Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Event megbeszélése: Vikingfarm

212

Hozzászólások

  • hani8 (HU1)hani8 (HU1) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    le vagyok égve az előző szigettől és a főfarm fejlesztésére megint nem volt idő:-((( amúgy a változatosság gyönyörködtet de nem igazán fogok tudni kaszálni...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Csöpi2 írta: »
    Igazad van Bourges, nem kötelező játszani, aki akarja megnyitja, aki akarja nem, vagy csak kicsit csinál benne.Szerintem minden újdonság jó ebben a játékban is. Nagyon kérnélek benneteket, ha előrébb vagytok akkor tájékoztassatok minket hogy milyen feladat következik, akkor a szövimet is tudom tájékoztatni. Vagy ha megírnátok hol található meg az is jó, mert nincs az eventeknél még felrakva :). Jó játékot kívánok mindenkinek.

    1 feladat 60 len gyártása
    2 feladat stílusos vikingtunika készítése
    3 feladat házépítés
    4 bővitsd a farmot
    5 legyen egy kőmalmod
    6 adj el 60 lent

    1 faladat csinálj 7 tunikát. (kezdj bele)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Megjött a hajó az egyik szövitársamhoz. Tippeljetek, mit kér! Trópusit nem, hanem télit! Viszont most kezdődött még!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Megjött a hajó az egyik szövitársamhoz. Tippeljetek, mit kér! Trópusit nem, hanem télit! Viszont most kezdődött még!!!

    szia Zsuzsi
    bele is kezdett a vikingbe?
    mert nálunk aki nem kezdett bele, ott nem kéri
  • Csöpi2 (HU1)Csöpi2 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    bourges írta: »
    1 feladat 60 len gyártása
    2 feladat stílusos vikingtunika készítése
    3 feladat házépítés
    4 bővitsd a farmot
    5 legyen egy kőmalmod
    6 adj el 60 lent

    1 faladat csinálj 7 tunikát. (kezdj bele)

    Köszönöm Bourges nagyon rendes vagy :)
  • lekepsz (HU1)lekepsz (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    sziasztok na ez a pofátlanság hogy a hajó azonnal az új termékeket kéri asziget nagyon jó
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Liz652 írta: »
    szia Zsuzsi
    bele is kezdett a vikingbe?
    mert nálunk aki nem kezdett bele, ott nem kéri

    Persze, aki belekezd a vikingbe, ott téli gyümölcsöket fog kérni. :) De hát már első pillanattól?! Persze, értem én, most "szívunk" vele, és majd a következőnél már nem lesz gond. :) Majd kíváncsi leszek, ezek ketten (trópusi sziget - viking farm) milyen gyakran fognak váltakozni és a köztes időben milyen rakományt fog kérni a kapitányunk? Esetleg azt, ami utolsónak lement? Vagy most már nem is lesz nagyon szünet ezek között sem?
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Ádámmaci írta: »
    Szép a felület meg kell hagyni
    1. feladat 60 len betakarítása
    2,stílusos viking kabát készítése
    3,legyen 1 házad a farmon
    4, kőmalom építése
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Persze, aki belekezd a vikingbe, ott téli gyümölcsöket fog kérni. :) De hát már első pillanattól?! Persze, értem én, most "szívunk" vele, és majd a következőnél már nem lesz gond. :) Majd kíváncsi leszek, ezek ketten (trópusi sziget - viking farm) milyen gyakran fognak váltakozni és a köztes időben milyen rakományt fog kérni a kapitányunk? Esetleg azt, ami utolsónak lement? Vagy most már nem is lesz nagyon szünet ezek között sem?

    hát az nagyon gáz lenne, ha nem lenne a sziget és a vikingfarm között szünet. akkor teljesen leamortizálódna a másik 3 farm. lehetséges, hogy csak télen lesz vikingfarm?
    na majd, ha meglesz a fordítás, akkor talán okosabbak leszünk :)
  • rex40 (HU1)rex40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 94
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Sziasztok!

    Van róla vmi ismertető valahol ?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Na azért az nem szép dolog hogy a hajó már kéri is az új magokat. Miből,hisz most indult.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Beth-Seba írta: »
    Na azért az nem szép dolog hogy a hajó már kéri is az új magokat. Miből,hisz most indult.
    szia
    de ha a bevezető feladatokat elvégzed, akkor már kapsz érte
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Beth-Seba írta: »
    Na azért az nem szép dolog hogy a hajó már kéri is az új magokat. Miből,hisz most indult.

    Anno a szigetes gyümit is kérte egyből.Emlékszem rá,mert nagyon lázadt mindenki :D
    Tehát miért lenne ez most másként? Azért mert kari jön még nem várhatunk csodákat...:D
  • sátorlakósátorlakó Bejegyzések: 71
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    bourges írta: »
    Anno a szigetes gyümit is kérte egyből.Emlékszem rá,mert nagyon lázadt mindenki :D
    Tehát miért lenne ez most másként? Azért mert kari jön még nem várhatunk csodákat...:D

    Dehogynem itt vagyok csodának én:))
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Liz652 írta: »
    hát az nagyon gáz lenne, ha nem lenne a sziget és a vikingfarm között szünet. akkor teljesen leamortizálódna a másik 3 farm. lehetséges, hogy csak télen lesz vikingfarm?
    na majd, ha meglesz a fordítás, akkor talán okosabbak leszünk :)

    Szerintem lesz, csak még nem tudjuk mennyi. :) De annyira számomra nem is lényeg. A szigetet is egyszer végig csináltam az összes fejezettel, de azóta hanyagolom, csak épp nagyon alapjáraton termelgetek. És elég nagy a valószínűsége, hogy a viking farm is nálam ugyanerre a sorsra fog jutni. Nincs nekem ennyi időm, energiám és kedvem se, hogy éjjel-nappal a gép előtt csücsüljek. :) Viszont tetszik benne az újdonság. Van néhány dolog, ami felett elsiklunk persze (pl. halikrát ültetünk a földbe vagy mit keres az északi részen a pingvin, aki egyébként csak az Egyenlítő alatt, délen lakik - természetesen az állatkerteket kivéve), mert aranyos és ez egy játék. :) Tehát összeségében tetszik a "hibáival" együtt is. :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Beth-Seba írta: »
    Na azért az nem szép dolog hogy a hajó már kéri is az új magokat. Miből,hisz most indult.

    Magot már hetek óta lehet venni. Aki előrelátó volt, annak már teremnek ;)
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Porrima írta: »
    Magot már hetek óta lehet venni. Aki előrelátó volt, annak már teremnek ;)

    De jó neked,mert nálam csak rúnakőért volt hajlandó adni,az meg nem volt.
    Sajnos amit a feladatért kapnom kellett volna az elszállt a levegőbe.Nincs a raktárban.
    A sütitörlés után megkerültek. :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Nálam csak ma 11-től van lehetőség venni, nem találkoztam még a lehetőségével se....
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Ádámmaci írta: »
    Nálam csak ma 11-től van lehetőség venni, nem találkoztam még a lehetőségével se....

    Ez azért van Maci,mert te rossz voltál.Porrima jó volt,így ő már hetekkel ezelőtt megkapta a lehetőséget,hogy vegyen új gyümimagot,így most nem szív.Tehát a tanulság?Jövőre legyél jobbkislány :D
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Nagyon ügyes vagy Bourges, hogy már az első fejeleznél jársz....
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Beth-Seba írta: »
    De jó neked,mert nálam csak rúnakőért volt hajlandó adni,az meg nem volt.
    Sajnos amit a feladatért kapnom kellett volna az elszállt a levegőbe.Nincs a raktárban.

    Én nem emlékszem, hogy a kagylóárus milyen valutáért árulta, csak arra emlékszem, hogy árulta kezdettől fogva.

    De itt van kJudy hozzászólása még a vikingek megjelenése előtti időből:
    kJudy írta: »
    Sziasztok!

    Elment a kagylóárus. Előtte a szigetkagylókat ráköltöttem gyümölcs magokra.
    Erre a mai belépés után olyan gyümölcsök már nincsenek.

    Bocs!
    A farmkezelőben a magok megvannak, csak a melegházban nem lehet elvetni.

    Hogy a melegházban nem lehet elvetni, az a bizonyíték arra, hogy vikinggyümölcsökről beszél.
    Ádámmaci írta: »
    Nálam csak ma 11-től van lehetőség venni, nem találkoztam még a lehetőségével se....
    bourges írta: »
    Ez azért van Maci,mert te rossz voltál.Porrima jó volt,így ő már hetekkel ezelőtt megkapta a lehetőséget,hogy vegyen új gyümimagot,így most nem szív.Tehát a tanulság?Jövőre legyél jobbkislány :D

    Sajnos én sem vagyok jobb helyzetben, mert nem voltam előrelátó :(
  • Big Bear (HU 1)Big Bear (HU 1) Bejegyzések: 18
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    bourges írta: »
    Ez azért van Maci,mert te rossz voltál.Porrima jó volt,így ő már hetekkel ezelőtt megkapta a lehetőséget,hogy vegyen új gyümimagot,így most nem szív.Tehát a tanulság?Jövőre legyél jobbkislány :D

    Szerbusztok
    Bourges, köszi a hozzászólásokat, vidámmá tetted a napom :)
    Remélem ma még többször is megvillantod nekünk humorod, csak így tovább , minden jót neked :)

    A vikingek pedig Thor dühétől tartva mindent beleadtak a faluba, így kerültek halikrák, meg pingvinek is hozzájuk :)
    Jó kalandozást mindenkinek.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Porrima írta: »
    Magot már hetek óta lehet venni. Aki előrelátó volt, annak már teremnek ;)
    Beth-Seba írta: »
    De jó neked,mert nálam csak rúnakőért volt hajlandó adni,az meg nem volt.
    Sajnos amit a feladatért kapnom kellett volna az elszállt a levegőbe.Nincs a raktárban.
    Ádámmaci írta: »
    Nálam csak ma 11-től van lehetőség venni, nem találkoztam még a lehetőségével se....
    bourges írta: »
    Ez azért van Maci,mert te rossz voltál.Porrima jó volt,így ő már hetekkel ezelőtt megkapta a lehetőséget,hogy vegyen új gyümimagot,így most nem szív.Tehát a tanulság?Jövőre legyél jobbkislány :D

    Csak én látok Gyuri soraiban iróniát? :) (Magyarul neki sincs olyan magja, csak ha azóta lehetett volna venni, amióta megjelent először a játékban, akkor már mindenkinek lenne, és nem a mínusz 1-ről kellene kezdenünk mindannyiunknak.) Én legalábbis így értelmezem, mert Gyuri mondatának a végén van egy ilyen jel: ;) Vagy rosszul gondolom? :confused:
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Ádámmaci írta: »
    Nagyon ügyes vagy Bourges, hogy már az első fejeleznél jársz....

    Ugye?Ha te még nem jársz itt Maci akkor nagyon le vagy maradva,kb 10-15 percnyi előnyöm van veled szemben :D
    Porrima írta: »
    Én nem emlékszem, hogy a kagylóárus milyen valutáért árulta, csak arra emlékszem, hogy árulta kezdettől fogva.

    De itt van kJudy hozzászólása még a vikingek megjelenése előtti időből:



    Hogy a melegházban nem lehet elvetni, az a bizonyíték arra, hogy vikinggyümölcsökről beszél.

    Sajnos én sem vagyok jobb helyzetben, mert nem voltam előrelátó :(

    Porrima,neked hittem volna,de ha nem te láttad,akkor szerintem a judy csak haluzott,vagy vetített,hogy irígykedjünk.De mi öreg motorosok nem dőlünk be effajta képzelgéseknek,mert új gyümimag a világban nem volt még 3 órával ezelőtt.Tehát nem maradtál le semmiről,de azért szomorú vok,mert ezek szerint te sem voltál jó az idén.Nesze neked virgács :D
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Hmmm amint látható, egyik pénzrabló a másik után ....Úgy látom, ez is 30 napos event , olyan mint a sziget.
    Nagyon tetszik, csak az nem, h a pénzem odavesz, ezt is úgy felépited és 30 nap múlva odavesz és kezdheted előlről a másikat.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Nem tudom hogy sikerült neki tényleg vennie, de én akárhogy néztem a kagylóárusom nem árult másfajta gyümiket, pedig többször is vásároltam gyümit, még a vége előtt is... Lehet csak tévesen volt nála még a karbantartás közben?
  • Pami8 (HU1)Pami8 (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    A díszek ugyanott vannak mint a szigeten.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Ádámmaci írta: »
    Nem tudom hogy sikerült neki tényleg vennie, de én akárhogy néztem a kagylóárusom nem árult másfajta gyümiket, pedig többször is vásároltam gyümit, még a vége előtt is... Lehet csak tévesen volt nála még a karbantartás közben?

    bizony... nem lehetett még eddig venni
    szrtm a melegházban láthatta, ugyanúgy mint ahogy a rúna követ is napokkal ezelőtt lehetett látni a felszereléseknél.
  • holloi (HU1)holloi (HU1) Bejegyzések: 87
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Sokan kértétek a feladatokat! Mivel ez maga a sziget,csak más néven fut,így már mindenki tudja miután mi jön.csak a neveket kell helyettesíteni. PL: len=narancs és stb,stb. Az idők is ugyan azok,lehet hogy még az árak is stimmelnek,a méretek szintén.Nem akarom elvenni senki kedvét,de a neveken kívül nem változott semmi. Jó játékot mindenkinek:)
Sign In to comment.