Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Épületekkel/Építkezéssel kapcsolatos kérdések - archívum

A beszélgetés a következő beszélgetés bejegyzéseinek a felosztásaiból jött létre: Épületekkel/Építkezéssel kapcsolatos kérdések.
«136

Hozzászólások

  • Anita 83 (HU1)Anita 83 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 04.08.2014
    Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem, hogy miért nem lehet egyszerre több mindent építeni? Szerintem jobb lenne és gyorsabban haladnánk! Ha már azt meg lehetne csinálni hogy a falun belüli farmokon lehetne egy-egy valamit építeni az nagyon jó lenne!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 04.08.2014
    Anita 83 írta: »
    Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem, hogy miért nem lehet egyszerre több mindent építeni? Szerintem jobb lenne és gyorsabban haladnánk! Ha már azt meg lehetne csinálni hogy a falun belüli farmokon lehetne egy-egy valamit építeni az nagyon jó lenne!

    szia
    szrtm azért nem lehet egyszerre több mindent építeni, mert akkor túl hamar elfogynának a feladatok, hamar kész lenne a farmunk és csak uncsiznánk
  • Braskó BarbaraBraskó Barbara Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 11.10.2014
    Hello bennem az a kérdés merült fel, hogy-hogy nincs elég munkás?Elvégre ez egy netes játék ,nem? Minek kéne szerezni, ha? Amúgy meg ha már nincs, hogy tudok szerezni?
  • csigadada (HU1)csigadada (HU1) Bejegyzések: 299
    szerkesztette ezt: 11.10.2014
    Hello bennem az a kérdés merült fel, hogy-hogy nincs elég munkás?Elvégre ez egy netes játék ,nem? Minek kéne szerezni, ha? Amúgy meg ha már nincs, hogy tudok szerezni?
    Szia Barbara:)
    A házaknak van egy fejlesztési lehetősége is, ha rákattintasz egy házikódra akkor meg is jelenik baloldalt egy plusz jel arra kattintva már megy is a fejlesztés. Igy 5 munkásod lesz de a boldogságpontod csökken, tehát ajánlom hogy arra figyelj, és ha szükséges vegyél díszt--
    Egy kérésem lenne hozzád ha a feladatsorodban van olyan feladat hogy vásárolj valamit kérlek írd meg a fórumon.Előre is kösz:)
    Jó játékot:)
  • Braskó BarbaraBraskó Barbara Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 11.10.2014
    Szia még mindig nem értem. Kérlek magyarázd el részletesebben, hogy lehet munkásokat szerezni
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 11.10.2014
    Szia még mindig nem értem. Kérlek magyarázd el részletesebben, hogy lehet munkásokat szerezni

    szia
    ha nem haragszol meg, akkor én válaszolnék csigadada helyett, mert lehet elfoglalt :)
    szóval munkásokat úgy tudsz szerezni, hogy a meglévő házaidat fejleszted vagy egy új házat építesz
    ha a meglévőt fejleszted, akkor +5 munkást kapsz, ha újat építesz akkor +10-et
    csak arra vigyázz mindkét esetben, hogy a boldogság pontod csökkenni fog, így valamilyen dísztárgyat kell letenned a kompenzálás érdekében :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 12.10.2014
    Liz652 írta: »
    szia
    ha nem haragszol meg, akkor én válaszolnék csigadada helyett, mert lehet elfoglalt :)
    szóval munkásokat úgy tudsz szerezni, hogy a meglévő házaidat fejleszted vagy egy új házat építesz
    ha a meglévőt fejleszted, akkor +5 munkást kapsz, ha újat építesz akkor +10-et
    csak arra vigyázz mindkét esetben, hogy a boldogság pontod csökkenni fog, így valamilyen dísztárgyat kell letenned a kompenzálás érdekében :)

    Ha szabad annyival kiegészíteni Lizt, hogy természetesen nem muszáj díszt venned, de akkor sokba kerül a termelés, esetleg dolgozol sokat és mégis kevés a haszon. A képernyőn fent látható arcocska melletti piros/zöld mezőt figyeld, az mutatja a termelési költségeket farmonként külön-külön, a zöld a jó. Ha erre a sávra ráviszed az egérkurzort, akkor pontos számértéket is kapsz a költségre vonatkozóan.
  • juhaszmark (HU1)juhaszmark (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 12.10.2014
    Szia azt akaro mkérdezni hogy hov tünt a komplett feltuningolt sziget farmom, mi ez atörténés hogy újra kell kezdenem???
  • Csaba222 (HU1)Csaba222 (HU1) Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 12.10.2014
    Sziasztok! Kénytelen vagyok kérdezni mert 1*űen nem találom amit szeretnék, szóval a trópusi sertéstelepet + tehénistállót hol tudom megvenni?!
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 12.10.2014
    Csaba111 írta: »
    Sziasztok! Kénytelen vagyok kérdezni mert 1*űen nem találom amit szeretnék, szóval a trópusi sertéstelepet + tehénistállót hol tudom megvenni?!

    Ezeket az istállókat nem lehet megvenni.
    Jutalomba kapod, ha nagyon sok kagylót gyűjtesz a sziget-event alatt. A tehénistállóhoz 90 millió kagylót kell gyűjtened, a malacólhoz még többet. Sok sikert! :)
  • Ria 54Ria 54 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 13.10.2014
    Szeretném megkérdezni, hogy miért nincsenek elég munkásaim.Hiába van sok házam,némelyiket bőbőviteni sem tudom tovább,mert nincs ember?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.10.2014
    Ria 54 írta: »
    Szeretném megkérdezni, hogy miért nincsenek elég munkásaim.Hiába van sok házam,némelyiket bőbőviteni sem tudom tovább,mert nincs ember?

    megnéztem a farmodat és amint látom van 5db 3-as szintű házad és 1db 2-es szintű
    ezek még mind bővíthetők. tervező nélkül 4-es szintig lehet őket bővíteni. minden bővítéssel +5 munkást kapsz. persze csak 40-es szinttől, tehát azokkal még várnod kell. de a 2-es szintűt tudod bővíteni.
    a bővítéshez nincs szükség emberre. talán véletlenül a bontásra mentél
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 13.10.2014
    Ria 54 írta: »
    Szeretném megkérdezni, hogy miért nincsenek elég munkásaim.Hiába van sok házam,némelyiket bőbőviteni sem tudom tovább,mert nincs ember?

    Itt vagyok a farmodon. A kérdésed nem világos számomra: a bővítéshez nem kell ember, hiszen éppen az a cél, hogy legyen ember. Egy házad még bővíthető, de újat is építhetsz. Pénzed van rá?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 13.10.2014
    Liz652 írta: »
    megnéztem a farmodat és amint látom van 5db 3-as szintű házad és 1db 2-es szintű
    ezek még mind bővíthetők. tervező nélkül 4-es szintig lehet őket bővíteni. minden bővítéssel +5 munkást kapsz.
    a bővítéshez nincs szükség emberre. talán véletlenül a bontásra mentél

    Könnyen lehet, hogy Liz találta meg a problémát: ha egy épületet bontani akarsz, de nincs annyi szabad ember, akkor azt nem engedi.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 13.10.2014
    Ria 54 írta: »
    Szeretném megkérdezni, hogy miért nincsenek elég munkásaim.Hiába van sok házam,némelyiket bőbőviteni sem tudom tovább,mert nincs ember?

    Szia! Házat fejleszteni akkor tudsz, ha eléred a megfelelő szintet. 4. szintre pl. 40. szinttől fejleszthetsz. Addig is építhesz új házakat, így több munkásod lehet.
  • Csaba222 (HU1)Csaba222 (HU1) Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 15.10.2014
    Nekem a trópusi ház nem tiszta, legalábbis nem írtátok meg hogy a +1 munkás az most maximumra fejlesztve is csak egy munkással több a sima házhoz képest vagy minden egyes bővítéssel ad + egy egy munkást pluszba? Nem mindegy!
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 15.10.2014
    Csaba111 írta: »
    Nekem a trópusi ház nem tiszta, legalábbis nem írtátok meg hogy a +1 munkás az most maximumra fejlesztve is csak egy munkással több a sima házhoz képest vagy minden egyes bővítéssel ad + egy egy munkást pluszba? Nem mindegy!

    +1 munkás összesen. Első szinten 11 munkás, utána minden szint még 5 munkás.
  • Csaba222 (HU1)Csaba222 (HU1) Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 15.10.2014
    Hát akkor nem +1 munkás összesen hanem ha maxra fejlesztem akkor öt. Oké erre számítottam így még megéri az árát...
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 15.10.2014
    Csaba111 írta: »
    Hát akkor nem +1 munkás összesen hanem ha maxra fejlesztem akkor öt. Oké erre számítottam így még megéri az árát...

    Akárhogy csavarod, csak egyel többet ad, mint a sima ház. Ha 5. szintre fejleszted, akkor a trópusi ház 31 munkást ad. (Egyszerű ház 5. szinten 30 munkást ad)
  • izgimozgi (HU1)izgimozgi (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    szerkesztette ezt: 18.10.2014
    a szigeten ha a 2-es szintű farmházat fejlesztem hány plusz munkásom lesz?
  • aandika018 (HU1)aandika018 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    szerkesztette ezt: 18.10.2014
    minden egyes fejlesztés után +4 munkásod lessz
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 18.10.2014
    Könyörgöm tájékozódjatok már egy kicsit önállóan is !

    Az építési menüben ráviszed a kurzort arra amit építeni szeretnél , aztán a körmenűben az "i" -re , és rögvest kidobja oldalra a házat/kertet/akármit . Ott szintén az "i"-re kattintva , balra alul lehet kattintgatással megnézni , hogy melyik szinten mi mennyi . Erre egyedül is rá lehet jönni , ha a játékos elég találékony/érdeklődő a saját játékával kapcsolatban .
  • Gabóca2Gabóca2 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 21.10.2014
    Sziasztok 55-ös szinten vagyok és felmerült egy kérdés... limitálva van-e pl. a csirkeól lerakása. Ha én 10 csirkeólat szeretnék (csak egy számot mondtam) akkor lehet-e annyi. Mert tudom hogy egyes épületek limitáltak, de vajon a csirke, sertés, tehén is ilyen-e. Köszönöm sziasztok.
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 21.10.2014
    Gabóca2 írta: »
    Sziasztok 55-ös szinten vagyok és felmerült egy kérdés... limitálva van-e pl. a csirkeól lerakása. Ha én 10 csirkeólat szeretnék (csak egy számot mondtam) akkor lehet-e annyi. Mert tudom hogy egyes épületek limitáltak, de vajon a csirke, sertés, tehén is ilyen-e. Köszönöm sziasztok.

    Szia !
    A csirke/tehén/malac ól , a kertek/földek/házak nincsenek limitálva . Komposztálló 1 db. , raktár 2 db. , malom 1 db. rakható le .
  • Gabóca2Gabóca2 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 21.10.2014
    Köszönöm :)
  • NémethBence2NémethBence2 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 23.10.2014
    Hogyan tudom fejleszteni a Termőföldemet a 2. szintre?
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 23.10.2014
    Hogyan tudom fejleszteni a Termőföldemet a 2. szintre?

    Rákatt a földre , és a körmenűben látod (nagyjából balra , lent) , hogy mennyibe kerül , meddig tart , és hány melós kell hozzá . Ha mindened van hozzá , akkor katt a fejlesztéses ikonra , és ennyi .
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 23.10.2014
    Hogyan tudom fejleszteni a Termőföldemet a 2. szintre?

    Szia!

    Szükséged lesz 2 szabad munkásra és 15.000 dollárra. Amelyik földed fejleszteni akarod, rákattintasz. Feljön a körmenü. Bal oldalon látsz egy felfelé mutató nyilat, arra is kattints. Ekkor elindul a fejlesztés.

    Zsuzsi
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 23.10.2014
    Hogyan tudom fejleszteni a Termőföldemet a 2. szintre?

    Ha nincs 2 szabad munkásod, akkor is fejlesztheted a földet, csak akkor nem tudsz rajta termelni addig, ameddig nem lesz meg a két munkás. Másképp mondva: a föld fejlesztés és a munkás biztosítás végrehajtási sorrendje tetszőleges.
  • FornostFornost Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 23.10.2014
    Hello Mindenki!
    Lehet, hogy már megkérdezte valaki cdsk én nem bukkantam rá, de nem lehetne az "i" fülek mellett pontosabb infókat kapni? Pl. az érdekelne, mennyi lópatkó kell az istállóhoz? Valaki elmondaná. szép, hogy leírja, de a hajót nagyon unom, mert szerintem lehetetlenül keveset ad és, amikor épp nincs sziget kagylók sincsenek. Ez alsóbb szinteken elég nehéz. Az üvegházban miért nem lehet több gyümölcsöt termelni egyszerre, ha már fejlesztve van? Az hogy mindig újra indul a sziget nulláról, az meg szerintem kiborító. 30 nap az semmi, ha csak pár órára tudsz beülni egy nap. Elfelejtik a fejlesztők, hogy suli, munka, család is van?
    Bocsi, de ez a része sztem nem oké. Az infók mindenesetre lehetnének korrektebbek.
Ez a beszélgetés lezárult..