Főoldal Hungarian Archívum Közösség (a)

Ariana Galériája

1913

Hozzászólások

  • Zsófi_ (HU1)Zsófi_ (HU1) Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 21.11.2014
    Kedves Ariana,

    Tényleg szép képeket készítesz. Most olvasom, amit kérdezni akartam az effectel kapcsolatban.
    A havas hátteret is ezzel készítetted?
    A Foto Filtre próbaverzióban is lehet havas hátteret készíteni, amelyiken hullik a hó, mint Blackdarkangel képén?

    Kedves Ariana,
    A hiúzos képet nekem készítetted, amelyiken a vörös rózsa van?
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 21.11.2014
    Zsófi_ írta: »
    Kedves Ariana,

    Tényleg szép képeket készítesz. Most olvasom, amit kérdezni akartam az effectel kapcsolatban.
    A havas hátteret is ezzel készítetted?
    A Foto Filtre próbaverzióban is lehet havas hátteret készíteni, amelyiken hullik a hó, mint Blackdarkangel képén?

    Kedves Ariana,
    A hiúzos képet nekem készítetted, amelyiken a vörös rózsa van?

    Visszaolvastam és igen, Zsófi! Az a jó kép neked készült!
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 21.11.2014
    Angel, gratulálok, nagyon ügyes vagy:o
    Mindenképp méltányolom a merészséged is, én bele nem fognék ilyen hatalmas munkába!
    Ügyes vagy, minden elismerésem neked:)

    Köszönöm Zsuzsanagyi. :)
    Tetszenek nagyon Ariana képei, ezért vágtam bele... igaz én még nagyon messze vagyok attól, hogy olyan jól menjen mint neki. :)

    (Kicsit irigyellek is Ariana, amiért ilyen ügyes vagy. :) )
  • Ariana69 (HU1)Ariana69 (HU1) Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 24.11.2014
    Szia Ariana!

    Itt az első munkám... :) Igaz nem lett olyan szép, mint a tieid, de talán majd egyszer nekem is jobban fog menni. :)

    Attachment not found.

    És itt a második:

    Attachment not found.


    Hogy tudom a képet olyan nagy méretben kirakni ide, ahogy te szoktad? :(

    A kép URL-jét (címét, linkjét) illeszt ezek közé a kódok közé:

    [noparse][IMG][/IMG][/noparse]

    valahogy így kell kinéznie:

    [noparse]noparse]http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/image.php?u=193115&type=sigpic&dateline=1416333634[noparse][/noparse]

    A piros a kép URL-je, direct linkje.
    Zsófi_ írta: »
    Kedves Ariana,

    Tényleg szép képeket készítesz. Most olvasom, amit kérdezni akartam az effectel kapcsolatban.
    A havas hátteret is ezzel készítetted?
    A Foto Filtre próbaverzióban is lehet havas hátteret készíteni, amelyiken hullik a hó, mint Blackdarkangel képén?

    Kedves Ariana,
    A hiúzos képet nekem készítetted, amelyiken a vörös rózsa van?
    Szia!
    Igen, neked készítettem. A hóesést van amikor PhotoFiltre-vel készítem, egy pluginjával, vagy magam készítek animációt, vagy a Sqirlz Water Reflections programot hívom segítségül.

    Van egy oldal, ahol nagyon sokat lehet tanulni. A linkjét nem rakom be, nehogy kikapjunk, de a címét ide írom: ladyj.hu
    Sok hasznos leírás, plugin és kiegészítő van ezen az oldalon. Érdemes elolvasni. :)
    Köszönöm Zsuzsanagyi. :)
    Tetszenek nagyon Ariana képei, ezért vágtam bele... igaz én még nagyon messze vagyok attól, hogy olyan jól menjen mint neki. :)

    (Kicsit irigyellek is Ariana, amiért ilyen ügyes vagy. :) )
    Láttad volna az én első Sigemet! :o Nekem annyira tetszett, pedig csak egy háttér volt, egy pillangó és a nevem. :D De ÉN készítettem. :D
    Első nekifutásra, nagyon is jó ez a kép. Nekem tetszik. :)
    Azért írok néhány buktatót, amire érdemes odafigyelni:
    1. vágás: a képet mindig méretarányosan vágd ki, különben torzulni fog. Inkább csípj le a kép tetejéből és aljából egy kicsit, akkor nem nyomódik össze.
    2. a PhotoFiltre Szűrők menüpont alatt találsz egy egyszerű keretező plugint. Ha van egy kis szegélye, térhatásúvá teszi a képet. Vagyis, kiemeli.
    3. ha egy másik képet szeretnél beleilleszteni a szigedbe (arc, virág) stb akkor PhotoFiltre programban nagyon pontosan kell vágni és érdemes kisebb képet választani, különben a tömörítés miatt szögletes lesz a széle. (Ha olyan programot használsz, ami kezeli a rétegeket pl: PhotoFiltre StudioX, akkor készíthetsz maszkolással képeket, ez elmossa a széleket és szinte a kép részévé válik.
    Beépített maszkokat egyébként találsz a sima PhotoFiltre-ben is és sok le is tölthető hozzá, pl a fent írt oldalon is.
    Van a csillagpor.hu oldalán néhány ingyenesen letölthető progi, csak kicsit nehéz megtalálni.
    A Google keresőbe írd be: képszerkesztő programok csillagpor
    Az elsők között kidobja az oldalt.
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 25.11.2014
    Ariana69 írta: »


    A kép URL-jét (címét, linkjét) illeszt ezek közé a kódok közé:

    [noparse][IMG][/IMG][/noparse]










    Köszi. De ha a számítógépről töltöm fel a képet, akkor hol van az url címe, linkje? :(
  • Ariana69 (HU1)Ariana69 (HU1) Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 25.11.2014
    Köszi. De ha a számítógépről töltöm fel a képet, akkor hol van az url címe, linkje? :(
    Szia!
    Upsz! :o Akkor kezdjük az elején. Ahhoz, hogy a kép használható legyen (főleg mozgóképeknél), fel kell töltened a képet egy képmegosztóra és onnan kimásolni a kép direct linkjét. Sok ilyen megosztó van: kephost.hu, kepfeltoltes.hu stb... Én ezt használom: www.fotos-hochladen.net Egyszererű használni, stabil és gyors, viszont nem "beszél" magyarul.
    Remélem, tudtam segíteni. :)
  • BigMókuska1975 (HU1)BigMókuska1975 (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 26.11.2014
    Szia Ariana! Nézegettem a munkáid nagyon tetszenek! :) Gratulálok nagyon tehetséges és ügyes vagy! :) Én is szeretnék kérni tőled aláírás képet és avatárt ha lehet. :) Tudom hogy sok a dolgod, én rá érek.:) Most kezdtem nemrég játszani, BigMókuska1975 a játékos nevem, és a SzorgosMókus Bt szövetkezet vezetője vagyok.:) Alakul a kis csapatunk! :) Ha lehetne mókussal kapcsolatos, és csillogó a kép azt nagyon szépen meg köszönném. :) Szeretném ha rajta lenne a játékosnevem és a szövetkezet neve is ha meg oldható. :) Nagyon szépen köszönöm előre is! :) További jó egészséget és sok sikert a munkádhoz! Üdvözlettel:. BigMókuska1975 :)
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 26.11.2014
    Ariana69 írta: »
    Szia!
    Upsz! :o Akkor kezdjük az elején. Ahhoz, hogy a kép használható legyen (főleg mozgóképeknél), fel kell töltened a képet egy képmegosztóra és onnan kimásolni a kép direct linkjét. Sok ilyen megosztó van: kephost.hu, kepfeltoltes.hu stb... Én ezt használom: www.fotos-hochladen.net Egyszererű használni, stabil és gyors, viszont nem "beszél" magyarul.
    Remélem, tudtam segíteni. :)

    icecastleszerqxearc6y5t.png


    szerko6gdmlvpjz.png

    Szia. Köszi szépen a segítséget. :) Sikerült feltölteni a képeket, igaz előtte megint sikerült csatolnom is az egyiket kicsiben... :D És sajna nem tudom a csatolást törölni. :( Na mindegy. De már legalább megvannak nagyban a képek. :o
    Még annyi kérdésem lenne, hogy említetted a vágást. Azt hogy csinálod? (én eddig szimplán kiradíroztam a fölösleget... :D Bár így elég időigényes... :D ) A PhotoFiltre Studio X-et töltöttem le, igaz csak egy 30 napos verzió, de most ez van. :) És a maszkolás az mi? :) És hogy csinálod meg hogy valami mozogjon a képen? Milyen formátumban kell a képet elmenteni, mert a mentésnél elég sok formátumot felajánl? Bocs a sok kérdésért, de nem egyszerű ez a program, legalábbis nekem. :) Még valami: amiket kértek a játékosok tőled, próba képpen megcsinálhatom én is azokat a képeket? :) Mármint egy saját verzióban? :)
  • Ariana69 (HU1)Ariana69 (HU1) Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 28.11.2014
    Szia Ariana! Nézegettem a munkáid nagyon tetszenek! :) Gratulálok nagyon tehetséges és ügyes vagy! :) Én is szeretnék kérni tőled aláírás képet és avatárt ha lehet. :) Tudom hogy sok a dolgod, én rá érek.:) Most kezdtem nemrég játszani, BigMókuska1975 a játékos nevem, és a SzorgosMókus Bt szövetkezet vezetője vagyok.:) Alakul a kis csapatunk! :) Ha lehetne mókussal kapcsolatos, és csillogó a kép azt nagyon szépen meg köszönném. :) Szeretném ha rajta lenne a játékosnevem és a szövetkezet neve is ha meg oldható. :) Nagyon szépen köszönöm előre is! :) További jó egészséget és sok sikert a munkádhoz! Üdvözlettel:. BigMókuska1975 :)

    Szia!
    Hoztam neked egy mókust, remélem tetszik. :)

    bigmokiv1j638pn9q.gif
    Szia. Köszi szépen a segítséget. :) Sikerült feltölteni a képeket, igaz előtte megint sikerült csatolnom is az egyiket kicsiben... :D És sajna nem tudom a csatolást törölni. :( Na mindegy. De már legalább megvannak nagyban a képek. :o
    Még annyi kérdésem lenne, hogy említetted a vágást. Azt hogy csinálod? (én eddig szimplán kiradíroztam a fölösleget... :D Bár így elég időigényes... :D ) A PhotoFiltre Studio X-et töltöttem le, igaz csak egy 30 napos verzió, de most ez van. :) És a maszkolás az mi? :) És hogy csinálod meg hogy valami mozogjon a képen? Milyen formátumban kell a képet elmenteni, mert a mentésnél elég sok formátumot felajánl? Bocs a sok kérdésért, de nem egyszerű ez a program, legalábbis nekem. :) Még valami: amiket kértek a játékosok tőled, próba képpen megcsinálhatom én is azokat a képeket? :) Mármint egy saját verzióban? :)

    Szia!
    Természetesen Te is készíthetsz, bárkinek. Az ihlet nem mindig jön magától, néha egy kis noszogatásra van szüksége. Egy más fajta kérés, inspiráló lehet. :)
    Hm! A maszkolás leírásához, itt nincs elég hely, ezért is írtam, hogy érdemes ezt az oldalt meglátogatni.
    ladyj.hu
    Itt aztán mindent megtalálsz, egészen az alapoktól. Természetesen, ha elakadsz valamiben, továbbra is kérdezz nyugodtan.
    Az animált képek hasonlóan készülnek, mint a srálfüzet lapokra rajzolt pálcika emberke. A következő lapra rárajzolod ugyanazt az emberkét egy pici módosítással, majd a következő lapra megint, ismét módosítással.... és így tovább. Ha kész, és lapozod a füzetet, mozog az emberke. Na, itt is így van. Az animáció több rétegből áll, mind egy picit módosítva az előzőhöz képest. A legegyszerűbb, amit Te is könnyen elkészíthetsz:
    A kész képre írd rá a neved. Ha megvan, akkor baoldalon jobb klikk a "T" betűs rétegre: Megkettőzés. Így már két feliratod lesz. Vigyázz, ne mozgasd el! A második feliratra a bal oldalon katt és állítsd át a színét másmilyenre. Ezzel kész is, már csak egymásra kell vetíteni (lapozni kell): Eszközök menü - Animált gif. Ha kész vagy a beállításokkal és rákattintottál az Előnézet gombra, akkor megnyit egy böngészőt, benne a képpel. Ha tetszik, jobb klikk a képen és Mentés másként. Így a legegyszerűbb menteni, nem kell Exportálni.
    A képre kattintva, láthatod a folyamatot és a beállításokat:

    anim21exj8vq5ip.jpg

    Így néz ki:

    anim3jq3udcyns0.gif

    Most csak ennyi. Jó éjszakát!
  • Zsófi_ (HU1)Zsófi_ (HU1) Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 29.11.2014
    Köszi szépen akkor meg próbálom beilleszteni. Köszönöm Ariana

    Kedves Ariana,
    Köszönöm szépen, (lehet nem is hiuz? vagy vadmacsak?)
  • Ariana69 (HU1)Ariana69 (HU1) Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 29.11.2014
    Zsófi_ írta: »
    Köszi szépen akkor meg próbálom beilleszteni. Köszönöm Ariana

    Kedves Ariana,
    Köszönöm szépen, (lehet nem is hiuz? vagy vadmacsak?)

    Szia!
    Nagyon szívesen!
    Hiúz a lelkem, bojtos a füle. Az egyik kedvenc cinyóm. :)
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 29.11.2014
    Ariana69 írta: »
    Szia!
    Nagyon szívesen!
    Hiúz a lelkem, bojtos a füle. Az egyik kedvenc cinyóm. :)

    Nem csodálom hogy a kedvenced, hiszen gyönyörű!
  • Csöpi2 (HU1)Csöpi2 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 30.11.2014
    Advent idején...

    Csíp a hideg, fúj a szél,
    December van, itt a tél,
    A kályhákban tűz zenél,
    Hallgassuk meg, mit mesél...

    Minden Advent idején,
    Koszorúkon gyertyafényt,
    Szemek tükrén: Hit, s Remény,
    Gyémántként úgy látom én...

    Majd eljön a Szeretet,
    Örömöt hoz, s ünnepet,
    Boldogok az emberek,
    Senki nem ejt könnyeket...

    Szív a szívhez jut közel,
    Szeret, örül, átölel,
    Béke lesz a világon,
    Mert érkezik karácsony...
  • BigMókuska1975 (HU1)BigMókuska1975 (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 30.11.2014
    Szia Ariana! :) Nagyon szépen köszönöm!:) Nagyon tetszik! :) További sok sikert kívánok a képeidhez!:) Üdvözlettel:. BigMókuska1975 :)
  • Ariana69 (HU1)Ariana69 (HU1) Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 01.12.2014
    Csöpi2 írta: »
    Advent idején...

    Csíp a hideg, fúj a szél,
    December van, itt a tél,
    A kályhákban tűz zenél,
    Hallgassuk meg, mit mesél...

    Minden Advent idején,
    Koszorúkon gyertyafényt,
    Szemek tükrén: Hit, s Remény,
    Gyémántként úgy látom én...

    Majd eljön a Szeretet,
    Örömöt hoz, s ünnepet,
    Boldogok az emberek,
    Senki nem ejt könnyeket...

    Szív a szívhez jut közel,
    Szeret, örül, átölel,
    Béke lesz a világon,
    Mert érkezik karácsony...
    Szia!
    Köszönjük, ezt a szép versikét! :)

    Szia Ariana! :) Nagyon szépen köszönöm!:) Nagyon tetszik! :) További sok sikert kívánok a képeidhez!:) Üdvözlettel:. BigMókuska1975 :)
    Szia!
    Nagyon szívesen, használd egészséggel!
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 03.12.2014
    Szia Ariana!

    Köszönöm a segítséget. :)
  • Zsófi_ (HU1)Zsófi_ (HU1) Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 03.12.2014
    Köszi szépen, nekem is az egyik kedvenc cicám, a bojtos fülét néztem, csak néha még keverem.
    Ariana69 írta: »
    Szia!
    Nagyon szívesen!
    Hiúz a lelkem, bojtos a füle. Az egyik kedvenc cinyóm. :)

    Köszönöm szépen, nekem is az egyik kedvenc cicám, a bojtos fülét néztem, csak néha még keverem.
    A farkasok viszont gyönyörűek!
    Szálem írta: »
    Nem csodálom hogy a kedvenced, hiszen gyönyörű!


    Igen gyönyörű, néha kicsit rossz, de így szeretem.
    A te kisállataid is csodálatosak és édesek.
  • JULISKA9 (HU1)JULISKA9 (HU1) Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 08.12.2014
    Kedves Ariana:))csináltál nekem már aláirásképet,de mivel most nagyon ünnepi hangulatban vagyunk,szeretném kérni tőled,ha vállalod,hogy a hátterem is jobban igazodjon a téli tájhoz,és mivel görög eredetű istenek léányárol lenne szó,lehetne,hogy ezt kombinálnád a téli ruhájában,hogy konkrétabban látszodjon kiről is lenne szó:))előre is köszönöm,hogy fáradozol vele,és ha sikerül,a legnagyobb örömet szerzed nekem! ÜDv:JULISKA9.
  • Ariana69 (HU1)Ariana69 (HU1) Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 09.12.2014
    JULISKA92 írta: »
    Kedves Ariana:))csináltál nekem már aláirásképet,de mivel most nagyon ünnepi hangulatban vagyunk,szeretném kérni tőled,ha vállalod,hogy a hátterem is jobban igazodjon a téli tájhoz,és mivel görög eredetű istenek léányárol lenne szó,lehetne,hogy ezt kombinálnád a téli ruhájában,hogy konkrétabban látszodjon kiről is lenne szó:))előre is köszönöm,hogy fáradozol vele,és ha sikerül,a legnagyobb örömet szerzed nekem! ÜDv:JULISKA9.
    Szia!
    Próbáltam az általad leírtakhoz igazodni, aztán majd eldöntöd, hogy sikerült e.

    juliscmz4ql709x.jpg
  • JULISKA9 (HU1)JULISKA9 (HU1) Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 10.12.2014
    Köszönöm Ariana,nagyon tetszik,nagy örömet okoztál,gyönyörü ez a kép,de valahogy nem sikerült beillesztenem,és megvan a hangulat is,mégegyszer köszönom:))

    sikerült,és nagyon örülök,szép lett,nagyon ügyes vagy,azt kivánom hogy még sok ilyen gyönyörű képet készitsél nekünk, Üdv:JULISKA9.:))
  • Ariana69 (HU1)Ariana69 (HU1) Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 11.12.2014
    JULISKA92 írta: »
    Köszönöm Ariana,nagyon tetszik,nagy örömet okoztál,gyönyörü ez a kép,de valahogy nem sikerült beillesztenem,és megvan a hangulat is,mégegyszer köszönom:))

    sikerült,és nagyon örülök,szép lett,nagyon ügyes vagy,azt kivánom hogy még sok ilyen gyönyörű képet készitsél nekünk, Üdv:JULISKA9.:))
    Szia!
    Örülök, hogy tetszik és használd egészséggel! :)
  • Judit58Judit58 Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Szia Ariana!
    Szeretnék egy új boszis a aláírás képet ,Judit58 felirattal egy kicsi tél ,és karácsony is lehet benne ,ha nem esik nehezedre ,és megcsinálod ,előre is nagyon megköszönnöm :) (szövinév nem kell rá )
  • Ariana69 (HU1)Ariana69 (HU1) Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 21.12.2014
    Judit58 írta: »
    Szia Ariana!
    Szeretnék egy új boszis a aláírás képet ,Judit58 felirattal egy kicsi tél ,és karácsony is lehet benne ,ha nem esik nehezedre ,és megcsinálod ,előre is nagyon megköszönnöm :) (szövinév nem kell rá )
    Szia Judit!
    Hoztam a téli rucit, mindjárt kettőt, mert ha egy nő öltözködik.... :D

    judit5889m36pb1os.png

    judit5823j9ltwvzkg.png
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 21.12.2014
    szia Ariana
    teljesen igazad van, ha egy nő öltözködik..... :)))
    én nagyon jól érzem magam az új rucimban, de majd szeretnék egy tavaszit és nyárit is :D:D
    a részleteket majd megírom neked :D
  • Ancsi8 (HU1)Ancsi8 (HU1) Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 23.12.2014
    Szia én a kutyusosból szeretnék 2db előre is köszike.
  • BigMókuska1975 (HU1)BigMókuska1975 (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 25.12.2014
    Szia Ariana! :) Nagyon szépek a képeid! :) Gratulálok hozzájuk! :) Ezúton szeretnék kívánni neked, Áldott Békés Ünnepeket és sikerekben gazdag Boldog Új Évet! :)
  • Ariana69 (HU1)Ariana69 (HU1) Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 25.12.2014
    Ancsi85 írta: »
    Szia én a kutyusosból szeretnék 2db előre is köszike.

    Szia!
    Íme, egy kutyusos:

    ancsi69cofzwd1e.gif
    Szia Ariana! :) Nagyon szépek a képeid! :) Gratulálok hozzájuk! :) Ezúton szeretnék kívánni neked, Áldott Békés Ünnepeket és sikerekben gazdag Boldog Új Évet! :)

    Szia!
    Nagyon aranyos, köszönöm szépen! Én is kívánok neked nagyon boldog ünnepeket!
  • Ancsi8 (HU1)Ancsi8 (HU1) Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 02.01.2015
    Tudnal nekem csinálni valami újat?:confused:Előre is köszi!:o

    BÚÉK Ariana!!!!
  • Ariana69 (HU1)Ariana69 (HU1) Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 04.01.2015
    Ancsi85 írta: »
    Tudnal nekem csinálni valami újat?:confused:Előre is köszi!:o

    BÚÉK Ariana!!!!
    Szia!
    Hoztam neked egy újat, remélem ez tetszik:

    ancsi8tzbykj4o25.gif
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 04.01.2015
    Araiana, őrület miket hozol, nagyon JÓK és SZÉPEK:o

    Jövök ám mindig nézelődni, rettentő ügyes vagy, és nagyon jó az ízlésed!
    üdv. zsuzsan.:)
Sign In to comment.