Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Téma megbeszélése: Halloweenes event és játékok

Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
szerkesztette ezt: 14.11.2014 itt: Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)
Itt beszélgethettek a hirtelen elindult Halloweenes eventről :)
Jó gyűjtögetést mindenkinek :)
Post edited by Kapa333 (HU1) on
«1312

Hozzászólások

  • VAMOS100 (HU1)VAMOS100 (HU1) Bejegyzések: 37
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Ez tetszik ( kár, hogy nem lehet itt is választani a dísz boldogság pontját úgy mint az eventeknél )


    Majdnem elfelejtettem boldog születésnapot a kutyusoknak - október 22.-én volt )
  • sátorlakósátorlakó Bejegyzések: 71
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Kapa333 írta: »
    Itt beszélgethettek a hirtelen elindult Halloweenes eventről :)
    Jó gyűjtögetést mindenkinek :)

    Ismét egy csalódás ez a Halloween event! az én szintemnek 19000 ezret kell gyüjteni, gondolom a magasabbnak többet. Lehetne a gép előtt ülni egész nap, hogy több mint ezred legyen, vagy vegyél aranyért:)) Gratula, a nyugdíjasoknak jó lesz:)
  • b82082b82082 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Nekem 78-as szinten 22 000 kell gyüjtenem ,ez napi 1222 db ot jelent és most tartok 108 nál.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Ismét egy csalódás ez a Halloween event! az én szintemnek 19000 ezret kell gyüjteni, gondolom a magasabbnak többet. Lehetne a gép előtt ülni egész nap, hogy több mint ezred legyen, vagy vegyél aranyért:)) Gratula, a nyugdíjasoknak jó lesz:)

    Szervusztok!

    Kedves Sátorlakó, , én már nem is merem leírni a véleményem, mert SENKIT, de senkit nem szeretnék megbántani, de a 18 nap elég hosszú idő, miért ne lehetne meg neked is, fiatalnak, dolgozóknak stb.
    A nyugdíjasok sem érnek ám rá mindig, pont most van őszi szünet, a szülők dolgoznak!
    De, SEMMINEK nem tudtok már örülni?
    Ha nem lenne ez sem mi lenne?

    Más játékokban az a Halowen, hogy küldhetnek a játékosok egymásnak drága virtuális ajándékokat!

    Különben meg egyáltalán, örüljünk, hogy élünk, hogy itt vagyunk és nem a kórházban fekszünk nagy betegen!
    / Bocsi, de már annyi itt a sírás, hogy nem bírtam megállni, hogy ne írjak be! /

    Ui.: Szívből kívánom minden Kedves Játékosnak, hogy soha nagyobb baja ne legyen az életben, mint ezek a malőrök itt a Bigfarmban!
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Nagyon igazad van Nagyi;)
    Szervusztok!

    Kedves Sátorlakó, , én már nem is merem leírni a véleményem, mert SENKIT, de senkit nem szeretnék megbántani, de a 18 nap elég hosszú idő, miért ne lehetne meg neked is, fiatalnak, dolgozóknak stb.
    A nyugdíjasok sem érnek ám rá mindig, pont most van őszi szünet, a szülők dolgoznak!
    De, SEMMINEK nem tudtok már örülni?
    Ha nem lenne ez sem mi lenne?

    Más játékokban az a Halowen, hogy küldhetnek a játékosok egymásnak drága virtuális ajándékokat!

    Különben meg egyáltalán, örüljünk, hogy élünk, hogy itt vagyunk és nem a kórházban fekszünk nagy betegen!
    / Bocsi, de már annyi itt a sírás, hogy nem bírtam megállni, hogy ne írjak be! /

    Ui.: Szívből kívánom minden Kedves Játékosnak, hogy soha nagyobb baja ne legyen az életben, mint ezek a malőrök itt a Bigfarmban!
  • sátorlakósátorlakó Bejegyzések: 71
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Szervusztok!

    Kedves Sátorlakó, , én már nem is merem leírni a véleményem, mert SENKIT, de senkit nem szeretnék megbántani, de a 18 nap elég hosszú idő, miért ne lehetne meg neked is, fiatalnak, dolgozóknak stb.
    A nyugdíjasok sem érnek ám rá mindig, pont most van őszi szünet, a szülők dolgoznak!
    De, SEMMINEK nem tudtok már örülni?
    Ha nem lenne ez sem mi lenne?

    Más játékokban az a Halowen, hogy küldhetnek a játékosok egymásnak drága virtuális ajándékokat!

    Különben meg egyáltalán, örüljünk, hogy élünk, hogy itt vagyunk és nem a kórházban fekszünk nagy betegen!
    / Bocsi, de már annyi itt a sírás, hogy nem bírtam megállni, hogy ne írjak be! /

    Ui.: Szívből kívánom minden Kedves Játékosnak, hogy soha nagyobb baja ne legyen az életben, mint ezek a malőrök itt a Bigfarmban!

    Nekem megadatik napi, 5-6 óra, ami nem kevés, hétvégén ennyi sem. Akinek még kevesebb? Igazad van nagyi, nem siránkozni kell , hanem örülni ennek is, a vásárlási gomb elvételének is, a chat nem működésének is és minden többinek, amihez hozzányúlnak és tré lesz, vagy önkényesen elveszik!
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Szia sátorlakó! Nem azt mondom, hogy néhány dolog engem nem zavar, de aki dolgozik, hibázik, igaz jó lenne, ha minél hamarabb javítanák amit elrontottak. De ha mindenki siránkozik és nem azért van itt, hogy játszon, az keressen más játékot, mindent túl lehet élni, ezeket a hibákat is.
    Nekem megadatik napi, 5-6 óra, ami nem kevés, hétvégén ennyi sem. Akinek még kevesebb? Igazad van nagyi, nem siránkozni kell , hanem örülni ennek is, a vásárlási gomb elvételének is, a chat nem működésének is és minden többinek, amihez hozzányúlnak és tré lesz, vagy önkényesen elveszik!
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Szia sátorlakó! Nem azt mondom, hogy néhány dolog engem nem zavar, de aki dolgozik, hibázik, igaz jó lenne, ha minél hamarabb javítanák amit elrontottak. De ha mindenki siránkozik és nem azért van itt, hogy játszon, az keressen más játékot, mindent túl lehet élni, ezeket a hibákat is.

    Szia Igazad van aki dolgozik hibázik,na de ennyit? :)
    Tudod elég sokan azt mondták már hogy köszönik ennyi volt,csak a mi szövinkből 6 ember.(116 szintű is)
    Igen mindent túl lehet élni,de nem azért jövünk ide hogy mérgelődjünk ha nem játszani szeretnénk.
  • holloi (HU1)holloi (HU1) Bejegyzések: 87
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Beth-Seba írta: »
    Szia Igazad van aki dolgozik hibázik,na de ennyit? :)
    Tudod elég sokan azt mondták már hogy köszönik ennyi volt,csak a mi szövinkből 6 ember.(116 szintű is)
    Igen mindent túl lehet élni,de nem azért jövünk ide hogy mérgelődjünk ha nem játszani szeretnénk.

    Teljesen egyetértek veled hibázni néha-néha lehet,de csak hibázni azért az már sok.Egyetlen egy frissítés nem volt az utóbbi időben ami után ne romlott volna el valami!
  • KeraFarm (HU1)KeraFarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 67
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Nekem megadatik napi, 5-6 óra, ami nem kevés, hétvégén ennyi sem. Akinek még kevesebb? Igazad van nagyi, nem siránkozni kell , hanem örülni ennek is, a vásárlási gomb elvételének is, a chat nem működésének is és minden többinek, amihez hozzányúlnak és tré lesz, vagy önkényesen elveszik!

    Sok minden volt mostanában aminek nem lehetett örülni. Engem igazán azok ütnek szíven, ami szándékos - vásárlás gomb elvétele, elcseszett lovarda.
    Az hogy néha becsúsznak hibák, mint most pl. a cset, vagy a rostokoló hajó (utóbbi frissítéssel rendbe szokott jönni) stb. bosszantó apróságok de a játék működik, szeritnem megbocsátható.
    A halloween event nem hiszem, hogy teljesíthetetlen. Lehet hogy nem egyszerű, de kihívás nélkül miért is játszanánk?
    Én a szigetet is szerettem, az más kérdés, hogy 3szorra már valószínű unni fogom.
  • Cidra (HU1)Cidra (HU1) HU1 Bejegyzések: 92
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Vannak új dísztárgyak!
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Nekem 14948-at kér.(31-es szintü vagyok jelenleg) Irreális ez a mennyiség, számomra képtelenség ezt megcsinálni..de akiknek idejük van egész nap a gép előtt ülni az már más..:(
    Már teljesen elment a kedvem ettől az eventtől...de ettől még jónak tűnik..
  • dodivonvampdodivonvamp Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    szerintem tök kis cuki ez az event :cool: egyébként én 29-es szintű vagyok,:):) mindjárt 30:)
  • klaco3klaco3 Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Sziasztok!
    Nekem is 22000 kell. Lehet, hogy meg lesz lehet, hogy nem.Van rá 18 napom. Amikor van időm csinálom. Remélem meg lesz, de ha nem az sem a világvége. Ez egy játék nem kell görcsölni és véresen komolyan venni!!!
    Most van 670 db-om.
  • sátorlakósátorlakó Bejegyzések: 71
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Lehet hibázni, lehet rontani és mi még rinyálunk is, velem az élen! Csak egyet felejtetek el, ezek az emberek fizetésért dolgoznak és itt sok ember pénzén! Arra lennék kíváncsi, ha valaki tapétázna Nálatok és lepereg a tapéta akkor nem "rinyálnátok" ? Be kell látni és el kell ismerni, mivel szinte nincs hibátlan frissítés, fejlesztés, így tré munkát végeznek, sokunk pénzén!
  • FarmerSzilvia2FarmerSzilvia2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Szerintem szuper az event!

    Kapa!:)Leírnád mi mennyit ad?Köszönöm!

    Frissítés!!Holnap!!!Kisebb hibajavítások,9-12 óra között,chat javítás,lótanya..
  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Napi 1200 db-ot kellene begyűjteni, aki dolgozik mint én is, elég nehéz lesz. Nem biztos, hogy sikerül.
    Amit nem értek, ma tették be és most nézem, már csak 17 nap van. Elég gyorsan mennek a napok:)
  • FarmerSzilvia2FarmerSzilvia2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Róza532 írta: »
    Amit nem értek, ma tették be és most nézem, már csak 17 nap van. Elég gyorsan mennek a napok:)

    Szia!:)
    Hmm....az előbb még nem 18 napot írtak?
  • WinnerErikabodn (HU1)WinnerErikabodn (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Cidra írta: »
    Vannak új dísztárgyak!

    szia,

    Azért azok a dísztárgyak is elég furán lettek "beárazva", a 27 boldogságpontot érő kiszáradt fa 50ezer dollár, a 25 pontos kút meg 230ezer. Az ember azt gondolná, hogy ami kevesebb pontot ér az olcsóbb, hát itt pont fordítva van:)
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    szia,

    Azért azok a dísztárgyak is elég furán lettek "beárazva", a 27 boldogságpontot érő kiszáradt fa 50ezer dollár, a 25 pontos kút meg 230ezer. Az ember azt gondolná, hogy ami kevesebb pontot ér az olcsóbb, hát itt pont fordítva van:)
    Az is számít, hogy mekkora területet foglal el a dísz. Valójában az egy területre jutó boldogságpont adja a dísz valódi értékét.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 27.10.2014
    Sziasztok.
    Nekem jelenleg 1600 db nyalókám van úgy,hogy mióta a gyűjtögetés megy,azóta gép előtt ülök.Sok kombós magot ültettem,megy siló,komposzt,malom fullon és 96 os szinten elég sok mindenem van.Szóval ha szerdától nem leszek ennyit gép előtt,háááát.....nem tudom,de nem lesz egyszerű mutatvány.Ad minden nyalókát és egész jó db számban adja,csak szer az összegyűjtendő darab lett egy kicsit magas.Úgyhogy kivi leszek.De a nyerhető kastély tetszik,szeretném :D
  • WinnerErikabodn (HU1)WinnerErikabodn (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    hunkeldon írta: »
    Az is számít, hogy mekkora területet foglal el a dísz. Valójában az egy területre jutó boldogságpont adja a dísz valódi értékét.

    Magam is tudom, ezért is írtam. Számolj utána, az 50ezres kiszáradt fa területe 24 kocka, BP 27, 1 kockára jut 0,88 pont az ára kockánként 2083 dollár, a 16 kockás, 25 BP-os kútra meg 0,64 boldogsápont/kocka, ami 230ezer, kockánként 14375 dollár.
    Összegezve többet kérnek a kevesebb boldogságpontot érő dísztárgyért, akár egyben nézzük, akár kockánként.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Magam is tudom, ezért is írtam. Számolj utána, az 50ezres kiszáradt fa területe 24 kocka, BP 27, 1 kockára jut 0,88 pont az ára kockánként 2083 dollár, a 16 kockás, 25 BP-os kútra meg 0,64 boldogsápont/kocka, ami 230ezer, kockánként 14375 dollár.
    Összegezve többet kérnek a kevesebb boldogságpontot érő dísztárgyért, akár egyben nézzük, akár kockánként.
    Furcsán tanították neked a matekot! :D
    Fordítva osztottad el a két számot. Bocs, hogy nevetek rajtad, de baromságot írtál. :)
    A Boldogságpontot kell osztani a területtel. Mindkét dísztárgynak 1 felett van a területre jutó pontszáma. A kúté magasabb, ezért drágább.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Cidra írta: »
    Vannak új dísztárgyak!

    Szervusztok!

    Nagyon jópofák a díszek, meg venném mind a 3 félét, de kevés pontjuk van, helyem meg egyáltalán nincs, kár, tetszenek:D
  • Pappné Éva (HU1)Pappné Éva (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Szépek a díszek de miért ilyen kevés mosolypontot érnek?
  • xxx14 (HU1)xxx14 (HU1) Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    KeraFarm írta: »
    A halloween event nem hiszem, hogy teljesíthetetlen. Lehet hogy nem egyszerű, de kihívás nélkül miért is játszanánk?

    Egyetértek. Ezzel a feladattal semmi probléma nincs. Főleg, ha szinttől függően változik a gyűjtendő csoki száma. Ha napi 3 perc játékkal begyűjthető lenne minden, akkor unalmassá válna a játék.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    xxx142 írta: »
    Egyetértek. Ezzel a feladattal semmi probléma nincs. Főleg, ha szinttől függően változik a gyűjtendő csoki száma. Ha napi 3 perc játékkal begyűjthető lenne minden, akkor unalmassá válna a játék.

    Nem igazán tudom, hogy mennyire szintfüggő, azt igen, hogy nekem is 22 ezret kell begyűjtenem, pedig csak a 86-os szinten állok!
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Szépek a díszek de miért ilyen kevés mosolypontot érnek?

    Hát én nem csodálkozom ezen. Tiszta pókháló az egész! Miféle munkást tölt el boldogsággal a rusnya pókok látványa?
  • Pappné Éva (HU1)Pappné Éva (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    A lovam minden versenyt elveszít, pedig folyamatosan betanítom , mikor gyűlik össze a patkó a fejlesztésekre igy?Elment a kedvem tőle rendesen, ez a lovarda nem valami nagy durranás.
  • Cidra (HU1)Cidra (HU1) HU1 Bejegyzések: 92
    szerkesztette ezt: 28.10.2014
    Ne ítéljetek előre csak a számok alapján. Előtte játszatok egy kicsit, hogy lássátok, mennyi az annyi. Úgy tapasztalom, hogy nagyon sok csokit ad mindenre, és kevés játékkal is elég gyorsan gyűlik. De majd meglátjuk.

    hunkeldon írta: »
    Hát én nem csodálkozom ezen. Tiszta pókháló az egész! Miféle munkást tölt el boldogsággal a rusnya pókok látványa?

    :D
    A lovam minden versenyt elveszít, pedig folyamatosan betanítom , mikor gyűlik össze a patkó a fejlesztésekre igy?Elment a kedvem tőle rendesen, ez a lovarda nem valami nagy durranás.

    Jelenlegi állapotában meglehetősen öncélú.
Ez a beszélgetés lezárult..