Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

November 6-i frissítés megbeszélése: Szövetkezeti bajnokság

Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
szerkesztette ezt: 01.03.2015 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Itt beszélgethettek a következő frtissítésről, a Szövetkezeti bajnokságról :)

A hivatalost erről itt találjátok: http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?28593-Friss%C3%ADt%C3%A9s-november-6-%C3%A1n-Sz%C3%B6vetkezeti-bajnoks%C3%A1g&p=234535&viewfull=1#post234535
Post edited by Kapa333 (HU1) on
«134

Hozzászólások

  • tothszilvitothszilvi Bejegyzések: 18
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Tetszik :)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    tothszilvi írta: »
    Tetszik :)

    Szervusztok!

    Nos, én csak annyit fűznék hozzá, hogy reméljük valóban tetszeni fog és közel nem lesz akkora csalódás mint a lovarda!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Sziasztok!
    Nálunk sokan nem küldetéseznek, és én se túl gyakran, reméljük azért nem lesznek annyira magas szintek, s néhány dolgot megkaphatunk.
    Majd kiderül milyen lesz, de a lovardánál remélem jobb.
  • EncimaciEncimaci Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Előző Játékostársakkal maximálisan egyetértek! Kicsit kiegészíteném: a Lovardát komoly teljesítmény alulmúlni... Ebből adódóan: csak jobb lehet! Ellenkező esetben: továbbra is reménykedünk a fejlesztői gárda brain-stormingos ötleteinek megvalósulásában... és majd nagyra nyílt szemekkel csodálkozunk, hogy micsoda javításokkal vált egyre jobbá és jobbá a Lovarda (is)! :cool:
  • vikivikivikiviki Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Egy kérdésem lenne:
    Ez csak egyszer lesz, vagy olyan lesz mint a sziget, hogy havonta?? :confused:
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    vikiviki írta: »
    Egy kérdésem lenne:
    Ez csak egyszer lesz, vagy olyan lesz mint a sziget, hogy havonta?? :confused:

    Szia!

    Ez is egy event, tehát bizonyos időközönként megjelenik újra és újra. De azt hogy mikor jön pontosan nem tudni, ahogy a többi eventnél sem lehet tudni :)
  • Nicky2485 (HU1)Nicky2485 (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Úgy szerintem izgalmasabb lenne ha pl két szövetkezet egymással küzdene és a győzelemért járnának a jutalmak.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Ez biztosan szuper fejlesztés lesz ;)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Ez biztosan szuper fejlesztés lesz ;)

    hahahaha, KIKNEK is lesz jó fejlesztés, a "nagyoknak", meg akiknek sok spec.maguk és aranyuk van!
    Meg sok-sok max. fejlettségű óljaik, egy szóval, a NAGYOK játéka lesz ez is:(
  • FarmerSzilvia2FarmerSzilvia2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Sziasztok!
    Látom mindenki örül,hát én nem!!Azért,mert ha épp nem vagyok és jutalmat kapnak akkor én azt nem kapom meg!!Jól értelmeztem tehát a szöveget??
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Sziasztok!
    Látom mindenki örül,hát én nem!!Azért,mert ha épp nem vagyok és jutalmat kapnak akkor én azt nem kapom meg!!Jól értelmeztem tehát a szöveget??
    Én úgy értelmezem, hogy elég, ha tagja vagy a szövetkezetnek, nem kell online lenned, amikor az ajándékot kapjátok.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Sziasztok!
    Látom mindenki örül,hát én nem!!Azért,mert ha épp nem vagyok és jutalmat kapnak akkor én azt nem kapom meg!!Jól értelmeztem tehát a szöveget??
    hunkeldon írta: »
    Én úgy értelmezem, hogy elég, ha tagja vagy a szövetkezetnek, nem kell online lenned, amikor az ajándékot kapjátok.

    Sziasztok!

    Jogos, kicsit félreérthető, javítottam.
    Természetesen csak tagja kell hogy legyél a szövetkezetednek, nem kell online lenni.
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    És ezzel együtt azt is kijavítják,hogy mindenki kaphasson ellenfelet? Ellenféllel kétszer-háromszor annyi elismertségi pontot lehet szerezni,mint nélküle. Így a győzelmi esélyek nem azonosak. Nekem a programm az elmúlt 3 hónapban egy ellenfelet nem adott.
    KÉREM A FELTÉTELEK AZONOSSÁ TÉTELÉT.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Tamás942 írta: »
    És ezzel együtt azt is kijavítják,hogy mindenki kaphasson ellenfelet? Ellenféllel kétszer-háromszor annyi elismertségi pontot lehet szerezni,mint nélküle. Így a győzelmi esélyek nem azonosak. Nekem a programm az elmúlt 3 hónapban egy ellenfelet nem adott.
    KÉREM A FELTÉTELEK AZONOSSÁ TÉTELÉT.

    Kedves Tamás, neked nem is nagyon lehet ellenfeled:o

    DE, nagyon jó észrevétel, örülök, hogy beírtad, én is egyedül küldizek reggelente, 40-50 biziért:(
    / ma reggelt kivéve! /
  • Laudina (HU1)Laudina (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Tamás942 írta: »
    És ezzel együtt azt is kijavítják,hogy mindenki kaphasson ellenfelet? Ellenféllel kétszer-háromszor annyi elismertségi pontot lehet szerezni,mint nélküle. Így a győzelmi esélyek nem azonosak. Nekem a programm az elmúlt 3 hónapban egy ellenfelet nem adott.
    KÉREM A FELTÉTELEK AZONOSSÁ TÉTELÉT.

    Kedves Tamás!
    Én azt javaslom, hogy ha lehetséges, az első 10 helyzettel versenyezz, és akkor talán azonosak lesznek a győzelmi feltételek. A játékos társaim és én sem engedhetem meg magamnak, hogy több százezer forintot költsek a játékra. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy egyáltalán nem használok aranyat, de meg kell gondolnom mire.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Tamás942 írta: »
    És ezzel együtt azt is kijavítják,hogy mindenki kaphasson ellenfelet? Ellenféllel kétszer-háromszor annyi elismertségi pontot lehet szerezni,mint nélküle. Így a győzelmi esélyek nem azonosak. Nekem a programm az elmúlt 3 hónapban egy ellenfelet nem adott.
    KÉREM A FELTÉTELEK AZONOSSÁ TÉTELÉT.

    Csatlakozom az előttem szólókhoz: adjanak mindenkinek aranyat vasfazékkal, és akkor egyenlők lesznek a feltételek ;)
  • totheva89 (HU1)totheva89 (HU1) Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Tamás942 írta: »
    És ezzel együtt azt is kijavítják,hogy mindenki kaphasson ellenfelet? Ellenféllel kétszer-háromszor annyi elismertségi pontot lehet szerezni,mint nélküle. Így a győzelmi esélyek nem azonosak. Nekem a programm az elmúlt 3 hónapban egy ellenfelet nem adott.
    KÉREM A FELTÉTELEK AZONOSSÁ TÉTELÉT.

    Még én sem szeretnék veled küldizni , pedig 130 szinten vagyok , hát akkor egy kisebb szintű :p
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    szerkesztette ezt: 05.11.2014
    Én szívesen küldiznék az első 10 helyezettel is,de nem kapok ellenfelet. A küldzben most sem vagyok az első 5 helyezett között,mert nem költök rá aranyat. magamat legyőzni arany nélkül is tudom,viszont az előttem lévők a pontjaikat ellenfél mellett gyűjtik.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 05.11.2014
    Sziasztok.
    Szerintem ez egy jó friss lesz.Én amúgy is mindig nyomom a küldit (bár van,hogy inaktív vok,így esélye van a kisebbeknek is nyerni),és a csapatomat is felkészítettem a rajtra :D
    Szóval a mi szövink készenáll az EP gyűjtésre :D
    Sok szerencsét minden szövinek.
  • Cidra (HU1)Cidra (HU1) HU1 Bejegyzések: 92
    szerkesztette ezt: 05.11.2014
    Nicky2485 írta: »
    Úgy szerintem izgalmasabb lenne ha pl két szövetkezet egymással küzdene és a győzelemért járnának a jutalmak.

    Szerintem nem lenne jó. Ugyanazok a problémák kerülnének elő, mint a küldetéseknél mostanság. Szintek, arany... stb.

    Nekem is tetszik a fejlesztés.:)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 05.11.2014
    Cidra írta: »
    Szerintem nem lenne jó. Ugyanazok a problémák kerülnének elő, mint a küldetéseknél mostanság. Szintek, arany... stb.

    Nekem is tetszik a fejlesztés.:)

    Igen, ebben egyet értünk. :) Ha a szövetkezetek egymás "ellen" indulnának, nagyon esélyes, hogy a sok tagúak és sok aranyúak nyernének. Ez így lesz jó (remélhetőleg). :) Ily módon, ha minden igaz, lehetőség lesz "bármelyik" (szint, küldetéssel játszó tagok alapján) jutalom elérésére.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 05.11.2014
    hahahaha, KIKNEK is lesz jó fejlesztés, a "nagyoknak", meg akiknek sok spec.maguk és aranyuk van!
    Meg sok-sok max. fejlettségű óljaik, egy szóval, a NAGYOK játéka lesz ez is:(

    Szia zsuzsanagyi, ehhez csak annyi lenne a hozzáfűznivalüm, h én sokszor használok spéci magot +ha kell átogrom a termelési időt arannyal. (tudni kell az aranyat is rendesen beosztani és nem elfecsrélni )Mármint aki jól tud teljesitani a küldikben sztem annak nem okozhat gondot, h megszerezze az 1. helyet. Persze nem állitom, h most "csak" ennyivel teljesen a nagyobb szintűekkel egyenlő lehetsz.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 05.11.2014
    Azt lehet tudni, hogy 1-1 ilyen event hány napos lesz? Nálunk sokan keveset vannak fenn, vagy 1-2 napig nincsenek, s nem mindegy, hogy 1 nap vagy akár 1 hét lesz 1-1 ilyen event.
  • NiikiiNiikii Bejegyzések: 32
    szerkesztette ezt: 06.11.2014
    Sziasztok.Megtörtént a frissítés,de én nem látok semmi változást! mit kéne látnom és hol??
  • Judit58Judit58 Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 06.11.2014
    Én sem ,gondolom majd később adják be :(
  • Királyházi BeatKirályházi Beat Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 06.11.2014
    megtörtént a frissítés de nincs semmi nekem a bal felső sraokban. nálatok mi a helyzet? hol tudok belépni?
    köszi a válaszokat előre is.
  • NiikiiNiikii Bejegyzések: 32
    szerkesztette ezt: 06.11.2014
    megtörtént a frissítés de nincs semmi nekem a bal felső sraokban. nálatok mi a helyzet? hol tudok belépni?
    köszi a válaszokat előre is.


    Sehol semmi még....

    Nálam már működik! 3000 elismertségit kér az elsőnél.
  • Mvkati (HU1)Mvkati (HU1) Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 06.11.2014
    Ádámmaci írta: »
    Azt lehet tudni, hogy 1-1 ilyen event hány napos lesz? Nálunk sokan keveset vannak fenn, vagy 1-2 napig nincsenek, s nem mindegy, hogy 1 nap vagy akár 1 hét lesz 1-1 ilyen event.

    van a sátorban óra, 5 nap, azaz130 óra most a számláló szerint
  • VarjacskaVarjacska Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 06.11.2014
    Persze ez a legjobb! Csinálj küldetést de a szervert leállízjuk! :(
  • Judit58Judit58 Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 06.11.2014
    Küldi közbe karbantartás, ez nagyon jó :(
Ez a beszélgetés lezárult..