Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Október 8-i frissítés megbeszélése: Hibajavítások és tesztelés (Vásárlás gomb)

146

Hozzászólások

  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 01.11.2014
    Belana2 írta: »
    Érdekes, most látom, hogy azt írja oldalt, hogy 09. 23-án csatlakoztam... de nem így van.
    Először több, mint két éve kezdtem játszani, aztán nem tudtam jönni... aztán idén nyáron folytattam a már meglévő farmomon és azóta folyamatosan játszom. Akkor mi ez a dátum????

    Szia!

    A dátum a fórumhoz csatlakozás dátumát jelzi, akkor léptél fel először a fórumra.
  • Belana (HU1)Belana (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 01.11.2014
    Köszönöm, így értem! :)
  • földműves3 (HU1)földműves3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 03.11.2014
    Szia! Nem tudom jó helyre írok, de szeretném megköszönni, hogy a vásárlási gomb újra használható! Köszönöm azoknak is akik elintézték és tettek értünk! További jó munkát és örömöt a játékban Mindenkinek:)

    Na jó, most nagyon örülök és jó a kedvem!!!
  • csibepatak (HU1)csibepatak (HU1) Bejegyzések: 129
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Sziasztok!
    Érkezett egy e-mail, amiben megköszönik a közreműködést, és a következő dolgokat írják jóvá, ha a megfelelő gomra kattintunk.

    "Megbecsülésünk jeleként most szeretnénk Neked felajánlani egy ajándékcsomagot, melynek tartalma: 1 zseton, 2 meglepetés láda, 2 prémium humusz, valamint 10 prémium trágya. Gyűjtsd be most ezt a kis ajándékot! "

    Nézzétek meg azt az e-mail címeteket, amivel a játékba regisztráltatok. a Spam mappákat is.
    Értelmezésem szerint, ezt mindenki megkapja.

    Jó játékot.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Szia!
    Én nem kaptam még semmit, pedig szoktam mailt kapni...

    Megérkezett.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    csibepatak írta: »
    Sziasztok!
    Érkezett egy e-mail, amiben megköszönik a közreműködést, és a következő dolgokat írják jóvá, ha a megfelelő gomra kattintunk.

    "Megbecsülésünk jeleként most szeretnénk Neked felajánlani egy ajándékcsomagot, melynek tartalma: 1 zseton, 2 meglepetés láda, 2 prémium humusz, valamint 10 prémium trágya. Gyűjtsd be most ezt a kis ajándékot! "

    Nézzétek meg azt az e-mail címeteket, amivel a játékba regisztráltatok. a Spam mappákat is.
    Értelmezésem szerint, ezt mindenki megkapja.

    Jó játékot.

    Drága Kapa! :)

    Ez lenne a kompenzáció? Ne érts félre, nem sokallom. ;):) Annyira nagy mindenről megint nem sikerülne lemaradnom, a farmok még működni fognak ezek nélkül is. :) Csak akkor tudnám, hogy már másra ne is számítsak, nem mintha eddig reménykedtem volna bármiben is. Köszönöm szépen a válaszod előre is. :)

    Üdv.: Zsuzsi
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Drága Kapa! :)

    Ez lenne a kompenzáció? Ne érts félre, nem sokallom. ;):) Annyira nagy mindenről megint nem sikerülne lemaradnom, a farmok még működni fognak ezek nélkül is. :) Csak akkor tudnám, hogy már másra ne is számítsak, nem mintha eddig reménykedtem volna bármiben is. Köszönöm szépen a válaszod előre is. :)

    Üdv.: Zsuzsi

    Szia!

    Ez :) Én szóltam hogy nem kell hatalmas ajándékra számítani :D
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Ez :) Én szóltam hogy nem kell hatalmas ajándékra számítani :D

    Oh, nem számítottam én a "toronyórára láncostól". :):):) Így is érezzük magunkat kitüntetve, tudom én azt. ;):D Már annak is kimondhatatlanul örülök, hogy a gombot és ezzel a szabadságot is visszakaptam, annyira nem érdekelt a kompenzáció. Viszont attól még jól esett volna, ha olyan módon kompenzálnak, hogy az összes játékos, aki a magyar szerveren regisztrált és játszik, megkapja. Hiszen MINDENKI, aki játszott, kísérleti nyúlként funkcionált ebben a történetben.
  • SystemSystem Bejegyzések: 106,969
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Ez :) Én szóltam hogy nem kell hatalmas ajándékra számítani :D

    Én nem kaptam semmit sem. :mad: Csinálhatták volna ezt úgy is, hogy az e-mailt nem vonják bele, és akkor talán mindenki megkapná. :mad:

    Tudom nem ide tartozik, de a múltkor írtam a supportnak, azt írták, hogy az e-mail címemre megkapom a panaszom másolatát... nos semmit nem kaptam arról sem... Se választ nem kaptam még (tudom sok a dolguk meg minden, de nem igaz, hogy semmilyen levelet sem kapok a Big Farmtól) :mad: Ez leginkább akkor dühítő, amikor ajándékot adnak. :( Van valakinek ötlete, hogy mit csináljak? (A beállításoknál be van pipálva, hogy kapjak e-mailt, szóval más ötlet érdekelne... Ja és a spam leveleket is meg szoktam nézni, úgyhogy ez se jó ötlet, hogy az a gond... )
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Én nem kaptam semmit sem. :mad: Csinálhatták volna ezt úgy is, hogy az e-mailt nem vonják bele, és akkor talán mindenki megkapná. :mad:

    Tudom nem ide tartozik, de a múltkor írtam a supportnak, azt írták, hogy az e-mail címemre megkapom a panaszom másolatát... nos semmit nem kaptam arról sem... Se választ nem kaptam még (tudom sok a dolguk meg minden, de nem igaz, hogy semmilyen levelet sem kapok a Big Farmtól) :mad: Ez leginkább akkor dühítő, amikor ajándékot adnak. :( Van valakinek ötlete, hogy mit csináljak? (A beállításoknál be van pipálva, hogy kapjak e-mailt, szóval más ötlet érdekelne... Ja és a spam leveleket is meg szoktam nézni, úgyhogy ez se jó ötlet, hogy az a gond... )

    Nem viccből írom, de magaménak érzem a problémádat. Gondolkoztam. Az első kérdésem az lenne, hogy azon a címen, amit Te jónak gondolsz, megvan-e a regisztráláskor kapott üdvözlő e-mail? Mert ha igen, akkor egyszer már kaptál onnan e-mailt. Másodszor ha valakitől kapsz privát üzenetet, akkor erről értesítés hova érkezik?
    Ha jól rémlik, akkor valaki okosabb írta, hogy a regisztrációs levelezési cím, és a fórumos cím lehet eltérő is; nem itt van a kutya elásva?
  • SystemSystem Bejegyzések: 106,969
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Porrima írta: »
    Nem viccből írom, de magaménak érzem a problémádat. Gondolkoztam. Az első kérdésem az lenne, hogy azon a címen, amit Te jónak gondolsz, megvan-e a regisztráláskor kapott üdvözlő e-mail? Mert ha igen, akkor egyszer már kaptál onnan e-mailt. Másodszor ha valakitől kapsz privát üzenetet, akkor erről értesítés hova érkezik?
    Ha jól rémlik, akkor valaki okosabb írta, hogy a regisztrációs levelezési cím, és a fórumos cím lehet eltérő is; nem itt van a kutya elásva?

    Szia. Nincs már meg az üdvözlő e-mail. Ha valaki privát levelet küld, akkor erre az e-mail címre kapom. Én minden játékhoz ezt az e-mail címet használom, tehát regisztrációs cím és a fórumos cím is ugyanaz. A beállításoknál is ugyanaz az e-mail cím van megadva, és a supportnak is ezt a címet adtam meg.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Szia. Nincs már meg az üdvözlő e-mail. Ha valaki privát levelet küld, akkor erre az e-mail címre kapom. Én minden játékhoz ezt az e-mail címet használom, tehát regisztrációs cím és a fórumos cím is ugyanaz. A beállításoknál is ugyanaz az e-mail cím van megadva, és a supportnak is ezt a címet adtam meg.

    A jóelőbb megkaptam a vásárlási gomb teszteléséért járó kárpótlást. Ott figyeltem fel a legvégén egy olyan lehetőségre, hogy egy kattintással le lehet állítani az értesítéseket. Tudom, hogy ez valószínűtlen, de valahogy csak ki kellene deríteni, hogy jó-e a címed. Próbáld megváltoztatni, arról szerintem kell kapnod egy visszaigazolást.
  • SystemSystem Bejegyzések: 106,969
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Porrima írta: »
    A jóelőbb megkaptam a vásárlási gomb teszteléséért járó kárpótlást. Ott figyeltem fel a legvégén egy olyan lehetőségre, hogy egy kattintással le lehet állítani az értesítéseket. Tudom, hogy ez valószínűtlen, de valahogy csak ki kellene deríteni, hogy jó-e a címed. Próbáld megváltoztatni, arról szerintem kell kapnod egy visszaigazolást.

    A múltkor írta Kapa, hogy e-mail cím váltáshoz is a support kell. Írtam nekik, hát kíváncsi leszek, hogy történik-e végre valami.
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Módosítottam itt a fórumon az e-mail címet, azóta meg be se tudok lépni a fórumra. :mad:
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Módosítottam itt a fórumon az e-mail címet, azóta meg be se tudok lépni a fórumra. :mad:

    Szia!

    Mert email módosításnál aktiválnod kell az új email címed. Kaptál egy levelet az új vagy a régi címre, abban van az aktiváló link.
  • csigadada (HU1)csigadada (HU1) Bejegyzések: 299
    szerkesztette ezt: 04.11.2014
    Sziasztok
    Idézet: "Nagyon szépen köszönjük, hogy segítesz a játék fejlesztésében! Egy időre sajnos meg kellett vonnunk a termékek vásárlásának lehetőségét. Az ezen tesztidőszak alatt bizonyított segítőkészséged és visszajelzésed nagyon hasznosnak bizonyult.
    Még egyszer köszönjük a segítséged,
    a Te Big Farm csapatod"
    Köszönöm azt hogy vissza adták a hitemet, és mégis csak figyeltek arra amit írtunk...Kapának külön köszönet azért, hogy korekt módon kezelte a szituációt. Szerintem ő volt a legnehezebb helyzetben. Bízom benne hogy méltó kárpótlást kap ezért....Szivesen segítek bármikor " az Én Big Farm csapatomnak" (akár ajándék nélkül is) , de ha lehetne egy aprócska kérésem : a jövőben örülnék ha emberszámba vennének, lehetőleg előre és nem utólag.
    Mégegyszer köszönöm hogy figyelembe vették a véleményem--véleményünket
    Üdvözlettel: Nagy rajongójuk....csigadada

    UI: Bocsi Kapa nem ide szerettem volna ezt írni, de sajna arhív lett a köszönetnyilvánítós " szobácska" :)
  • nizijozsefnizijozsef Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 05.11.2014
    A vásárlás gombot mikor kapjuk vissza? Mert hogy kaptam ajándékcsomagot, azzal nem kapjuk vissza a vásárlás lehetőségét. Várom válaszotokat!
  • almesterkealmesterke Bejegyzések: 18
    szerkesztette ezt: 05.11.2014
    nizijozsef írta: »
    A vásárlás gombot mikor kapjuk vissza? Mert hogy kaptam ajándékcsomagot, azzal nem kapjuk vissza a vásárlás lehetőségét. Várom válaszotokat!
    De hát már visszakaptuk! Nézd csak meg a farmkezelődet.
  • zsoka770 (HU1)zsoka770 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 06.11.2014
    Sziasztok !

    Többen nem kaptunk semmilyen ajándékot és nem az email cím hiánya miatt!
    Nem arról szól, hogy az ajándék miatt írnék inkább az elvről ! Míg mások azt kapják az üzenetben :

    "Megbecsülésünk jeleként most szeretnénk Neked felajánlani egy ajándékcsomagot, melynek tartalma: 1 zseton, 2 meglepetés láda, 2 prémium humusz, valamint 10 prémium trágya. Gyűjtsd be most ezt a kis ajándékot!
    Még egyszer köszönjük a segítséged,
    a Te Big Farm csapatod"

    addig én és mások is akik nem kaptak sértőnek érezzük !
    Régi játékos vagyok 100 feletti ennyit talán én és mások is megérdemelnének !
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 06.11.2014
    Igen, az, eléggé sértő. De amit legfőképpen nem értek, az az, hogy ha a halloweeni képkereső játék jutalmait jóvá tudták írni közvetlenül a játékon belül, akkor ezt miért nem? Miért kell belekeverni az e-mailt, ami némelyeknél gondot okozhat egy pipa, elévülés, vagy csak a jelszó elfelejtése miatt, továbbá mint tudjuk, nem is mindenkihez jut el. A vásárlás gomb hiánya minden játékost érintett, és ha már ígértek kárpótlást, akkor azt mindenkinek meg kellene kapnia. Nekem működik a mailem, még az üdvözlő mail is megvan, eddig minden hasonlót megkaptam, de a kárpótlást még én sem. Azt már csak halkan jegyzem meg, mennyire áll arányban ez az ajándék a 2-3 hétig tartó bosszankodással. A kissé semmitmondó köszönő szöveg helyett pedig szívesen venném, ha mint akaratán kívüli kísérleti nyulat, inkább tájékoztatnának róla, hogy miért volt erre szükség, és milyen eredményre jutottak, de ezt már nem is remélem. Kezdek kissé sztoikussá válni a játékkal kapcsolatban.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 06.11.2014
    Brad Boy írta: »
    Igen, az, eléggé sértő. De amit legfőképpen nem értek, az az, hogy ha a halloweeni képkereső játék jutalmait jóvá tudták írni közvetlenül a játékon belül, akkor ezt miért nem? Miért kell belekeverni az e-mailt, ami némelyeknél gondot okozhat egy pipa, elévülés, vagy csak a jelszó elfelejtése miatt, továbbá mint tudjuk, nem is mindenkihez jut el. A vásárlás gomb hiánya minden játékost érintett, és ha már ígértek kárpótlást, akkor azt mindenkinek meg kellene kapnia. Nekem működik a mailem, még az üdvözlő mail is megvan, eddig minden hasonlót megkaptam, de a kárpótlást még én sem.
    .
    .

    Én úgy emlékszem, hogy a halowenes ajándékom is mailben jött.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 06.11.2014
    zsoka7702 írta: »
    Sziasztok !

    Többen nem kaptunk semmilyen ajándékot és nem az email cím hiánya miatt!
    Nem arról szól, hogy az ajándék miatt írnék inkább az elvről ! Míg mások azt kapják az üzenetben :

    "Megbecsülésünk jeleként most szeretnénk Neked felajánlani egy ajándékcsomagot, melynek tartalma: 1 zseton, 2 meglepetés láda, 2 prémium humusz, valamint 10 prémium trágya. Gyűjtsd be most ezt a kis ajándékot!
    Még egyszer köszönjük a segítséged,
    a Te Big Farm csapatod"

    addig én és mások is akik nem kaptak sértőnek érezzük !
    Régi játékos vagyok 100 feletti ennyit talán én és mások is megérdemelnének !
    Brad Boy írta: »
    Igen, az, eléggé sértő. De amit legfőképpen nem értek, az az, hogy ha a halloweeni képkereső játék jutalmait jóvá tudták írni közvetlenül a játékon belül, akkor ezt miért nem? Miért kell belekeverni az e-mailt, ami némelyeknél gondot okozhat egy pipa, elévülés, vagy csak a jelszó elfelejtése miatt, továbbá mint tudjuk, nem is mindenkihez jut el. A vásárlás gomb hiánya minden játékost érintett, és ha már ígértek kárpótlást, akkor azt mindenkinek meg kellene kapnia. Nekem működik a mailem, még az üdvözlő mail is megvan, eddig minden hasonlót megkaptam, de a kárpótlást még én sem. Azt már csak halkan jegyzem meg, mennyire áll arányban ez az ajándék a 2-3 hétig tartó bosszankodással. A kissé semmitmondó köszönő szöveg helyett pedig szívesen venném, ha mint akaratán kívüli kísérleti nyulat, inkább tájékoztatnának róla, hogy miért volt erre szükség, és milyen eredményre jutottak, de ezt már nem is remélem. Kezdek kissé sztoikussá válni a játékkal kapcsolatban.

    Sziasztok!

    Valóban nem a legjobb megoldás itt ez az emailes dolog, de sajnos nincs mit tenni ellene, nem tudom én sem miért így csinálták, de sajnos ez van. :(

    Aki nem kapott vásárlás gombos tesztelős emailt, az írjon a supportnak, és ők segíteni fognak.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 06.11.2014
    Kapa333 írta: »
    Sziasztok!

    Valóban nem a legjobb megoldás itt ez az emailes dolog, de sajnos nincs mit tenni ellene, nem tudom én sem miért így csinálták, de sajnos ez van. :(

    Aki nem kapott vásárlás gombos tesztelős emailt, az írjon a supportnak, és ők segíteni fognak.

    Hát jó. Most az egyszer, de csak mert Te javasoltad. :)
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 06.11.2014
    Porrima írta: »
    Én úgy emlékszem, hogy a halowenes ajándékom is mailben jött.
    Most elbizonytalanítottál, de utánanéztem. Utoljára 2014.10.29-én kaptam mailt a BigFarmtól, a Halloween-es reklámot. Azóta semmit. Viszont a képkeresős játék nyereménye megjelent a farmomon hiánytalanul, amit akkor meg is köszöntem. :) Tehát nem mail volt.
    Kapa333 írta: »
    Sziasztok!
    Valóban nem a legjobb megoldás itt ez az emailes dolog, de sajnos nincs mit tenni ellene, nem tudom én sem miért így csinálták, de sajnos ez van. :(
    Aki nem kapott vásárlás gombos tesztelős emailt, az írjon a supportnak, és ők segíteni fognak.
    Szia, Kapa! :) Minden elismerésem a tiéd, amiért bírod türelemmel és energiával ezt az egészet, de azt hiszem, inkább nem írok. Annyit nem ér. Tényleg inkább arra lennék kíváncsi, mire volt jó a teszt, és mire jutottak általa.
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 06.11.2014
    Kapa333 írta: »
    Sziasztok!

    Valóban nem a legjobb megoldás itt ez az emailes dolog, de sajnos nincs mit tenni ellene, nem tudom én sem miért így csinálták, de sajnos ez van. :(

    Aki nem kapott vásárlás gombos tesztelős emailt, az írjon a supportnak, és ők segíteni fognak.

    Én írtam nekik, semmi válasz. Ráadásul mivel e-mail címet váltottam azzal is gond van, abban sem kapok segítséget... :mad:
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 06.11.2014
    Én írtam nekik, semmi válasz. Ráadásul mivel e-mail címet váltottam azzal is gond van, abban sem kapok segítséget... :mad:

    Sajnos nagyon sokáig tart míg válaszolnak, rengeteg levélre vannak mindössze ketten :(
    De segíteni fognak :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 07.11.2014
    Brad Boy írta: »
    Most elbizonytalanítottál, de utánanéztem. Utoljára 2014.10.29-én kaptam mailt a BigFarmtól, a Halloween-es reklámot. Azóta semmit. Viszont a képkeresős játék nyereménye megjelent a farmomon hiánytalanul, amit akkor meg is köszöntem. :) Tehát nem mail volt.

    Kedves Brad Boy!
    Bocsáss meg, hogy kétségbe vontam, amit írtál.
    Az alábbi beharangozó mail-re emlékeztem, amit Te is említesz:

    Fekete macskák ólálkodnak a farmodon, egy bagoly
    vészjóslón huhog, és titok rejtőzik minden sarok mögött -
    készen állsz a legrettenetesebb szórakozásra a Big Farm
    eddigi történetében? Még az öreg George is beöltözik,
    hogy halloweenes édességet gyűjtsön veled. De vigyázz - ez
    nem gyáva nyusziknak való!

    Hogy még jobban szórakozz, adunk 5 prémium humuszt, 2
    napraforgó-vetőmagot, 5 rózsamagot, 100 levelet, 50 mandulát
    és 25 vaníliát.

    Gyűjtsd be most!


    Kapa333 írta: »
    Sajnos nagyon sokáig tart míg válaszolnak, rengeteg levélre vannak mindössze ketten :(
    De segíteni fognak :)

    Kedves Kapa!

    Ha úgy válaszolnak, ahogy az alábbi hozzászólásban ("Biztos véletlen elvásároltad"):
    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?28583-Support&p=235156#post235156
    akkor ezért abszolút felesleges törni magukat :(
    Én úgy képzeltem, hogy olyan válasz jön, hogy pl. október 22-én 13 óra 42 perckor a főfarmon malomban 200 tehéntakarmány termelésének 4. percében 1200 arannyal idő előtt befejezted a termelést. Ugyan két hónap elteltével ezt sem tudja ellenőrizni a játékos, de legalább egyértelmű választ kapott.

    Ha nem konkrét válasz jön, akkor Neked is kár törnöd meg égetned magad a Supporthoz küldéssel :(
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 07.11.2014
    Porrima írta: »
    Kedves Brad Boy!
    Bocsáss meg, hogy kétségbe vontam, amit írtál.
    Az alábbi beharangozó mail-re emlékeztem, amit Te is említesz:

    Fekete macskák ólálkodnak a farmodon...

    Szia, Porrima! Nem vettem sértésnek, véleményt cserélünk, és megbeszéljük a dolgokat, nincs ebben semmi megbocsátani való. :) Igen, erről a mailről beszélek, ezt megkaptam, beváltottam. Aztán mivel nyertem a fórumos képkeresős játékban, mail nélkül, közvetlenül a farmomon jóváírták a jutalmat, ami a hivatalos kiírásban is szerepel a nevem mellett. Azóta semmi, pedig a vásárlós gomb kárpótlásaként nem a fenti mailben felsorolt dolgokat adják, hanem zsetont és ilyesmit. Tehát kellene jönnie egy másik mailnek. Azért az érdekes, hogy október 29-én még megkaptam a reklámot, egy héttel később a kárpótlást már nem, és ez bizony nem a mail-címem hibája. De nem fogom emiatt aggasztani magam. :)
    Üdv: Brad
  • nizijozsefnizijozsef Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 07.11.2014
    Nálam a farmkezelőben csak az eladás gomb látszik. A vásárlás gomb nem!
  • fr777fr777 Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 07.11.2014
    Nem csak a növények első oldalán vagy?Ott nem lehet vásárolni.
Ez a beszélgetés lezárult..