Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Big Farm Adventi Kalendárium - Karácsonyi fórumjáték megbeszélése

26

Hozzászólások

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 01.12.2014
    manoka7212 írta: »
    Mennyibe tellett volna olyan felületet berakni, amit ki is lehet tölteni?! Jó játékot annak, aki ezekkel a feltételekkel megcsinálja. Nekem sajna ehhez nincs kedvem.

    Én csak azt kérdeztem, hogy mennyibe tellett volna odaírni, hogy csak papíron oldható meg?
  • tolokocsi (HU1)tolokocsi (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 01.12.2014
    Ünneprontás... nagyon lehangolónak tartom, hogy csak a fórum játékot rakták be, hol a karácsonyfa megszerzésére a játék, akik nem szeretnének fórumon játszani , mert nincs idejük esetleg annyi !!!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 01.12.2014
    tolokocsi írta: »
    Ünneprontás... nagyon lehangolónak tartom, hogy csak a fórum játékot rakták be, hol a karácsonyfa megszerzésére a játék, akik nem szeretnének fórumon játszani , mert nincs idejük esetleg annyi !!!

    Szia! :)

    Ne hangolódj le, a fórumos adventi kalendárium plusz játék a fórumon szerintem. :) Ne feledd, Kapa azzal indokolta a sziget 2 napos rövidítését, hogy karácsonyi meglepetéssel készül a BigFarm. :) Fel a fejjel! :)

    Üdv.: Zsuzsi
  • saca75 (HU1)saca75 (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 01.12.2014
    Sziasztok én küldtem egy megfejtést de nem válaszol senki rá hogy jó vagy nem vagy valamikor majd értesitenek valahogyan?
  • csibepatak (HU1)csibepatak (HU1) Bejegyzések: 129
    szerkesztette ezt: 01.12.2014
    saca752 írta: »
    Sziasztok én küldtem egy megfejtést de nem válaszol senki rá hogy jó vagy nem vagy valamikor majd értesitenek valahogyan?

    Majd később fognak válaszolni.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 01.12.2014
    saca752 írta: »
    Sziasztok én küldtem egy megfejtést de nem válaszol senki rá hogy jó vagy nem vagy valamikor majd értesitenek valahogyan?

    Természetesen, holnap eredményhirdetés. :)

    Hivatalosban olvasható: "Ha elküldted nekünk a megoldást ebbe a témába, egy üzenet fog megjelenni miszerint a hozzászólásod elfogadásra vár. Ez így van jól - ne aggódj, látjuk a hozzászólásodat. Erre azért van szükség, hogy ne lehessen simán lemásolni valaki más helyes vagy éppen hibás megoldását. Miután kiválasztottuk a nyerteseket, a hozzászólásokat természetesen elfogadjuk és mindenki láthatja majd őket."
  • saca75 (HU1)saca75 (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 01.12.2014
    köszi a felvilágosítást
  • munkarabjamunkarabja Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 01.12.2014
    Ezt nem tartom ajándéknak ezért ugyan úgy meg lekk dolgozni mintha egy event lenne

    bocsi késő van kell
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 01.12.2014
    Sziasztok.
    Én megcsináltam ezt a kis matekolást,de ennek hány helyes megoldása van?
    Több?Ha valaki tudja írja már meg.
    Köccentem :D
  • ElvinElvin Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 01.12.2014
    voyage2 írta: »
    Sziasztok!

    Nem kellene szerintem ezt eltúlozni. Fogtam egy cetlit, kb fél perc alatt megcsináltam a táblázatot, majd megoldottam. Utána meg a hozzászólásban leírtam a számokat. Nem kell ehhez fényképezgetni, egyebek. Nagyon egyszerűen meg lehet ezt csinálni.
    Pozitívumként meg kell említsem, hogy ezúttal jelezték a játékban, hogy a fórumon indult az adventi játék. Ezt köszönöm a fejlesztőknek. Tájékoztattak, aminek örültem, mert eddig a fórum játékokról nem adtak hírt a játék felületén belül, így eddig minden fórum játékról lemaradtam, mert a fórumot nem nézem én minden nap. Eddig nem voltak egyenlőek az esélyek, mert volt, aki nem is tudott a fórumjátékról, mint például én, ez bosszantó volt. Most mindenkinek megvan az esélye, hogy részt vegyen benne, mert tud róla minden játékos.
    És ne bántsátok egymást, elvégre innentől már az ünnepre készülünk. :rolleyes:

    Szia.

    Pontosan hol jelent meg a játékban? Mert én nem láttam, nekem nem jelet meg, vagy nem tünt fel.


    Köszönet a fejlesztőknek, bár ugy tudtam az adventi kalendárium tartalmáért nem kellene megszenvedni.
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    szerkesztette ezt: 01.12.2014
    Elvin írta: »
    Szia.

    Pontosan hol jelent meg a játékban? Mert én nem láttam, nekem nem jelet meg, vagy nem tünt fel.


    Köszönet a fejlesztőknek, bár ugy tudtam az adventi kalendárium tartalmáért nem kellene megszenvedni.

    Sziasztok én nem tudok a naptárba belépni, állítólag ahogy a kiírás mondja nincs jogosultságom.
    De miért?
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 01.12.2014
    Ági28 írta: »
    Sziasztok én nem tudok a naptárba belépni, állítólag ahogy a kiírás mondja nincs jogosultságom.
    De miért?

    Be vagy jelentkezve a felhasználóneveddel?Mert engem azért nem engedett először.Aztán beírtam a nevet jelszót és már kaptam is jogosultságot :D
  • leti (HU1)leti (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 01.12.2014
    Ági28 írta: »
    Sziasztok én nem tudok a naptárba belépni, állítólag ahogy a kiírás mondja nincs jogosultságom.
    De miért?

    Szia Ági! Kattints rá a piros betűs ebbe a témába! Ezt a Sudoku alatt találod! És már küldheted is a megfejtésedet!
    Remélem sikerül! :)
  • vicababa ()vicababa () Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 01.12.2014
    Sziasztok!
    Csak, hogy olyan is írjon, aki nem cetlizgetett...:cool: printscreent csináltam, képszerkesztőben beleírtam a számokat az üres mezőkbe, elmentettem a kitöltött képet ezután feltöltöttem. Az egész nem tartott 10 percnél tovább a kitöltéssel együtt. Nem a legegyszerűbb de nekem megfelel.
  • egyetlenM (HU1)egyetlenM (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    szerkesztette ezt: 01.12.2014
    Sziasztok
    Nem tudok belépni, ezért nem tudom kitölteni ezt a vackot.
    Ne írjátok, hogy töltsem ki máshol és másoljam be, mert nem tudom! Nem vagyok számítógépguru (merthogy a dolgonak ez a része nem érdekel). Innentől kezdve pedig nem is érdekel a játék! Milyen játék az, amit a legegyszerűbb játékos nem tud megoldani? Vannak itt iskolások és nagymamák is, akik csak alapszinten használják a gépet. Nehogy már én készítsek táblázatot! Esetleg feladatot is csinálhatok magamnak, és szórakozhatok azzal is.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 02.12.2014
    bourges írta: »
    Sziasztok.
    Én megcsináltam ezt a kis matekolást,de ennek hány helyes megoldása van?
    Több?Ha valaki tudja írja már meg.
    Köccentem :D

    Én ÖT megoldást találtam és küldtem be.
  • zsozirisz2zsozirisz2 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 02.12.2014
    Ez szuper...de vajon hol lehet játszani? Hová lehet írni a választ? Eddig még nem találtam rá.
  • Iscram (HU1)Iscram (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 02.12.2014
    :confused:
    én sem............
  • barnamacika (HU1)barnamacika (HU1) Bejegyzések: 27
    szerkesztette ezt: 02.12.2014
    Szia

    Nézd meg a 14. hozzászólást!

    Nagyon szépen le van írva.
  • BigMókuska1975 (HU1)BigMókuska1975 (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 02.12.2014
    Iscram írta: »
    :confused:
    én sem............
    Szia! :) A rejtvény alatt pirossal irt szövegre kattintva! ˝Megoldást ebbe a témába írd!!,, :)
  • Mvkati (HU1)Mvkati (HU1) Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 02.12.2014
    karácsonyfa alatt is van játék,pl társasjáték,kisvasút, könyv,.. ami nem konkrétan a szeretet ünnepéről szól, de szeretetből készitik, adják.
  • Mvkati (HU1)Mvkati (HU1) Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 02.12.2014
    értettem, de jobb mint felröppenő diszeket keresgetni..játéknak ez is jó.
    / jó h nem a teljes filmet dobtad be:D/
  • Kisvuk12 (HU1)Kisvuk12 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 02.12.2014
    Mvkati2 írta: »
    értettem, de jobb mint felröppenő diszeket keresgetni..játéknak ez is jó.
    / jó h nem a teljes filmet dobtad be:D/

    Pedig én jobbnak tartom a felröppenő diszeket keresgetni ... ami elmarad :confused: Igazibb karácsonyi hangulatot hoz mint ez ;)
  • SzilviUser4SzilviUser4 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 02.12.2014
    Sziasztok, igazán értékelem, hogy próbálkoznak idén is valamivel kedveskedni az erre illétekes személyek,egyenlőre nem véleményezek, csak annyit, hogy eddig az idei felhozatalból nekem a legjobban videó-klipek tetszettek, tudom, hogy nem ablakban vannak , de akkor is :)
  • remete (HU1)remete (HU1) Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 02.12.2014
    szia ez látod igaz egyforma az esély de mégsem nyer mindenki aki beküldi a máshol viszon nincs kivétel aki belépettaznap az megis kapja az aznapi jutalmát és énszerintem ez igy helyes nem peddig ugy hogy tételezzük fel 500 gazdábol nyer 5 mert ugye ez igy annyia nem is szép és nem is korrekt

    tov szép napot mindenkinek
  • kis.ticsok2kis.ticsok2 Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 02.12.2014
    Én azt hittem hogy ez a kalendárium olyasmi lesz mint tavaly a facebookon akkor mindennap kaptunk egy kódot amit be lehetett váltani. Ez most olyan mintha gyarek korunk csokis ablakaiban nem lett volna a meglepi csoki. Vagy tévednék?
  • remete (HU1)remete (HU1) Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 02.12.2014
    Én azt hittem hogy ez a kalendárium olyasmi lesz mint tavaly a facebookon akkor mindennap kaptunk egy kódot amit be lehetett váltani. Ez most olyan mintha gyarek korunk csokis ablakaiban nem lett volna a meglepi csoki. Vagy tévednék?

    szerintem nem tévedsz:rolleyes:
  • halihó (HU1)halihó (HU1) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 02.12.2014
    Teljesen igazad van, kis.tucsok! Az adventi kalendáriumnak pont az a lényege, hogy 24 napon keresztül minden nap valami kedves meglepetéssel ajándékozzon meg mindenkit. Annak, akinek üres marad az ablaka, csalódást fog okozni a kalendárium, és akkor a karácsonyra való készülődés sem az igazi. Márpedig a többségnek üres marad! Nekem is, mert én ebbe nem szálltam be!
    Én azt hittem hogy ez a kalendárium olyasmi lesz mint tavaly a facebookon akkor mindennap kaptunk egy kódot amit be lehetett váltani. Ez most olyan mintha gyarek korunk csokis ablakaiban nem lett volna a meglepi csoki. Vagy tévednék?
  • Bipne1 (HU1)Bipne1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 134
    szerkesztette ezt: 02.12.2014
    A karendárium ajándékát meg kellene kapnia minden játékosnak egyaránt,ez így lenne fer,hiszen miden ország játékosai segítik a szervezőket a fejlesztésekben. Nékünk is jól jönének néha az aranyak,vagy bármi más.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 02.12.2014
    Bipne12 írta: »
    A karendárium ajándékát meg kellene kapnia minden játékosnak egyaránt,ez így lenne fer,hiszen miden ország játékosai segítik a szervezőket a fejlesztésekben. Nékünk is jól jönének néha az aranyak,vagy bármi más.

    csakhogy akkor már nem fórumjáték lenne, hanem szimplán jutalmazás :)
    nem tom miért van az, ha egy kicsit tenni is kell valamit a jutalomért, akkor már nem is jó......
Ez a beszélgetés lezárult..