Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Október 8-i frissítés megbeszélése: Hibajavítások és tesztelés (Vásárlás gomb)

14247

Hozzászólások

  • egyetlenM (HU1)egyetlenM (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    szerkesztette ezt: 25.10.2014
    Sziasztok

    Pacilda eddig elég gagyi, nem vígasztal az elvett gomb helyett. Cseréljük vissza a lovagoldát a gombra, azt pedig becserélhetjük mákra, kábításnak az jobban megfelelő. :(

    Kérem vissza a vásárlási gombot! (Lassan ott tartok, hogy ha visszaadják, sem fogok aranyat venni. Jelenleg a kivárásra játszom, de a hét holnap letelik. Utána már csak nézegetni fogok belépni, később már azt sem.)
  • gabor882gabor882 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 26.10.2014
    Csatlakozom az előttem szólókhoz, a vásárlás gombot jobban tudnánk használni, mint ezt a kezdetleges lovardát.:(
    A szöveges versenyközvetítés egy kaptafára pedig a számítógépes játékok őskorát idézi (no nem hangulatában)
    :mad:
  • xxx14 (HU1)xxx14 (HU1) Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 26.10.2014
    Nem voltam a hosszú hétvégén. Látom volt frissítés, mert van lovarda. Sajnos a linux alatt jelentkező számábrázolási probléma továbbra is fennáll, ez jelentősen nehezíti a termelést. Pedig ez egy termelő játék, jó lenne, ha javítanák, hogy tudjak termelni...
    Másrészt a chat is elromlott, törölhetem ki, amit enterrel már elküldtem, hogy újat tudjak írni.
    Kezd elszomorító lenni a játék minősége...
  • Kitty-cat (HU1)Kitty-cat (HU1) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 26.10.2014
    KeraFarm írta: »
    Csatlakozom az előttem szólóhoz :) Én is szeretném a vásárlási lehetőséget visszakapni.
    A lovarda pedig háááát..... első körben unalom, látvány részét tekintve hiányzik az animáció. Ráfért volna még némi fejlesztés.

    Sziasztok!
    Teljes mértékig egyetértek Evetkert hozzászólásával, valamint KeraFarm véleményével. A lovacska aranyos, de maga a kivitelezés, meg az egész lovarda nagyon gyenge.
    Mi is inkább a felejtésbe merülő GOMBOT szeretnénk vissza! Már elég sokáig tesztelték a türelmünket!!!
    Üdvözlettel: Kitty-cat
    xxx142 írta: »
    Nem voltam a hosszú hétvégén. Látom volt frissítés, mert van lovarda. Sajnos a linux alatt jelentkező számábrázolási probléma továbbra is fennáll, ez jelentősen nehezíti a termelést. Pedig ez egy termelő játék, jó lenne, ha javítanák, hogy tudjak termelni...
    Másrészt a chat is elromlott, törölhetem ki, amit enterrel már elküldtem, hogy újat tudjak írni.
    Kezd elszomorító lenni a játék minősége...

    Sziasztok!
    Igen, már kezdjük megszokni, hogy minden frissítés után valami elromlik. Most pl. "csak" a cset.
    Ez is nagyon zavaró, de a ]vásárlási gomb elvétele mindent felülmúl!
    Elveszi az ember kedvét a játéktól, ha a játékot menet közben ilyen módon próbálják szigorítani, ahelyett hogy valóban kihívást jelentő feladatokkal frissítenék. Lásd: lovastanya!
    Üdvözlettel: Kitty-cat
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 26.10.2014
    Sziasztok.
    Új nap,újra panasz.Kérem még mindig a gombocskát.
    És a chat-en kívül még a kockázás is elromlott.Ma átrendeztem a farmot és így elég nehézkes,hogy nem mutatja,hogy zöld vagy piros,ha le akarom rakni a kihelyezni kívánt tárgyat:(
    A chat meg kész katasztrófa.
    Örülnék,ha a játék előre és nem hátra haladna mint a rák.Kezd kicsit idegölő lenni.
    További szép estét mindenkinek.
  • egyetlenM (HU1)egyetlenM (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    szerkesztette ezt: 26.10.2014
    Sziasztok !

    Jelentem, elmúlt a hétvége, vásárlási gombocska sehol.
    Szigetnek vége, távol-kelet már nem valószínű, hogy befejezem (még több mint 300-nak kéne repkedni, de ez már csak álom marad). Lovarda csalódás. Chat nem működik rendesen.
    Reggel még benézek, de nem hiszem, hogy kapkodnék, lehet, hogy azt a fél órát, amivel eddig a farm miatt előbb keltem, lustizásra fogom használni.
    Az üzemeltetők, fejlesztők alukáljanak tovább nyugodtan, részemről vége a tesztnek.
    Kb. 10 hónap alatt eljutottam a 87. szintre, de ezekkel a "fejlesztésekkel" betelt a pohár.
    Lovarda gagyi, gomb továbbra sincs. Ameddig normálisan lehetett játszani, addig nem sajnáltam a ráköltött pénzt, bár elég nehéz volt összevarázsolni, de megtettem. Ez viszont már csak bosszantásnak jó. Termelek, gyűlik a pénz, fejlesztek, áldozok rá a valódi pénzemből, időmből, és csak visszafejlesztés van. Bosszant az élet épp eleget, itt kikapcsolódni szerettem. Sajnos, már csak a múlt idő maradt.
    Még nem adtam fel végképp, de a kedvem már nem a régi. Játszani max. akkor fogok még itt, ha...... na jó, még egyszer leírom : VÁSÁRLÁSI GOMB!!!! ha visszakapjuk, esetleg visszatérek. Ha nem, hát akkor is túlélem :)
  • csocsi85csocsi85 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Mikor lesz vége ennek a bugyuta vásárlási go,b elvétele tesztnek mikor tudjuk meg hogy véglegesen el lett véve??

    Én már a szigeten is bosszankodtam hogy nem lehet vásárolni.. ott is a kb 28 nap alatt elköltöttem 5 millát de minek hogy utána újra kezdjem a semmiből? felejtős számomra a sziget így az üveg ház is csak egy haszontalan dísz a farmom mellett........
  • sátorlakósátorlakó Bejegyzések: 71
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Kerekecske gombocska, te csúnya bácsi add vissza!!!
  • gergely2008 (HU1)gergely2008 (HU1) Bejegyzések: 17
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Komolyan mondom, a 6 éves fiam nem hisztizik ennyit, mint Ti a nyamvadt gomb miatt.
    Ne vegyétek személyesnek, vagy sértésnek, nem annak szánom: de kezd szánalmas lenni.
    Felnőtt emberek vagytok. El tudjátok dönteni, kell-e nektek valami, vagy nem... ha kell, és nem kapjátok meg, akkor szerintem hagyjátok a fenébe a játékot, és a fórumot. Lassan az egész kezd olyan toporzékolós földhözcsapkodós hisztibe átmenni. Leírtátok egyszer, kétszer, rendben... de naponta ugyanazt szajkózni szerintem több mint gyerekes... pláne hogy nem változtat semmin. Én már 3 játékot hagytam ott azért, mert nem tetszett amerre ment a fejlesztés, de SOSEM cirkuszoltam. Leírtam a véleményem adott helyen, vártam, nem történt semmi, eldöntöttem, hogy nekem ez így kell-e vagy sem... és leléptem. Pedig mindegyik játékba költöttem kemény magyar forintot - amit nem is sajnáltam - amíg tartott jó volt, élveztem. Ennyi...
  • zsótifarmer (HU1)zsótifarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Komolyan mondom, a 6 éves fiam nem hisztizik ennyit, mint Ti a nyamvadt gomb miatt.
    Ne vegyétek személyesnek, vagy sértésnek, nem annak szánom: de kezd szánalmas lenni.
    Felnőtt emberek vagytok. El tudjátok dönteni, kell-e nektek valami, vagy nem... ha kell, és nem kapjátok meg, akkor szerintem hagyjátok a fenébe a játékot, és a fórumot. Lassan az egész kezd olyan toporzékolós földhözcsapkodós hisztibe átmenni. Leírtátok egyszer, kétszer, rendben... de naponta ugyanazt szajkózni szerintem több mint gyerekes... pláne hogy nem változtat semmin. Én már 3 játékot hagytam ott azért, mert nem tetszett amerre ment a fejlesztés, de SOSEM cirkuszoltam. Leírtam a véleményem adott helyen, vártam, nem történt semmi, eldöntöttem, hogy nekem ez így kell-e vagy sem... és leléptem. Pedig mindegyik játékba költöttem kemény magyar forintot - amit nem is sajnáltam - amíg tartott jó volt, élveztem. Ennyi...
    Szia
    Sajnálom, hogy ennyi szánalmas beírást vagy KÉNYTELEN elolvasni. Finoman szólva: el tudod dönteni, hogy érdekel-e, vagy hagyod a fenébe. Nem az a topik címe, hogy "csendben várjunk", bár lehetőséged van nyitni egy olyat.
    Ennyi.
  • gergely2008 (HU1)gergely2008 (HU1) Bejegyzések: 17
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Ha már nem tudsz elszakadni a gyermeki szarkazmustól: a topik címe megbeszélés, nem pedig napi panaszkodás ugyanazon dolog miatt. Bár lehetőséged van nyitni egy olyat...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Komolyan mondom, a 6 éves fiam nem hisztizik ennyit, mint Ti a nyamvadt gomb miatt.
    Ne vegyétek személyesnek, vagy sértésnek, nem annak szánom: de kezd szánalmas lenni.
    Felnőtt emberek vagytok. El tudjátok dönteni, kell-e nektek valami, vagy nem... ha kell, és nem kapjátok meg, akkor szerintem hagyjátok a fenébe a játékot, és a fórumot. Lassan az egész kezd olyan toporzékolós földhözcsapkodós hisztibe átmenni. Leírtátok egyszer, kétszer, rendben... de naponta ugyanazt szajkózni szerintem több mint gyerekes... pláne hogy nem változtat semmin. Én már 3 játékot hagytam ott azért, mert nem tetszett amerre ment a fejlesztés, de SOSEM cirkuszoltam. Leírtam a véleményem adott helyen, vártam, nem történt semmi, eldöntöttem, hogy nekem ez így kell-e vagy sem... és leléptem. Pedig mindegyik játékba költöttem kemény magyar forintot - amit nem is sajnáltam - amíg tartott jó volt, élveztem. Ennyi...

    Amint látom neked ez a topic nem tetszik,így el tudod dönteni,hogy kell e neked ezt olvasni,vagy hagyod a francba és továbblépsz.Te meg tudod tenni,hisz felnőtt ember vagy,szó nélkül keresel más olvasnivalót,vagy elfelejted a fórumot.Mert a te egyetlen kis hsz-od miatt,az a pár emberke aki naponta itt sír,az továbbra is itt fog,mert többen nem csak a magyar forintocskákat hagyják itt,hanem egy év munkáját,egy csapatot,akik számítanak egymásnak.És minden kieső tag pótolhatatlan.Lehet neked ez nem adatott meg ebbe a játékba,hogy olyan közegben játsz,ahol mondhatni családias a légkör,de vannak akik ilyen csapatban vannak.De sajnos nem várhatjuk el a társainktól,hogy minden nap órákat töltsenek valami előtt,ami a GOMB NÉLKÜL nem működik,összeomlik,mivel ez egy stratégiai játék és vannak akik a gombra alapozva lőtték be a farmjukat.Tény hogy átépíthetnék azt,amit egy év munkája volt felépíteni,de ez nem mindenki számára hoz kikapcsolódást.És ha figyelmesen olvasod a topic-ot,az itt írók és szövijük 99%-a az,akinek szüksége lenne a gombra.Nem újdonságot kérnek/kérünk,csak azt,hogy ne nehezítsék meg azt,ami eddig jól működött.És ha ezt napi szinten heteken át leírjuk,hogy lássák nem felejtettük el és nem törődtünk bele,mint eddig minden másba,hát sorry.
    Ha minden felnőtt ember olyan lenne mint te,hogy elmondja a véleményét,majd hallgat mint a sír és ha nem történik változás feladja,hát.... mivé lenne a világ.A gyerekek tény hisztisek,de kitartóak és őszinték,kiharcolják ami kell nekik és nem adják fel.Szóval csak 1 jótanács,tanulj a 6 éves gyerekedtől.
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    bourges írta: »
    Amint látom neked ez a topic nem tetszik,így el tudod dönteni,hogy kell e neked ezt olvasni,vagy hagyod a francba és továbblépsz.Te meg tudod tenni,hisz felnőtt ember vagy,szó nélkül keresel más olvasnivalót,vagy elfelejted a fórumot.Mert a te egyetlen kis hsz-od miatt,az a pár emberke aki naponta itt sír,az továbbra is itt fog,mert többen nem csak a magyar forintocskákat hagyják itt,hanem egy év munkáját,egy csapatot,akik számítanak egymásnak.És minden kieső tag pótolhatatlan.Lehet neked ez nem adatott meg ebbe a játékba,hogy olyan közegben játsz,ahol mondhatni családias a légkör,de vannak akik ilyen csapatban vannak.De sajnos nem várhatjuk el a társainktól,hogy minden nap órákat töltsenek valami előtt,ami a GOMB NÉLKÜL nem működik,összeomlik,mivel ez egy stratégiai játék és vannak akik a gombra alapozva lőtték be a farmjukat.Tény hogy átépíthetnék azt,amit egy év munkája volt felépíteni,de ez nem mindenki számára hoz kikapcsolódást.És ha figyelmesen olvasod a topic-ot,az itt írók és szövijük 99%-a az,akinek szüksége lenne a gombra.Nem újdonságot kérnek/kérünk,csak azt,hogy ne nehezítsék meg azt,ami eddig jól működött.És ha ezt napi szinten heteken át leírjuk,hogy lássák nem felejtettük el és nem törődtünk bele,mint eddig minden másba,hát sorry.
    Ha minden felnőtt ember olyan lenne mint te,hogy elmondja a véleményét,majd hallgat mint a sír és ha nem történik változás feladja,hát.... mivé lenne a világ.A gyerekek tény hisztisek,de kitartóak és őszinték,kiharcolják ami kell nekik és nem adják fel.Szóval csak 1 jótanács,tanulj a 6 éves gyerekedtől.

    Köszi Bourges hogy ezt leírtad.
    Újabb ember mondta azt hogy befejezte.Semmivé lett az amiért a szövibe oly sokat dolgoztunk.
  • fr777fr777 Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Továbbra is kérjük vissza a gombot!!!!!
  • ibike42 (HU1)ibike42 (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Nagyon egyet értek az előttem szólókhoz, Én 2 éve játszom elépítettem a farmokat az eredeti felállás szerint ,költöttem rá pénzt is ,és most át kell szerveznem .Ez nagyon nem tetszik ,várom hogy vissza állítsák az eredeti lehetőségeket,és azt ,hogy mire költhetem el a meglévő dollárjaimat mert csak gyűlik.Most 134-es szinten vagyok már nem nagyon kell fejlesztenem de szeretem a játékot a szövit ahol vagyok,nem szivesen hagynám itt.Nekem is van gyerekem 13 éves és ő is kiharcolja amit akar Én ugyan ezt teszem azzal ,hogy ide írok 3-szor!!!!!!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Beth-Seba írta: »
    Köszi Bourges hogy ezt leírtad.
    Újabb ember mondta azt hogy befejezte.Semmivé lett az amiért a szövibe oly sokat dolgoztunk.

    Szia Beth.
    Én még a szerencsések közé tartozom,mert a tagjaim még játszanak,de már kérdezgetik,hogy mikor kapjuk vissza a gombot.És a baj,hogy nem tudok nekik mit mondani.Igazából azért írtam amit írtam,mert mindenki másként éli meg ezt a játékot és a hozzá tartozó változásokat.A gombra maga nekem sincs túlzott szükségem (bár nyugtató,ha van),viszont csemete koromban ugyancsak sokat vásároltam,mert 1-2 almással,bocival kiszolgálni,termelni stb. hagyjuk meg nem könnyű,még ha több idő van is a játékra.De a szövimben nem mindenki 100 as szintű,és vezetőként ennyi a minimum,hogy kampányolok értük.Ha ez egyes embereknek nem tetszik,akkor tudom nekik ajánlani a valódi könyv olvasását,esetleg tv-zést,vagy a szabadban való időtöltést,kihasználva azt,hogy még ilyen szép az idő.
    Neked Beth pedig kitartás,hátha mostmár hamarosan helyreáll a rend.Én bízom benne,mert fő a pozitív hozzáállás.
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Sziasztok!

    Olvasom, hogy Gergelynek nem tetszik, hogy sírunk a gombért.
    Azért én sírok!!!!
    Ha ez Gergelynek hisztizés, akkor még nem találkozott igazi hisztivel.

    Én csak kértek szépen! Most azt, hogy Kapa írja meg, mikor kapjuk vissza a vásárlási gombot!
  • Zsini (HU1)Zsini (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Én nekem kell a vásárlási gomb. Idegesít amikor 3 cseresznye hiányzik a tejszínes sütim előállításához.
  • fzsu1962 (HU1)fzsu1962 (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Szaisztok gagyi lovastanya már van. Ehelyett inkább a vásárlási gombot adták volna vissza.Ha ezzel akarják feledtetni nem sikerült.Most már jó lenne valamit arról is hallani. Azok közé tartozom aki ugy rendezte be a farmját hogy sok terméket megvásárolt.
    Kérném vissza a gombot épp eleget vártunk már.
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Szép jó napot!
    Meg volt a frissítés,hát az a fránya gombocska csak nem került vissza.
    Úgy hogy folytatom a hisztit kérjük vissza a vásárlási gombot.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Sziasztok!

    Megtudtam egy kis infót a gombbal kapcsolatban.
    Még mindig az a helyzet, hogy a vásárlás lehetőségének elvétele nem állandó, hanem csak ideiglenes állapot. Az új infó az, hogy legkésőbb november végéig biztosan fog valami történni a vásárlásos ügyben.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Kapa333 írta: »
    Sziasztok!

    Megtudtam egy kis infót a gombbal kapcsolatban.
    Még mindig az a helyzet, hogy a vásárlás lehetőségének elvétele nem állandó, hanem csak ideiglenes állapot. Az új infó az, hogy legkésőbb november végéig biztosan fog valami történni a vásárlásos ügyben.

    Köszönjük szépen Kapa! :) Talán ez is egy kis fény az alagút végén. :)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Köszönjük szépen Kapa! :) Talán ez is egy kis fény az alagút végén. :)

    Ja-ja, egy kis fény, / és nem pár hét, hanem 2 hónap /, fel is teszem a szemüvegem mert ez a fény irritálja a szemem:cool:
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Ja-ja, egy kis fény, / és nem pár hét, hanem 2 hónap /, fel is teszem a szemüvegem mert ez a fény irritálja a szemem:cool:

    Látom, elemedben vagy megint. :D:D Ez a jó! :D
    Most már "megfoghatóbb" az a pár hét. November vége. :p
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    És a gombocska helyett itt van az újabb event...ahogy nézem egyik jön, másik megy. De legalább tudjuk, hogy az a pár hét meddig tart. Azt nem, hogy a gombot kapjuk vissza, vagy lesz helyette más, mert ez az infóból számomra nem egyértelmű. Lehet addig minden héten lesz event?
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Köszi az infót Kapa!
    Azzal hogy event event hátán elérték azt hogy nem érdekel az event.
  • emili06 (HU1)emili06 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    A semminél több ez az imfó. De november vége még egy hónap.
  • delkadelka Bejegyzések: 51
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Kapa333 írta: »
    Sziasztok!

    Megtudtam egy kis infót a gombbal kapcsolatban.
    Még mindig az a helyzet, hogy a vásárlás lehetőségének elvétele nem állandó, hanem csak ideiglenes állapot. Az új infó az, hogy legkésőbb november végéig biztosan fog valami történni a vásárlásos ügyben.


    Eddig se nagyon hittem ebben a tesztelős dologban, de mostantól még az a csekélyke kétségem is elszállt...
    Ha kicsit belegondolunk, a játék indulása óta mi, játékosok vagyunk a tesztelői a Big Farmnak. Aki majdnem a kezdetektől játszik vele, az pontosan tudja, hogy milyen változásokon ment át a játék, és többnyire élesben, pontosan velünk, játékosokkal teszteltek le minden változtatást. Nem a változtatás előtt ment a tervezgetés, hanem a kész terméket nyomták ide, és max. ha nagyon rosszul sült el valami, kicsit korrigáltak rajta. Pl. az Ínyenc farmon a pékségnél.
    Most meg a nagy valamit, a ki tudja milyen rejtélyt tesztelik a 4 szerveren állítólag. Két hónapig.
    Ugyanmár... Meddig ragaszkodnak ehhez a verzióhoz vajon?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Beth-Seba írta: »
    Köszi az infót Kapa!
    Azzal hogy event event hátán elérték azt hogy nem érdekel az event.

    Én is max. a 3-as szintűt csinálom, a farmtervezős az a plusz 4 boldogságért nem éri meg a nagyobb ráfordítást. Jó persze kapunk több jutalmat is közben, de sajnos az már nekem nem jelent sokat. Viszont a 2 hónap teszt, event hátán event, egy idő után megcsömörlik az embert. Még van hova tennem a díszt, de utána? Ha ez így fog menni, jó lenne a díszeken változtatni időnként....vagy új eventet behozni.
    Még 9 eventes dísz és számomra készen lesznek a farmok. Új dolgokat már nem tervezek rájuk...
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Kapa333 írta: »
    Sziasztok!

    Megtudtam egy kis infót a gombbal kapcsolatban.
    Még mindig az a helyzet, hogy a vásárlás lehetőségének elvétele nem állandó, hanem csak ideiglenes állapot. Az új infó az, hogy legkésőbb november végéig biztosan fog valami történni a vásárlásos ügyben.

    Sziasztok!

    Kapa köszi szépen a megkérdezést.

    Nem örülök!!!
    Motoszkál bennem, hogy csak időhúzás. :(
Ez a beszélgetés lezárult..