Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Küldetésekkel/Feladatokkal/Eredményekkel kapcsolatos kérdések - archívum

1412

Hozzászólások

  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 21.11.2014
    Szia Márti!

    Ez nem egy újítás, hanem a verseny feltételek (többek között a verseny ideje is: 2014. november 21. 05:00-tól 2014. november 24-e 05:00-ig). :) A Facebookon van fenn egy kép, amin meg kell számolni, mennyi dekoráció van. Azt odaírni. 10 nyertest véletlenszerűen kisorsolnak és 2.000 aranyat nyer.

    Itt van hozzá a link:
    https://www.facebook.com/GoodgameBigFarm/photos/a.443068832396618.89790.440749639295204/753022938067871/?type=1&theater

    Üdv.: Zsuzsi

    Szia Zsuzsi!
    Köszönöm a segítséget, nem tudok angolul, így csak a dátum, arany, dísztárgy ami szemet szúrt! :) Így már csak figyelni kell a játékot :)
    üdv, Márti
  • LüszeszítaLüszeszíta Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 10.12.2014
    Kedves Üzemeltetők!

    Van most egy olyan feladat, hogy gyűjtsek díszeket a karácsonyfához, én ezt már kezdetektől csináltam, összejött már 30 valahány dísz. Ma beléptem, rámentem a fenyőfára és azt írja hogy csak 6 darabot gyűjtöttem az 500 ból :( Mi történt? Miért van ez?
  • guszti68 (HU1)guszti68 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 10.12.2014
    Kukoricás küldetésnél, hogyan lehet egy pillanat alatt egy milló háromszázezer kukoricát beadni, hogyan jössz össze ennyi 6 termőföldről?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 10.12.2014
    Kedves Üzemeltetők!

    Van most egy olyan feladat, hogy gyűjtsek díszeket a karácsonyfához, én ezt már kezdetektől csináltam, összejött már 30 valahány dísz. Ma beléptem, rámentem a fenyőfára és azt írja hogy csak 6 darabot gyűjtöttem az 500 ból :( Mi történt? Miért van ez?

    Szia!

    Itt olvashatsz róla: http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?29168-Technikai-probl%C3%A9ma-2014-12-10&p=242544#post242544
    guszti683 írta: »
    Kukoricás küldetésnél, hogyan lehet egy pillanat alatt egy milló háromszázezer kukoricát beadni, hogyan jössz össze ennyi 6 termőföldről?

    Szia!

    Ez egy hiba, a heti ranglistát mutatja. Frissíts, vagy lépj ki be és helyre kell állnia.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 10.12.2014
    guszti683 írta: »
    Kukoricás küldetésnél, hogyan lehet egy pillanat alatt egy milló háromszázezer kukoricát beadni, hogyan jössz össze ennyi 6 termőföldről?

    Szerintem sehogy! Valamit elnéztél, vagy ez kivételesen egy olyan programhiba, amikor a játékos járt jól ;)
  • DionysiusDionysius Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 11.12.2014
    Kedves kappa, vagy más admin
    Szeretnék információt kapni arról hogy a küldetésekben az EP mi alapján számolódik. Mekkora súlya van a "termelésnek" azaz a küldetésben elért / megtermelt mennyiségnek, illetve, van-e másnak is súlya/szerepe a kapott EP pontokban? Például, a helyezés. Vagy, hányan vesznek rész a küldiben. Van erről hozzáférhető algoritmus, vagy bízzunk a fejlesztők zsenialitásában, és toljuk be amit lehet?
    Köszönettel,
    Dio
  • minya (HU1)minya (HU1) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    nem értem a kirakós játék ajándékát:mad: Kapa ezt írta a kihírdetés napján:500 (játékon belüli) puzzle darab (Csapatmunka) 5 véletlenszerű játékosnak!
    most akkor milyen puzzle? égek mint egy rongy,de nem értem :( amúgy örülök,hogy nyertem,ritkán fordult elő az életemben:o
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    minya írta: »
    nem értem a kirakós játék ajándékát:mad: Kapa ezt írta a kihírdetés napján:500 (játékon belüli) puzzle darab (Csapatmunka) 5 véletlenszerű játékosnak!
    most akkor milyen puzzle? égek mint egy rongy,de nem értem :( amúgy örülök,hogy nyertem,ritkán fordult elő az életemben:o

    szia minya :)
    ez az a "puzzle" amit az elemek között találsz, csapatmunkának hívják igazából a játékban, de puzzle formája van. ezért írta Kapa a puzzle-t. a felszerelések között találod.
  • minya (HU1)minya (HU1) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Liz652 írta: »
    szia minya :)
    ez az a "puzzle" amit az elemek között találsz, csapatmunkának hívják igazából a játékban, de puzzle formája van. ezért írta Kapa a puzzle-t. a felszerelések között találod.

    köszöm drága Liz!megtaláltam,így már értem a puzzlet:D
  • sada19903sada19903 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    sziasztok nekem oylan kérdésem lenne h van egy olyan feladat a föfarmon h készletek és azt nem tudom h kell megcsinálni ha rámegyek arra a kis ikonra ami megmutatja a készleteket ott minden kivan pipálva de nem ad be semmit sem mi a teendö Ű????
    elöre is köszönöm a választ
  • FarmerSzilvia2FarmerSzilvia2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    Sziasztok!
    Azt a havas házat honnan lehet megszerezni?
  • evike2674 (HU1)evike2674 (HU1) Bejegyzések: 77
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    sada19903 írta: »
    sziasztok nekem oylan kérdésem lenne h van egy olyan feladat a föfarmon h készletek és azt nem tudom h kell megcsinálni ha rámegyek arra a kis ikonra ami megmutatja a készleteket ott minden kivan pipálva de nem ad be semmit sem mi a teendö Ű????
    elöre is köszönöm a választ
    Szia Sada!
    A szövetkezeti projekt végén lehet beadni készletelemet, ha van elegendő.
    Figyeld, hogy miből mennyi szükséges, és ha valamelyik összegyűlt, akkor beszéld meg a szöviben, hogy szeretnéd beadni. Lehet, hogy nagyon sok kell, úgyhogy türelem!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    sada19903 írta: »
    sziasztok nekem oylan kérdésem lenne h van egy olyan feladat a föfarmon h készletek és azt nem tudom h kell megcsinálni ha rámegyek arra a kis ikonra ami megmutatja a készleteket ott minden kivan pipálva de nem ad be semmit sem mi a teendö Ű????
    elöre is köszönöm a választ

    Hányas szinten vagy? Nálam ilyen nincsen, hogy egy évvel ezelőtt volt-e, arra meg már nem emlékszem :(
  • csőrike64 (TEST-SERVER1)csőrike64 (TEST-SERVER1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    Sziasztok!
    Engem és csapattársaimat az érdekelné hogy a szedret, csipkebogyót,egrest hol lehet beszerezni met az egy dolog hogy a farmkezelőn a termőföldek növényei között megjelent. íde mikor és hol lehet beszerezni az ültetéshez? Köszönöm a választ előre is
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    Csőrike64 írta: »
    Sziasztok!
    Engem és csapattársaimat az érdekelné hogy a szedret, csipkebogyót,egrest hol lehet beszerezni met az egy dolog hogy a farmkezelőn a termőföldek növényei között megjelent. íde mikor és hol lehet beszerezni az ültetéshez? Köszönöm a választ előre is
    Ezt még nem lehet tudni. Majd a hivatalos hírekben ugyis fognak tájékoztatni amikor beteszik a játékba.
  • csőrike64 (TEST-SERVER1)csőrike64 (TEST-SERVER1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 15.12.2014
    Válaszodat köszönöm további szép napot!
  • chelsea fc (HU1)chelsea fc (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 19.12.2014
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudok hodollárt gyűjteni.
    Köszi
  • Big Bear (HU 1)Big Bear (HU 1) Bejegyzések: 18
    szerkesztette ezt: 19.12.2014
    chelsea fc írta: »
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudok hodollárt gyűjteni.
    Köszi

    Szia, Jó reggelt :)
    Hódollárt váltani tudsz abból a dollárból amit egyébként gyűjtesz.
    A váltást meg tudod csinálni, ha a repülőtérre kattintva , a megjelenő kör alakból kiválasztod a pénzváltást(oszlopos ókori épület), és azt is ki tudod választani a skálán, hogy mennyit váltasz át.
    Valamint a viking faludban, ha a viking boltozat nevű épületre kattintasz, ugyanígy.
    Jó játékot.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 19.12.2014
    chelsea fc írta: »
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudok hodollárt gyűjteni.
    Köszi

    szia
    gyüjteni nem tudsz, át kell váltanod mint a szigetdollárt. max a vikingfarmon a melósok fejéről a bubik elkapásával
  • chelsea fc (HU1)chelsea fc (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 19.12.2014
    köszönöm:):)
  • linet 2202linet 2202 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 19.12.2014
    Szia! Azt szeretném tudni mikor lehet ló farmon, mert ha rákattintok folyton azt írja: még nem elérhető.
    Köszönöm
  • Barátság MGTSz (HU1)Barátság MGTSz (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 19.12.2014
    Szasztok! Látom kép csatolására van lehetőség"Grafik einfügen"Attachment not found. . Akkor egy .png képet füg-ök itt ein :-( . Remélem megjeleníti ezt is nem csak a .jpg-et, de le is írom a besorolást, ami rajta látható.
    Farm szint kukorica gyűjtő versenyen: 17. szintű játékos 19 sz. játékos. Jómagam 91 sz. játékos és egy 99 sz. játékos. A többi kedves "versenytárs" pedig ezek között. Nem hiszem el, hogy ezt a csúfságot nem lehet megoldani!
    Nem hiszem el a szándéknélküliséget, ahogy azt sem hogy ekkora szintkülönbséggel a többiek jó szándéka nélkül lenne bármi esélyük játékélményre. A játékfejlesztők eredményességét illetően: Szomorú- eredmény.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 19.12.2014
    Szasztok! Látom kép csatolására van lehetőség"Grafik einfügen"Attachment not found. . Akkor egy .png képet füg-ök itt ein :-( . Remélem megjeleníti ezt is nem csak a .jpg-et, de le is írom a besorolást, ami rajta látható.
    Farm szint kukorica gyűjtő versenyen: 17. szintű játékos 19 sz. játékos. Jómagam 91 sz. játékos és egy 99 sz. játékos. A többi kedves "versenytárs" pedig ezek között. Nem hiszem el, hogy ezt a csúfságot nem lehet megoldani!
    Nem hiszem el a szándéknélküliséget, ahogy azt sem hogy ekkora szintkülönbséggel a többiek jó szándéka nélkül lenne bármi esélyük játékélményre. A játékfejlesztők eredményességét illetően: Szomorú- eredmény.

    Ez a probléma már többször le lett írva itt a fórumon, és meeg is lett magyarázva.
    A játékosok összeválogatása nem a kijelzett szintjük szerint történik, hanem a küldetésekben elért aktivitásuk (EP) szerint. Így történt azután, hogy küldetésre berendezkedett 50. szintű játékos úgy megverte a 100-ast, hogy csak no...
  • Barátság MGTSz (HU1)Barátság MGTSz (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 19.12.2014
    Kedves Porrima! Köszönöm hozzászólásod. Feltöltöm a következő 3 fotót kedves válaszoddal kapcsolatban. Attachment not found. versenyzők. Pontkülönbségek : Attachment not found. 32 851 (E pont),Attachment not found. 1 378 517 (EP).
    Nem tudom, érdemes -e még ezek után is kérdeznem. Mert akkor nekem a csatolt képek (EP) szerinti besorolás nem tiszta.


    Aztán, az megint más dolog, amikor valakinek megesik a szíve az esélytelenen és hozzásegíti a bizonyítvány szerzéshez, engedi nyerni. Lássunk már tisztán, kérem!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 20.12.2014
    Kedves Porrima! Köszönöm hozzászólásod. Feltöltöm a következő 3 fotót kedves válaszoddal kapcsolatban. Attachment not found. versenyzők. Pontkülönbségek : Attachment not found. 32 851 (E pont),Attachment not found. 1 378 517 (EP).
    Nem tudom, érdemes -e még ezek után is kérdeznem. Mert akkor nekem a csatolt képek (EP) szerinti besorolás nem tiszta.


    Aztán, az megint más dolog, amikor valakinek megesik a szíve az esélytelenen és hozzásegíti a bizonyítvány szerzéshez, engedi nyerni. Lássunk már tisztán, kérem!

    A fenti bizonyítékok alapján készséggel elismerem, hogy nincs igazam :(. Én még sohasem vettem a fáradságot, hogy megnézzem az összesorsolt játékosok EP-jét. Most is csak annyit tettem, hogy kikerestem a küldetésrendszer módosításának hivatalos bejelentését:
    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?21200-Friss%C3%ADt%C3%A9s-%C3%A1prilis-14-%C3%A9n-Meg%C3%BAjul-a-k%C3%BCldet%C3%A9sek-rendszere

    Hogy valahol van-e hiteles információ arról, amit én gondoltam, annak nem látom értelmét keresgélni. Minden esetre a Bigfarm tájékoztatásának használhatatlanságát bizonyítja a fentebbi hírből vett idézet: Nem lesz valószínű, hogy egy 8-as szintű játékos egy 15-ös szintűvel kerüljön egy csoportba. Ez sajnos értelmetlen mondat, legalábbis szerintem a magyar nyelv szabályai szerint...
  • Barátság MGTSz (HU1)Barátság MGTSz (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 20.12.2014
    Kedves Porrima!
    Köszönöm részletes válaszod. Magam nem a magam igazát akartam bizonygatni, csupán felhívni minden kedves olvasó figyelmét egy égbekiáltó igazságtalanságra. Játék, játék, de mire nevel?! Hogyan? Szórakoztatást nyújt, vagy inkább elkeserít? Ezek a dolgok a küldetésekkel (is)programozás technikailag Igenis(!) megoldhatóak!
    Találtam másik gyöngyszemet is Attachment not found.Attachment not found. Jól látható 13 szint 0 azaz nulla(!) Elismertségi pont. Ketten voltunk 90-es szint felett ebben a játékban. EP-t már nem is néztem..Attachment not found. . Hab a tortán.: Magyar nyelvű játék, magyar nyelvű oldal és ha képet akarok a fórumba feltölteni, "Grafik einfügen".
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.12.2014
    Porrima írta: »
    Minden esetre a Bigfarm tájékoztatásának használhatatlanságát bizonyítja a fentebbi hírből vett idézet: Nem lesz valószínű, hogy egy 8-as szintű játékos egy 15-ös szintűvel kerüljön egy csoportba. Ez sajnos értelmetlen mondat, legalábbis szerintem a magyar nyelv szabályai szerint...

    szia Porrima
    szrtm meg egyértelmű :D

    "nem lesz valószínű....."

    de előfordulhat :)))
    tudod........ ezek azok a kisbetűs mondatok bármilyen hivatalos levélben :D :D
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 21.12.2014
    Kedves Porrima!
    Köszönöm részletes válaszod. Magam nem a magam igazát akartam bizonygatni, csupán felhívni minden kedves olvasó figyelmét egy égbekiáltó igazságtalanságra. Játék, játék, de mire nevel?! Hogyan? Szórakoztatást nyújt, vagy inkább elkeserít? Ezek a dolgok a küldetésekkel (is)programozás technikailag Igenis(!) megoldhatóak!
    Találtam másik gyöngyszemet is Attachment not found.Attachment not found. Jól látható 13 szint 0 azaz nulla(!) Elismertségi pont. Ketten voltunk 90-es szint felett ebben a játékban. EP-t már nem is néztem..Attachment not found. . Hab a tortán.: Magyar nyelvű játék, magyar nyelvű oldal és ha képet akarok a fórumba feltölteni, "Grafik einfügen".

    Tökéletesen egyetértünk. Hogy a régebbi küldetésrendszer jobb volt-e, vagy ettől is rosszabb, nem érdemes kutatni, ez az egész játék egy tragédia annak, aki az igazságot, esélyegyenlőséget szereti :(:(
    Liz652 írta: »
    szia Porrima
    szrtm meg egyértelmű :D

    "nem lesz valószínű....."

    de előfordulhat :)))
    tudod........ ezek azok a kisbetűs mondatok bármilyen hivatalos levélben :D :D

    Kedves Liz!

    Azt hiszem érted, amit akartam írni, csak az én mondat befejező és gondolat elindító három pontomra smiley-kkal válaszoltál. Ha Te érted is, amit ezzel jeleztem, mégis szükségét érzem, hogy röviden kifejtsem: ez a mondat önmagában igaz, csak éppen a lényeg szempontjából abszolút semmit mondó és nem oda való! Nem kívánom részletezni, inkább sokkal általánosabb véleményt írok itt le:

    Ez a játék szerintem egyre rosszabb lesz :(:(

    Folytatva a Barátság MGTSz által fentebb kiderített küldetéssorsolási hibát --

    az engem nem idegesít, hogy a hajó elvileg is nagyon nehezen megtermelhető viking-gyümölcsöket kér, ezért 12 óránként fordul 4 rakománnyal; DE az idegesít, hogy szöveg szerint szedret kér. és miután az ember megtermelte, akkor kiderül, hogy ugyanott csak málnát fogad el :(
    Meg az is roppantul idegesít, hogy megérkezik a hajó, de minden rakterén lakat van :( Frissítés után kiírja, hogy 8 perc 30 mp múlva köt ki.
    8 perc 30 mp múlva a rakterek ismét lelakatolva, frissítés után 47 mp múlva köt ki a hajó.
    1 perc elteltével már nem is nézem a hajót, hanem frissítek, és rakodom, amit tudok.
    Ez nálam így megy hónapok óta :(, minden egyes alkalommal!! (természetesen más időkkel, meg ha a menetrend szerinti érkezés után fél órával nézem, akkor csak egyszer kell frissíteni.

    Az engem nem idegesít, hogy öten kapnak ajándékot az akárhány beküldő közül, DE az idegesít, hogy Betakarításra késznek jelzett esetben átmegyek a másik farmra, és ott ki van írva, hogy 3 perc 20 mp múlva lesz csak kész. Ennyi idő elteltével az objektum felett megjelenik, hogy kész, de ha rákattintok, akkor piros hibajelző ablak szerint "Az objektum foglalt", és erre azt kell válaszolnom, hogy Rendben :(:(

    Az engem nem idegesít, hogy a hering mezőn terem (tudjuk, hogy a svéd város, Malmő utcáin sózott hal nő ;)), amiből 14363 dollárért 10 perc híján 6 óra alatt 525 darabot tudok megtermelni, és ha napi 18 órát termelek, akkor annyi rúna követ kapok érte, hogy vehetek rajta EGY darab spec. egresmagot (ez a legolcsóbb!), DE a Gabonatároló információjának minden szava idegesít - idézem - "A gabonatároló trágyává alakítja a téli műtrágyát."

    Sokáig folytathatnám ezt a listát, amit természetesen részben én, részben sokan mások a megfelelő fórumokon sokszor jeleztünk, és nem történt semmi változás hónapok óta :(:(

    Hogy ezek után miért játszom mégis?? Azért, mert olyan barom állat természetem van, hogy amit egyszer elkezdek, azt nem tudom abbahagyni :( Bár egyszer már majdnem sikerült, amikor az összes elraktározott (nagy értékű) dísz mindenkinek eltűnt a raktárából. Szerencsére visszakerült; most arra várok mikor lesz akkora nagy szarvashiba, hogy bedobhassam a törölközőt...
    A tapasztalatok szerint nem kell túl sokáig várni rá :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 21.12.2014
    kedves Porrima!
    mint tudjuk, ezek a mondatok ált-ban azért vannak, h semmit mondók legyenek és mégis védjék azokat akik írták vagy kitalálták :)
    a játék valóban egyre rosszabb lesz, túl sok hibát halmoznak egymásra a fejlesztők
    a hajóval kapcsolatban én még nem tapasztaltam ilyesmit, lehet engem elkerül vagy kivételezett vagyok :D
    engem se idegesít, h hányan kapnak ajándékot, örülök azoknak, akik kapnak
    hogy miért játszom én is mégis????
    mert játék!!!!!!!!
    nem fogom fel úgy, h az életem függ tőle :)
    tudod... engem nem az ösztönöz, hogy megmutassam mindenkinek, h vazze...
    én vagyok a nyerő, mert ezt is megoldottam meg azt is. nem érdekel :)
    egy dolog érdekel még mindig és ezért vagyok itt...
    a szövim nem hagyom......
    a sziget meg a többi ráér.. van még pár 100 évem :D:D 1x majd teljesítem :)))
    ha nem vagyok az elsők között, akkor mi van?????
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 21.12.2014
    Liz652 írta: »
    kedves Porrima!
    mint tudjuk, ezek a mondatok ált-ban azért vannak, h semmit mondók legyenek és mégis védjék azokat akik írták vagy kitalálták :)
    a játék valóban egyre rosszabb lesz, túl sok hibát halmoznak egymásra a fejlesztők
    a hajóval kapcsolatban én még nem tapasztaltam ilyesmit, lehet engem elkerül vagy kivételezett vagyok :D
    engem se idegesít, h hányan kapnak ajándékot, örülök azoknak, akik kapnak
    hogy miért játszom én is mégis????
    mert játék!!!!!!!!
    nem fogom fel úgy, h az életem függ tőle :)
    tudod... engem nem az ösztönöz, hogy megmutassam mindenkinek, h vazze...
    én vagyok a nyerő, mert ezt is megoldottam meg azt is. nem érdekel :)
    egy dolog érdekel még mindig és ezért vagyok itt...
    a szövim nem hagyom......
    a sziget meg a többi ráér.. van még pár 100 évem :D:D 1x majd teljesítem :)))
    ha nem vagyok az elsők között, akkor mi van?????

    Kedves Liz!

    Bevallom, vártam a reagálásodat, és azt is bevallom, hogy rosszabbra számítottam ;) No de tovább nem udvarolok, mert egy ilyen próbálkozásomat Kapa már törölte anno...

    A hajós hibánál, és még sok másnál sztem az a helyzet, hogy szinte ahány játékos, annyi gép, oprendszer, program stb. stb., így sok hiba másként jelentkezik. De ezt a programozóknak kellene lekezelni. Azt ugye nem kell bizonyítanom, hogy a műtrágyából trágya készítés viszont nem függ a számítógéptől? Persze apróság..., ha minden nagy dolog rendben lenne, akkor nem is szabadna említeni talán.

    Hogy egy küldetésnél hányadik vagyok, az engem sem érdekel, egyáltalán.

    További jó játékot kívánok - még 100 évig!
Ez a beszélgetés lezárult..