Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Big Farm Adventi Kalendárium - Karácsonyi fórumjáték megbeszélése

15

Hozzászólások

  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 04.12.2014
    de bizony! Nézd meg 27 nap még hátra tehát 31 tart. Más a zászló? Tök mind 1. mert úgyis a dobozban vannak a sok sok zászló. Mi értelme van ha csak 1 lehet kint?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 04.12.2014
    Flór4 írta: »
    de bizony! Nézd meg 27 nap még hátra tehát 31 tart. Más a zászló? Tök mind 1. mert úgyis a dobozban vannak a sok sok zászló. Mi értelme van ha csak 1 lehet kint?

    Annyiban ugyanaz, mint a tavalyi, hogy gyűjtögetni kell. Viszont én arra próbáltam célozni, hogy a fa és a zászló másképp néznek ki idén, ezen változtattak. Abba most ne menjünk bele, van-e értelme vagy nincs, mert valaki szereti a zászlókat, valaki nem. :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 04.12.2014
    Én is remélem, hogy nem emiatt a karácsonyi event miatt lett 2 nappal kevesebb a sziget ideje, mert akkor nem értem. Tény más a zászló és a dísz, de semmi másban nem különbözik a tavalyitól.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 04.12.2014
    Ádámmaci írta: »
    Én is remélem, hogy nem emiatt a karácsonyi event miatt lett 2 nappal kevesebb a sziget ideje, mert akkor nem értem. Tény más a zászló és a dísz, de semmi másban nem különbözik a tavalyitól.

    Szervusztok!
    No, erre mondják, hogy minden újszülöttnek minden vicc új:confused:
    Én júniusban regiztem, alig várom, hogy kész legyen a karácsonyfám, ez lesz az 1-ső, a legszebb:o
  • Pappné Éva (HU1)Pappné Éva (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    szerkesztette ezt: 04.12.2014
    Nálam a farmomon már áll a fenyőfa! A tavaji ugyan de szép nagyon.
  • holloi (HU1)holloi (HU1) Bejegyzések: 87
    szerkesztette ezt: 04.12.2014
    Valahol igazatok van,, de valahol meg nem... értem én hogy sokaknak nem tetszik, hogy meg kell dolgozni az "ajándékért" és még így is "csak" kisorsolják a nyertest, de fogjátok fel úgy, hogy ez csak egy játék és érezzétek jól magatokat a feladatok megoldása közben. :) Elvégre a lottón se nyer mindenki, mégis rengetegen játszák. :)
    Igaz, viszont azt lottónak hívják,a tombolát meg tombolának.Én a szerencsejáték kategóriába sorolnám:) Egyiknek sincs köze az adventi naptárhoz.:)
  • minya (HU1)minya (HU1) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 05.12.2014
    hát skacok...engem nem izgatott fel az úgynevezett adventi ajándék(messze nem ajándéknak számít)de nem is voltam mérges miatta.már semmin nem lepődök meg,de a mai és egyben a hétvégi "ajándékon"kissé kiakadtam.nosza lehet karácsonyi sütiket gyártani,igaz hol van még karácsony....nem lehet képek alapján készíteni...khm...én nem vagyok fantáziadús süti sütő..nyílván receptet keresnék,lehetőleg hasonlítson is hozzá.meg tudja valaki mondani mi a bánat ez a Közösségi örömtüz?valahogy nem tudom elképzelni,hogy örömtüzet gyújtanék,ha megnyerném,ami eleve lehetetlen,hisz tuti nem állok neki sütit gyártani ünnep előtt.aki meg bevállja sok sikert hozzá,de miért van olyan érzésem,hogy most nem lesz több 100 vállakozó szellemű?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 05.12.2014
    minya írta: »
    hát skacok...
    ....nem lehet képek alapján készíteni...khm...én nem vagyok fantáziadús süti sütő..
    miért van olyan érzésem,hogy most nem lesz több 100 vállakozó szellemű?

    Én úgy értelmeztem, hogy valaki más által készített, Interneten megtalálható képet nem lehet beküldeni; a kép alapján lehet sütni sztem.
  • pjucus46 (HU1)pjucus46 (HU1) Bejegyzések: 121
    szerkesztette ezt: 05.12.2014
    minya írta: »
    hát skacok...engem nem izgatott fel az úgynevezett adventi ajándék(messze nem ajándéknak számít)de nem is voltam mérges miatta.már semmin nem lepődök meg,de a mai és egyben a hétvégi "ajándékon"kissé kiakadtam.nosza lehet karácsonyi sütiket gyártani,igaz hol van még karácsony....nem lehet képek alapján készíteni...khm...én nem vagyok fantáziadús süti sütő..nyílván receptet keresnék,lehetőleg hasonlítson is hozzá.meg tudja valaki mondani mi a bánat ez a Közösségi örömtüz?valahogy nem tudom elképzelni,hogy örömtüzet gyújtanék,ha megnyerném,ami eleve lehetetlen,hisz tuti nem állok neki sütit gyártani ünnep előtt.aki meg bevállja sok sikert hozzá,de miért van olyan érzésem,hogy most nem lesz több 100 vállakozó szellemű?
    Szia! Nagyon tetszett amit írtál:)
  • minya (HU1)minya (HU1) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 06.12.2014
    Porrima írta: »
    Én úgy értelmeztem, hogy valaki más által készített, Interneten megtalálható képet nem lehet beküldeni; a kép alapján lehet sütni sztem.

    elnézést,tényleg jól értelmezted,bennem buzogott túlságosan az értetlenség,mert bennem ilyesmi sosem fordulna meg.amúgy van már aki csinált sütit?attól,hogy én nem veszek részt ilyenekben,más még vígan megteheti.érdekelne viszont továbbra is,mi is a fődíj.....
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 06.12.2014
    minya írta: »
    elnézést,tényleg jól értelmezted,bennem buzogott túlságosan az értetlenség,mert bennem ilyesmi sosem fordulna meg.amúgy van már aki csinált sütit?attól,hogy én nem veszek részt ilyenekben,más még vígan megteheti.érdekelne viszont továbbra is,mi is a fődíj.....

    szia minya
    igen, készültek már sütik, itt nézheted meg:

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?29067-Big-Farm-Adventi-Kalend%C3%A1rium-5-nap-S%C3%BCti-s%C3%BCt%C3%A9s&p=242011#post242011

    a fődíj??????
    lesz olyan is? ezt nem tom, mert csak az adventi naptárról volt szó, nem emlékszem fődíjra :)))

    szal....
    fődíjról nem írt ToothFairy
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 06.12.2014
    minya írta: »
    elnézést,tényleg jól értelmezted,bennem buzogott túlságosan az értetlenség,mert bennem ilyesmi sosem fordulna meg.amúgy van már aki csinált sütit?attól,hogy én nem veszek részt ilyenekben,más még vígan megteheti.érdekelne viszont továbbra is,mi is a fődíj.....

    Szia!

    A 3 legszebb süti Közösségi örömtüzet nyer, ahogy azt a hivatalosban is olvashatod :)
    Ez egy 80 pontos dísztárgy, amit csak fórum eventeken lehet megszerezni.
  • minya (HU1)minya (HU1) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 07.12.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    A 3 legszebb süti Közösségi örömtüzet nyer, ahogy azt a hivatalosban is olvashatod :)
    Ez egy 80 pontos dísztárgy, amit csak fórum eventeken lehet megszerezni.

    ohhh...köszi Kapa!na legalább ezt is tudom van ilyen.kellemes hétvégét:o
    Liz652 írta: »
    szia minya
    igen, készültek már sütik, itt nézheted meg:

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?29067-Big-Farm-Adventi-Kalend%C3%A1rium-5-nap-S%C3%BCti-s%C3%BCt%C3%A9s&p=242011#post242011

    a fődíj??????
    lesz olyan is? ezt nem tom, mert csak az adventi naptárról volt szó, nem emlékszem fődíjra :)))

    szal....
    fődíjról nem írt ToothFairy

    köszi Lizikém!megnéztem :) te nem csinálsz?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 07.12.2014
    minya írta: »
    köszi Lizikém!megnéztem :) te nem csinálsz?

    szia minya :)

    nem
    én ezt most kihagyom. amúgy se vagyok egy nagy cukrász alkat :D
  • minya (HU1)minya (HU1) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 08.12.2014
    kezet foghatunk:D
  • Judit58Judit58 Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 08.12.2014
    Sziasztok :)
    A nyerteseket hol lehet megnézni ,tudja valaki ???
    Köszi előre is :)
    Judit58 írta: »
    Sziasztok :)
    A nyerteseket hol lehet megnézni ,tudja valaki ???
    Köszi előre is :)

    Köszi megtaláltam :)
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    szerkesztette ezt: 08.12.2014
    Köszönöm szépen, nagyon örülök a keverőtálnak is. Megérte megcsinálni, nem csak azért, mert a család jól járt, hanem még nyertem is vel. Köszönöm!!
  • Jutka532Jutka532 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 08.12.2014
    Liz652 írta: »
    szia minya :)

    nem
    én ezt most kihagyom. amúgy se vagyok egy nagy cukrász alkat :D

    Csak falni szereted igaz?:))
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 08.12.2014
    Jutka532 írta: »
    Csak falni szereted igaz?:))

    :D:D:D
    nem igazán......
    nem vagyok oda a sütiért :D kevés van, amit megeszek
    de mondjuk a gyüm. tortát, abból is az epreset imádom :D
  • Féltelek (HU1)Féltelek (HU1) HU1 Bejegyzések: 113
    szerkesztette ezt: 09.12.2014
    Jobbról balra ki olvas? És milyen nyelven?
    Itt találjátok az összes szót, amelyet elrejtettünk! Csakis egyenes vonalban keresheted a szavakat, tehát függőleges (felülről lefele) és vízszintes (jobbról balra) irányban.
  • minya (HU1)minya (HU1) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 09.12.2014
    Féltelek írta: »
    Jobbról balra ki olvas? És milyen nyelven?
    Itt találjátok az összes szót, amelyet elrejtettünk! Csakis egyenes vonalban keresheted a szavakat, tehát függőleges (felülről lefele) és vízszintes (jobbról balra) irányban.

    valszeg csak elírás :) ugye ezzel nem azt írod,hogy nem tudtad megcsinálni ?????
    na hagyom magam félrevezetni...hisz mindenki jobbról-balra olvas:mad::cool:
  • Judit58Judit58 Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 09.12.2014
    Köszönöm szépen a keverőtálakat ,örülök ,hogy nyertem :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 09.12.2014
    Féltelek írta: »
    Jobbról balra ki olvas? És milyen nyelven?
    Itt találjátok az összes szót, amelyet elrejtettünk! Csakis egyenes vonalban keresheted a szavakat, tehát függőleges (felülről lefele) és vízszintes (jobbról balra) irányban.

    Szia!

    Nem egy nyelven jobbról balra haladnak az olvasással. :) De itt valószínű az olvas ebbe az irányba, aki meg szeretné csinálni ezt a rejtvényt. :)

    Üdv.: Zsuzsi
  • minya (HU1)minya (HU1) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 09.12.2014
    Szia!

    Nem egy nyelven jobbról balra haladnak az olvasással. :) De itt valószínű az olvas ebbe az irányba, aki meg szeretné csinálni ezt a rejtvényt. :)

    Üdv.: Zsuzsi
    ;)tök igazad van,én meg hagytam magam félrevezetni...naná hogy jobbról-balra olvasunk...váháháháhá
  • wucky (HU1)wucky (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Csak nekem nincs 10.óta kalenderiumi nap?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    wucky írta: »
    Csak nekem nincs 10.óta kalenderiumi nap?

    Szia!

    Nem csak neked, másnak sincs.
    Eddig minden játék előre le volt fordítva, és teljes volt a leírásuk. Viszont a tegnapi (és a mai) leírása is még hiányos, és az illetékesek úgy tűnik nem sietnek nagyon pótolni ezt.

    De reméljük hamarosan pótolják, és ki tudom rakni az elmaradt meglepetést. :)
  • Judit58Judit58 Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 16.12.2014
    Kedves Kappa ,nagyon örültem a hogy nyertem ,de sajnos még nem kaptam meg ,mikor számíthatok rá ???
    Válaszodat előre is köszönöm !!
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 16.12.2014
    Judit58 írta: »
    Kedves Kappa ,nagyon örültem a hogy nyertem ,de sajnos még nem kaptam meg ,mikor számíthatok rá ???
    Válaszodat előre is köszönöm !!

    Szia!

    Elvileg ebben a pillanatban megkaptad :)
  • Judit58Judit58 Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 16.12.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Elvileg ebben a pillanatban megkaptad :)

    Igen ,és nagyon szépen köszönöm ,meg van :):D
  • Mvkati (HU1)Mvkati (HU1) Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    kérdésem, most nem az van h aki máregyszer nyert az ádventi játék során többet nem nyerhet?
    érdekes h mindig ugyanaz a pár ember nyer.
Ez a beszélgetés lezárult..