Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

December 11-i frissítés megbeszélése: Lótanya-újdonságok

29

Hozzászólások

  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 11.12.2014
    Sziasztok! Csak halkan kérdezem, hogy a frissítés bejelentésénél volt olyan is, hogy karácsonyi meglepetés is vár ránk. Ez a hosszú leállás volt a meglepetés?
  • -kisvirág- (HU1)-kisvirág- (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 11.12.2014
    Sziasztok!

    Az egész lovas balhé egy nagy kalap szamóca, ezzel nem is foglalkoznék. Viszont a szigeten szerettem volna haladni, amit ma fél napig nem tehettem meg:-( A többi szigetlakó társaim nevében kérnénk szépen némi kárpótlást! Mert így lenne fair szerintem. Sok aranyat öltem bele és így már nagyon necces, hogy végzek-e az összes feladattal időre.
  • maszatpankamaszatpanka Bejegyzések: 17
    szerkesztette ezt: 11.12.2014
    zatysfu0g8suj1evlshb.png

    Köszike! :)))) Milyen kis felfedező vagy! :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 11.12.2014
    Ha jól látom lesz másik szigethez hasonló event...ugyanannyis díszekkel...és mint a kagylós gyömik, olyasminek gondolom a vikingest....
  • mackófarm2mackófarm2 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 11.12.2014
    hol találjuk mg a vikingeket? náluk lehet cserélni!
  • Judit58Judit58 Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 11.12.2014
    Hali!

    Lehet csak én vagyok ilyen szőke, de nem értem ezt a lovas témát. Hova tünt a lovam? Miért van két aranyos és most újra kell kezdeni azt a hosszú akármit, hogy minden 10-n legyen?
    A szabadon engedésnél nem lehetne egy visszakérdezés? pl.: biztos el akarod adni? mert lehet rányomtam, vagy mi és azért tünt el a lovam, bár erről más is panaszkodott. Szal most nem tudok semmit! :)
    Esetleg lehetne, hogy valaki berak egy képet és kinyilaza, hogy mi micsoda és mivel mit lehet, kell kezdeni? Mert nem nagyon értem, hogy most mi történik.
    A másik fele pedig az, hogy lassan jönnek nagyon a patkók, tehát ez is gond, ill. hiába van valakinek (volt) fullon a lova, attól még nem gyözött a versenyeket, és alig van aranypatkó, ami viszont most kelleni fog. (vagy nem?)
    Szóval ha valaki segítene, annak előre is köszi! :)

    Én nem nyomtam rá mégis eltűnt :(
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 11.12.2014
    zatysfu0g8suj1evlshb.png

    Sziasztok! Ez meg mi az ördög lesz, tudja valaki?
  • Tiger1977 (HU1)Tiger1977 (HU1) HU1 Bejegyzések: 219
    szerkesztette ezt: 11.12.2014
    marti52 írta: »
    Sziasztok! Ez meg mi az ördög lesz, tudja valaki?

    Az accuntodon lévő és megnyitott felszerelés láda benne a vikingek rúnájával.. :D

    Na ilyen van mindenek,csak fogalmunk sincs róla mi lehet ez :D
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 11.12.2014
    Tiger1977 írta: »
    Az accuntodon lévő és megnyitott felszerelés láda benne a vikingek rúnájával.. :D

    Na ilyen van mindenek,csak fogalmunk sincs róla mi lehet ez :D

    Köszi, megtaláltam, csak nem tudtam kiokoskodni mi lehet :D
    Még valami, hányadik tenyésztési szinttől lehet bővíteni az istállót, egyik tagomnak nem engedi, pedig a 8. szinten van a lova :(
  • Szatyán Fidó (HU1)Szatyán Fidó (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 11.12.2014
    Sziasztok!

    Rajtam kívül is sikerült össze cserélni a vetőmagok sorrendjét, vagy csak azért van ez,
    hogy nehogy unalmas legyen és még félálomban is lehessen vetni.


    http://www.myimg.de/?img=TermfldVet337magok32609.jpg
    http://www.myimg.de/?img=TermfldVet337magok6ca0d.jpg

    De én ki jelentem NEM UNATKOZOM, bosszankodni meg nem szeretek.
    :D
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 11.12.2014
    Szóval hol lehet lovat venni? Nem tudom pároztatni őket, mert csak 1 van
  • Mayu42 (HU 1)Mayu42 (HU 1) Bejegyzések: 56
    szerkesztette ezt: 11.12.2014
    Szóval hol lehet lovat venni? Nem tudom pároztatni őket, mert csak 1 van

    Fejleszd a lovardádat a 2. szintre - így lesz újabb lószállítód és vehetsz új lovat aranypatkóért.
    Utána már lesz két lovad.

    Bár hogy ki a fiúló és ki a lányló, az rejtély számomra :D
  • Édes álom (HU1)Édes álom (HU1) Bejegyzések: 45
    szerkesztette ezt: 11.12.2014
    Kedves Kapa!

    Szövink jelenleg az "Almaszósz humusszal" nevű projektet csinálja. Nagyon sokára jött össze a szükséges készletelem ehhez a projekthez, ezért nagyon el vagyunk keseredve, mert nem fogjuk tudni időben befejezni a projektet. A legdühítőbb az egészben, hogy rajtunk kívülálló ok miatt nem tudunk előre lépni.

    Kérlek, kérdezz rá a fejlesztőknél, milyen kártalanítást terveznek adni azért a 6-7 órányi időveszteségért, ami miatt el fogjuk bukni a folyamatban lévő szövi projektet? Ami a szövit veszteségként érinti:
    - a berakott készletelemeket elveszítjük,
    - nem kapjuk meg a sikeres teljesítésért járó 33 szövetkezeti pontot.

    Vűrom válaszod.

    üdv,
    Édes álom
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 11.12.2014
    Sziasztok! Ugyan ez a gond nálunk is, csak nekünk a tojásos pojekt ugrik a hosszú leállás miatt.:mad:
    Kedves Kapa!

    Szövink jelenleg az "Almaszósz humusszal" nevű projektet csinálja. Nagyon sokára jött össze a szükséges készletelem ehhez a projekthez, ezért nagyon el vagyunk keseredve, mert nem fogjuk tudni időben befejezni a projektet. A legdühítőbb az egészben, hogy rajtunk kívülálló ok miatt nem tudunk előre lépni.

    Kérlek, kérdezz rá a fejlesztőknél, milyen kártalanítást terveznek adni azért a 6-7 órányi időveszteségért, ami miatt el fogjuk bukni a folyamatban lévő szövi projektet? Ami a szövit veszteségként érinti:
    - a berakott készletelemeket elveszítjük,
    - nem kapjuk meg a sikeres teljesítésért járó 33 szövetkezeti pontot.

    Vűrom válaszod.

    üdv,
    Édes álom
  • bjoe68 (HU1)bjoe68 (HU1) Bejegyzések: 57
    szerkesztette ezt: 11.12.2014
    Sziasztok!
    Hol lesz a VIKING FARM?
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Kedves Kapa!

    Szövink jelenleg az "Almaszósz humusszal" nevű projektet csinálja. Nagyon sokára jött össze a szükséges készletelem ehhez a projekthez, ezért nagyon el vagyunk keseredve, mert nem fogjuk tudni időben befejezni a projektet. A legdühítőbb az egészben, hogy rajtunk kívülálló ok miatt nem tudunk előre lépni.

    Kérlek, kérdezz rá a fejlesztőknél, milyen kártalanítást terveznek adni azért a 6-7 órányi időveszteségért, ami miatt el fogjuk bukni a folyamatban lévő szövi projektet? Ami a szövit veszteségként érinti:
    - a berakott készletelemeket elveszítjük,
    - nem kapjuk meg a sikeres teljesítésért járó 33 szövetkezeti pontot.

    Vűrom válaszod.

    üdv,
    Édes álom

    Szia!
    Hasonló gonddal küzdünk mi is,mi a csodálatos süteményeket kezdtük el,hát nem biztos hogy betudjuk fejezni.
    Sajnálnám a készlet elemeket,így is nehezen jött össze.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Azt gondolom a díszek alapján, hogy hasonló lesz a viking-farm is, mint a sziget. 30 nap, 3 fejezet, 3 dísz és 4 mennyiségi jutalom dísz, mint a szigetnél. Szerintem kapunk rúnaköveket, abból veszünk gyümimagot, azt melegházban kineveljük s utána meg majd a hajó kérheti felváltva a szigetes növényekkel. Gondolom ez is pénztemető lesz, mint a sziget, és felváltva jönnek a szigettel. Mindegy, meglátjuk, de mivel beépítették a mostani fejlesztésbe, lehet amint vége a szigetnek elindul a viking-farm?

    Azt tudtuk, hogy hosszú lesz a frissítés, de a frissítés 5-6 órás lett, a fórumot se lehetett elérni sokáig, tehát valami komolyabb probléma adódhatott. Viszont így sok időt elvett az amúgy is lerövidített szigetből, és sokaknál minden perc számító ázsiás eventtől. Kapunk kompenzációt érte?

    Engem nem érintett a karifás és szigetes hiba, de azt gondolom, hogy akinél jelentkezett a hiba, s 1 nappal korábbi állapot került vissza, azok számára még rosszabb a helyzet, s még nagyobb az időveszteség... Karácsony előtt egy kis jóindulat kellene csak.....
  • Gyongyi.gyenes0 (HU1)Gyongyi.gyenes0 (HU1) HU1 Bejegyzések: 41
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Sziasztok sajnos nekem is gondom van a lovardával, a fullosra felfejlesztett lovam eltűnt amikor a másikat megvettem, szeretném tudni hova lett és hogyan kapom vissza.Biztosan nem engedtem szabadon mert megkaptam a feladatért járó jutalmat.Remélem nem 1 hónap múlva kapom meg a választ ami az lesz hogy minden rendben van nem történt semmi hba
  • Tama93Tama93 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    elveszett a lovam, aki megtalálja vezesse haza :(
  • Gyongyi.gyenes0 (HU1)Gyongyi.gyenes0 (HU1) HU1 Bejegyzések: 41
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Tama93 írta: »
    elveszett a lovam, aki megtalálja vezesse haza :(
    Szia, elképesztő mennyi kóborló lehet a környéken:D
  • _TüzVirág_ (HU1)_TüzVirág_ (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Tama93 írta: »
    elveszett a lovam, aki megtalálja vezesse haza :(

    Két lovat párosíthatsz, hogy egy saját lóra tehess szert. A szülők elbúcsúznak a Tanyádtól a folyamat után, az új generáció fejlődése végett. :D:D
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    bjoe68 írta: »
    Sziasztok!
    Hol lesz a VIKING FARM?

    Szervusztok!

    Jó a kérdés, vagyis, HOL lesz és MIKOR jön a VIKING farm??
    Pár nap és vége a szigetnek, én már bontom is és ezért lenne jó tudni, VÁLASZT kapni, hogy most akkor megint a dollárokat gyűjtsük, vagy fejleszthetjük a farmjainkat amik a szigetek miatt háttérbe szorulnak!
    Több Játékos is kérdezte már, JÓ lenne választ is kapni, sokunknak nincsenek még felesleges dollármillióik!!

    Talán arról is lehetne írni valamit, hogy "BOCSI" a hosszú leállásért, a technikai problémákért, de kompenzálva lesztek, vagy nem??

    üdv. zsuzsan.
  • Tama93Tama93 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Ha ez így igaz, akkor az új lovat elnevezem "semmirekellőnek" és nyugodtan rápenészedhet a müanyag lakat az istállóra
  • csiripke9 (HU1)csiripke9 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Sziasztok!
    Hol a bánatban van a vikingfarm?????
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    csiripke9 írta: »
    Sziasztok!
    Hol a bánatban van a vikingfarm?????

    Egyszer, /reméljük hamarosan / majd csak megtudjuk:(
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    csiripke9 írta: »
    Sziasztok!
    Hol a bánatban van a vikingfarm?????

    Még egyelőre ott, ahol írod. :) Túl kéklő távoli tengeren..........:)

    Valószínű, ez is valami új event lesz. Még ezután hozzák be a játékba. Úgyhogy nyugalom, nem siklottál el semmi felett. :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Tama93 írta: »
    Ha ez így igaz, akkor az új lovat elnevezem "semmirekellőnek" és nyugodtan rápenészedhet a müanyag lakat az istállóra

    Ez nagyon tetszik ;);)
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Miért van megint karbantartás?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Miért van megint karbantartás?

    Szia!

    Hivatalosban jeleztem, csak sajnos kicsit eltűnt (Hátrébb került) a sok új hivatalos hozzászólás miatt.
    Itt olvashatod: http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?5064-Karbantart%C3%A1sok-hotfixek-a-j%C3%A1t%C3%A9kban-%C3%A9s-a-f%C3%B3rumon&p=242857#post242857
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 12.12.2014
    Köszönöm! Arra tudsz válaszolni, hogy akiknék projekt megy és a tegnapi hosszú leállás miatt nem tudják befejezni, adnak valami kárpótlást, vagy buktuk a készletelemeket. És még egy kérdés, a hivatalosban volt, hogy karácsonyi meglepetés lesz a frissítéssel. Mi az, vagy én olvastam rosszul?
Ez a beszélgetés lezárult..