Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Október 8-i frissítés megbeszélése: Hibajavítások és tesztelés (Vásárlás gomb)

11847

Hozzászólások

  • Kónya Csilla (HU1)Kónya Csilla (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Még a végen tényjeg nam játszom többet !!!:mad:
  • csigadada (HU1)csigadada (HU1) Bejegyzések: 299
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Liz652 írta: »
    kedves csigadada
    sajna én se emlékszem már a kezdő időkre. de ha volt ilyen feladat, akkor szrtm a fejlesztők több gondot okoztak maguknak, mint gondolták :)))

    Na ezt találtam:)


    9.

    Fejleszd a következőt: Csirkeól a 2. szintre
    45

    4.000 D





    Add el a következőt: Alma (250)
    30

    -





    Vásárold meg a következőt: Káposzta (20)
    Kezdd meg a következő termelését: Sertéstakarmány (1)
    15

    -





    Vásárold meg a következőt: Tojás (100)
    Tedd elérhetővé a következőt: Csirketáp (20)
    20

    1.200 D










    14.

    Építsd fel a következőt: Tehénistálló (1. szint)
    Rendeld ki a szabad munkásokat
    95

    5.000 D

    85 Búza




    Vásárold meg a következőt: Búza (30)
    Kezdd meg a következő termelését: Tehéntakarmány (2)


    A teljesség igénye nélkül
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    csigadada írta: »
    Na ezt találtam:)
    ...
    A teljesség igénye nélkül

    Elég régi már ez a táblázat, úgyhogy nem biztos hogy ezek még így vannak a játékban.
    De ha mégis, remélhetőleg gondoltak erre a fejlesztők mielőtt ezt bevezették, és ha volt még vásárlós feladat azt megváltoztatták :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    csigadada írta: »
    Na ezt találtam:)


    A teljesség igénye nélkül

    Köszi, nagy vagy! :)
    Ezt adják össze ezek az észlények. :D Nem tudja a bal kéz, mit csinál a jobb. :D:D
    Ha marad ez a hülyeség, biztos ezt is átvariálják majd. :confused:
  • barney4barney4 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    nekem sem tetszik, nagyon gáz ez a megoldás remélem ezt azért nem gondolják komolyan és csak egy előrehozott április 1-i tréfa akart lenni......Miért zavar az bárkit ha megvesszük????Hol sérül ettől a játék és a termelés???Hadd döntse már el mindenki egyénileg hogy mikor és hogy akar termelni, ne szabályozzák már az időnket és játékkedvet .....
  • csigadada (HU1)csigadada (HU1) Bejegyzések: 299
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Kapa333 írta: »
    Elég régi már ez a táblázat, úgyhogy nem biztos hogy ezek még így vannak a játékban.
    De ha mégis, remélhetőleg gondoltak erre a fejlesztők mielőtt ezt bevezették, és ha volt még vásárlós feladat azt megváltoztatták :)
    Hát legyünk őszinték nem jellemző rájuk a gondolkodás, már bocsánat..és tisztelet a kivételnek.Én nem olvastam hogy változtattak volna ezen, vagy ezt értesítés nélkül teszik? Akkor mégegy pirospont!!
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    csigadada írta: »
    Hát legyünk őszinték nem jellemző rájuk a gondolkodás, már bocsánat..és tisztelet a kivételnek.Én nem olvastam hogy változtattak volna ezen, vagy ezt értesítés nélkül teszik? Akkor mégegy pirospont!!

    Hát ezzel nem tudok vitatkozni :D

    Lehetséges, nem az első eset lenne. A bevezetőben rémlik nekem is egyébként vásárlós feladat, de az is kb. 2-3 hónapja volt aktuális, akkor regeltem a német szerverre hogy megnézzek valamit.

    Viszont ha ezt most nem változtatták, akkor páran csak kellett volna hogy írjanak hogy nem tudnak haladni. Mert az elején rendesen csak a feladatokkal lehet haladni ha jól rémlik, akkor még más nem nagyon ad TP-t.
  • csigadada (HU1)csigadada (HU1) Bejegyzések: 299
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Kapa333 írta: »
    Hát ezzel nem tudok vitatkozni :D

    Lehetséges, nem az első eset lenne. A bevezetőben rémlik nekem is egyébként vásárlós feladat, de az is kb. 2-3 hónapja volt aktuális, akkor regeltem a német szerverre hogy megnézzek valamit.

    Viszont ha ezt most nem változtatták, akkor páran csak kellett volna hogy írjanak hogy nem tudnak haladni. Mert az elején rendesen csak a feladatokkal lehet haladni ha jól rémlik, akkor még más nem nagyon ad TP-t.

    Nos meglátjuk...mindenestre tetszetős öngól lenne:) Vessétek rám a követ de én megtapsolnám :)
  • sofy56 (HU1)sofy56 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Sajnos ez nekem sem igazán tetszik....én most is kukoricát szerettem volna vásárolni a táphoz..... egyre több a megszoritás ! Gondolkodóba ejt .....
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    sofy56 írta: »
    Sajnos ez nekem sem igazán tetszik....én most is kukoricát szerettem volna vásárolni a táphoz..... egyre több a megszoritás ! Gondolkodóba ejt .....

    hát nem csak téged :)
  • fr777fr777 Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Kedves "fejlesztők"!

    Ha ilyen és ehhez hasonló dolgokat fog takarni a "fejlesztés" ,nem várni fogjuk ezeket a napokat,hanem nagyon utálni.Szerintem,ha valaki ezekkel a feltételekkel kezdte játszani a játékot,nem szép dolog módosítgatni rajta,úgy ,hogy a játékosok kedvét veszik el közben. Ha társasjátékot játszom,és nem én állok nyerésre akkor menet közben változtatgatom a szabályokat..mondjuk,ha én dobok hatost előre lépek,ha a többiek ők hátra....
  • Gosolo2Gosolo2 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Helló BIG Fa/te/rm
    Szerinted hogy van?? Eladni tudsz de vásárolni nem..
    Ez milyen új gazdaságpolitika???
    Vedd már elő Karl MARX - A Tőke c. írását, vagy hogy értse a német is - Das Kapital
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Gosolo2 írta: »
    Helló BIG Fa/te/rm
    Szerinted hogy van?? Eladni tudsz de vásárolni nem..
    Ez milyen új gazdaságpolitika???
    Vedd már elő Karl MARX - A Tőke c. írását, vagy hogy értse a német is - Das Kapital
    fr777 írta: »
    Kedves "fejlesztők"!

    Ha ilyen és ehhez hasonló dolgokat fog takarni a "fejlesztés" ,nem várni fogjuk ezeket a napokat,hanem nagyon utálni.Szerintem,ha valaki ezekkel a feltételekkel kezdte játszani a játékot,nem szép dolog módosítgatni rajta,úgy ,hogy a játékosok kedvét veszik el közben. Ha társasjátékot játszom,és nem én állok nyerésre akkor menet közben változtatgatom a szabályokat..mondjuk,ha én dobok hatost előre lépek,ha a többiek ők hátra....

    Szervusztok!

    Kedves Kapa, elnézést az offolásért, de ez a 2 beírás, a 2 példa nagyon jóóóóóó!

    Én valahogy nagyon elküldeném az ILLETÉKESEKNEK expres-ajánlva!
  • imi53 (INT1)imi53 (INT1) Bejegyzések: 18
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    sya,ez igy elég érdekesen hangzik,bárhova megyek és szerzödést kötök,anak a változtatásáról értesiteni kell,azért itt a pénzünket fektetjük be a szorakozás lehetöségére,ők gondolnak egyet és elveszik,ez egy kicsit egyoldalu,azt csinálnak amit akarnak,nekünk meg el kellene fogadni,de nincsenek nyeregbe,csak kondolják,mert egyenlöre a mi pénzünkre van szükségük,és nem nekünk az ő játékukra,mert tudunk mi másik játékot kereseni,érthetetlen az egész,kitaláltak egy jó játékot amire nagy éerdeklödést sikerült tenniük,de mindent megtszenek hogy az üzleti részét elrontsák,nem valami nagy tapasztalatra mutatt
  • csigadada (HU1)csigadada (HU1) Bejegyzések: 299
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Ezt most írta nekem a csapattársam: idézem"[20:11] Hédihédi: nekem tegnap volt ilyen feladatom, a frissítés előtt, tejet kellett vásárolnom
    [20:12] Hédihédi: a kezdőknek meg szinte csak az van, vásárolj ezt-azt
    Ő 63. szinten van!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    csigadada írta: »
    Ezt most írta nekem a csapattársam: idézem"[20:11] Hédihédi: nekem tegnap volt ilyen feladatom, a frissítés előtt, tejet kellett vásárolnom
    [20:12] Hédihédi: a kezdőknek meg szinte csak az van, vásárolj ezt-azt
    Ő 63. szinten van!!

    csigadada
    elég szomorú, hogy a fejlesztők ebbe nem gondoltak bele :(
    ezért is írtam, hogy csak több gondot okoztak maguknak.....
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    csigadada írta: »
    Ezt most írta nekem a csapattársam: idézem"[20:11] Hédihédi: nekem tegnap volt ilyen feladatom, a frissítés előtt, tejet kellett vásárolnom
    [20:12] Hédihédi: a kezdőknek meg szinte csak az van, vásárolj ezt-azt
    Ő 63. szinten van!!

    És a frissítés után mi lett a feladattal, azt nem tudni?
  • csigadada (HU1)csigadada (HU1) Bejegyzések: 299
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Megkérdeztem meg vette e a tejet idézem"[20:25] Hédihédi: me igen akkor még a régi rend volt
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    csigadada írta: »
    Ezt most írta nekem a csapattársam: idézem"[20:11] Hédihédi: nekem tegnap volt ilyen feladatom, a frissítés előtt, tejet kellett vásárolnom
    [20:12] Hédihédi: a kezdőknek meg szinte csak az van, vásárolj ezt-azt
    Ő 63. szinten van!!

    Én arra lennék kíváncsi, a frissítés óta kapott-e valaki vásárlós feladatot. :) Ha igen, akkor az volna ennél is érdekesebb. ;)

    A mai nap álló malmaimat elnézve és kissé keserű szájízzel, de én is úgy döntöttem, mint sokak, akik már előttem leírták. Itt, a 130. szinten fejezem be ebben a játékban a pályafutásomat, ha ezt a megszorítást a játékban hagyják. Teszek nagy ívben a közel két belerakott évemre. Semmi értelme nem marad. Szépen lassan le fognak állni a kertek. Most nem tudok tápot gyártani vagy csak épp minimálisat. És ezzel a kártyavár szépen lassan összedől. Az pedig csak hab a tortán, hogy a hajónak is pitypangra "fájt este a foga". :(

    A vásárlási maximalizálást, mint ötletet pedig nem támogatom. Majd jól megkapjuk, hogy nesze nektek, ezzel megalkudtok, vehettek 100 valamit. Hát az is nagy segítség lesz. Állítsák vissza az eredetit és pont. Ugyanis a hivatalosban is fekete vagy fehér alapon "játszották". Nem volt köztes lehetőség.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Én arra lennék kíváncsi, a frissítés óta kapott-e valaki vásárlós feladatot. :) Ha igen, akkor az volna ennél is érdekesebb. ;)

    A mai nap álló malmaimat elnézve és kissé savanyú szájízzel, de én is úgy döntöttem, mint sokak, akik már előttem leírták. Itt, a 130. szinten fejezem be ebben a játékban a pályafutásomat, ha ezt a megszorítást a játékban hagyják. Teszek nagy ívben a közel két belerakott évemre. Semmi értelme nem marad. Szépen lassan le fognak állni a kertek. Most nem tudok tápot gyártani vagy csak épp minimálisat. És ezzel a kártyavár szépen lassan összedől. Az pedig csak hab a tortán, hogy a hajónak is pitypangra "fájt este a foga". :(

    kedves zsuzsa
    én is pont ezt éreztem egész nap
    a kártyavár összeomlik...
    és az, hogy rajtunk, kisebb felhasználókon tesztelnek....
    nos...
    aki a kicsit nem becsüli.....
    ezt ismeri szrtm mindenki
    nem tom meddig lesz kedvem kivárni... de utálom, hogy ha vásárolsz bármit, akkor ezer nyelven - még oroszul is vagy lehetetlen nyelven is fordítva van - csak a magyar van "letojva"
    hát itt is ez megy :(
  • imi53 (INT1)imi53 (INT1) Bejegyzések: 18
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    szerintem nem jó őtleteket adni nekik,mert rossz írányba értelmezik,az ujjitások még egy sem sikerült jól nekik,csak felháborodást okozott a játékosoknál,a mi érdekeinket nem veszik figyelembe,csak azt hogyan tudnak mégtöbbet elvenni tölünk
    Flór4 írta: »
    ez az új fejlesztés nem jó irányba viszi a játékot szerintem. Nem marad más csak robotolni! Sok játékostól elvéve a sikerélményt az eventek befejezését esetleg vásárolt termékekkel.Hagyni kellene a választás lehetőséget termeled ha van időd vagy veszed ha nincs annyi időd játékra.
    Inkább az eventeket kellene átdolgozni mert nagyon egyhangú hónapról hónapra ugyan azokat csinálni.
  • KRKKRK Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Szerintem se jó dolog amit csináltak, én már jó ideje gondolkodom hogy abba hagyom, mert aranyat csak mobilon tudok vásárolni és az szánalmas /ár-érték arány/. Most pedig ez, nem mindenki tud egész nap a gépnél lenni, ezen elkellene gondolkodni!
  • Csöpi2 (HU1)Csöpi2 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    egyet elfelejtettek a fejlesztők.... ha mi nem játszunk.... nekik nem lesz bevételük....de munkahelyük sem a NAGY BIGEN :)
    HIÁBA KÉRTÜK MÉG A BEVEZETÉS ELŐTT NE TEGYÉK.... megtették :(
  • bikapete25bikapete25 Bejegyzések: 149
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Beth-Seba írta: »
    nem is tudom miért gondoltuk hogy nyíltan kimondják,benneteket néztünk baleknak. :)

    Hát... ezen lehet filózni. Részben minden ember magából indul ki. Aki tisztességes, egyenes, az a másikról is ezt feltételezi. Aztán jön a döbbenet. Részben pedig emlékszünk a fórum-eventre. Valahogy kimaradtak a magyarok a buliból. De persze ha ilyen sz.rkupacról van szó, azt egyből ideborítják.
  • JustiJusti Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Sziasztok.

    Felháborító az új frissítés.
  • lacalacuska5lacalacuska5 Bejegyzések: 123
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    szerintem azért egy kis minimális napi limites vásárlás mardhatna!!! Pl. most amikor épp event van és kéne még akár csak 1 db almát adnom,várhatok 3 órát vagy átugrom kemény arannyal..ha maradna pl. max 100 db az is már sok segítség.Van,hogy pl kell pár méz ahhoz,hogy indíthassam reggel a mézkrémet és mehetünk melózni..ez most akkor ugrik....hát ez van. kell másik játék is sajna....
  • minya (HU1)minya (HU1) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Szervusztok!

    Kedves Kapa, elnézést az offolásért, de ez a 2 beírás, a 2 példa nagyon jóóóóóó!

    Én valahogy nagyon elküldeném az ILLETÉKESEKNEK expres-ajánlva!
    eszembe jutott nagyikám,miért nem a játékosok küldik el a supportnak?végül is ez nekünk óriási hiba...szerintem lehetne írni.kíváncsi lennék rá,válaszolnának-e.nem tenném rá a nagy esküt azért! pl.elküldené 20 játékos,vakarnák a fejüket rendesen :D
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    minya írta: »
    eszembe jutott nagyikám,miért nem a játékosok küldik el a supportnak?végül is ez nekünk óriási hiba...szerintem lehetne írni.kíváncsi lennék rá,válaszolnának-e.nem tenném rá a nagy esküt azért! pl.elküldené 20 játékos,vakarnák a fejüket rendesen :D

    Szia!

    Nem érdemes ezt a megoldást választani, rögtön mondok két okot is :)

    Az egyik, a support sajnos olyannyira el van most havazva, hogy valószínűleg mire a levélhez érne addigra már rég döntöttek a fejlesztők hogy mi lesz.
    A másik, hogy ezek a levelek csak tovább lassítják a válaszolási időt, tehát tulajdonképpen saját magatokkal is kiszúrtok vele.

    A support egyébként tud mindenről ami itt történik, írodik, mert továbbítom nekik , úgyhogy ne aggódjatok, minden eljut hozzájuk :)
  • tinkamacska (HU1)tinkamacska (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Szerintem az eredeti állapot jó volt. Úgyis extra, "luxuskiadás" volt venni terméket, amit termelni is tudtunk. Megjegyzem főszabály szerint venni is csak az tud, aki amúgy rendesen termel, mert abból van a pénz.

    A lényeg tényleg az lenne, hogy élvezetes legyen a játék. Ez nem szükséglet, szórakozás: ha nem lesz elég jó, lelépünk. Szerintem ennyi.
  • minya (HU1)minya (HU1) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Nem érdemes ezt a megoldást választani, rögtön mondok két okot is :)

    Az egyik, a support sajnos olyannyira el van most havazva, hogy valószínűleg mire a levélhez érne addigra már rég döntöttek a fejlesztők hogy mi lesz.
    A másik, hogy ezek a levelek csak tovább lassítják a válaszolási időt, tehát tulajdonképpen saját magatokkal is kiszúrtok vele.

    A support egyébként tud mindenről ami itt történik, írodik, mert továbbítom nekik , úgyhogy ne aggódjatok, minden eljut hozzájuk :)
    ha sejtésem nem csal,akkor magyar support van itt.akkor nem szóltam.egyáltalán van lehetőség kimondottan nekik írni?
Ez a beszélgetés lezárult..