Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Arannyal/Dollárral kapcsolatos kérdések - archívum

139

Hozzászólások

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Liz652 írta: »
    szia Angel
    és nem is rakták vissza?
    akkor sajna passz :(
    nyilván nem érdekük visszarakni a kisebb összeget

    Szervusztok!

    Én írtam a ssupportnak és még aznap vissza is állították az alapra!
    A farmon elérhető fülhallgatós-elérhetőségre írtam!
    Sőt, még arra is válaszolt a LILIÁNA, / szép név! /, hogy nem tudják így hagyni örökre, nem rajtuk múlik, mert én a köv. levelemben ezt is kértem!
    Szóval, reggel írtam, és délelőtt már vissza is volt állítva!
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Szia Nagyi! Én is ott írtam már kétszer, de csak egy ticketes levelet kaptam, holnap megpróbálom újra, oszt lösz, ami lösz:D
    Szervusztok!

    Én írtam a ssupportnak és még aznap vissza is állították az alapra!
    A farmon elérhető fülhallgatós-elérhetőségre írtam!
    Sőt, még arra is válaszolt a LILIÁNA, / szép név! /, hogy nem tudják így hagyni örökre, nem rajtuk múlik, mert én a köv. levelemben ezt is kértem!
    Szóval, reggel írtam, és délelőtt már vissza is volt állítva!
  • csigadada (HU1)csigadada (HU1) Bejegyzések: 299
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Szia Nagyi! Én is ott írtam már kétszer, de csak egy ticketes levelet kaptam, holnap megpróbálom újra, oszt lösz, ami lösz:D

    Szia Angel63Gamer5:)
    Sok a dolguk, de biztos orvosolni fogják mert most nagyon fontos nekik az hogy aranyat vegyenek az emberek. Mit gondolsz miért árasztanak el ennyi ajánlattal?! Szeretnék ha minnél többen vennének aranyat.
    Kár hogy az én kedvem elvették tőle a vásárlási gomb elvételével:(
  • zsótifarmer (HU1)zsótifarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Szasztok!
    szept.3-n írtam ugyanezért supportra, azóta csak a ticktet kapam meg.
    Olyan rossz nem voltam, hogy büntetésbe legyek, de talán ez annyira kis pénz, hogy ez már nem is kell nekik. 200%-ost se vettem. Azért se! :p Mindig 508-ast vettem, de csak eddig.
    Miféle segítség az, amihez 2 hét kevés?
    hagyjuk! :(
    Üdv:
    Zsóti
    Szia Nagyi! Én is ott írtam már kétszer, de csak egy ticketes levelet kaptam, holnap megpróbálom újra, oszt lösz, ami lösz:D

    Szia Angel!
    Én 3 hét után kaptam vissza a lehetőséget, de mostanában - tesztalanyként ugye - SAJNOS :p nem élhetek vele.
    Üdv
    Zsóti
  • gazda507 (HU1)gazda507 (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 20.10.2014
    Üdvözletem!

    Prime Day akcióban 22 ezer aranyat ígértek és még a dobozban 5-öt, de csak 20 aranyam lett!
    Mi történhetett?
  • Mamucika (HU1)Mamucika (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 20.10.2014
    Nem tudom az igazi e-mail címem megadni, hogy az aranyat begyűjtsem, mert azt írja ki, hogy ideiglenes e-mail cím nem adható meg!
    Mit tegyek?
    Üdv.: Mamucika
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 20.10.2014
    Mamucika írta: »
    Nem tudom az igazi e-mail címem megadni, hogy az aranyat begyűjtsem, mert azt írja ki, hogy ideiglenes e-mail cím nem adható meg!
    Mit tegyek?
    Üdv.: Mamucika

    A regisztráláskor megadtál egy "igazi" e-mail címet, szerintem most is azt kell megadni.

    *****************************************************************
    *** Kép megtalálva, nyertes: SK.Sacika ***
    800 arany, 1 Antik lámpaoszlop dísztárgy, 30 prémium tehéntakarmány

    Fontos! Csak az idézettel válaszolókat tudom elfogadni!

    Szintén fontos, hogy minden játékos csak egyszer nyerhet a képkeresős játékban!

    *****************************************************************
  • bodis adélbodis adél Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Szép estét,segitséget szeretnék kérni mert ma regelre eltünt közel 1000 aranyam és nem tudom hogy történt,nagyon szeretném viszakapni valahogy.köszönöm
    :(
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Szép estét,segitséget szeretnék kérni mert ma regelre eltünt közel 1000 aranyam és nem tudom hogy történt,nagyon szeretném viszakapni valahogy.köszönöm
    :(

    Szia!
    Irj a supportnak csak ők tudnak segíteni...!
  • KuanYin (HU1)KuanYin (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Sziasztok!

    Nekem volna egy olyan problémám,hogy levettek 4000 Ft-ot a számlámról úgy,hogy semmit nem csináltam,csak megnéztem az oldalt tegnap,de ki nem töltöttem semmit.Aranyat sem kaptam.Ilyenkor mi a teendő?És egyáltalán hogyan fordulhat elő ilyen?

    Üdv:Barbi
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    KuanYin írta: »
    Sziasztok!

    Nekem volna egy olyan problémám,hogy levettek 4000 Ft-ot a számlámról úgy,hogy semmit nem csináltam,csak megnéztem az oldalt tegnap,de ki nem töltöttem semmit.Aranyat sem kaptam.Ilyenkor mi a teendő?És egyáltalán hogyan fordulhat elő ilyen?

    Üdv:Barbi

    Hát ez az! Hogyan fordulhat elő, hogy Te nem utalsz, és mégis levesznek? Nem értek a banki dolgokhoz, folyószámlám sincsen, de ezt nem is tartom lehetségesnek, már ne haragudj!
  • KuanYin (HU1)KuanYin (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Kedves Porrima!

    Akár lehetségesnek tartod,akár nem a bankszámlámról akkor is levonásra került az összeg,fogalmam sincs hogyan,mert mint írtam nem töltöttem ki az adatokat a paymentshop-ban.A netbankba pedig minden látszik,hogy hova ment a pénzem és mikor és tegnap bizony levétel történt.Én sem értem,de ez az igazság.Nem szokásom ilyenekkel szórakozni!!!!!Ja és képzeld igenis haragszom.Különben sem téged kérdeztelek.És ha amúgy is laikus vagy e téren,ne kritizáld meg a másik embert és főleg ne hazudtold meg!!!
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    KuanYin írta: »
    Kedves Porrima!

    Akár lehetségesnek tartod,akár nem a bankszámlámról akkor is levonásra került az összeg,fogalmam sincs hogyan,mert mint írtam nem töltöttem ki az adatokat a paymentshop-ban.A netbankba pedig minden látszik,hogy hova ment a pénzem és mikor és tegnap bizony levétel történt.Én sem értem,de ez az igazság.Nem szokásom ilyenekkel szórakozni!!!!!

    Szia!

    Írj a supportnak, ők tudnak utánanézni ennek.
    Support: http://support.goodgamestudios.com/index/index/g/15/lang/hu
  • KuanYin (HU1)KuanYin (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Szia Kapa333!

    Időközben megtaláltam hogy a supportnak kell írni és meg is történt,várom a válaszukat.
    Azért köszi:)
  • bodis adélbodis adél Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    sziasztok.nekem olyan kérdésem lenne hogy kb.2 napja eltünt közzel 1000 aranyam,este szintat léptem és regel elégé meglepödtem,én csak szeretném valahogy viszakapni mert nagyon nehezen jött össze.köszi
  • Princess icus (HU1)Princess icus (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Nem tudom az aranyat leszedni. azt irja hibás emil cim pedig már 10-szer ellenőriztem
  • Kispiros01 (HU1)Kispiros01 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Sziasztok :) Ma és tegnap észrevettem, hogy az aranyam egyre kevesebb, pedig nem használtam. Hogy lehet ez? Köszi, ha válaszoltak :)
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Kispiros01 írta: »
    Sziasztok :) Ma és tegnap észrevettem, hogy az aranyam egyre kevesebb, pedig nem használtam. Hogy lehet ez? Köszi, ha válaszoltak :)

    Szia!

    Már kaptál választ itt: http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?26629-Elt%C5%B1nik-az-arany&p=232898&viewfull=1#post232898

    Kérlek legközelebb csak egy helyen kérdezd meg.
  • bigbio (HU1)bigbio (HU1) Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Már kaptál választ itt: http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?26629-Elt%C5%B1nik-az-arany&p=232898&viewfull=1#post232898

    Kérlek legközelebb csak egy helyen kérdezd meg.
    Szia Kappa!
    Vettem ma aranyat átutalással fizettem, még nem látom a farmomon! Mi lehet vele?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    bigbio írta: »
    Szia Kappa!
    Vettem ma aranyat átutalással fizettem, még nem látom a farmomon! Mi lehet vele?

    Szia!

    Átutalásnál akár 3 nap is lehet míg megérkezik az arany. Ha utána sem jön, írj a supportnak, a linket az aláírásomban megtalálod :)
  • bigbio (HU1)bigbio (HU1) Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Átutalásnál akár 3 nap is lehet míg megérkezik az arany. Ha utána sem jön, írj a supportnak, a linket az aláírásomban megtalálod :)

    Köszi! azért jól jött volna most a zseton :)
  • EncimaciEncimaci Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Kedves Játékostársak és Segítők!

    Általános hibát szeretnék leírni sokunk okulására:

    Elöljáróban: jónéhányszor vásároltam már aranyat, főként közvetlen banki utalással (Trust Pay) és olyan időben, amikor legalább 2 kedvezmény volt adott egy időben (pl.: két db. prime day vagy prime day és 150% arany...stb.). Általános problémám, hogy amikor a jóváírás (hozzájuk kerül a pénz) és az utalás indítása (amikor én a neten elindítom az utalást) időben jelentősen eltér, a GGC nem írja jóvá az utaláskori bónuszajándékokat... Pl.: pénteken dupla-tripla akció van, indítom az utalást -> az hétfő reggel jóváíródik a GGC-nél, de ekkor csak az alap arany íródik jóvá. Support-nak többször írtam, általában azonnal korrigálnak. Elismerik, hogy a közlemény egyfajta "időbélyegző" és valóban időben vásároltál és jár az ajándék/bónusz...stb. A múlt heti hasonló esetemre azonban még a mai napig semmi válasz nincs...
    Lényeg: ha már kényszert éreztek az arany vásárlására és ezt a hagyományos banki átutalások valamelyikével (netbank, direkt befizetés, utalás...stb.) végzitek el, akkor figyeljetek rá, hogy ne hétvégén vagy ünnepnapon tegyétek ezt és a várható jóváírás is hétköznapra (munkanapra) essen!

    Jó játékot, szép napokat!
  • FarmerSzilvia2FarmerSzilvia2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Sziasztok!
    Már lehet keresni a 3. képet?

    Most látom minden játékos csak egyszer nyerhet.Hát én voltam az első ezért én már nem nyerhetek:((
  • SK.SacikaSK.Sacika Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 31.10.2014
    Porrima írta: »
    A regisztráláskor megadtál egy "igazi" e-mail címet, szerintem most is azt kell megadni.

    *****************************************************************
    ...
    Aki erre a hozzászólásra a leggyorsabban válaszol idézettel, az a következőket nyeri meg:
    800 arany, 1 Antik lámpaoszlop dísztárgy, 30 prémium tehéntakarmány

    Fontos! Csak az idézettel válaszolókat tudom elfogadni!

    Szintén fontos, hogy minden játékos csak egyszer nyerhet a képkeresős játékban!

    *****************************************************************

    ez lenne az:
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 31.10.2014
    SK.Sacika írta: »
    ez lenne az:

    Ez :) Te voltál a leggyorsabb, gratulálok! :)
  • Roni36 (HU1)Roni36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 31.10.2014
    Szeretném meg kérdezni, hogy ha ma délután sms-ben rendeltem aranyat a pénzemet levonta de az aranyat nem kaptam meg, attól később meg kapom? köszönöm
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 31.10.2014
    Roni362 írta: »
    Szeretném meg kérdezni, hogy ha ma délután sms-ben rendeltem aranyat a pénzemet levonta de az aranyat nem kaptam meg, attól később meg kapom? köszönöm

    Szia!

    Ha kaptál visszaigazoló SMS-t és volt benne egy kód, akkor kattints az aláírásomban a Voucher kódra, és az ott leírtak alapján váltsd be a kódot aranyra.

    Ha nem kaptál ilyet, akkor a supportnak kell írnod, ők segíteni fognak. (Aláírásomban szintén, support link)
  • Roni36 (HU1)Roni36 (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 01.11.2014
    Köszönöm szépen
  • Vivus58 (HU1)Vivus58 (HU1) Bejegyzések: 29
    szerkesztette ezt: 06.11.2014
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni! Tegnap vásároltam a 150 %-os bónusz ideje alatt aranyat. Az 1270.- Ft-os SMS-re azt a választ kaptam, hogy nem lehetett a kérésemet feldolgozni. 508 Ft került elszámolásra, és további információkért forduljak a mopay oldalhoz. A mopay oldalon valóban van egy utalvány, amit nem váltottam be, mert nem tudom mennyi aranyat adna. Ezen időszak alatt nem volt 508 Ft-os SMS lehetőség! Írtam a supportnak, de nem kaptam választ, ráadásul az elküldött üzenetemet sem kaptam meg visszaigazolásul. Ma este megint küldtem egy üzenetet, a helyzet ugyanaz. Nem tudom, hogy célba ért-e a panaszlevelem. Volt már ehhez hasonló problémám tavasszal, de akkor rögtön kaptam egy visszaigazolást, és egy azonosító számot, melyre hivatkozással tudtam az ügyfélszolgálatnak írni. Mi ilyenkor a teendő? Köszönöm a segítséget!
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 06.11.2014
    Vivus58 írta: »
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni! Tegnap vásároltam a 150 %-os bónusz ideje alatt aranyat. Az 1270.- Ft-os SMS-re azt a választ kaptam, hogy nem lehetett a kérésemet feldolgozni. 508 Ft került elszámolásra, és további információkért forduljak a mopay oldalhoz. A mopay oldalon valóban van egy utalvány, amit nem váltottam be, mert nem tudom mennyi aranyat adna. Ezen időszak alatt nem volt 508 Ft-os SMS lehetőség! Írtam a supportnak, de nem kaptam választ, ráadásul az elküldött üzenetemet sem kaptam meg visszaigazolásul. Ma este megint küldtem egy üzenetet, a helyzet ugyanaz. Nem tudom, hogy célba ért-e a panaszlevelem. Volt már ehhez hasonló problémám tavasszal, de akkor rögtön kaptam egy visszaigazolást, és egy azonosító számot, melyre hivatkozással tudtam az ügyfélszolgálatnak írni. Mi ilyenkor a teendő? Köszönöm a segítséget!

    Szia!

    A mopay oldalán található kódot próbált meg beváltani az alábbi linken leírtak szerint, remélhetőleg megoldja a problémát. Ha mégsem, akkor a supportnak kell írnod, hozzájuk pedig az aláírásomból a Supportra kattintva jutsz el.

    Kód beváltása: http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?5547-Voucher-k%C3%B3d-%28SMS-el-t%C3%B6rt%C3%A9n%C5%91-aranyrendel%C3%A9s-ut%C3%A1n-kapott-k%C3%B3d%29-bev%C3%A1lt%C3%A1sa&p=39853#post39853
Ez a beszélgetés lezárult..