Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Október 8-i frissítés megbeszélése: Hibajavítások és tesztelés (Vásárlás gomb)

14347

Hozzászólások

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Ádámmaci írta: »
    Én is max. a 3-as szintűt csinálom, a farmtervezős az a plusz 4 boldogságért nem éri meg a nagyobb ráfordítást. Jó persze kapunk több jutalmat is közben, de sajnos az már nekem nem jelent sokat. Viszont a 2 hónap teszt, event hátán event, egy idő után megcsömörlik az embert. Még van hova tennem a díszt, de utána? Ha ez így fog menni, jó lenne a díszeken változtatni időnként....vagy új eventet behozni.
    Még 9 eventes dísz és számomra készen lesznek a farmok. Új dolgokat már nem tervezek rájuk...

    Ja-ja Macika, a díszekkel kapcsolatban nagyon igazad van!
    Én még nem is tartozom a nagy Játékosok közé, de már tele voltam dísszel, ÉS az történt, hogy most 1-ször vállaltam be az előző eventnél a max-fokot, de mielőtt meg kaptam volna a szép, 78-as pontú díszemet, kaptam 1 értesítést, hogy töröljek díszeket mert nem tudják elküldeni!
    Töröltem abban a pillanatban, nem 1-et, sokat, de a fenséges 78-as teakertet azóta sem kaptam meg:(
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Ja-ja Macika, a díszekkel kapcsolatban nagyon igazad van!
    Én még nem is tartozom a nagy Játékosok közé, de már tele voltam dísszel, ÉS az történt, hogy most 1-ször vállaltam be az előző eventnél a max-fokot, de mielőtt meg kaptam volna a szép, 78-as pontú díszemet, kaptam 1 értesítést, hogy töröljek díszeket mert nem tudják elküldeni!
    Töröltem abban a pillanatban, nem 1-et, sokat, de a fenséges 78-as teakertet azóta sem kaptam meg:(

    Nagyika!

    Ha most már fér a Gyűjtődobozodba, és még sincs benne, feltétlen írj a supportnak! Azt abban a pillanatban meg kellett volna kapd, amint az eventtel végeztél.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Nagyika!

    Ha most már fér a Gyűjtődobozodba, és még sincs benne, feltétlen írj a supportnak! Azt abban a pillanatban meg kellett volna kapd, amint az eventtel végeztél.

    Ó Zsuzsám, millió-egy dolgukat van, majd legközelebb jobban figyelek!
    Jól megjegyeztem ezt a leckét az biztos!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Kapa333 írta: »
    Sziasztok!

    Megtudtam egy kis infót a gombbal kapcsolatban.
    Még mindig az a helyzet, hogy a vásárlás lehetőségének elvétele nem állandó, hanem csak ideiglenes állapot. Az új infó az, hogy legkésőbb november végéig biztosan fog valami történni a vásárlásos ügyben.

    Köszönjük az infót Kapa! Nekem nem okozott semmilyen traumát, mivel az én fogalmaim szerint a néhány hét lehet ennyi is, néhányan megvárjuk az eredményt. Viszont minden attól függ, hogy utána mi lesz. Engem a vásárlási gomb nem érint, de ha nem fejlődik a játék (új eventek, szövetkezeti munka, gagyi lovarda komoly fejlesztése stb.), akkor nem fogok több időt rá pazarolni :(
    Ja-ja Macika, a díszekkel kapcsolatban nagyon igazad van!
    Én még nem is tartozom a nagy Játékosok közé, de már tele voltam dísszel, ÉS az történt, hogy most 1-ször vállaltam be az előző eventnél a max-fokot, de mielőtt meg kaptam volna a szép, 78-as pontú díszemet, kaptam 1 értesítést, hogy töröljek díszeket mert nem tudják elküldeni!
    Töröltem abban a pillanatban, nem 1-et, sokat, de a fenséges 78-as teakertet azóta sem kaptam meg:(

    Nagyika, nem figyelted még meg, hogy a dísztárolóban (farmonként) maximum 100 dísz lehet csak? Neked aztán rengeteg lehet, mert én régebb óta játszom, de 30-nál több díszem sehol nincs raktáron (igaz, kb huszat lebontottam, amióta van ez a lehetőség).
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Porrima írta: »
    Köszönjük az infót Kapa! Nekem nem okozott semmilyen traumát, mivel az én fogalmaim szerint a néhány hét lehet ennyi is, néhányan megvárjuk az eredményt. Viszont minden attól függ, hogy utána mi lesz. Engem a vásárlási gomb nem érint, de ha nem fejlődik a játék (új eventek, szövetkezeti munka, gagyi lovarda komoly fejlesztése stb.), akkor nem fogok több időt rá pazarolni :(


    Nagyika, nem figyelted még meg, hogy a dísztárolóban (farmonként) maximum 100 dísz lehet csak? Neked aztán rengeteg lehet, mert én régebb óta játszom, de 30-nál több díszem sehol nincs raktáron (igaz, kb huszat lebontottam, amióta van ez a lehetőség).

    Szervusz Porrima, mielőtt kikapnék a Kappától offolásért, én meg azt nem értem, hogy "csak" annyi díszed van!
    Én nem vásárlok díszeket, de a szerencsekerék is ontja, meg mit tudom én már, hogy lett ennyi, de így jártam, majd legközelebb figyelek:cool:
    / csak a meghitt piknikből volt vagy 36 db.! /
  • csibepatak (HU1)csibepatak (HU1) Bejegyzések: 129
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Szervusz Porrima, mielőtt kikapnék a Kappától offolásért, én meg azt nem értem, hogy "csak" annyi díszed van!
    Én nem vásárlok díszeket, de a szerencsekerék is ontja, meg mit tudom én már, hogy lett ennyi, de így jártam, majd legközelebb figyelek:cool:
    / csak a meghitt piknikből volt vagy 36 db.! /

    Kicsit offolok
    Nagyika, bonts le a díszeket. Ha kiteszed, és úgy indítod a bontást, akkor még dollárt is kapsz érte, az építés felét. Én mindent visszabontottam már, ahogy nem kellett, az is bevétel. Csak az arany és eventes díszek vannak a raktárban.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Szervusz Porrima, mielőtt kikapnék a Kappától offolásért, én meg azt nem értem, hogy "csak" annyi díszed van!
    Én nem vásárlok díszeket, de a szerencsekerék is ontja, meg mit tudom én már, hogy lett ennyi, de így jártam, majd legközelebb figyelek:cool:
    / csak a meghitt piknikből volt vagy 36 db.! /

    Én csak a legelején vásárolgattam (no meg az első sziget kagylóiért néhány értékeset), így csak az van, amit az eventeken nyerek. A szerencsekeréken nem igazán szoktam nyerni díszt, meg hát hetente jön egyszer a szerencsés bácsi, az egy pörgetésen sokat nem is nyerhetek ;)
  • xxx14 (HU1)xxx14 (HU1) Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Sokat panaszkodtam ebben a topicban, úgyhogy most leírom, hogy végre megjavították Linux alatt a számábrázolási problémát, így újra lehet rendesen termelni a malomban, stb.

    Köszönöm!
  • csigadada (HU1)csigadada (HU1) Bejegyzések: 299
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Nem tudok rendesen csetelni, itt jártak a rontómanók és mostmár a betük méretén is spórólnak?
    Még mindíg nincs meg a vásáró gombocskám sem, hát hogy vásároljak így kincseket????
    Mi lenne ha mondjuk a vicc kedvéért egyszer valami jól sikerülne....én isten bizony dicsérnék ha volna miért.....
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Sziasztok, szép reggelt! :)

    Jó hírem van, a gomb ma 10 óra körül visszatér a játékba. :)
  • TabaBrigi2TabaBrigi2 Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Kerekecske gombocska, te csúnya bácsi add vissza!!!

    Sziasztok ez nagyon jó !!!!!!!!!!Én is kérem vissza azt a ronda gombot!!!!!!!!!!!!!!! a vásárlási gombot !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Kapa333 írta: »
    Sziasztok, szép reggelt! :)

    Jó hírem van, a gomb ma 10 óra körül visszatér a játékba. :)

    Juhhhhhééééé! :):):):) Köszi Kapa! :)

    ui.: Most néztem, itt is van. :):):) Szóval, akkor mi is lett a teszt eredménye, ha nem vagyok túl indiszkrét? :) Vagy kizárólag örüljek a gombnak? ;):) Bocsika, nőből vagyok, és a kíváncsiság már genetikailag bennem van. :cool:
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Juhhhhhééééé! :):):):) Köszi Kapa! :)

    És már meg is érkezett a gomb :)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Juhhhhhééééé! :):):):) Köszi Kapa! :)

    ui.: Most néztem, itt is van. :):):) Szóval, akkor mi is lett a teszt eredménye, ha nem vagyok túl indiszkrét? :) Vagy kizárólag örüljek a gombnak? ;):) Bocsika, nőből vagyok, és a kíváncsiság már genetikailag bennem van. :cool:

    Szervusztok!

    Én is nőből vagyok, kíváncsi is vagyok, amellett, hogy örülök is a gombnak!

    DE, azt hiszem némi választ valóban kaphatnánk, hogy akkor most mi is van, hisz vártunk eleget!
  • fr777fr777 Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Hurrá! Ezt hozta a Mikulás a Jézuska meg a nyuszi együttvéve:)

    és persze nem utolsó sorban Kapa:)
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Kapa333 írta: »
    És már meg is érkezett a gomb :)

    Szia!

    Köszi szépen a közbenjárást, meg a jó hírt! :)
  • sátorlakósátorlakó Bejegyzések: 71
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Kösz Kapa!
    Sorry a szavaimért, de tudod jól, nem Neked szólt:)
  • Judit58Judit58 Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Köszönjük szépen a vásárlási gombot :)
    Szeretném ha a köszönetünket is tolmácsolnák a fejlesztőknek :)
    Remélem számíthatunk rád Kappa a köszönet tolmácsolásában :)
    Köszönjük szépen :)
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Köszönjük szépen a gombocskát,de jó hogy megkerült.
  • csigadada (HU1)csigadada (HU1) Bejegyzések: 299
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Köszi a gombocskát:) Na de még egy ilyen ne legyen ám!!!
    Hálából nem hívom őket többé rontómanóknak:)
  • rex40 (HU1)rex40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 94
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    csigadada írta: »
    Köszi a gombocskát:) Na de még egy ilyen ne legyen ám!!!
    Hálából nem hívom őket többé rontómanóknak:)

    Szia Csigadada !
    Teljesen egyetértek veled ! Köszi a gombot !
  • SystemSystem Bejegyzések: 106,969
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Köszönjük a gombot! :o Én már használtam is, és még működik is. :o:)
  • violiv (HU1)violiv (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Köszi a vásárlós gombot :-)
    violiv MIR szövi
  • fzsu1962 (HU1)fzsu1962 (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Köszönöm a vásárlás gombot:)
  • Csöpi2 (HU1)Csöpi2 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Az egész szövetkezetünk nevében köszönjük a "vásárlás gomb" visszaadását:)
    Tökmag MGTSZ
  • aandika018 (HU1)aandika018 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Örömmel látom hogy visszakaptuk a vásárlási gombot! KÖSZÖNJÜK!
  • gabor882gabor882 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Köszönjük a vásárlás gombot!
    Nem szeretnék ünneprontó lenni, de van.e publikus infó, hogy mit tudtak meg belőle?
    Telhetetlen sem szeretnék lenni, de mintha valami kárpótlásról is lett volna szó...
    A kilépett játékosokat mondjuk ez már nem érinti, csak minket maradókat (duplán)
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Sziasztok! Köszönet a visszakapott gombocskáért! :D
  • skatam (HU1)skatam (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    Kapa333 írta: »
    Sziasztok!

    Megtudtam egy kis infót a gombbal kapcsolatban.
    Még mindig az a helyzet, hogy a vásárlás lehetőségének elvétele nem állandó, hanem csak ideiglenes állapot. Az új infó az, hogy legkésőbb november végéig biztosan fog valami történni a vásárlásos ügyben.

    Sziasztok!
    Nagy örömmel tapasztaljuk, hogy visszakaptuk a kis GOMBOT! Továbbiakban sikeres játékot kívánok minden kedves játékostársamnak! Üdv: skatam
  • Gosolo2Gosolo2 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 29.10.2014
    GYŐZŐT az IGAZSÁG-
    A sok tokos elemezgető, játék fejlesztő nem is értem hogy születhetett meg az agyukban ilyen baromság..
    De sajnos ez egy pénz centrikus játék, így kiváncsi leszek mi lesz a következő kitolásuk...
    Addig is éljünk a kivivott tiszavirágnak..
    ÜDV.. az itt maradó és játszó társaknak..
Ez a beszélgetés lezárult..