Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Október 8-i frissítés megbeszélése: Hibajavítások és tesztelés (Vásárlás gomb)

13647

Hozzászólások

  • aandika018 (HU1)aandika018 (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    szerkesztette ezt: 18.10.2014
    még mielött lefekszem el ne felejtsem: még mindig szeretnénk visszakapni a vásárlási lehetőséget
  • egyetlenM (HU1)egyetlenM (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    szerkesztette ezt: 18.10.2014
    Sziasztok

    Tüntessünk kicsit :)
    Gombot akarunk, gombot akarunk, hurrááááááááááááááá :)

    Vagy ez már lázítás?
    Szerintem meg fejlesztők esküdtek össze, hogy lassítsák a haladásunkat :p

    Szóval, gombot akarok:) Gombos gombot! Sőőőőőőőőőőőőőt! GOMBOT :p:)
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Jó reggelt!
    Szomorú vagyok a 32 tagú szövinkben 13 sárga ma reggelre.
    Tisztelt fejlesztők ugye nem gondoljátok hogy akit nem érdekel már a játék az még aranyat is vesz.
    A Szepi klub szövi nevében kérném vissza a vásárlási gombot.
  • rex40 (HU1)rex40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 94
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    egyetlenM írta: »
    Sziasztok

    Tüntessünk kicsit :)
    Gombot akarunk, gombot akarunk, hurrááááááááááááááá :)

    Vagy ez már lázítás?
    Szerintem meg fejlesztők esküdtek össze, hogy lassítsák a haladásunkat :p

    Szóval, gombot akarok:) Gombos gombot! Sőőőőőőőőőőőőőt! GOMBOT :p:)

    Szia!

    Ez nem lázítás. A lázadás akkor tört ki mikor bejelentették a tesztet a megkérdezésünk nélkül.
    KÉREM VISSZA A VÁSÁRLÓS GOMBOT A SZÖVINK NEVÉBEN ! ! !
  • zsótifarmer (HU1)zsótifarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Segítsééég, segítség, gyóóósan siessetek! :)
    Itt a kihagyhatatlan, vissza nem térő 100%-os ajánlat, én balga meg nem tudom, hogy a legutóbbi próbánál (teszt) vagy elkevertem valahová, vagy valaki arra járónak megtetszett a gombom!
    Mindenütt csak patent, tépőzár, gomb meg SEHOL. :P

    A becsületes megaláló kap valamit:D
    Zsóti
  • csigadada (HU1)csigadada (HU1) Bejegyzések: 299
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Liz652 írta: »
    hát lovastanya csak maradjon, hisz majd fél éve várunk rá :D:D
    kártérítés meg persze nagyon jól jönne, de 100 ezer aranyban senki se reménykedjen, ez azért kicsit durva követelés ( bár 10 ezer az már nem rossz és talán elérhetőbb :) )
    persze a vásárlás gombot azért csak adják vissza :)))

    Sziasztok:)
    Szia Liz:)
    Mindenben igazat adok neked! Nem szeretném ha nem lenne pacigoló, de én biztos nem állok neki addig amíg nem kapjuk vissza a vásárlás gombot, ezzel is kifejezve a nemteszésem és tiltakozásomat a modortalan eljárás végett. Remélem most az egyszer valami módon világosság gyullad a tervezők fejében...de ha nem hát így jártak , és mi is:(
    Nagyon halkan és zárójelben jegyzem meg hogy én azt sem bánnám ha csak egy sorry levelet kapnánk, és azonnal visszakapnánk a gombocskánkat....csak lenne már!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Sziasztok
    Ma megint új nap van :D
    Így megint írok.Kérem vissza a gombocskát.Bár még nálunk nem sárgul,zöldül,kékül a szövi,de ha elkezdődik emiatt,akkor kitör a harmadik világháború,mivel nem ezért dolgoztam kőkeményen közel 1 évet.
    Úgyhogy iparkodjon az illetékes.
    Köcke.
  • TabaBrigi2TabaBrigi2 Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Én sem akarok kimaradni ! Kérem vissza a vásárlás gomot !
    Elvégre ha eladni lehet, akkor lehessen vásárolni is..Nem akarok offolni, megértem, h ez csak 1 teszt de ez már túlzás..

    Sziasztok !Én sem szeretnék kimaradni ezért csatlakozom !Kérem vissza a vásárlási gombot !!!!!!!!!!!!!!
  • icuci56 (HU1)icuci56 (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Akkor a tapasztaltabb játékosok miért nem segítenek, ha látják, hogy ekkora az elégedetlenség, hová lehet fordulni? Elég baj az hogy a játékosok észrevételeit nem veszik figyelembe, pedig szerintem azért csinálják hogy minél többen játszanak. Nem véletlen ugrál fel állandóan az aranyakat kínáló ablakocska sem, hogy nem győzőm kinyomkodni. Panaszkodni, véleményt mondani nem lehet, csak aranyat vásárolni. Akkor csak várjanak részemről legalább is.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    icuci56 írta: »
    Akkor a tapasztaltabb játékosok miért nem segítenek, ha látják, hogy ekkora az elégedetlenség, hová lehet fordulni? Elég baj az hogy a játékosok észrevételeit nem veszik figyelembe, pedig szerintem azért csinálják hogy minél többen játszanak. Nem véletlen ugrál fel állandóan az aranyakat kínáló ablakocska sem, hogy nem győzőm kinyomkodni. Panaszkodni, véleményt mondani nem lehet, csak aranyat vásárolni. Akkor csak várjanak részemről legalább is.

    kedves icuci56
    az elégedetlenkedésünket Kapa már továbbította, ezt ő tudja megtenni
    amúgy meg ha gondolod, egyénileg is írhatsz a supportra nemtetszésedet kifejezve. de 7végén nem doliznak
    a supportot a farmod jobb oldalán felül találod, egy fejecske fülhallgatóval a fején :)
  • gabor888 (HU1)gabor888 (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Én úgy látom nem csak a vásárlás gomb elvétele itt a baj, legalább ekkora a gané és vizcseppek adagolásának csökkenése ami szintén fű alatt történt.
    A jól működő egészséges szerkezetű farmom fokozatosan elromlott, egyre több az alapanyag hiány, és hiába van az elégedettség mutató vastagon zöldben, szinte alig gyarapszik a farm nyeresége.
    Ebből most már kezd elegem lenni.:(
    A szüleim a munka szeretetére tanítottak, de azt is megtanultam, hogy az értelmetlen munkát abba kell hagyni...
    :mad:
    Én a magam részéről már nem is csak a vásárlás gombot, hanem az október 8 előtti beállításokat kérem vissza

    üdv mindenkinek
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    gabor8882 írta: »
    Én úgy látom nem csak a vásárlás gomb elvétele itt a baj, legalább ekkora a gané és vizcseppek adagolásának csökkentése ami szintén fű alatt történt.
    A jól működő egészséges szerkezetű farmom fokozatosan elromlott, egyre több az alapanyag hiány, és hiába van az elégedettség mutató vastagon zöldben, szinte alig gyarapszik a farm nyeresége.
    Ebből most már kezd elegem lenni.:(
    A szüleim a munka szeretetére tanítottak, de azt is megtanultam, hogy az értelmetlen munkát abba kell hagyni...
    :mad:
    Én a magam részéről már nem is csak a vásárlás gombot, hanem az október 8 előtti beállításokat kérem vissza

    üdv mindenkinek

    Sajnos én is azt tapasztalom, hogy szaporodtak a hibák, pedig nem is volt bejelentett frissítés:D A fogalmazásodban annyi hiba van, hogy a ganét nem adagolják, az termelődik. Ahogy korábban Liz javasolta, nem az érzékeinkre kellene hagyatkozni, hanem pontos adatokkal bizonyítani, hogy mikor mennyi gané hiányzott, de ehhez nekem már nincs kedvem :( A víznél viszont nem érzékelem, hogy kevesebb lenne, mint korábban volt, sőt inkább egy kicsivel több vizem van, mint régen, pedig nem változott a játékomban semmi.
  • rufusz2013 (HU1)rufusz2013 (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Köszönöm! Nem fogom elmulasztani.
  • icuci56 (HU1)icuci56 (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Liz652 írta: »
    kedves icuci56
    az elégedetlenkedésünket Kapa már továbbította, ezt ő tudja megtenni
    amúgy meg ha gondolod, egyénileg is írhatsz a supportra nemtetszésedet kifejezve. de 7végén nem doliznak
    a supportot a farmod jobb oldalán felül találod, egy fejecske fülhallgatóval a fején :)

    Köszönöm, nem fogom kihagyni!
  • gabor888 (HU1)gabor888 (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Köszönöm a jogos észrevételt, javítottam:)
  • Tama93Tama93 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Én pedig továbbra is követelem ennek a frissítésnek a törlését és a játék visszaállítását a korábbi verzióra. Amennyiben az a magyarázat, hogy ez egy termelős játék azért nem lehet dollárért vásárolni, akkor meg kell szüntetni az arany használatát a játékban. Így ez csak egy átverés és pénzlenyúlós játék lett. A szigetnek van még 177 órája, ha ez alatt nem történik változás az özönviz inkább mossa el az összes földemet. Nem érdekes a játék és csak mérges vagyok miatta.
  • SystemSystem Bejegyzések: 106,969
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Nincs barackom, ezért nem tudom elindítani a hajót. :mad: Most itt fog ácsorogni 6 órát, aztán várnom kell még 6-ot hogy vissza jöjjön... Kérem vissza a vásárlás gombot, de mostmár nagyon! :(

    Hajó nélkül nem tudom a patkót gyűjtögetni, így meg a lovardának nem sok értelme lesz... Lovarda nélkül meg borul az egész (sziget, kagyló, gyümi, melegház, hajó... ) és így nincs értelme ezeknek a dolgoknak. :(
  • sieraq2sieraq2 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Azért van,hogy ha nagyon szeretnéd indítani a hajót,de nincs valami terméked akkor még azt is arannyal ugord!:)
    Direkt csinálják hidd el,mert tuti vannak akik megteszik és ezzel is növelik a bevételt!
    Kérdés,hogy megéri ezzel megint sok sok embert veszíteni!!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    sieraq2 írta: »
    Azért van,hogy ha nagyon szeretnéd indítani a hajót,de nincs valami terméked akkor még azt is arannyal ugord!:)
    Direkt csinálják hidd el,mert tuti vannak akik megteszik és ezzel is növelik a bevételt!
    Kérdés,hogy megéri ezzel megint sok sok embert veszíteni!!

    Hogy sok-sok nem fizető játékost megéri-e elveszíteni, azt tesztelik.
  • timcsyketimcsyke Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    sziasztok!az idő túl rövid miden játékhoz,igazságtalan hogy akinek vanpénze az vesz aranyat..
  • violetta125violetta125 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    sziasztok remélem vissza adják ezt a lehetöséget mert sokat segítet nekem és szerintem másoknak is
  • csigadada (HU1)csigadada (HU1) Bejegyzések: 299
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Porrima írta: »
    Hogy sok-sok nem fizető játékost megéri-e elveszíteni, azt tesztelik.
    Szia Porrima:)
    Szerinted megvárják hogy lelépjenek azok akik nem fizetősek? Na akkor hosszú lesz a cumi :(
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    timcsyke írta: »
    sziasztok!az idő túl rövid miden játékhoz,igazságtalan hogy akinek vanpénze az vesz aranyat..

    Tanácsom: ha nincs időd, akkor a meglevőt fordítsd okosabb dologra.
    Másik: miért igazságtalan az, hogy akinek van pénze, vesz aranyat? Akinek van pénze, arra költi, amire akarja... Az lenne igazságtalan, ha a pénzéért nem kapna többet, mint a mezei játékosok.
    csigadada írta: »
    Szia Porrima:)
    Szerinted megvárják hogy lelépjenek azok akik nem fizetősek? Na akkor hosszú lesz a cumi :(

    Nem várják, a tesztelés részleteiről fogalmam sincs, nem vagyok se bennfentes, se közgazdász, se statisztikus. Persze, ha a tesztelésnek jelentős szempontja az összlétszám, akkor nagyobb az esély a vásárló gomb visszaadására.
  • NeoBoy30 (HU1)NeoBoy30 (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Én is kérem vissza a vásárlási opciót, már egyszer leírtam de leírom még egyszer:
    KÉREM VISSZA A VÁSÁRLÁSI OPCIÓT, HA KÉRHETNÉM, KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!!!!!!
  • sárosi Jánossárosi János Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Attól hogy nem lehet vásárolni szinte valamelyik kert mindig áll, mert a termeléshez nincs elég alapanyag, ezzel csak azt érte el a programozó, hogy egyre kevesebbet lehet játszani míg végül elfogy a türelem és más játék után néznek a játékosok
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Attól hogy nem lehet vásárolni szinte valamelyik kert mindig áll, mert a termeléshez nincs elég alapanyag, ezzel csak azt érte el a programozó, hogy egyre kevesebbet lehet játszani míg végül elfogy a türelem és más játék után néznek a játékosok
    A szigeten sosem lehetett vásárolni. Most a többi farmon sem lehet. Ugyanúgy kell megbírkózni a helyzettel, mint a szigeten. Ha észreveszem, hogy valamelyik kert (vagy istálló) nem tud működni alapanyaghiány miatt, akkor azt lebontom. Építek helyette valami mást. Ha felesleges épületeid vannak, szabadulj meg tőlük. Vagy várd ki azt a pár hetet, amíg visszakapjuk a vásárlási gombot, de akkor addig türelemmel kell lenned.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    hunkeldon írta: »
    A szigeten sosem lehetett vásárolni. Most a többi farmon sem lehet. Ugyanúgy kell megbírkózni a helyzettel, mint a szigeten. Ha észreveszem, hogy valamelyik kert (vagy istálló) nem tud működni alapanyaghiány miatt, akkor azt lebontom. Építek helyette valami mást. Ha felesleges épületeid vannak, szabadulj meg tőlük. Vagy várd ki azt a pár hetet, amíg visszakapjuk a vásárlási gombot, de akkor addig türelemmel kell lenned.

    szia hunkeldon
    szrtnd visszakapjuk???
    én már beálltam az új helyzetre, bár néha még így is előfordul, h a hajót nem tom naponta 3x indítani
    tartok attól, hogy marad ez a helyzet :)
    az új játékosok ezt szokják meg, így látják a helyzetet, ehhez alkalmazkodnak
    ha annyira akarták volna, akkor már mikor Kapa elküldte az első nemtetszésünket, leállították volna.....
    és szrtm a másik 3 szerveren se értenek egyet :)
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Liz652 írta: »
    szia hunkeldon
    szrtnd visszakapjuk???
    én már beálltam az új helyzetre, bár néha még így is előfordul, h a hajót nem tom naponta 3x indítani
    tartok attól, hogy marad ez a helyzet :)
    az új játékosok ezt szokják meg, így látják a helyzetet, ehhez alkalmazkodnak
    ha annyira akarták volna, akkor már mikor Kapa elküldte az első nemtetszésünket, leállították volna.....
    és szrtm a másik 3 szerveren se értenek egyet :)

    Én azon játékosok közé tartozom, akiknek nem hiányzik a vásárlás gomb. De úgy gondolom, hogy most nemsokára vissza fogjuk kapni. Talán egyszer kitalálnak valami piacot, vagy hasonlót, és akkor fogják véglegesen elvenni. (Ez természetesen csak a magánvéleményem.)
  • judyttha (HU1)judyttha (HU1) Bejegyzések: 51
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    bourges írta: »
    Sziasztok
    Ma megint új nap van :D
    Így megint írok.Kérem vissza a gombocskát.Bár még nálunk nem sárgul,zöldül,kékül a szövi,de ha elkezdődik emiatt,akkor kitör a harmadik világháború,mivel nem ezért dolgoztam kőkeményen közel 1 évet.
    Úgyhogy iparkodjon az illetékes.
    Köcke.
    Sziasztok!
    Bár nálunk már sárgulnak a pöttyök ,tökéletesen egyetértek. Két év munkája megy kárba!!! :mad:
    A 28 tagú Bonnie szövetkezet nevében én is csatlakozom a GOMB visszaállítását kérőkhöz.
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 19.10.2014
    Sziasztok! Kérem vissza a vásárlási gombot! :( Megszerettem :) Nem voltam rossz :( mégis elvették :( most szomorú vagyok :(
Ez a beszélgetés lezárult..