyomom a Vikingfarmom, specmagot még mindig nem tudok venni, a sima meg meg irtó keveset ad, szóval, szerintem jó pár nap mire kielégítem a kapitányt, a fenébe is:p


    Vagy, Porrima te hogy csináltad, miből vettél magokat, LÉGYSZI áruld el, vagy csak nekem súgd meg!

    szia nagyi
    nehéz a kapitányt kielégítened, mi? :D:D már a múltkor is panaszkodtál rá :D
    ne aggódj, a második vikingfarmnál már simán lesznek tartalékon magjaid, ahogyan én ismerlek téged :))))

    hát Porrima szrtm lepaktált Bennyvel, aki a pult alól ( csomagtartóból ) adta neki a magokat :D
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Liz652 írta: »
    szia nagyi
    nehéz a kapitányt kielégítened, mi? :D:D már a múltkor is panaszkodtál rá :D
    ne aggódj, a második vikingfarmnál már simán lesznek tartalékon magjaid, ahogyan én ismerlek téged :))))

    hát Porrima szrtm lepaktált Bennyvel, aki a pult alól ( csomagtartóból ) adta neki a magokat :D

    Szia Liz:)
    hahahaa ja, ez a kapitány folyton szórakozik velem:rolleyes:
    Viccen kívül, azért csak dühítő, hogy el sem kezdtük a farmot már ott volt a hajón, és fél 5 mindjárt, de még mindig nem tudok venni magokat:(
    Nem csak idegesít, hogy ott áll a hajó, és a Kapitány sandán néz, hanem szükségem lenne a jutalmakra is!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Szia :)

    Nem tudom gyártani a pingvintápot, mert nincs szardiniám. Az 5 óra 50 perc lenne, így nem indítottam nappalra. 5 földön 2x kell elindítani, az kb 12 óra helyben járás :(
    A heringből a 6000 db-ot legyártottam, azt a feladat el is fogadta.
    Csupán most ott áll, mert fókatáp nem kell még.

    Szerintem a 2 hal érési idejét kellene felcserélni.

    Illetve még egy hibát találtam: a magoknál: a ha málna képére ráviszem a kurzort, akkor szedret ír ki.

    Értem.Tehát azt kell termelni amit kér :(
    Bíztam benne,hogy ha a logikusat termeljük mint amit elméletileg kéne elfogadja és csak a kiírás rossz.De ezek szerint nem :(
    Csak most nem tom mit csin,mert ez bizt csak tévedés és ha most ráállunk gyártani utána már nem kell majd neki.
    De azért köszi a segítséget.
  • kunsztbea (HU1)kunsztbea (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    2. szintre emeltem a viking boltozatot,de nem engedi csak az alap összeget átváltani:-(((
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    kunsztbea2 írta: »
    2. szintre emeltem a viking boltozatot,de nem engedi csak az alap összeget átváltani:-(((

    Ha szintet fejlesztesz, és próbálod az annak megfelelő összeget átváltani, de nem engedi. Akkor először frissítsd a játékot. Ez általában segíteni szokott a problémán. :)
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Az a rossz hogy itt most nem jelzi ha pénzt lehet váltani,vagy csak nálam van v.mi hiba.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Beth-Seba írta: »
    Az a rossz hogy itt most nem jelzi ha pénzt lehet váltani,vagy csak nálam van v.mi hiba.

    nem, nem
    nem csak nálad hiba, ezt én is felfedeztem. valóban rossz, mert állandóan csekkolni kell, hogy lejárt-e
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Ez lenne a karácsonyi meglepi, mert ha igen, akkor nagy csalódás számomra. :(
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    1. fejezet 3. feladat a következő:

    Gyűjtsd össze: 1.700 fa, 3 alga, 250 trágya


    A jutalmat majdnem elfelejtettem: 150.000 rúna :)
Sign In to comment.