Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

December 11-i frissítés megbeszélése: Lótanya-újdonságok

139

Hozzászólások

  • homre (HU1)homre (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Az én lovam is eltűnt. :(
    Pedig már beleöltem egy csomó patkót. :(
    Nem jó ez így. :(
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Köszönöm! Arra tudsz válaszolni, hogy akiknék projekt megy és a tegnapi hosszú leállás miatt nem tudják befejezni, adnak valami kárpótlást, vagy buktuk a készletelemeket. És még egy kérdés, a hivatalosban volt, hogy karácsonyi meglepetés lesz a frissítéssel. Mi az, vagy én olvastam rosszul?

    Szia!

    Az meglepetés hogy mi lesz, én sem tudom :)
    De gondolom karácsony körül kiderül :)

    A kárpótlást sem tudom, ha lesz valami azt jelezni fogjuk. De én személy szerint kétlem hogy lenne bármi kárpótlás is a karbantartás miatt :(
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Köszi, ez van.:(
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Az meglepetés hogy mi lesz, én sem tudom :)
    De gondolom karácsony körül kiderül :)

    A kárpótlást sem tudom, ha lesz valami azt jelezni fogjuk. De én személy szerint kétlem hogy lenne bármi kárpótlás is a karbantartás miatt :(
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Az meglepetés hogy mi lesz, én sem tudom :)
    De gondolom karácsony körül kiderül :)

    A kárpótlást sem tudom, ha lesz valami azt jelezni fogjuk. De én személy szerint kétlem hogy lenne bármi kárpótlás is a karbantartás miatt :(

    Talán a Viking-farm lesz a nagy meglepi??

    Kedves Kapa, erről sem tudsz semmit??
    Többen kérdeztük már, én be is írtam az indokom, hogy miért érdekelne olyan nagyon ez az új farm, hisz neki szerettem volna állni a sziget után a farmjaim fejlesztésének, de most így megint nem merek költekezni!

    A KÁRPÓTLÁS, nos hát, azt hiszem tapasztalhattátok, hogy nem vagyok egy hőzöngő és hibakereső játékostípus, de bizony az én türelmem is fogytán van, és nagyon!
    Sziget, Titokzatos Ázsiai event közben megint csak jó nagy leállás lett:mad:
    Még ha csak első lenne, de valahogy mostanában a problémák halmozódnak!
    Tudom, ez csak egy játék, ne vegyük komolyan, / szokták mondani /, de én komolyan veszem, és mindaddig
    komolyan is fogom venni, míg valós pénzt is költök rá!
    Vagy a játékon belül a programozók, technikusok is játszanak velünk?? :mad:
  • holloi (HU1)holloi (HU1) Bejegyzések: 87
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Köszönöm! Arra tudsz válaszolni, hogy akiknék projekt megy és a tegnapi hosszú leállás miatt nem tudják befejezni, adnak valami kárpótlást, vagy buktuk a készletelemeket. És még egy kérdés, a hivatalosban volt, hogy karácsonyi meglepetés lesz a frissítéssel. Mi az, vagy én olvastam rosszul?

    Szia! Egy jó tanács.Már többször leírtuk,mikor tudjátok,hogy frissítés jön,főleg mikor leírják kb: 2 óra hosszú lesz ne indítsatok,projektet.Vagy válasszatok olyant,ami sokáig tart ,és 2-3 óra kiesés nem számít!!!
  • Mayu42 (HU 1)Mayu42 (HU 1) Bejegyzések: 56
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Igen, 2-3 óra valóban nem, és pláne előre bejelentetten - mindenki tud vele számolni.

    De a 13.30-kor induló 6 órás leállás nem az előre bejelentett 8.30-11.00 közt lévő 1 órás, majd később kommunikált 'lehet, hogy akár két óra is lesz' leállás volt, és épp ezért futottak bele nagyon sokan ebbe a problémába.
  • haka001 (HU1)haka001 (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    A rengeteg patkót tényleg vissza adhatnák amit feleslegesen ölt bele az ember,csak az járt rosszul aki tényleg fejleszteni akarta,az meg jól járt aki nem foglalkozott vele,azért ne ez legyen már a módi,azt a fejlesztett 1 lovat 0-zák le és adják vissza a patkot,majd ujra fejlesszük.
  • a7törpe (HU1)a7törpe (HU1) Bejegyzések: 33
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Sziasztok!

    Rövidesen lesz egy 10-15 perces karbantartás a játékban, mivel pár játékosnál a tegnapi visszaállítás után is hiányzott még szigetdollár.
    Ezt most jóváírjuk az érintett játékosoknál.

    Üdv
    Kapa

    Egyike voltam azon játékosoknak akik az első javitás után sem kapták vissza a szigetdollárjukat
    Ez a mostanival sikerült és megkaptam.
    Köszönöm
    Viszont amit azota párszor átutaltam hogy legyen ott is pénz elveszett mert a pár nappal ezelötti állás lett visszaállitva!!!
  • Attila760916Attila760916 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    Sziasztok!

    Nekem a 2 karbantartás után sem jöttek vissza a karifa díszeim... azért ez egy kicsit fárasztó, mert akkor legalább ha előlről kezdetik akkor sűrűbben reppennének fel. Leszedtem 12 almást és 1 reppent fel!! Így sose lesz meg , pedig már elég sok megvolt.
  • morgi (HU1)morgi (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    Sziasztok!
    Mit csináljak, eltüntek a lovaim. Mindent a leirás szerint csináltam, de akkor minek kinlódtam, fejlesztettem, hogy végül maradt egy 1-es szintü a 14-es szintü helyett.

    Kérlek segitsetek, hol találom?

    Üdv. morgi
  • Gyongyi.gyenes0 (HU1)Gyongyi.gyenes0 (HU1) HU1 Bejegyzések: 41
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    morgi írta: »
    Sziasztok!
    Mit csináljak, eltüntek a lovaim. Mindent a leirás szerint csináltam, de akkor minek kinlódtam, fejlesztettem, hogy végül maradt egy 1-es szintü a 14-es szintü helyett.

    Kérlek segitsetek, hol talállom?

    Üdv. morgi
    Szia morgi, ilyen gondom van nekem is írtam a Supportnak és azt a választ kaptam olvassam el a leírást.Azt nem mondták meg hova lett, jó nem? Még arra sem vették a fáradtságot hogy megnézzék mi történt.Hát erről ennyit, elment a kedvem.
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    morgi írta: »
    Sziasztok!
    Mit csináljak, eltüntek a lovaim. Mindent a leirás szerint csináltam, de akkor minek kinlódtam, fejlesztettem, hogy végül maradt egy 1-es szintü a 14-es szintü helyett.

    Kérlek segitsetek, hol találom?

    Üdv. morgi

    szia Morgi!
    Nem nemesítetted a lovadat,mert akkor a szülők eltűnnek.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    Szia morgi, ilyen gondom van nekem is írtam a Supportnak és azt a választ kaptam olvassam el a leírást.Azt nem mondták meg hova lett, jó nem? Még arra sem vették a fáradtságot hogy megnézzék mi történt.Hát erről ennyit, elment a kedvem.

    Kedves játékostárs!

    A jelen esetben a Supportnak kell igazat adnom. Azért írják meg a hivatalos híreket, hogy azt a játékosok elolvassák, és ne nekik kelljen külön megírni annak, aki nem hajlandó még akkor sem elolvasni, ha erre külön felhívják a figyelmét. Rengeteg nagyon súlyos problémát kell(ene) megoldaniuk, és az is nehezen megy :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    Sziasztok!

    A lovas versenyek nem sok értelmét érzem, lutri az egész. Eddig se sokat nyert, de legalább hébe-hóba igen. Pedig ellenfelei 40 közeli szinten vannak. Mióta újra lehet emelni a fejlettséget, na azóta egyszer sem nyertem, pedig 10-ről már 16-oson van a lovam. Szerintem véletlenszám generátorral van ellátva, s ritkán enged csak győzni...
    Nem igazán nyerte el még a tetszésem.

    A vikingek meg szerintem a reptér megnyitásával érhető majd el logikázásom eredményeként. Mivel ott az infónál az szerepel kül. kalandok helye ez, s most a sziget, legközelebb a vikingek jönnek. Hát kíváncsi vagyok, de félek az is sokba fog kerülni....
  • zajn78zajn78 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    Hát ez fantasztikus, elvégeztem a nemesítést. A két lovamból lett egy.................................
    Nem, nem új kiscsikó hanem a két ló össze olvadt egy újba...............

    Kedves fejlesztők, a lovardát tessék pisztráng teleppé átnevezni, és a lovak képére is halat tenni vagy változtatni. A lovak nem úgy szaporodnak, hogy a kiscsikó megszületése után elpusztul a két felnőtt ló.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    Na rájöttem miért léptek le néhányatoktól a lovak. Amikor bemész a lovardába és megnézed a lovad van alatta egy kis ajtó, ami azt jelenti szélnek lehet ereszteni a lovatok. Lehet többen erre nyomtatok rá..
    Nem értem mire jó 7 ló, ha tenyèsztésnél a szülők elmennek? Persze egyszerre több is fejlesztheő, és mindez 100-as szintig, de akkor se értem. Még nem tenyésztettem, mert ahhoz magas szintű lovak kellenek,hogy az ùj ló is jó legyen.
  • Féltelek (HU1)Féltelek (HU1) HU1 Bejegyzések: 113
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    Kedves Porrima, végtelenül köszönöm a kedves kioktatást, sajnos nem tudhatod hogyan tűntek el a lovaim, de azt sem másoké hogyan. Viszont elgondolkodtató hogy a rengeteg súlyos probléma miből fakad és miért volt a múltkor is a több mint 5 órás karbantartás! Vgay talán az is azért lehetett mert én és egy-két társam nem olvastuk el a játékszabályzatot?Az is érdekes hogy azok alovak is eltűntek amik nem lettek nemesítve, de tudod mit innentől nem érdekel , nem csodálom ha ennyi ember elment már ebből a játékból, és eza szám csak nőni fog!

    Vannak kotnyeles emberek, akik mindent jobban tudnak. A supportos azért kapja a fizetését, hogy segítsen, ha rosszul végzi a munkáját, az azzal jár, hogy a játékosok előbb-utóbb elmennek.
    Szerintem a ló eltűnés három okból lehetséges: egy szabadon engedted.
    Kettő nemesítetted, olyankor a szülők eltűnnek, és egy csikó marad.
    Három technikai hiba miatt.
    Szerintem a szabadon enged gombot rossz helyre tették a fejlesztők, nagyon könnyű véletlenül rányomni.
    Amúgy a fórummoderátor maximum jelezni tudja, ha sok hasonló probléma van, de nagyon ráhatása nincs a hibákra. Azt tudnám javasolni, hogy kérj új ticketet, és jelezd, a súgó elolvasása nem segített a hiba elhárításban. Persze, azért olvasd el a Súgóban leírtakat előtte.
  • atilonka2atilonka2 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    Talán a Viking-farm lesz a nagy meglepi??

    Kedves Kapa, erről sem tudsz semmit??
    Többen kérdeztük már, én be is írtam az indokom, hogy miért érdekelne olyan nagyon ez az új farm, hisz neki szerettem volna állni a sziget után a farmjaim fejlesztésének, de most így megint nem merek költekezni!

    A KÁRPÓTLÁS, nos hát, azt hiszem tapasztalhattátok, hogy nem vagyok egy hőzöngő és hibakereső játékostípus, de bizony az én türelmem is fogytán van, és nagyon!
    Sziget, Titokzatos Ázsiai event közben megint csak jó nagy leállás lett:mad:
    Még ha csak első lenne, de valahogy mostanában a problémák halmozódnak!
    Tudom, ez csak egy játék, ne vegyük komolyan, / szokták mondani /, de én komolyan veszem, és mindaddig
    komolyan is fogom venni, míg valós pénzt is költök rá!
    Vagy a játékon belül a programozók, technikusok is játszanak velünk?? :mad:


    És igen! Az igazi probléma ott kezdödik, hogy valós pénzt költesz rá.....
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    atilonka2 írta: »
    És igen! Az igazi probléma ott kezdödik, hogy valós pénzt költesz rá.....

    Miért is probléma, ha pénzt költ rá? Ha senki nem költene rá forintot, akkor a BigFarm "becsomagolná" a magyar szerverét, és bezárná. Ennyi.
  • minya (HU1)minya (HU1) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    Miért is probléma, ha pénzt költ rá? Ha senki nem költene rá forintot, akkor a BigFarm "becsomagolná" a magyar szerverét, és bezárná. Ennyi.
    hát igen Zsuzsi igazad van!sokan költenek rá sajnos.de hogy bezárná,azért kétlem,hisz elvileg ingyenes és bizonyos szintig így is van.lehet a magyarok keveset fognak ezután költeni,de sanda gyanúm ez nem vágná őket a földhöz...én ugyan nagyon ritkán költök rá és nem ezres tételekben....biztos vagyok benne szinte mindenki vett már pár száz forintért.de olvasom a problémákat,tanulok mások átveréséből,így én már azt a pár száz fricskát is sajnálom itt elkölteni.felmegyek a játékra,csevegünk,ha épp mindenki egy időben van a szöviben(mi egymás miatt vagyunk szövi a saját szórakozásunkra és nem a verseny miatt) és részemről egyenlőre ennyi a játék élvezete.majd ha már minden visszaáll,akkor majd nekiesek a farmnak,ültetek,aratok.már nem érdekel az üresjárat,se a szintlépés.nah...ez csupán az én véleményem,nektek sikeres szintlépést és eventet,versenyeket!
    mindenesetre minden tiszteletem Kapának...mindig ő van elővéve...én már beszóltam volna néha a helyében....
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    minya írta: »
    hát igen Zsuzsi igazad van!sokan költenek rá sajnos.de hogy bezárná,azért kétlem,hisz elvileg ingyenes és bizonyos szintig így is van.lehet a magyarok keveset fognak ezután költeni,de sanda gyanúm ez nem vágná őket a földhöz...én ugyan nagyon ritkán költök rá és nem ezres tételekben....biztos vagyok benne szinte mindenki vett már pár száz forintért.de olvasom a problémákat,tanulok mások átveréséből,így én már azt a pár száz fricskát is sajnálom itt elkölteni.felmegyek a játékra,csevegünk,ha épp mindenki egy időben van a szöviben(mi egymás miatt vagyunk szövi a saját szórakozásunkra és nem a verseny miatt) és részemről egyenlőre ennyi a játék élvezete.majd ha már minden visszaáll,akkor majd nekiesek a farmnak,ültetek,aratok.már nem érdekel az üresjárat,se a szintlépés.nah...ez csupán az én véleményem,nektek sikeres szintlépést és eventet,versenyeket!
    mindenesetre minden tiszteletem Kapának...mindig ő van elővéve...én már beszóltam volna néha a helyében....

    Szia! :)

    Nem vagyok egy nagy technikai-informatikai tálentum, de ezt már többször írtam. :)
    Viszont én úgy gondolom, ha senki nem venne aranyat itt a kicsinyke hazánkban, nem tartanának fenn nekünk külön szervert. Ők sem a Máltai Szeretetszolgálat, ezt fizetésért csinálják, mégha néha elég trehányul is sikerül. :) Nekünk, "ingyenélőknek" addig lesz játék, míg mások fizetnek érte. :)
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    zajn78 írta: »
    Hát ez fantasztikus, elvégeztem a nemesítést. A két lovamból lett egy.................................
    Nem, nem új kiscsikó hanem a két ló össze olvadt egy újba...............

    Kedves fejlesztők, a lovardát tessék pisztráng teleppé átnevezni, és a lovak képére is halat tenni vagy változtatni. A lovak nem úgy szaporodnak, hogy a kiscsikó megszületése után elpusztul a két felnőtt ló.

    Szia! Na, én is így jártam, neki álltam nemesíteni, erre eltünt mind a két pacim :(
    Most elölről kell kezdeni az egészet? nem értem, nincs már patkóm :(
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    atilonka2 írta: »
    És igen! Az igazi probléma ott kezdödik, hogy valós pénzt költesz rá.....

    "Igazi probléma" ????
    Már ne is haragudj kedves ATILONKA, de egyre idősödő lévén, nekem már csak ez a szórakozásom, a hobbym, és mint tudjuk mindennek ára van!
    Én nem járok síparadicsomba, wellneszbe, nem ülök be cukrászdába, de már nem is kötök, kézimunkázok, de hagy ne is folytassam mert lehetne éppenséggel!
    Nem szórhatom a pénzt 2 kézzel, de ha veszek aranyat, magam szórakozására veszem!!
    / lassan már tényleg szégyen lesz ha kitudódik, vagy látni a farmjainkon, hogy arany van benne:confused:
    no ennyi, mert még a végén begurulok

    Ui.: Mindenesetre, örülök, hogy neked CSAK az jött le a sok játékost érintő hibákból, hogy én forintot költök!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    marti52 írta: »
    Szia! Na, én is így jártam, neki álltam nemesíteni, erre eltünt mind a két pacim :(
    Most elölről kell kezdeni az egészet? nem értem, nincs már patkóm :(

    szia Márti :)
    ha nemesítesz/tenyésztesz a szülök eltűnnek és marad a "gyerek" paci :)

    Hivatalosból idézve:

    "Két lovat párosíthatsz, hogy egy saját lóra tehess szert. A szülők elbúcsúznak a Tanyádtól a folyamat után, az új generáció fejlődése végett."
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    Liz652 írta: »
    szia Márti :)
    ha nemesítesz/tenyésztesz a szülök eltűnnek és marad a "gyerek" paci :)

    Hivatalosból idézve:

    "Két lovat párosíthatsz, hogy egy saját lóra tehess szert. A szülők elbúcsúznak a Tanyádtól a folyamat után, az új generáció fejlődése végett."

    Szia Liz! Szakadjak meg :) ezt jól benéztem :) köszi a segítséget :D

    Közben megnéztem a családfát, ahol mindkét szülő Aranyos :) nem is volt ilyen nevű lovam :D
  • liliom44 (DE1)liliom44 (DE1) DE1 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    A lovardával kapcsolatos frissítésben több oldalon le volt írva a müködtetése.Idő hiányában nem tudtam elolvasni, mert a technikai hiba kerülr helyébe írva,Most a játék közben tudnánk igazán hasznosítani az ott leirtakat .Ha tudja valaki hol lehet ujra olvasni, értelmezni, legyen szíves segíteni, köszönöm előre is.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    marti52 írta: »
    Szia Liz! Szakadjak meg :) ezt jól benéztem :) köszi a segítséget :D

    Közben megnéztem a családfát, ahol mindkét szülő Aranyos :) nem is volt ilyen nevű lovam :D

    :)
    ha vettél lovat ( már pedig biztos ) akkor azt Aranyosnak hívták :D bár nem tom miért nevezte mind2-őt annak, mert eredetileg a meglévő lovad neve és Aranyosnak kell lennie a szülőknek :)
    katika509 írta: »
    A lovardával kapcsolatos frissítésben több oldalon le volt írva a müködtetése.Idő hiányában nem tudtam elolvasni, mert a technikai hiba kerülr helyébe írva,Most a játék közben tudnánk igazán hasznosítani az ott leirtakat .Ha tudja valaki hol lehet ujra olvasni, értelmezni, legyen szíves segíteni, köszönöm előre is.

    szia Katika
    itt tudsz olvasni róla:

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?29152-Friss%C3%ADt%C3%A9s-december-11-%C3%A9n-L%C3%B3tanya-%C3%BAjdons%C3%A1gok
  • liliom44 (DE1)liliom44 (DE1) DE1 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    Köszi megtaláltam a dec. 11-i frissitést
  • minya (HU1)minya (HU1) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    "Igazi probléma" ????
    Már ne is haragudj kedves ATILONKA, de egyre idősödő lévén, nekem már csak ez a szórakozásom, a hobbym, és mint tudjuk mindennek ára van!
    Én nem járok síparadicsomba, wellneszbe, nem ülök be cukrászdába, de már nem is kötök, kézimunkázok, de hagy ne is folytassam mert lehetne éppenséggel!
    Nem szórhatom a pénzt 2 kézzel, de ha veszek aranyat, magam szórakozására veszem!!
    / lassan már tényleg szégyen lesz ha kitudódik, vagy látni a farmjainkon, hogy arany van benne:confused:
    no ennyi, mert még a végén begurulok

    Ui.: Mindenesetre, örülök, hogy neked CSAK az jött le a sok játékost érintő hibákból, hogy én forintot költök!

    mindenkinek szíve joga költ rá manit vagy sem.ezért leszólni bárkit is bunkóságnak tartom.nagyi ne vedd szívedre,te pénzed,te döntöd el piára,étteremre vagy más szórakozásra költesz.te pénztárcád,nem atilonka pénzét költöd.de valszeg ő is költött már erre pénzt.csak van aki bevallja van aki nem.tudom te szereted ezt a játékot,szeretsz hajtani és sokat foglalkozol ezzel a játékkal.élvezd a játékot és ne foglalkozz mással.neked ez így jó és ezt nem kell szégyellni!szinte mindenki feszült,könnyebb másnak neki esni,mint elgondolkodni.a másik...semmi köze senkinek,te miért valós pénzért játszol.és ha az "ingyenes"játék mégis kerül pénzbe,igenis a játékosnak ebből valós haszna nincs az igaz.annál inkább a játék tervezőknek.ez a céljuk és ez is érthető.csak ezért a sok kis pénzből befolyik rendesen nekik és el lehet várni a tiszteséges jól működő játékot,ami az utóbbi időben nem így működik.lehet nekik így több pénz folyik be ki tudja....az elvesztett versenyek(amibe szintén tesznek aranyat) stb....ezekre nem adnak kárpótlást,ha igen talán pár virágmagot odadobnak az ember elé.vagy 10 tápot.... ez az igazi hiba,nem az aranyvásárlás kedves atilonka.mindezt nem sértésként írom hidd el.én nem vagyok az arany vásárlásának híve.néha-néha 500 forint,de még így is volt hogy sajnáltam a pénzt rá.mert ha frissítenek vagy újítanak...én már nem hiszek abban jobb lesz bármi tőle,mint a mostani példa is mutatja.nem tartom kizártnak,generálják a hibákat...lehet túlzás....minden lehet.
  • atilonka2atilonka2 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    minya írta: »
    mindenkinek szíve joga költ rá manit vagy sem.ezért leszólni bárkit is bunkóságnak tartom.nagyi ne vedd szívedre,te pénzed,te döntöd el piára,étteremre vagy más szórakozásra költesz.te pénztárcád,nem atilonka pénzét költöd.de valszeg ő is költött már erre pénzt.csak van aki bevallja van aki nem.tudom te szereted ezt a játékot,szeretsz hajtani és sokat foglalkozol ezzel a játékkal.élvezd a játékot és ne foglalkozz mással.neked ez így jó és ezt nem kell szégyellni!szinte mindenki feszült,könnyebb másnak neki esni,mint elgondolkodni.a másik...semmi köze senkinek,te miért valós pénzért játszol.és ha az "ingyenes"játék mégis kerül pénzbe,igenis a játékosnak ebből valós haszna nincs az igaz.annál inkább a játék tervezőknek.ez a céljuk és ez is érthető.csak ezért a sok kis pénzből befolyik rendesen nekik és el lehet várni a tiszteséges jól működő játékot,ami az utóbbi időben nem így működik.lehet nekik így több pénz folyik be ki tudja....az elvesztett versenyek(amibe szintén tesznek aranyat) stb....ezekre nem adnak kárpótlást,ha igen talán pár virágmagot odadobnak az ember elé.vagy 10 tápot.... ez az igazi hiba,nem az aranyvásárlás kedves atilonka.mindezt nem sértésként írom hidd el.én nem vagyok az arany vásárlásának híve.néha-néha 500 forint,de még így is volt hogy sajnáltam a pénzt rá.mert ha frissítenek vagy újítanak...én már nem hiszek abban jobb lesz bármi tőle,mint a mostani példa is mutatja.nem tartom kizártnak,generálják a hibákat...lehet túlzás....minden lehet.


    ugylatom sikerult egy vita temat elinditanom. felreertes ne essek senkit nem nezek le es mindenki arra kolti a penzet amire akarja. es en nem titkolom en is egyszer fizettem 100 eurot aztan rajottem hogy en hulye miert dbtam ki ezt a enzt. a legnagyobb problema amit en IGAZSAGTALANNAK tartok az az hogy RA VAGY KENYSZERITVE hogy fizess ha nemely feladatokon tul akarsz jutni. (most itt nem a 6 oras szerver zarasra gondolok....) peldaul a matricas albumoknal szamolja hogy hanyszor porgeted a szerencsekereket, na most nekem a kovetkezo szintre meg 148szor kell porgetnem. a rulettkerek ugybar hetente egyszer jon es mindig ad egy szabad porgetest. tehat ha valaki nem teheti meg hogy vasarol aranyat akkor ez MINIMUM 148 hetebe telik ami majdnem 3 azaz harom ev. es ez meg csak a negyedik szint. vagy a masik pelda a banyaszat. ha nem veszel aranyat akkor SOHA nem is ad arany banyaszati utalvanyt. es ez meg csak 2 pelda volt. de meg sorolhatnam. tehat amikor en azt irtam hogy a problema ott kezdodik.... akkor en az ilyen problemakra gondoltam. udv mindenkinek es tovabbi jo jatekot
Ez a beszélgetés lezárult..