Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Október 8-i frissítés megbeszélése: Hibajavítások és tesztelés (Vásárlás gomb)

11047

Hozzászólások

  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Tisztelt játék készítők !!! Amikor a vételt kitaláltátok bizonyára sokat törtétek a fejeteket!!! Igaz ????? Elfelejtettétek kivenni a feladatok közül a ( költs el 120.000 dollárt ) Mert mire másképpen elköltöm lejár a hét. Valami vetőmag hiányzik akkor hol tudom beszerezni ????? Szóval nem aratott osztatlan sikert amit most kitaláltatok nem jó ötlet volt.
  • older4me (HU1)older4me (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Ha valóban az lett volna a cél, hogy az eventeknél az "add be feladatokat" ne tudjuk gyorsan megcsinálni, akkor egyszerűen "termeld meg mennyiségre" kellett volna javítani.
    Tudjuk jól, ingyenes játék nincs, a probléma hogy aranybányának nézik ezt a szerencsétlen bigfarmot, és olyan bőrt is le akarnak róla nyúzni, amivel nem rendelkezik szegény. A mai "játékdömpinges" időszakban, amikor 5 perc alatt 10 "ingyenes" játék ugrik fel a keresők reklámjaiban, ilyen bakit nem lehet véteni, mint ez a mai. Nem a moderátorok, Kapa és a többiek a hibásak, ezt is tudjuk. Ők most a szócsöveink kifelé, remélem lesz vér a pucájukban, és határozottan fellépnek az érdekünkben :):)
    A kérdés csak az már, hány napig húzzák ezt el...minnél tovább, annál többen hagyják abba.

    ***
  • bigfarmer39bigfarmer39 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Csatlakozom az előttem szólókhoz, elveszik az emberek kedvét a játéktól, a tervező is olyan ritkán jön, nem szabad lenne változtatni a régen játszókkal
  • verus582verus582 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Hát jól kiszúrtak Velünk az már biztos, nincs értelme csinálni az eventet, mert munka mellet úgysem lesz meg!!!
  • Margaréta1763Margaréta1763 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Csodálatos ismét ez az új változtatás!Szövim nevében mondhatom,munka és házimunka mellett is ideülünk nap mint nap,és ha haladásunk érdekében megvesszünk terményeket ,az miért is baj? Értem én,hogy ez egy termelésközpontú játék,de emlékeztetném a kedves szerkesztőket,hogy a farmdollárért is megdoloztunk,TERMELTÜNK KEMÉNYEN ÉRTE, hát milyen jogon veszik el a lehetőséget,hogy terményt vásároljunk rajta ,nem is értem. És tán észrevehetnék,hogy sokan abbahagyták már így is a játékot,nem negatív változtatások kellenének folyamatosan,mert jelenleg mindig ilyet kapunk...és bevallom,nálam is ez már nagyon utolsó csepp a pohárban:((((((((((((
  • Süti68 (HU1)Süti68 (HU1) Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Akkor már kezdhetik is a visszaállítást! Ráadásul a frissítésnek köszönhetően a kagylós embernél nem tudok vetőmagot venni!!!!
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Apci írta: »
    Kedves Brad Boy!

    Télapó nincs, a karácsonyfát nem a Jézuska hozza és ez a játék sem azért van, hogy Te jól szórakozzál!
    Jó reggelt! Üdv. a mátrixban!!!

    Kedves Apci! :)
    Bizony igazad van, a mátrix kicsit keményebb, nyomultam már ott is. Ide pedig pihengetni jöttem volna, látván eme idilli farmvilágot. Biztos, hogy itt sincs Télapó...? :( Ha a hétmérföldes csizmát nem érdemes az ablakba tenni, mert csak kifelé pakolnak belőle, akkor bizony, elgondolkodik a cowboy, ne húzza-e inkább a lábára, és lépjen vele éppen hét mérföldet. Jó távolra...
    Összefoglalva: ha se Jézuska, se Télapó, akkor tényleg rossz helyen járok, szólhattál volna hamarabb! Wáháááá...

    Kiegészítés: Kedves Blackdarkangel! :)
    Nem idézem a 209-es hsz-edet, de tökéletesen összefoglaltad benne a játék leépülésének történelmét dióhéjba zárva.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    bikapete25 írta: »

    Az életben is ha valami kell a termeléshez, akkor megveszi a "lázadó". Mondjuk lehet, hogy van, aki ha trágya hiányban szenved, akkor leguggol a fa alá, mert nem szabad venni, vagy a permetezőszer helyett vizet locsol a fára, de ez már egyéni ízlés kérdése. Az állaoknak is megveszi az ember a tápot, és különféle terményeket. Persze ha nem rendelkezik több 10-100 ha.-os földdel.
    ***

    Itt-ott lassan kibújik a szög a zsákból;)
    Bikapete, biztos emlékszel arra, amikor a BP-t átvariálták: kiderült - magam is saját szememmel láttam olyan farmot - hogy egyetlen dísz sem volt rajta, csak termelő épületek.
    Most is nem azok miatt történt ez a változás, akik hetente egyszer-kétszer event vagy a hajó miatt vettek néhány terméket, hanem voltak olyanok, akik egyes dolgokat csak vásároltak. Engem nem érdekel, hogy az miért érte meg neki, de most mi, becsületes játékosok isszuk meg a levét. Mert igaz, hogy a szabályokon belül (?) mindenki úgy játszik, ahogy akar, de csak addig, ameddig a játékvezető engedi...
  • móni1964móni1964 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    én nagyon szerettem ezt a játékot de most hogy semmit se tudok venni igy elgondolkodom azon hogy érdemes e igy tovább játszani
  • icuci56 (HU1)icuci56 (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Sokat játszottam idáig, de ha nem állítják vissza a vásárlási lehetőséget, akkor keresek mást a két farmom helyett. Olyan játékkal töltöm az időmet és pénzemet amivel szórakozhatok is.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Szervusztok!

    Azt hiszem, nekem először is kérdésem lenne!
    Tegnap későn értem haza / 12 napig nem is voltam / és ma délelőtt nem volt időm visszaolvasni, de tudok és hallottam az újabb frissítésről, 1-2 hozzászólást el is olvastam, de olyat nem találtam ami az üvegházba való magokat érinteni, ill. a hajót / többnyire / és majd ugye a lovardát, VAGYIS, én nem tudok magokat sem venni!

    Ez most nálam hiba:confused:

    Mert azt meg fel sem tételezném, hogy magok vásárlását is megszüntessék!
  • dianna1954 (HU1)dianna1954 (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    én imádtam ezt a játékot nemigen irtam semmiért de ez hogy nem vehetek semmit ez már felháboritó
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Szervusztok!

    Azt hiszem, nekem először is kérdésem lenne!
    Tegnap későn értem haza / 12 napig nem is voltam / és ma délelőtt nem volt időm visszaolvasni, de tudok és hallottam az újabb frissítésről, 1-2 hozzászólást el is olvastam, de olyat nem találtam ami az üvegházba való magokat érinteni, ill. a hajót / többnyire / és majd ugye a lovardát, VAGYIS, én nem tudok magokat sem venni!

    Ez most nálam hiba:confused:

    Mert azt meg fel sem tételezném, hogy magok vásárlását is megszüntessék!

    Szia!

    A trópusi magvásárlásos dolog egy hiba volt, amit elvileg sikerült már javítaniuk.
    Próbálkozz meg egy kilépéssel, sütitörléssek, gyorsítótár ürítéssel, hátha megoldja nálad is a hibát.
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Szervusztok!

    Azt hiszem, nekem először is kérdésem lenne!
    Tegnap későn értem haza / 12 napig nem is voltam / és ma délelőtt nem volt időm visszaolvasni, de tudok és hallottam az újabb frissítésről, 1-2 hozzászólást el is olvastam, de olyat nem találtam ami az üvegházba való magokat érinteni, ill. a hajót / többnyire / és majd ugye a lovardát, VAGYIS, én nem tudok magokat sem venni!

    Ez most nálam hiba:confused:

    Mert azt meg fel sem tételezném, hogy magok vásárlását is megszüntessék!

    Szia Ezt a funkciót már javították,legalább is én már tudtam venni magot.
  • sieraq2sieraq2 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Sziasztok!
    Nekem is nagyon hiányozni fog a dollárért való vásárlás!
    Mint többen mondták én is főként a hajó mihamarabbi indulása miatt használtam főként!
    Viszont ha már törölték akkor lehete helyette egy piacot csinálni ahol a Farmerek árúlják terméküket!!
  • egyetlenM (HU1)egyetlenM (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Sziasztok

    Látom, a fejlesztők mégiscsak elindították a tesztet. Millió csóóóóóóóóóóóók nekik. Abból a bibires fajtából, hogy nyoma is maradjon :P
    Meló után leültem játszani. Az eventbe alma kellett, beadtam. Erre jött a kapitány, a drága :) hogy ő is vinne, merthogy az ...... (tetszés szerint behelyettesíthető ) éhezőknek kéne némi vitamin. Úgy gondoltam, én balga, hogy vigye, nehogy már az én lelkemen száradjon a globális etetés. Mindezek után indítanám a pékséget. Hát nem elfogyott az almám? Sem a fél órás, sem a három órás feladatot nem tudom elkezdeni. Na jó, tej még volt elég, így indítottam egy másfél órás termelést, de...... utána mi a bánatost indítsak????? Rakétát?
    Eddigi tapasztalatomból tudom, hogy a nem lesz elég mézem, hogy éjjel indítsak egy 7 órás termelést, mert 10 mézzel kevesebbem lesz a kelleténél. Eddig ezt kipótoltam, belefért. Nos, eztán nem fog beleférni ez sem.
    A raktáraim már tervezővel vannak fejlesztve, tehát ez a lehetőség kilőve (meg ha jönne is, pénz az nincs rá, mivel a szigetbe öltem szinte az összeset).
    Eddig havonta nem sokat, úgy 5-6ezer Ft-ot azért ráköltöttem a játékra. Ezután nem fogok. Viszont, ha nem lépnek valami értelmeset, ezt a játékot is abbahagyom és biztos, hogy szinte azonnal találok másikat, még túl sokat keresgélnem sem kell. Értelmes lépésnek pedig azt gondolom, hogy vagy visszaállítják az eddigi lehetőséget a farmkezelőben, méghozzá nagyon hamar, vagy mondjuk piacot állítanak a helyére. Ha nem történik egyik sem, akkor köszönöm, nem a terményt, hanem a kalapomat veszem.
  • NiikiiNiikii Bejegyzések: 32
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Sziasztok!

    Kedves Kappa!Felháborítónak tartom,hogy azokat a hozzászólások kitörlöd ami neked nem tetszik,mert sértésnek vetted,pedig csak az igazat írák le! És igen én is csatlakozom hozzájuk! Nekem sem tetszik már ez a játék,egyre jobban elveszi az ember kedvét ez a roppant sok okos fejlesztés! Gratulálni tudok mindenkinek aki ezen a játékon dolgozik! Én is csak azért nem hagyom abba a játékot,mert egy nagyon jó szöviben vagyok és nem akarom őket itt hagyni, máskülönben már rég nem játszanék vele.Ezzel vagy azt fogjátok elérni,hogy sokan abba fogják hagyni, nagyon remélem,hogy rájönnek egyes emberek,hogy az arany vásárlás csak azért van,hogy ti "meggazdagodjatok" belőle és remélem mindenki átgondolja,hogy vegyen-e egyáltalán aranyat!! Hozzáteszem én nem esek ebbe a csapdába bele! Ezt is nyugodtan törölheted, mások majd megírják még egyszer! Sajnos itt a mi szavunk nem számít, a lehető legjobban vagyunk becsapva! De semmi sem fog változni később sem, ez egy nagyon rossz játék lett! Köszönöm!!! :mad: ... :mad: ...
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Szervusztok!

    Azt hiszem, nekem először is kérdésem lenne!
    Tegnap későn értem haza / 12 napig nem is voltam / és ma délelőtt nem volt időm visszaolvasni, de tudok és hallottam az újabb frissítésről, 1-2 hozzászólást el is olvastam, de olyat nem találtam ami az üvegházba való magokat érinteni, ill. a hajót / többnyire / és majd ugye a lovardát, VAGYIS, én nem tudok magokat sem venni!

    Ez most nálam hiba:confused:

    Mert azt meg fel sem tételezném, hogy magok vásárlását is megszüntessék!

    Szia zsuzsanagyi!

    Örülök, hogy újra itt vagy, remélem kellemesebb szigeteken jártál, mint az itteni. Azt meg, hogy kimaradtál ebből a cirkuszból, sose bánd! Kellemes játékot kíván: Porrima
  • NiikiiNiikii Bejegyzések: 32
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Porrima írta: »
    Szia zsuzsanagyi!

    Örülök, hogy újra itt vagy, remélem kellemesebb szigeteken jártál, mint az itteni. Azt meg, hogy kimaradtál ebből a cirkuszból, sose bánd! Kellemes játékot kíván: Porrima

    Nagyon jól írtad kedves Porrima, ez kész cirkusz ami itt megy, ez már nem is játék...!!
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Hát nem tudom...én ezt nem így érzem! Maradok és kíváncsian várom a következő fejlesztéseket, újításokat. Megvárom míg jól működnek azok. Nem gondolnám,hogy több aranyat kell költenünk,mint eddig,inkább többet kell termelni...ennyi. Én ezért játszok és ezután is így teszek.

    Szia!
    Nem a termeléssel van!!!! sőt( ha már a vásárlást meg szüntették minek az el adás is?????) végül is már úgy kezelnek minket mint egy dedós kisgyereket azért én nagyon kiváncsi volnék mi jut el ezekből a felháborodásokból az illetékesekhez.....! Ennek az egész dolognak bocs olyan szaga van mint az elődjének csak még nincs dátum .....!! Már "teszt" ként sem lett volna szabad ezt a frissitést meglépni!Ez úgy jön ki told a dolcsit a szigetbe ha aranyat nem is hamarabb elfogy.. volna miből az én szintemen nem kevés a napi bevételem és mondhatom"fullon"van a farmon még pár bővítés a tervezőbácsira vár ..,de én az előző szigetbe 180millát raktam bele a semmiért,most nem teszem és később sem !Most már jó volna tudna az igazat mi lesz ebből a játékból ???
    Nálam a szövibe jelezték páran ennek a remek frissitésnek köszönhetöen befejezik a pájafutásukat a BIGfarmon!!
    Ezt érték ezzel ez biztos ziher hogy kifizetődő lessz ha pár "100" játékos fel adja!!
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Niikii írta: »
    Sziasztok!

    Kedves Kappa!Felháborítónak tartom,hogy azokat a hozzászólások kitörlöd ami neked nem tetszik,mert sértésnek vetted,pedig csak az igazat írák le!...
    Ezt is nyugodtan törölheted, mások majd megírják még egyszer!

    Szia!

    Semmi gond nincs a kritikával, a tiéddel sem, miért törölném? :)
    A témában kb. 250 hozzászólás negatív kritika, mégis itt van mind.

    Sértegetés, személyeskedés, felbujtás, bojkott, trágár szóhasználat nem a fórumra való, a törölt hozzászólások ezért törlődtek.

    Nem tetszés szerint moderálok, hanem a fórum szabályai alapján. Sőt, nekem sem tetszik nagyon sok minden amit a fejlesztők művelnek, persze nyilvánosan én ezt nem ír(hat)om ki, csak simán továbbítom annak akinek kell.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Porrima írta: »
    Szia zsuzsanagyi!

    Örülök, hogy újra itt vagy, remélem kellemesebb szigeteken jártál, mint az itteni. Azt meg, hogy kimaradtál ebből a cirkuszból, sose bánd! Kellemes játékot kíván: Porrima

    Szervusz Porrima:)
    Igen, kellemes, valós szigeten jártam ÉS egy pillanatig sem bánom, hogy kimaradtam "ebből a cirkuszból":rolleyes:

    Üdv. Mindenkinek:o
  • NiikiiNiikii Bejegyzések: 32
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Victus2 írta: »
    Szia!
    Nem a termeléssel van!!!! sőt( ha már a vásárlást meg szüntették minek az el adás is?????) végül is már úgy kezelnek minket mint egy dedós kisgyereket azért én nagyon kiváncsi volnék mi jut el ezekből a felháborodásokból az illetékesekhez.....! Ennek az egész dolognak bocs olyan szaga van mint az elődjének csak még nincs dátum .....!! Már "teszt" ként sem lett volna szabad ezt a frissitést meglépni!Ez úgy jön ki told a dolcsit a szigetbe ha aranyat nem is hamarabb elfogy.. volna miből az én szintemen nem kevés a napi bevételem és mondhatom"fullon"van a farmon még pár bővítés a tervezőbácsira vár ..,de én az előző szigetbe 180millát raktam bele a semmiért,most nem teszem és később sem !Most már jó volna tudna az igazat mi lesz ebből a játékból ???
    Nálam a szövibe jelezték páran ennek a remek frissitésnek köszönhetöen befejezik a pájafutásukat a BIGfarmon!!
    Ezt érték ezzel ez biztos ziher hogy kifizetődő lessz ha pár "100" játékos fel adja!!


    Meg is fogják érdemelni,ha befuccsol a játékuk magugnak keresték a bajt... És lemerem fogadni,hogy nem csak benned merült fel,hogy vajon ebből mennyi jut tovább az illetékesekhez,ugyanis az én fejembe is megfordúlt és majdhogynem biztos vagyok benne,hogy csak azokat küldik tovább ami nekik tetszik, de ha mégis minden továbbítva lenne, akkor csak gratulálni tudok nekik hogy ennek ellenére is mindent úgy csinálnak,hogy nekünk még véletlenül se legyen jó..
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    A trópusi magvásárlásos dolog egy hiba volt, amit elvileg sikerült már javítaniuk.
    Próbálkozz meg egy kilépéssel, sütitörléssek, gyorsítótár ürítéssel, hátha megoldja nálad is a hibát.
    Beth-Seba írta: »
    Szia Ezt a funkciót már javították,legalább is én már tudtam venni magot.

    Köszönöm szépen a válaszaitokat, 2-szeri frissítés után nálam is rendben minden, már ami a magokat illeti!
    Sajnos, nekem még nincsenek dollármillióim, és a farmjaimon is lenne mit fejleszteni, ezért nagyon sajnálom, hogy nem vehetek 1-2 db. ezt-azt, főleg mézet:(
  • matusmami (HU1)matusmami (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Sziasztok!! Na bumm!!! én azt gondolom hogy ez nem jó ötlet volt, mert én is vásároltam a hajó végett is, és akkor is ha gond volt.remélem ez átmeneti nem végleges, köszönöm szépen..üdv Matusmami,,,szomorú vagyok!!!!!!!!
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Jó sok a negatív vélemény. De ha pl. esténként 10 méz hiányzik a mézkrémhez, akkor tényleg kimarad egy termelés indítás. Másnap este viszont már nem lesz hiány, mert a fel nem használt 440 méz reggel ott lesz a raktárban, és nem nulláról kell kezdeni a gyűjtést. Estére 430 méz marad, a következő nap már csak 420, és így tovább. 45 naponta marad ki egy mézkrém, ezt azért szerintem túl lehet élni...
  • egyetlenM (HU1)egyetlenM (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    hunkeldon írta: »
    Jó sok a negatív vélemény. De ha pl. esténként 10 méz hiányzik a mézkrémhez, akkor tényleg kimarad egy termelés indítás. Másnap este viszont már nem lesz hiány, mert a fel nem használt 440 méz reggel ott lesz a raktárban, és nem nulláról kell kezdeni a gyűjtést. Estére 430 méz marad, a következő nap már csak 420, és így tovább. 45 naponta marad ki egy mézkrém, ezt azért szerintem túl lehet élni...

    Szia!
    Nem számoltam utána, de nem biztos,hogy jól számolsz, hiszen amit este nem tudtam indítan, akkor azt reggel teszem meg, tehát estére megint hiányozni fog a mézkrém..... vagy éppen az, ami kifogyott, és épp csak néhány darab kellene.
    De ha vásárolni nem lehet, akkor minek eladni?
    Legközelebbi fejlesztés az lesz, hogy csak akkor indíthatsz termelést, ha van hely a raktáradban, vagy esetleg forintért vehetsz aranyat, és az arannyal kifizeted a büntit a túltermelésért.
    Ötleteim nekem is vannak ám :)
  • mylady52 (HU1)mylady52 (HU1) Bejegyzések: 53
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Ádámmaci írta: »
    Úgy látom egyre többen döntenek magas szinten a játék abbahagyása mellett. Ma a 290. helyről 6 helyet előrébb jutottam, lehet már páran fel is adták?
    Nekem csak ritkán kellett, de akkor jól jött a vásárlás, és ahogy olvasom nagyon sokan gyakran vettek s nem csak eladtak terményeket. A piac, csere-bere dolog talán ezt kárpótolná, de nem látom esélyét, hogy megvalósulna. Bízom benne azért nem lép le a társaság fele, és a fejlesztők belátják nem jó ötlet elvenni azt, ami már működött. Én még megvárom a lovardát, de már sok reményt nem fűzök hozzá, hogy szuper lesz....

    Jól látod... a mai nap 2 játékostársam is elköszönt tőlem és abbahagyta ezt a játékot, mert azt mondták, hogy ez már szivatás és nem játék. Van elég gondjuk az életben, nem kell még itt is a feszültség nekik. Mennek inkább snapszerezni, és igazat kell adjak nekik. Bontom a szigetet, letarolom üresre, beváltom a kagylókat és utána eltűnök én is pár hónapra, mint legutóbb is tettem. Kiakasztott engem is az, hogy itt nem egy játék fejlesztése folyik, hanem a játékosok terrorizálása. A magam részéről szórakozni szeretek egy játékhonlapon és nem idegeskedni azon, hogy mit tesznek tönkre holnap, mit húznak ki a lábunk alól legközelebb stb.
    További jóóó játékot mindenkinek.
  • Huhoka (HU1)Huhoka (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Akkor az én írásomat miért törölted nem írtam semmi sértőt. és nem mondtam menjenek máshová, én is szeretem a játékot , de amit csináltok a játékkal azt nem de törölted, kb azt írtam amit az előttem szóló niikii írt!! Neki válaszoltál, az enyémet kitörölted. kösz kapa rendes és igazságos vagy!!
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Huhoka írta: »
    Akkor az én írásomat miért törölted nem írtam semmi sértőt. és nem mondtam menjenek máshová, én is szeretem a játékot , de amit csináltok a játékkal azt nem de törölted, kb azt írtam amit az előttem szóló niikii írt!! Neki válaszoltál, az enyémet kitörölted. kösz kapa rendes és igazságos vagy!!

    Szia!

    A te kritikád már elég durva volt, és valótlanságot is állítottál benne. De ezt most meg is magyarázom. Nekem nem ez a rendes munkám, csak szabadidőmben dolgozok moderátorként, emellett ugyanúgy dolgozok mint bárki más. Úgyhogy engem nem érint ha kevesebben/többen vesztek aranyat, én ebből semmi pénzt nem kapok.

    Szóval én inkább a ti oldalatokon állok, hiszen én továbbítom a hibákat, a kritikákat, véleményeket, javaslatokat a fejlesztők felé.
Ez a beszélgetés lezárult..