Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

131112

Hozzászólások

  • Sőrés ErikaSőrés Erika Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 06.12.2014
    Köszi. Igen van szám :-) 1632 Jó rég óta nem tudok aktívan játszani, és egy csomó hiányosságom van a fejleményeknél, amit nem értek, de majd igyekszem .Köszi a segítséget, nem valószínű, hogy lesz Ir csirkeólam, ha jól értettem :-)
  • Tiger1977 (HU1)Tiger1977 (HU1) HU1 Bejegyzések: 219
    szerkesztette ezt: 06.12.2014
    Köszi. Igen van szám :-) 1632 Jó rég óta nem tudok aktívan játszani, és egy csomó hiányosságom van a fejleményeknél, amit nem értek, de majd igyekszem .Köszi a segítséget, nem valószínű, hogy lesz Ir csirkeólam, ha jól értettem :-)

    Tapasztalataim szerint 2-300 ezer aranyért talán...
  • sunny_2sunny_2 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 08.12.2014
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, hogy az ólon illetve a kerten keresztül, hogy tudok a pékségbe szállítani?

    Válaszotokat köszönöm! :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 08.12.2014
    sunny_2 írta: »
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, hogy az ólon illetve a kerten keresztül, hogy tudok a pékségbe szállítani?

    Válaszotokat köszönöm! :D

    szia
    csak akkor tudsz, ha tele a raktárad. ebben az esetben felajánlja, h add el vagy fölül láthatod a teherautót, arra katt
    egyébként meg a farmkezelőben tudod átszállítani, vagy ha katt a pékségre a körmenüben megjelenik alul a teherautó és ott
  • sunny_2sunny_2 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 08.12.2014
    Liz652 írta: »
    szia
    csak akkor tudsz, ha tele a raktárad. ebben az esetben felajánlja, h add el vagy fölül láthatod a teherautót, arra katt
    egyébként meg a farmkezelőben tudod átszállítani, vagy ha katt a pékségre a körmenüben megjelenik alul a teherautó és ott



    Köszönöm a segítséget! :D
  • SzKori (HU1)SzKori (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 08.12.2014
    Sziasztok!! Segítsetek nekem légyszi!!! Miért van az a lovardánál, hogy ha fejleszeném/tanítanám a lovat, minél több patkót adnék be a betanításhoz, a hatákonyság mellett a szám egyre kevesebb lesz??? :O (a betanítási pozícióm mindhárom lehetőségnél 7-es) köszönöm!! :)
  • klaudia13222klaudia13222 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    Sziasztok!Azt azt szeretném kérdezni hogy a lovardát hogyan tudom bővíteni,hol tudok olyan arany patkókat szerezni? köszi
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    Sziasztok!Azt azt szeretném kérdezni hogy a lovardát hogyan tudom bővíteni,hol tudok olyan arany patkókat szerezni? köszi

    szia
    versenyeztetni kell a lovadat, akkor kapsz aranypatkót
    versenyre a lószállító autóra kattintva tudsz benevezni
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    Sziasztok!Azt azt szeretném kérdezni hogy a lovardát hogyan tudom bővíteni,hol tudok olyan arany patkókat szerezni? köszi

    Arany patkót úgy tudsz szereznni, h versenyt nyersz Lester, Tessa vagy George ellen, a győzelem eredménye a verseny lópatkó, ezek segitségével fejlesztheted a lovardát.
  • SystemSystem Bejegyzések: 106,969
    szerkesztette ezt: 13.12.2014
    Ez egyszerű! Versenyeztetni kell a lovat, és győzni. Ezt még én is tudom.
  • csigadada (HU1)csigadada (HU1) Bejegyzések: 299
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    Sziasztok
    Tud nekem segíteni valaki?
    Arról van szó hogy van egy új tagunk, 30 as szintü, volt már máshol tag, igaz rövíd ideig. Csináltunk egymás után két projektet, ezek után ezt írta a cseten"[18:52] Ágota01: miért van nekem itt lent felkiáltó jelem???? ahol van a diszdoboz utána juttalom ..utána levél és a szövetkezetthez add ahol az alapitásról van irva és eddig nem volt ott nekem piros felkiáltó jel...megnyitottam de nem tudom hogy tünik el"
    Eddig nem találkoztam ilyen kérdésel.
    Találkozot már valaki ilyesmivel?
    Előre is köszi a segítséget
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    csigadada írta: »
    Sziasztok
    Tud nekem segíteni valaki?
    Arról van szó hogy van egy új tagunk, 30 as szintü, volt már máshol tag, igaz rövíd ideig. Csináltunk egymás után két projektet, ezek után ezt írta a cseten"[18:52] Ágota01: miért van nekem itt lent felkiáltó jelem???? ahol van a diszdoboz utána juttalom ..utána levél és a szövetkezetthez add ahol az alapitásról van irva és eddig nem volt ott nekem piros felkiáltó jel...megnyitottam de nem tudom hogy tünik el"
    Eddig nem találkoztam ilyen kérdésel.
    Találkozot már valaki ilyesmivel?
    Előre is köszi a segítséget

    szia csigadada :)
    de rég láttalak :D
    szal, ha jól értem a szövinél van a piros felkiáltó jel
    az azt jelenti, hogy valaki jelentkezett a szövetkezetbe. ha rákatt, akkor beviszi a szövibe és ott alul jobb oldalon a piroskabátos emberkén kell lennie a felkiáltó jelnek. katt rá és látni lehet ki jelentkezett, ha akarod elfogadod, ha nem, akkor elutasítod
    de addig marad a piros felkiáltó jel, amíg nem teszel valamit
  • csigadada (HU1)csigadada (HU1) Bejegyzések: 299
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    Szia Liz:)
    Mostanában csak bekukkantok, és szaladok is. Sok a teendő.
    Nincs új jelentkezőnk , semki másnál nincs jel csak nála. Arra gondoltam talán valami új funkció, de nem tudom mit gondoljak róla. Javasoltam neki lépjen ki és vissza. Semmi változás a felkiáltójel ott maradt.
    Érdekes...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    csigadada írta: »
    Szia Liz:)
    Mostanában csak bekukkantok, és szaladok is. Sok a teendő.
    Nincs új jelentkezőnk , semki másnál nincs jel csak nála. Arra gondoltam talán valami új funkció, de nem tudom mit gondoljak róla. Javasoltam neki lépjen ki és vissza. Semmi változás a felkiáltójel ott maradt.
    Érdekes...

    akkor még próba a jól bevált előzmények és sütik törlése
    talán ez segíteni fog :)
  • csigadada (HU1)csigadada (HU1) Bejegyzések: 299
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    Azt javasoltam neki előszőr:) kilépett és vissza, azt nem tudom törölte e a sütiket, de remélem. Ha megfeszülök se értem mi történt.... Ő mostmár elköszönt, így rá sem tudok kérdezni
  • nius1 (HU1)nius1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    Hol találom a vikingek farmját, ahol a rúnakövek vannak????
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 14.12.2014
    nius1 írta: »
    Hol találom a vikingek farmját, ahol a rúnakövek vannak????

    Még sehol. Az lesz majd a karácsonyi meglepetés a sziget vége után.
  • sanya (HU1)sanya (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 15.12.2014
    sziasztok,a jobb mint a vetélytársak,projektnél az elinditott termelést irja fel,vagy a megtermelt mennyiséget.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 15.12.2014
    sanya13 írta: »
    sziasztok,a jobb mint a vetélytársak,projektnél az elinditott termelést irja fel,vagy a megtermelt mennyiséget.
    A termelés indítását számolja.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 15.12.2014
    sanya13 írta: »
    sziasztok,a jobb mint a vetélytársak,projektnél az elinditott termelést irja fel,vagy a megtermelt mennyiséget.

    szia
    mi még ezt nem csináltuk, de a kért mennyiségből és az időből kombinálva az elindítottat.
    amúgy te is könnyen megfigyelheted :)
    nézd meg hogy áll a számláló mielőtt elindítasz egy táptermelést. indítás után mit mutat?
  • hamuka (HU1)hamuka (HU1) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 15.12.2014
    A raktáramban találkoztam egy rúnakő nevezetű ikonnal.,melynél az jelenik meg, hogy a vikingek farmján található. Miről is van itt szó? valamiről lemaradtam, mert ez számomra új dolog.
    Kérlek tájékoztass.
    Köszönettel: hamuka
  • nius1 (HU1)nius1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 16.12.2014
    Köszi Zsuzsi
  • Ildikó947Ildikó947 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 16.12.2014
    Sziasztok ! Eltünt a sziget, a repülőtéren nincs a repülő mikor jön vissza
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 16.12.2014
    Ildikó947 írta: »
    Sziasztok ! Eltünt a sziget, a repülőtéren nincs a repülő mikor jön vissza

    Nem tűnt el, ez is egy event, ami meghatározott ideig tart. Ez volt már a 3. sziget. :)
  • pjucus46 (HU1)pjucus46 (HU1) Bejegyzések: 121
    szerkesztette ezt: 16.12.2014
    Ildikó947 írta: »
    Sziasztok ! Eltünt a sziget, a repülőtéren nincs a repülő mikor jön vissza
    Ez egy általában 30 napig tartó event, mindig addig tart, ameddig a számláló mutatja a farmon az időt. most kevesebb időre sikeredett, de ha nem vagy 24 órából 24-ig aktív, vagy nem vagy kitömve arannyal, szinte biztosan teljesíthetetlen. Hát röviden ennyi erről az eventről. Lehet itt írogatni a nyugdíjasoknak bármit, ha nem vagy aktív, vagy nincs aranyad, nem lehet befejezni.
  • sanya (HU1)sanya (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 16.12.2014
    köszi liz,a hétvégén indítjuk ha igaz,majd figyeljük,szia)))
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 16.12.2014
    sanya13 írta: »
    köszi liz,a hétvégén indítjuk ha igaz,majd figyeljük,szia)))

    Szia!

    A tápok indítását számolja, ez 100 %. :) Mi már csináltuk.

    Üdv.: Zsuzsi
  • lovas ivett (HU1)lovas ivett (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 16.12.2014
    A rúnakőről én is szeretnék tájékoztatást kapni.Köszi lovas ivett
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 16.12.2014
    A rúnakőről én is szeretnék tájékoztatást kapni.Köszi lovas ivett

    szia
    az egy későbbi frissítés után használható majd. lesz egy Viking farm, de még bővebbet senki se tud.
    hivatalosan még semmi infó róla
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 17.12.2014
    Sziasztok. Elnézést ha rossz helyre írok. Kérdésem az, hogy a kagyló cserélő autó eltünt.Vissza jön-e még, mert elfelejtettem beváltani a kagylókat és bajba leszek a patkógyüjtéssel...- Az előző trópisi event után itt maradt, most miért nem.Ha valaki tud erről valamit előre is megköszönöm a választ.
Ez a beszélgetés lezárult..