Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Október 8-i frissítés megbeszélése: Hibajavítások és tesztelés (Vásárlás gomb)

1947

Hozzászólások

  • older4me (HU1)older4me (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Játszani akarok, és nem mesterségesen két hetente átszabott pályán bukdácsolni. A probléma az, hogy olyan gyökerét tépték ki a játéknak, ami az egyik alappillére volt. Lehet hogy te imádsz ilyen helyzetekhez alkalmazkodni, és fanatikus farm hívő-függő vagy, de a hozzászólásokból láthatod, nem vagytok túl sokan, akiknek bejön ez a frissítés. Valóban jól esik megtermelni, sikerélményre mindenkinek szüksége van.
    Annyi pénzt, amit itt elköltöttem aranyra, már vagy 3-4 fullos új játékot vehetnék magamnak. Ha kiszámolod, egy díszes ház ötösre húzása 22 300 aranyba kerül. Ha 6 000 ft-ot szánsz a játékra, 50 000 aranyat kapsz. Fel tudsz húzni belőle KETTŐ EGÉSZ DARAB díszes házat, no és marad valami apród. EZ SIMÁN RABLÁS!!!!!!!!
    Szerintem...
    Most meg ne vehessek almát vagy káposztát? A csirketápos projekthez pl mindig vettem a kukoricát...

    Követelem, hogy adják vissza a termény vásárlási lehetőségemet, vagy a befektetett aranyaim árát, amit a játékba feccöltem, de sürgősen!!!!
  • Judit58Judit58 Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Most már a véleményt sem lehet elmondani ,mert törlik a hozzászólásokat :(
    Szeretném tudni kappa miért törölted az enyémet is ?????????
    Vagy az igazság fáj ???
  • kekhold2kekhold2 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Szia Tamás!

    Minden szavaddal teljesen egyet értek. Szerintem ez lenne a tökéletes megoldás. Aki annyira szeretne, így termelhetne ezerrel és az árujáért kapna is valamit, nem lenne rákényszerítve a fillérekért történő eladásra, mint jelenleg, ha megtelik a csűr. És a vásárlás lehetősége is adott lenne. Szóval szerintem ez lenne a legjárhatóbb út. ajánlom a fejlesztők figyelmébe. Köszi Tamás.
    trhf2 írta: »
    Szia Kapa!

    Én egy elég erős játékos vagyok, kitartottam a bigfarm mellett, s jelenleg pont a 100. helyezésem van a ranglistában, folyamatosan ugrok előre a helyezés tekintetében.

    A terményvásárlás megszüntetése a lehető LEGROSSZABB, értelme egy szál se!!! Csak elrémiszt mindenkit a játéktól!

    Ha ezt nem állítjátok vissza, nekem személy szerint elég hamar el fog menni a kedvem a további játéktól, s ennek az is következménye lesz, hogy még azt az aranyat se fogok soha többet venni, amit még megvennék a játék támogatása érdekében.

    Persze tudom, hogy nem az én aranyvásárlásom fog hiányozni, de ezzel vélhetően a többi sok ezer játékos is így lesz, akik már hozzászoktak ehhez a vásárlásokhoz --> magyarul irány a hanyatlás.

    A termény vásárlása egyáltalán nem mond ellent a termelési rendszernek. Én leginkább azt vártam volna, hogy végre megnyitjátok a termelői piacot, ahol mindenki áruba bocsáthatja a terményeit, s ez váltaná fel a terményvásárlás rendszerét. Így valódi piaci értéke alakulna ki minden terménynek, a kezdők is jobban tudnának orientálódni, gazdálkodni. Ehelyett állandóan csak mellékes dolgokat raktok be a játékba.

    üdv,
    Tamás / trhf
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Judit58 írta: »
    Most már a véleményt sem lehet elmondani ,mert törlik a hozzászólásokat :(
    Szeretném tudni kappa miért törölted az enyémet is ?????????
    Vagy az igazság fáj ???

    Szia!

    Dehogynem lehet, az egész téma erről szól :)

    De ha az a vélemény sértő, trágár akkor törlésre kerül. És az esetek többségében az erre érkező válaszok is, hiszen sokszor nincs értelme az előzmény nélkül az arra írt válaszoknak. Ha mégis akkor természetesen megmarad.
    Illetve volt itt pár felbujtás is, más játékba hívás, miegymás, ezeknek sem itt a helye.

    Az egész témát átolvastam, a frissítés fogadtatását természetesen továbbítottam, és pár javíaslatot is elküldtem az illetékeseknek. Innentől kezdve sajnos a fejlesztőkön múlik csak hogy mit lépnek, reméljük hogy helyesen döntenek, mert rég volt már ekkora felháborodás egy frissítés miatt.
  • bigbio (HU1)bigbio (HU1) Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Sziasztok!
    Az , hogy mit vonnak meg már nem igazán érdekel, de hogy a Tengerikagyló kereskedőnél sem tudok vásárolni már azt hiszem tényleg a fejetlenség netovábbja!.
  • Cohiba74 (HU1)Cohiba74 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Sziasztok! Nekem sem tetszik .... nem korrekt. Aztán majd aranyért... hehehe :D én aztán nem ;) Sajnos, ez is csak egy üzlet..Egy idő után átmennek harácsba az üzemeltetők.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    bigbio írta: »
    Sziasztok!
    Az , hogy mit vonnak meg már nem igazán érdekel, de hogy a Tengerikagyló kereskedőnél sem tudok vásárolni már azt hiszem tényleg a fejetlenség netovábbja!.

    Szia!

    Ezt a hibát elvileg már javították. Lépj ki, töröld a sütiket és ürítsd a gyorsítótárat, utána jónak kell lennie.

    Sütitörléshez, gyorsítótár ürítéshez segítség itt: http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?6214-S%C3%BCtik-t%C3%B6rl%C3%A9se-Gyors%C3%ADt%C3%B3t%C3%A1r-%C3%BCr%C3%ADt%C3%A9se&p=45912#post45912
  • homre (HU1)homre (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Sziasztok!

    Egyetértek a fentebb szólott többséggel.
    Tragédia ami történt. Viszza kell állítani a vásárlási lehetőséget.

    Ez nem olyan, hogy majd megszokja a nép, és csendben marad. Mert így a játék nagyon unalmas és vontatott lesz.

    Nem is értem, hogy kinek a fejéből pattant ki ez az agyament ötlet.
    Vagy ennyire pénzsóvár lett a társaság? Hát akkor most megjósolom, hogy nem jön be a dolog. Több pénz buktok, mint amennyi nyereséget reméltetek.

    A játékot izgalmassá kell tenni, nem pedig lapossá.

    A szigetfarm visszahozása ilyen gyorsan is kicsit sok volt. De azt még lenyeltem.

    A vásásárlasi lehetőséget állítsátok vissza!
  • Judit58Judit58 Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Csak a véleményemet mondtam el ,hogy ,hogyan is működik ,semmi trágárság ,sértő és felbujtás nem volt az írásomba !!
    Ennyit rólad is ,sajnálatos :(
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Judit58 írta: »
    Csak a véleményemet mondtam el ,hogy ,hogyan is működik ,semmi trágárság ,sértő és felbujtás nem volt az írásomba !!
    Ennyit rólad is ,sajnálatos :(

    Az egyik játékos bojkottra hívott, te pedig mellé álltál. A fórumon felbujtás (vagy bojkott, közös akciók a cég ellen, stb.) tilos. Értelemszerűen az ehhez való csatlakozás is.
  • Judit58Judit58 Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Ez igaz !!! és tartom a véleményem !!
    Na pá .ide sem jövök :(
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    baby50 írta: »
    Tökéletesen igaza van skatamnak!!! Mi sem tudunk uj szövi tagokat felvenni és vártuk hogy majd csak kiküszöbölitek ezt a problémát a frissitésnél!! De sajnos nem ez történt hanem még rontottatok rajta!!!! Miért kell mindig ahoz hozzá nyulni ami 1x jol müködik!!! Állitsátok vissza az eredeti helyzetbe a farmkezelőt!!!! Lehessen megint magokat venni !!!!!!!!!!!!!! Mert ez a játék igy nem sokat ér!!!A szövim tagjaim között is forr a hangulat e miatt!!! Jo volna ha mihamarabb korrigálnátok ezt a nem is tudom minek nevezzem hibátoka!!!Üdv baby50
    (kiemelés a válaszolótól)

    Látszik, hogy Neked fogalmad sincs a programozásról :(, azért írsz ilyeneket. A programozók nem annyira hülyék, hogy szándékosan elrontsanak valamit. Egy ilyen program akárhány ezer modulból áll, egyik hívja a másikat különböző paraméterekkel. Amikor egy új rész jön be, akkor ahhoz felhasználják a már meglevő szubrutinokat és eljárásokat, függvényeket, amelyek az új helyzetben már nem úgy működnek, ahogy szeretnék és elképzelték. Sajnos én le merem írni, hogy tökéletes számítógép program nincsen a világon, és egy darabig nem is lesz :(
    Ádámmaci írta: »
    Úgy látom egyre többen döntenek magas szinten a játék abbahagyása mellett. Ma a 290. helyről 6 helyet előrébb jutottam, lehet már páran fel is adták?
    Nekem csak ritkán kellett, de akkor jól jött a vásárlás, és ahogy olvasom nagyon sokan gyakran vettek s nem csak eladtak terményeket. A piac, csere-bere dolog talán ezt kárpótolná, de nem látom esélyét, hogy megvalósulna. Bízom benne azért nem lép le a társaság fele, és a fejlesztők belátják nem jó ötlet elvenni azt, ami már működött. Én még megvárom a lovardát, de már sok reményt nem fűzök hozzá, hogy szuper lesz....

    Lehet, hogy az a probléma, hogy a magas szintű játékosok számára nincs megfelelő feladat, és láthatólag a fejlesztők nem is nagyon találnak megoldást. Nekem azért tetszik a sziget másodjára is, mert van hova elkölteni a játékpénzemet, mást az égvilágon nem tudok csinálni vele...
  • koljandikoljandi Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Kedves Kappa!

    Nem értem a mai frissítésnek mi volt az értelme.
    Ugyan én személy szerint nem éltem vele sokszor DE azért csak csak jó volt az hogy lehetett vásárolni is ha mondjuk a hajóindításhoz kellett pár még hiányzó darab vagy épp az eventfeladatokhoz kellett akkor vásároltam.
    Az addig rendben hogy termelés orientált a játék de szerintem ez most nem volt jó ötlet :/

    Üdv:KoljAndi



    Kapa333 írta: »
  • bikapete25bikapete25 Bejegyzések: 149
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Akarsz egyáltalán játszani?
    Ha itt van, akkor szerinted?
    Tudod,hogy az életben is meg kell érni az almának,fel kell nőnie a szamárnak...nem értelek sem téged,sem a többi lázadót

    Az életben is ha valami kell a termeléshez, akkor megveszi a "lázadó". Mondjuk lehet, hogy van, aki ha trágya hiányban szenved, akkor leguggol a fa alá, mert nem szabad venni, vagy a permetezőszer helyett vizet locsol a fára, de ez már egyéni ízlés kérdése. Az állaoknak is megveszi az ember a tápot, és különféle terményeket. Persze ha nem rendelkezik több 10-100 ha.-os földdel.
    ***
    Nem állítom,hogy minden tökéletes,de lehet játszani aki akar. 12 órákat dolgozom,váltot műszakban. Még sem volt rá szükségem,hogy játék igényem kielégítése céljából aranyat vásároljak-ezután sem tehetem meg- de jól esok feljönni megtermelni,összegyűjteni a terményeket.
    Ha jól gondolom, ez a játék lényege és ezt kihangsúlyozva jött a fejlesztés,hogy ne vásároljuk meg azokat.
    És eddig akkor mi a bánat volt a játék lényege, hogy most hirtelen más lényeget kapott? Vagy az eddigi lényeg már más mint a mostani lényeg? De bonyolult...
    Aki haladna gyorsabban,hát igenis megteheti-aranyért. Ja ez pénzbe kerül? A való világban is.
    Csak az a bibi, hogy ez "ingyenes" játék.
    Mi a problémád? Maga,hogy játszani kell és nem vásárolni? Lehet.
    Az a probléma, hogy a játékosok hátrányára bütykölnek sorozatosan, és ez tisztességtelen.
    ***
  • HunZsoltHunZsolt Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Egyébként biztos vagyok benne,hogy az itteni moderátorok semmilyen ráhatással nincsenek a változásokra tehát tök felesleges bármivel kapcsolatban is kritikát írni.Azt azonban szerintem nem érdemes vitatni,hogy ajáték egyre játszhatatlanabb azoknak akik ingyen játszák.Természetesen azért szüntették be a vásárlást,mert ha almát kell gyűjteni akkor mostmár csak arannyal tudsz időt spórolni ami meg pénzbe kerül.Tehát a játék egyre messzebb kerül az ingyenességtől.Tisztességes pedig eddig sem volt a nem fizetőkkel szemben.Ezen megint csak kár meglepődni.
  • Olgyay Gyöngyvé (HU1)Olgyay Gyöngyvé (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Sziasztok!!! Nem akarom ismételni az elöttem véleményt alkotókat, de nem értem miért kell tönkre tenni egy működő játékot. Elég régen vagyok köztetek, de sok reklamálásom még nem olvastátok, de ez FELHÁBORÍTÓ !!!!! Had költsem már a megszerzett dolláromat arra, amire akarom!!! Tudom, hogy nektek is élni kell valamiből, de ez már enyhe tulzás!!! Lassan már csak arannyal lehet haladni a játékba!!! Aki csak játszani szeretne, az menjen máshová???? Valószinű sokan ezt fogjuk tenni!!
  • encsi70 (HU1)encsi70 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    ez az eddigi legostobább húzás...most tartok ott,hogy abbahagyom az egészet,legalább a zsebemben marad az a pár ezres havonta,amit eddig költöttem rá...de innentől iszonyatosan sok pénzt kéne belenyomni,ha minden termelést csak arannyal lehet ugrani,ha a hajóra épp kell még 10 búza,vagy indítanám a malmot,de káposzta kell....vagy iszonyúan sok pénz kell,vagy beletörődik az ember,hogy nem tudja megcsinálni a feladatokat,de akkor meg minek játszani...?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    HunZsolt írta: »
    Egyébként biztos vagyok benne,hogy az itteni moderátorok semmilyen ráhatással nincsenek a változásokra tehát tök felesleges bármivel kapcsolatban is kritikát írni.Azt azonban szerintem nem érdemes vitatni,hogy ajáték egyre játszhatatlanabb azoknak akik ingyen játszák.Természetesen azért szüntették be a vásárlást,mert ha almát kell gyűjteni akkor mostmár csak arannyal tudsz időt spórolni ami meg pénzbe kerül.Tehát a játék egyre messzebb kerül az ingyenességtől.Tisztességes pedig eddig sem volt a nem fizetőkkel szemben.Ezen megint csak kár meglepődni.

    Szia!

    Sokat valóban nem tudok tenni, viszont kritikát, véleményt mindenképpen érdemes írnotok.
    Mert ezeket továbbítom, és remélhetőleg a fejlesztők ezeket figyelembe véve döntenek.
  • Zsanna12Zsanna12 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Én elég kezdő játékos vagyok de igy nem igazán lehet játszani mert annyira le lassitották a játékot ,hogy nem lehet vásárolni !Úgyan is ahoz,hogy haladjak kell táp is néha csak egy pár darab hiányzik akkor meg vettem eddiga magot,de most már még futni kell egy pár kört mig meg terem vagy " arannyal " felgyorsitom de kinek van ennyi pénze egy játéra !
  • SystemSystem Bejegyzések: 106,969
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Sokat valóban nem tudok tenni, viszont kritikát, véleményt mindenképpen érdemes írnotok.
    Mert ezeket továbbítom, és remélhetőleg a fejlesztők ezeket figyelembe véve döntenek.

    Kedves Kapa!

    Ha eddig figyelembe vették volna a játékosok kritikáit és véleményét a Tisztelt Fejlesztők, akkor az ínyenc farmot nem módosították volna, mert pl. az sem tetszett sok játékosnak. Vagy mondhatnám a boldogság pontok módosítását, vagy akár a hajó módosítását és a küldetéseket is... Hiába morgolódtunk ezek miatt, nem csináltak semmit. :( Ezek után valóban elgondolkodtató, hogy van-e értelme véleményt nyílvánítani?
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Ez elég rossz húzás volt. Aki megvette sztem a terméket, az is már megtermelte egyszer, termelt, onnan lett dollárja. De mikor pár darab kell a hajó indításához, vagy a malomhoz én is vettem már. Ezek pedig igenis arra kellenek, hogy termeljünk. Ha valaki pedig nem termelt, csak megvette, lelke rajta. Nem a többiekkel kell kiszúrni.
    Mindenki önkéntes alapon játszik, költ dollárt, vagy aranyat. Már ennyire, azért ne szabályozzák be még a játékban is az embert, elég ha az életben állandóan be vagyunk. Ide kikapcsolódni jön az ember.
    Ez az én véleményem
  • totheva89 (HU1)totheva89 (HU1) Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Sokat valóban nem tudok tenni, viszont kritikát, véleményt mindenképpen érdemes írnotok.
    Mert ezeket továbbítom, és remélhetőleg a fejlesztők ezeket figyelembe véve döntenek.

    És akkor kérjem meg mind a 36 szövi társamat hogy itt irjon neked regényt , kifejezve NEM tetszését , és akkor tudsz is tenni valamit ennek érdekében hogy változzon ??
    Kétlem , mert még a meghivós gondot sem tudtátok javitani hiába 2 hete fen áll :(
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Kedves Kapa!

    Ha eddig figyelembe vették volna a játékosok kritikáit és véleményét a Tisztelt Fejlesztők, akkor az ínyenc farmot nem módosították volna, mert pl. az sem tetszett sok játékosnak. Vagy mondhatnám a boldogság pontok módosítását, vagy akár a hajó módosítását és a küldetéseket is... Hiába morgolódtunk ezek miatt, nem csináltak semmit. :( Ezek után valóban elgondolkodtató, hogy van-e értelme véleményt nyílvánítani?

    Szia!

    Igen, sajnos igazad van ezekben, de a jelenlegi helyzetnél azért talán van egy kis remény.
    Mert az általad említett frissítéseket minden szerveren berakták, és nem csak párra tesztelés gyanánt.
    Úgyhogy nagyon remélem hogy elgondolkodnak a visszajelzéseken amiket kaptak innen meg a másik 3 országból, és megfelelő döntést hoznak.

    totheva892 írta: »
    És akkor kérjem meg mind a 36 szövi társamat hogy itt irjon neked regényt , kifejezve NEM tetszését , és akkor tudsz is tenni valamit ennek érdekében hogy változzon ??
    Kétlem , mert még a meghivós gondot sem tudtátok javitani hiába 2 hete fen áll :(

    Szia!

    Természetesen nem kell, elég azt látni hogy a hozzászólások 99%-a negatív, és hogy rettentően sokan írtak a két nap alatt. :)
  • ödibáödibá Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    ...én meg naivan azt hittem, hogy ez egy JÁTÉK-központú játék... :D hogy tetszik-e?! nagyon ritkán használtam (mondjuk pitypangnál, ha nem volt épp a hajóhoz), de szomorú, hogy korlátoznak benne. az aranyköltésben és -vásárlásban mikor korlátoznak máááááár?!
  • SystemSystem Bejegyzések: 106,969
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Igen, sajnos igazad van ezekben, de a jelenlegi helyzetnél azért talán van egy kis remény.
    Mert az általad említett frissítéseket minden szerveren berakták, és nem csak párra tesztelés gyanánt.
    Úgyhogy nagyon remélem hogy elgondolkodnak a visszajelzéseken amiket kaptak innen meg a másik 3 országból, és megfelelő döntést hoznak.

    Szerintem mindenki azt reméli, hogy elgondolkodnak és vissza csinálják az egészet úgy ahogy volt. Nagyon sok embert ér hátrány amiatt, hogy nem tud vásárolni termékeket. :( Igazság szerint azt nem értem, hogy hogy gondolhatták azt a Fejlesztők, hogy lesz bárki is akinek tetszeni fog ez a dolog? Szerintem elég nyilván való, hogy amin rontanak, az senkinek sem fog tetszeni. :( A sok negatív vélemény miatt bevezetni sem kellett volna ezt az "újítást".
  • ibici (HU1)ibici (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    A lényeg hogy eddig is termelt mindenki mert abbból lett dollárja és ugy tudott venni bármit,tehát nem értem miért kell beszigorítani,és élvezhetetlenné tenni a játékot.Szerintem a játék fejlesztői arra hajtanak hogy mindenki hagyja abba a játékot,mert ezekkel a dolgokkal csak azt fogják elérni.
  • InyussGamer (HU1)InyussGamer (HU1) Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Ez így a fürdővízzel a gyereket is tipikus esete.
    Azt megértem, hogy azt szeretnék korlátozni, hogy eventek esetében a szállítandó mennyiséget mindenki termelje meg inkább, és ne vegye meg.
    De a vásárlási lehetőség a hajóhoz (mert én leginkább csak akkor szoktam vásárolni) biztos kell, mert pl. nem fogok egy órán át ücsörögni a gép mellett, mert épp hiányzik az indításhoz 10 db. És arannyal sem fogok gyorsítani. Egy idő után elegem lesz a hiányzó 10-20 darabokból, meg a kedvemen felül való még hiányzó 5-10 percekből.
    Második lehetőség: innentől kezdve mindig fullon tartom a pajtát, de akkor a pékségben sem nagyon tudok termelni, meg a dollár sem nagyon fog jönni.
    (De igazából azon logika mentén, hogy a dollárral való vásárlás nem fér össze a játék szellemiségével, úgy az arannyal való gyorsítás sem...)
  • gyorgyi63 (HU1)gyorgyi63 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Hááát ez megint egy orbitális nagy ökörség volt a fejlesztők részéről.(Már mint, hogy nem lehet dollárért vásárolni terményeket.) Így aztán csak azok fognak tudni boldogulni, akik 0-24-ben ülnek a gép előtt.
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Aki aranyozott ezután is azt fogja tenni. Itt megint a játék öröméért játszó emberkékkel bántak el. A szigetet sem értem, miért jó havonta lebontani a cunami által. Az életben is ha egyszer elvitte a víz még egyszer oda nem építkeznék. Itt meg állandóan újra kezdetik. Semmi öröme ott az emberkének, hogy megcsinálta elérte az eredményt.
    Nagyon sok butaságot bevezettek sztem a kezdetek óta ahogy észreveszem, viszont a hibákat nagyon nem akaródzik kijavítani nekik. Nem is érdekük csináljuk mi így is a játékot, akkor meg minek. Hát igazuk lehet egy ideig még én is, de lehet belefáradok és hagyom inkább.
  • Elizabet52Elizabet52 Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Sziasztok! Mi ez,hogy nem tudok venni semmit, amikor elfogy és nem tudok mit a malomba tenni??Hát egész nap nem tudunk a gépnél ülni, vagy tul sok aj átékos? direkt lefogyasztani akarjátok a játékosokat? nem értem, pedig annyira szerettem játszani. általában 3 óránként játszom naponta! Ugye nem marad ez igy????üdv. szia. Iza
Ez a beszélgetés lezárult..