Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Event megbeszélése: Vikingfarm

Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
szerkesztette ezt: 21.01.2015 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Sziasztok!

Itt beszélgethettek az új farmról. :)

Ismertető sajnos most nincs, mert nem volt időm lefordítani, viszont nagy vonalakban most gyorsan összefoglalom a farmot, mert sok újdonság úgysincs.

Az új farm nagyon hasonló ugyanis a szigetfarmhoz, ugyanúgy lesz egy bank ahol pénzt tudtok váltani. Ezen kívül a szokásos termelő épületek, termőföld, istállók, gyümölcsöskertek és házak, dísztárgyak is megépíthetőek lesznek.
Persze új növényekkel és állatokkal, de a lényeg ugyanaz. :)
Omárnál és a könyvtárban is megjelennek a farmhoz kapcsolódó dolgok.

Ugyanúgy 3 fejezetbe szedett feladatok lesznek, a jutalom minden feladatnál egy-egy sárkányhajó egyre díszesebb formában. Aktivitási ranglista is van, ezzel 4 dísztárgyat szerezhettek meg és a viking-kacsaólat.
A ranglista top 5 játékosa megkapja a viking-szamáristállót.

A farmon majdnem mindenért rúnaköveket kaptok, ezekből ugyanúgy dísztárgyakat, egy viking-házat, és üvegház magokat vehettek.
Az üvegház magok nem a megszokottak, hanem 4 újféle mag.

Az event 2014.12.17-én 11:00 órakor indul és 30 napig tart. Jó szórakozást! :)
Post edited by Kapa333 (HU1) on
«1312

Hozzászólások

  • aandika018 (HU1)aandika018 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Sziasztok! Egy kérdés hogy jutok el a viking farmra? Nem találom sehol!Köszi a választ előre is!
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Kapa. köszönöm az infót, már nagyon várom a Vikingfarmot:o

    Kérdés, akkor ezentúl váltja a Sziget és Vikingfarm egymást???
    vagy a Vikinges, csak ilyenkor karácsony előtt fog jönni??
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Sziasztok! Egy kérdés hogy jutok el a viking farmra? Nem találom sehol!Köszi a választ előre is!

    Szia!

    "Kívánunk nektek jó szórakozást az új havas farmmal és az új karakterrel, Nils Nordsonnal 11:00-tól!"
    Kapa. köszönöm az infót, már nagyon várom a Vikingfarmot:o

    Kérdés, akkor ezentúl váltja a Sziget és Vikingfarm egymást???
    vagy a Vikinges, csak ilyenkor karácsony előtt fog jönni??

    Szia!

    Ezt még nem tudom, de rá fogok kérdezni :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Kapa, ez most rendszeres lesz, hogy sziget és viking farm váltogatja egymást? Én a kisebb szinten levőket sajnálom emiatt, mert ezzel teljesen ellehetetlenítik őket. Nem tudnak fejlődni, mert azt a kis pénzüket is erre költik, hiszen a hajót szeretnék indítani, ha lehet többször, stb. Lehet, hogy szép lesz, de ha ugyanolyan nehéz és drága lesz sokan nem fogják csinálni így a másik sziget után. Nem volt idejük még visszatermelni sem a hiányukat.
  • zoé60zoé60 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Szerintem ezzel a szigettel várhattak volna januárig, mivel itt a karácsony, nem érnek rá a nők játszani.
    Úgy gondolom - több a nő, mint a férfi játékos.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Osztom a véleményed. A sziget se volt egyszerű, rövidebb is volt, ünnepek előtt, amikor nehezebben tud időt szakítani a legtöbb ember, és most még ünnepek is lesznek. Gondolom jó nehéz feladatok, sok tízmillió dollár....
  • rozália588 (HU1)rozália588 (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Szerintem jó lenne ha a fő farm is változna,el tudnám képzelni ha télen télies lenne. Nem lenne ilyen egyhangú,és ezt lehetne az évszaknak megfelelően változtatni.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    tomaso írta: »
    Szerintem jó lenne ha a fő farm is változna,el tudnám képzelni ha télen télies lenne. Nem lenne ilyen egyhangú,és ezt lehetne az évszaknak megfelelően változtatni.

    Ez egy nagyon szép javaslat. :) Érdemes lenne megvalósítani. :)

    Köszönjük szépen Kapa az információkat. :) Beigazolódott a sejtésünk, hogy a sziget mintájára alkották. Szép és igazán hangulatos meglepetés. :) Az már más kérdés, tényleg az ünnepek körül mennyire fogunk ráérni. :) De azért én biztosan belefogok.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Sziasztok.
    Kapa köszi az infót.Ma 11 órától fog kezdődni?Nagyon hiányzott mondjuk a sziget után,így kari előtt,de azért rápillantunk majd.És itt lenne egy kérésem a nagyobb és gazdagabb játékosokhoz.Ha találnak díszt stb, azt írják már le merre van,meg a feladatokon amiken túlhaladnak írják már fel a kisebbeknek.(Nekem) köszike.

    most a télifarm=vikingfarm?
    már elveszett a fonal valahol
  • Ildi (HU1)Ildi (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    tomaso írta: »
    Szerintem jó lenne ha a fő farm is változna,el tudnám képzelni ha télen télies lenne. Nem lenne ilyen egyhangú,és ezt lehetne az évszaknak megfelelően változtatni.

    Ezelőtt a Big Farm indítása előtt ,volt egy farm amit megszüntettek ,és ott télen tiszta havas táj volt ! Biztos itt is megtudnák csinálni ! :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Én is szeretném kérni azoktól, akik komolyabban és gyors lépésekkel haladnak, hogy azoknak, akik csak lassabban jelezzék milyen feladatok vannak, hol van dísz, bármi, ami számunkra segítség lehet.
    Köszönöm előre is.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Bár a fűszoknyát még jóformán le se löktem,már vehetem fel a vikingbugyit.Csúcs.
    Kérhetném hogy rakjatok be még egy témaeventet és jöhetne a tervező is.Meg még egy méhecskegyűjtősnek is van hely a farm felett.Ezekkel még két karidísz felakasztás közben elbírok.Masszív vok és rendíthetetlen.Visszaszámlálás indul.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    bourges írta: »
    Bár a fűszoknyát még jóformán le se löktem,már vehetem fel a vikingbugyit.Csúcs.
    Kérhetném hogy rakjatok be még egy témaeventet és jöhetne a tervező is.Meg még egy méhecskegyűjtősnek is van hely a farm felett.Ezekkel még két karidísz felakasztás közben elbírok.Masszív vok és rendíthetetlen.Visszaszámlálás indul.
    A próféta szóljön belőled.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    bourges írta: »
    Bár a fűszoknyát még jóformán le se löktem,már vehetem fel a vikingbugyit.Csúcs.
    Kérhetném hogy rakjatok be még egy témaeventet és jöhetne a tervező is.Meg még egy méhecskegyűjtősnek is van hely a farm felett.Ezekkel még két karidísz felakasztás közben elbírok.Masszív vok és rendíthetetlen.Visszaszámlálás indul.

    hali Bourges
    nem vagy te egy kicsit telhetetlen? :D
    mire a sok rúna követ összeszeded az új magokhoz, még arra is fáradt leszel, hogy egy fenyőtűlevelet felemelj, nem hogy még díszeket akasztgass :D:D
    nem beszélve a méhekről....... hogy tudnál már utánuk loholni meg repkedni? :))))
  • maszatpankamaszatpanka Bejegyzések: 17
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Hali!

    Nem értek pár hozzászólot. Ez csak egy játék. Itt semmi, de semmi nem kötelező, ha van egy event és nem csinálja meg valaki akkor mi van? Ki zárják? Vagy mi történik? Én örülök, hogy van és hogy mindig valami újat hoznak be. Felőlem mehet egyszere több is, mert ha nem is lesz kész, a rész feladatokért akkor is kapok dolgokat. Én sem játszom mindig és állandóan, a sziget pl. még egyszer sem jött össze, sőt, még a feléig sem jutottam el. És akkor mi van?
    Én kimondottan örülök az új dolgoknak. :)
    Nekem már csak egy éttermes dolog hiányzik, ahol a disznót is fel lehetne dolgozni. :)
    Ja, és én is sütök és fözök, meg még dolgozom is. :)
    Szal én nagyon köszönöm az újításokat, és hogy mindig probáltok valami újat kitalálni!

    Kellemes ünnepeket mindenkinek! :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    hunkeldon írta: »
    A próféta szóljön belőled.

    Én maga vagyok a próféta kedves Hunkeldon.Csak nem akartam nadzolni,így ezt a nevet választottam.
    Liz652 írta: »
    hali Bourges
    nem vagy te egy kicsit telhetetlen? :D
    mire a sok rúna követ összeszeded az új magokhoz, még arra is fáradt leszel, hogy egy fenyőtűlevelet felemelj, nem hogy még díszeket akasztgass :D:D
    nem beszélve a méhekről....... hogy tudnál már utánuk loholni meg repkedni? :))))

    Szia Liz.
    Ismersz vasacél szervezetem van és jó pszichiáterem.Tőlem aztán jöhet minden egybe.A vikingkarddal levadászom a méheket így az sipp supp megvan,a tervezőt meglincselem fellököm a vikinghajóra és ha majd szükségem lesz rá beállítom melózni (úgyhogy ne is várjátok),a szigetet meg sipp supp elfoglalom mert mire odaérek az összes benszülött megfagy mivel esik a hóóóóó náluk :D
    így lesz idő karifadíszítésre is.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Szép a felület meg kell hagyni
    1. feladat 60 len betakarítása
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Hali!

    Nem értek pár hozzászólot. Ez csak egy játék. Itt semmi, de semmi nem kötelező, ha van egy event és nem csinálja meg valaki akkor mi van? Ki zárják? Vagy mi történik? Én örülök, hogy van és hogy mindig valami újat hoznak be. Felőlem mehet egyszere több is, mert ha nem is lesz kész, a rész feladatokért akkor is kapok dolgokat. Én sem játszom mindig és állandóan, a sziget pl. még egyszer sem jött össze, sőt, még a feléig sem jutottam el. És akkor mi van?
    Én kimondottan örülök az új dolgoknak. :)
    Nekem már csak egy éttermes dolog hiányzik, ahol a disznót is fel lehetne dolgozni. :)
    Ja, és én is sütök és fözök, meg még dolgozom is. :)
    Szal én nagyon köszönöm az újításokat, és hogy mindig probáltok valami újat kitalálni!

    Kellemes ünnepeket mindenkinek! :)

    szia maszatpanka
    be ne dőlj már Bourgesnak :D:D
    Ő is nagyon örül az újdonságnak, csak sajátos módon fejezi ki :D:D:D
    alig várja már, hogy a bennszülöttekkel karizzon egy jót :D


    csodálatosan nézz ki....
    remélem a dollárok nem olvadnak el, ha lesz egy kis napsütés :D:D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Hali!

    Nem értek pár hozzászólot. Ez csak egy játék. Itt semmi, de semmi nem kötelező, ha van egy event és nem csinálja meg valaki akkor mi van? Ki zárják? Vagy mi történik? Én örülök, hogy van és hogy mindig valami újat hoznak be. Felőlem mehet egyszere több is, mert ha nem is lesz kész, a rész feladatokért akkor is kapok dolgokat. Én sem játszom mindig és állandóan, a sziget pl. még egyszer sem jött össze, sőt, még a feléig sem jutottam el. És akkor mi van?
    Én kimondottan örülök az új dolgoknak. :)
    Nekem már csak egy éttermes dolog hiányzik, ahol a disznót is fel lehetne dolgozni. :)
    Ja, és én is sütök és fözök, meg még dolgozom is. :)
    Szal én nagyon köszönöm az újításokat, és hogy mindig probáltok valami újat kitalálni!

    Kellemes ünnepeket mindenkinek! :)

    Hali
    Valszeg azért nem értessz minket,mert mások vagyunk.Ha mindenki egyforma lenne,akkor nem emberiség lenne, hanem droidbirodalom.Szal Te az a típus vagy aki megelégszik azzal ami van,és vannak a kapzsi maximalisták mint én és még jópáran,akik mindent akarnak.Te ezt nem tudod megérteni,mert nem ilyen vagy és épp ezért nem haragszom rád.Cső

    Am ide nincsennek könyvtári könyvek?oooooh
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Ahogy nézegetem nekem jobban tetszik, mint a sima sziget. Szerintem a feladatok számai egyeznek a szigettel, de érdekesebb. Fóka, meg halak, meg ruhák, nekem szimpatikusabb. Ha valaki talál díszt jelezze, köszi.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Annyit már tudni, hogy a díszek ugyanott vannak, mint a szigetnél. De majd mindjárt rakok be képet is. :)

    9540756442_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Igen, én is láttam Farmer Áginál, mert kész az összes telek, és le van bontva a bózótja.

    Szerintem a számadatok stimmelni fognak, csak másokat kell építeni, gyűjteni. Legalábbis a bevezető stimmel.
    2. feladat el kell indítani a tunika készítést.
    3. feladat építs házat

    A hajó már az új gyümiket kéri, ami még nincs. A viking után jött 2 perccel s már kéri is.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Hát akkor ott gazdag a Jézuska,de akkor köszönjük a díszek helyét Áginak és nektek Zsuzsi,Maci amiért leírátok
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    nagyon izgalmas....
    hering meg szardínia tojások a földben :)))
    de a ruhák tök bulik :D:D
  • Nelli1 (HU1)Nelli1 (HU1) Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Ez azért túlzás, hogy ilyen gyorsan itt az újabb dollárnyelő event(((((
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Nagyon almás a Vikingfarm

    1 Éva testvérének Joninak kell segíteni a strandbárjában,
    2 Joni fekete
    3 Ez a szőke Nils nem azonos Jonival még akkor sem, ha Éva mondja a bevezetőben.

    44
    Jó lenne, ha elolvasnák az egész leírást a farmról, és az ellentmondásokat kiküszöbölnék.

    !!!

    Ilse
  • Gorgiasz (HU1)Gorgiasz (HU1) Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Annyit már tudni, hogy a díszek ugyanott vannak, mint a szigetnél. De majd mindjárt rakok be képet is. :)

    9540756442_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    Köszönjük!
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    tomaso írta: »
    Szerintem jó lenne ha a fő farm is változna,el tudnám képzelni ha télen télies lenne. Nem lenne ilyen egyhangú,és ezt lehetne az évszaknak megfelelően változtatni.

    Aki nem tudná:
    Télen nem lehet növényeket, gyümölcsöket termelni, még játékból sem.
    Növények nélkül tápot sem lehetne gyártani, éhen halnának az állatok.
    A csűr befogadó képessége véges..
    Akkor lenne nagyon egyhangú.


    Ilse
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Ilse írta: »
    Nagyon almás a Vikingfarm

    1 Éva testvérének Joninak kell segíteni a strandbárjában,
    2 Joni fekete
    3 Ez a szőke Nils nem azonos Jonival még akkor sem, ha Éva mondja a bevezetőben.

    44
    Jó lenne, ha elolvasnák az egész leírást a farmról, és az ellentmondásokat kiküszöbölnék.

    !!!

    Ilse
    Ilse írta: »
    Aki nem tudná:
    Télen nem lehet növényeket, gyümölcsöket termelni, még játékból sem.
    Növények nélkül tápot sem lehetne gyártani, éhen halnának az állatok.
    A csűr befogadó képessége véges..
    Akkor lenne nagyon egyhangú.


    Ilse

    Szia Ilse.Hogy te milyen figyelmes vagy és teljesen igazad is van.Télen nem sok mindent lehet termelni,főleg nem tojást a termőföldben.De sajna a vikingfarmon is tél van és termelni kell,úgyhogy szerintem te hagyd ki ha nálad még játékból sem lehet.De bízzunk benne,hogy enyhe és rövid tél lesz és akkor te is hamarosan kipróbálhatod a vikingfarmot.Addig pedig kitartást.
  • Csöpi2 (HU1)Csöpi2 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    bourges írta: »
    Szia Ilse.Hogy te milyen figyelmes vagy és teljesen igazad is van.Télen nem sok mindent lehet termelni,főleg nem tojást a termőföldben.De sajna a vikingfarmon is tél van és termelni kell,úgyhogy szerintem te hagyd ki ha nálad még játékból sem lehet.De bízzunk benne,hogy enyhe és rövid tél lesz és akkor te is hamarosan kipróbálhatod a vikingfarmot.Addig pedig kitartást.

    Igazad van Bourges, nem kötelező játszani, aki akarja megnyitja, aki akarja nem, vagy csak kicsit csinál benne.Szerintem minden újdonság jó ebben a játékban is. Nagyon kérnélek benneteket, ha előrébb vagytok akkor tájékoztassatok minket hogy milyen feladat következik, akkor a szövimet is tudom tájékoztatni. Vagy ha megírnátok hol található meg az is jó, mert nincs az eventeknél még felrakva :). Jó játékot kívánok mindenkinek.
Sign In to comment.