Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Október 8-i frissítés megbeszélése: Hibajavítások és tesztelés (Vásárlás gomb)

1647

Hozzászólások

  • Csöpi2 (HU1)Csöpi2 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Megkérném a modikat legyenek szivesek szólni, hogy állitsák vissza a kagylóárusnál a magok vásárlását, mert igy nem lehet a hajót kiszolgálni !!
    Előre is köszönöm nekik az intézkedést.
  • Gosolo2Gosolo2 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    FELKÉRÉS minden egyes játékoshoz..

    A többi részt egy jószívű játékostárs ajánlására töröltem.

    De megkérdezem ismét a fejlesztőktől?? A játék hazájában /DE/
    A BMW gyár dolgozója hol vásárolja meg a Pick szalámit??
    Nem elmegy egy Billa áruházba és euróért vásárol??
  • Midronka (HU1)Midronka (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    ***
    Eddig még nem írtam a fórumba, de ez most fontos volt. A kezelőben való vásárlást én is nagyon ritkán használtam, inkább megtermeltem az árut, hisz erről szól a játék. DE! Néha előfordul, hogy csak pár darab hiányzik egy-egy feladat teljesítéséhez és nincs a játékosnak ideje a termeléshez szükséges időt kivárni és bizony aranya sincs a gyorsításhoz!!! Ezzel azokat a játékosokat marasztalják el akik nem tudnak valós pénzt áldozni a játékra!
    Szomorúan veszem tudomásul és elgondolkodom rajta, hogy kell e nekem olyan játék ahol nem veszik figyelembe a szorgalmas, de anyagilag nem tehetős játékost!

    További jó játékot!

    Midronka
  • Sangrias (HU1)Sangrias (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Szerintetek mi lesz azokkal a feladatokkal, amelyekben pont az a feladat, hogy vásárolj meg x mennyiségű terményt?
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Sziasztok!!!
    Nem kicsit felháborító egyre jobban kezdem azt hinni hogy el tévedtem lassan 2 éve de az utóbbi hónapokban biztos,a sok sok "frissités"egyre több gondot okoz néha úgy érzem magam mint egy kisgyerek nesze jó ez neked igy is de azért vegyél ARANYAT 4-5 ablakot kell bezárnom mire tényleg a farmra jutok nem kicsit dühítő.....Shift+R
    De nem értem ha nem lehet a kagylós fickótól vásárolni minek van ott??
    Ez már tényleg abszurd ami itt van!!!
    Én már lassan 7-éve játszom a Goodgame játékaival de ez most nem kicsit kiverte a biztosítékot nem tudom van-e értelme így folytatni....!!
  • Csöpi2 (HU1)Csöpi2 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Sangrias írta: »
    Szerintetek mi lesz azokkal a feladatokkal, amelyekben pont az a feladat, hogy vásárolj meg x mennyiségű terményt?

    Majd kihagyjuk és nem csináljuk meg a feladatokat...és az egész játék menete összeomlott evvel !!!! :( :mad:
  • Maryblue74 (HU1)Maryblue74 (HU1) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Pont a fizetéseket akarják elkerülni,csak a termelésre koncentrálni,ez egy hiba lehet,vagy amit még nem tudunk...vagy megoldják,hogy ilyen magunk is legyen termelni.
  • marc_o (HU1)marc_o (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Oszt vetőmagot honnan vegyünk eztán? Mi van akkor, ha raktár megtelik? Stb...
  • Sangrias (HU1)Sangrias (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Csöpi2 írta: »
    Majd kihagyjuk és nem csináljuk meg a feladatokat...és az egész játék menete összeomlott evvel !!!! :( :mad:

    A következő "fejlesztés" majd az lesz, hogy ezeket a feladatokat arany ellenében átugorhatod :)
    Remélem nem adtam ötletet a "fejlesztőknek".
  • hkatihkati Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Ez az én véleményem,nem akarok vele bántani senkit sem.

    Szerintem ez egyáltalán nem volt jó ötlet!!! :(

    Nem csak a hajó miatt.Én is szoktam venni,mert ha csak pár db hiányzik akármiből,h el tudjam indítani a termelést ,akkor így meg tudtam oldani,és nem állt meg semmi!!!
    Állandóan fejleszteni,forgatni a pénzt így nem lehet,h nincs meg a lehetőség a folyamatos termelésre!!!
    Nagyon sokan vagyunk akik munka mellett játszanak,de ez így már csak vissza vet mindenkit!!!

    Ha ez így marad,rettenetesen lelassulnak a folyamatok,ami megöli a játékot teljesen,és sokan befejezik farmos pályafutásukat!!!!
    :(
  • Teri1937Teri1937 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Miért nem működik a szigetfarm tökéletesen ! Nálam vízben áll alig látni valamit így nem tudok vele mit kezdeni!
  • Edu (HU1)Edu (HU1) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Victus2 írta: »
    Sziasztok!!!
    Nem kicsit felháborító egyre jobban kezdem azt hinni hogy el tévedtem lassan 2 éve de az utóbbi hónapokban biztos,a sok sok "frissités"egyre több gondot okoz néha úgy érzem magam mint egy kisgyerek nesze jó ez neked igy is de azért vegyél ARANYAT 4-5 ablakot kell bezárnom mire tényleg a farmra jutok nem kicsit dühítő.....Shift+R
    De nem értem ha nem lehet a kagylós fickótól vásárolni minek van ott??
    Ez már tényleg abszurd ami itt van!!!
    Én már lassan 7-éve játszom a Goodgame játékaival de ez most nem kicsit kiverte a biztosítékot nem tudom van-e értelme így folytatni....!!

    Bugok bug hátán, a frissítések jönnek, a hibák maradnak... logikátlan az egész, de az tényleg hab a tortán, hogy a kagyló árustól nem lehet vásárolni!! Ez nagyon gáz! :P :D
  • mex40 (HU1)mex40 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Ez nagyon nem jó! A hajó indításához kellene 2 db alma, akkor vagy aranyat adok, vagy várok 3 óra hosszat! Ismét a pénzről szól ez a dolog is!!!
  • Tiamad (HU1)Tiamad (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Én is ritkán írok ide, általában elfogadom az újításokat és próbálom pozitívan elfogadni.
    DE a mostani nem csak engem de a szövetkezetünket is elkeserítette. Nagyon sokan dolgoznak illetve iskolába járnak ezért előfordul sokszor, hogy venniük kellett a dolgokat, hogy fejlődjenek. Nem beszélve a hajóról és az eventről. Így majd áll minden mert nem lesz kukorica, káposzta... És akkor minek játszani? Nézegetjük az üres malmot, silót... NA ez egy nagyon rossz frissítés volt:(
    Ezzel a fejlesztők ráadásul maguknak is rosszat tesznek. Én már nem kevés aranyat beleöltem, de arra biztos nem fogok áldozni, hogy kukoricatermelést ugorjak át. Akkor majd áll minden én meg abbahagyom, mint a többiek. És akkor ki vesz aranyat majd???
    Szeretnénk kérni, hogy sürgősen tegyék ezt vissza.

    JA és a nagy vásárlás elvételi lelkesedésükbe sikerült a kagylóvásárlást és a dísz vásárlást is levenni. Innentől esély nincs a melegházba magot venni. Kérdezném tisztelettel, akkor az most, hogy is fog működni??? A kagyló mire is jó? Mire is áldoztam aranyat mikor a szigetet építgettem? Akkor azt kérem vissza!!!!
  • Kócbaba (HU1)Kócbaba (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Sziasztok! Azt hiszem most fogják sokan itthagyni a játékot! Mi az,hogy csak termelni lehet? És aki egész nap dolgozik és a pici szabadidejét tudja csak itt tölteni, azokkal mi lesz? Mellesleg,akkor a szigetfarmon kapott kagyló semmit nem ér,viszont beleöltük a sok pénzt. Mondjátok már el azt is ezután hol termeljük a limet,a grapefruitot,a mézharmatot és az ananászt?? Erre mi a válasz?? Szeretném ha azonnal visszaállítanák az eredeti vásárlási lehetőséget. Nálunk senki nem fog aranyért semmit vásárolni. Mert gondolom lassan csak erről szól az egész játék. Várom a választ !
    Kócbaba
  • Gosolo2Gosolo2 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Fejlesztő..
    Képzeld el nyugdíjas lettem és nem mindig van kedvem kimenni kukoricát kapálni, de van a tartalékomban pár dollár..
    Miért is nem vehetném meg a szükséges kukoricát, amikor azért előzőleg már megdolgoztam??
  • holcitimiholcitimi Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Hát ezzel a frissítéssel jól megvagyunk szívatva. 10 perccel a hajó érkezése előtt ültettem be aloeval a földet/7óra/, és 6 db hiányzik a kért levendulához.Eddig ezt a farmkezelőben 10x drágábban, de megtudtam venni és megkaptam a bónuszt. Most ettől is elesünk. Tönkremennének a játékkészítők, ha egy frissítés után a játékosok is jól járnak??
  • totheva89 (HU1)totheva89 (HU1) Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    A szövi társaim nevében irom : szeretnénk vissza kapni ,a vásárlás lehetőségét a Farmkezelőben és az Árusnál is !!!!
  • Gorgiasz (HU1)Gorgiasz (HU1) Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Helyesbítenem kell - természetesen aranyért korlátlanul lehet továbbra is, még jobb...:mad::mad::mad:
  • hollossyne (HU1)hollossyne (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Előre is bocsánatot kérek, nem szeretnék megbántani senkit, de finoman fogalmazva, nem volt okos ötlet a termények és kagylók vásárlásának megszüntetése ! Részemről naponta játszom, de ilyen feltételek mellett nem valószínű, hogy ezt fogom tenni, hiszen elmegy a kedvem játéktól, a sikertelenség és a lassúság láttán.
    Egyébként azt nem értem, hogy mi a logikája annak, hogy a vásárlást megszüntették ?????
    Akkor mi értelme van a termelésnek és a dollár gyűjtésének ???
    Vagy arra megy ki a dolog, hogy majd aranyért lehet vásárolni ???
    Eddig ugyan vásároltam aranyat, igaz, nem sokat, de most ennek vége !
  • nemtudomkanemtudomka Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Ez egy nagy butaság...
    Most még kell 2o alma az eventnél amit mevásárolhatnám, de igy most még állok 3 órát amig beér !!!
    Remek ötlete volt annak aki ezt kieszelte, aztán éjszakára kuksolunk a nyomokért...
    Kérek egy fegyvert golyóval...feltöltve

    Akkor soha többé nem veszek én sem aranyat !!!!
  • TraktorRobi ()TraktorRobi () Bejegyzések: 14
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Nekem sem tetszik....pont most akartam almát venni az eventhez,mivel dolgoztam,és fogok is,gondoltam megelőzöm magamat..és most ezt a lehetőséget is elveszik...ráadásul a dollár amiért megveszem az almát,azt is kitermelem nem?
  • Gorgiasz (HU1)Gorgiasz (HU1) Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    holcitimi írta: »
    Hát ezzel a frissítéssel jól megvagyunk szívatva. 10 perccel a hajó érkezése előtt ültettem be aloeval a földet/7óra/, és 6 db hiányzik a kért levendulához.Eddig ezt a farmkezelőben 10x drágábban, de megtudtam venni és megkaptam a bónuszt. Most ettől is elesünk. Tönkremennének a játékkészítők, ha egy frissítés után a játékosok is jól járnak??

    A termelést meggyorsíthatod arannyal, és megoldva a probléma - szerintem ez volt a cél. :(
  • lacus34lacus34 Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Ez igy nagyon nem jó és szerintem mi hiába is háborgunk itt nem hiszem hogy vissza fogják rakni bár ki tudja.
  • remete (HU1)remete (HU1) Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    bikapete25 írta: »
    Sajnos mircipircinek, és nagyon sok játékosnk igaza van. Nézd másik szemszögből a dolgokat. Még mindig semmit nem tudni a patkókról. Megfeszített tempóban dolgozz a szigeten, ölj bele dollármilliókat, és nem tudod miért. Hétpecsétes titok, mi lesz a patkók sorsa. Ez főleg azoknál húzós, akiknek még kevés a dollárjuk, fejleszteniük kell.
    Az, hogy ez játék, az nem jelenti azt, hogy mindent el kell fogadni, és mindennek tapsikolni kell. Még a játékban is kell, hogy legyen értelem. Már pedig ebben egyre kevesebb van. Hogy itt 100-an ellenzik, ez csupán annyit jelent, hogy a fórumra látogatókból ennyi az ellenvetés, kb. 99 %-os. És ez bizony komoly szám a fórum látogatottságát tekintve. És akkor így már más a gyermek fekvése. Az utóbbi idők fejlesztései egyértelműen leamortizálják a játékkedvet. A hajót is nagyon jól megcsinálták, aztán rájöttek, hogy talán még sem kellene ennyire haladni. Elég napi 1-2 alkalommal indítani. Hova ez a kapkodás? Két logikus magyarázat lehet az ilyen visszahúzós fejlesztésekre. Az egyik természetesen az arany. Ha haladni akarsz, akkor fizess. A másik, egyre többen érnek magasabb 100 fölötti szintet, akik számára már unalmas az egész. Sokkal egyszerűbb az előrejutást visszafogni, maximálisan lassítani, mint értelmes újításokkal folyamatosan érdekessé, élvezetessé tenni a játékot. Egyébként pedig bele lehet nyugodni, hogy ez a beszéljétek meg itt-ott, semmi más, mint maszlag. Senki nem kíváncsi a játékosok véleményére. Mindenki azt csinál amit akar moderátortól kezdve a fejlesztőkig. Eszi, nem eszi, nem kap mást. Vagy elfogadja a játékos, vagy keres más játékot. Itt egyetlen esetben lesz változás jó irányban, ha a játékosok elmennek.

    "Ezen a héten sok újdonság nem érkezik a játékba, lesz viszont egy érdekes változás."

    Ezt a változást sok mindennek titulálnám, de érdekesnek semmiképp. Ezt azonnal meg tudják csinálni, de a lovardáról semmi hír, pedig már a második körben amortizálják le a játékosok dollárkészletét. Így legalább a szigetre is majd kevesebb dollár jut, lehet aranyozni. Evés közben jön meg az étvágy. Lassan már semmi sem elég.

    sziasztok igazat adok az előttem szólónak annyival egészíteném ki hogy aki idáig is aranyozott az eztán is fog és ugye innétől kezdve nekik ez a változás tetszik hozzá teszem nekem nem tetszik vissza húzó erőnek tartom pláne a kisebbeknél bevallom néha én is szoktam vásárolni mert ugye a hajónak az igényeit nem igazán lehet mostanában teljesiteni
    jobb az olyan dolgokkal foglalkoznának többet a fejlesztők mint pl : szerver beállás lassulás mert este fele mikor többen vagyunk kicsit igen beáll minden és ez elképesztő már ,ja és mostmár tényleg jó volna ha végre fény derülne mégis mennyi az a patkó ami kell mert van aki csak azért öli a pénzét a szigetbe hogy meglegyen a mennyisége mert ugye a sziget 1 nullázos farm ha volt pénzed és befekteted a szigetbe az biztos hogy 1 petákod sem marad hát az én véleményem ennyi lenne nagy vonalakban
  • Judit58Judit58 Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Írjunk,vagy valaki írja meg aki nagyobb "dumás " ,petíciót a fejlesztőknek ,és aláírjuk !!!
  • szcsillag2szcsillag2 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Hát ez nekem nagyon nem tetszik. Alapvetően persze termelünk, de ahogy már mások is írták időnként jól jön, hogy vásárolhatunk. Aranyozni ezután sem fogok, ha ez lenne a cél. Legfeljebb az ilyen közérzet rontó "fejlesztések" miatt majd nem játszom...
  • varga ágika (HU1)varga ágika (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    hát én sem vagyok boldog ettől az ötlettől.reméljük átgondolják.
  • Nico812Nico812 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    A lényeg,hogy rá akarnak kényszeríteni,hogy aranyat vegyél! Azon se csodálkoznék,ha a napi ajándékokból kikerülne az arany! Egyre éhesebbek,nem elég a sok pofátlanul a képembe tolakodó felugró ablak,ha az nem működik,hát így leszünk vásárlásra kényszerítve! lassan ez is a gazdagok játéka lesz,akik megengedhetik maguknak sok ezerért az aranyvásárlást!! Köszönjük!!!
  • gonyeviki (HU1)gonyeviki (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 08.10.2014
    Sziasztok!

    Ez a legtöbb hozzászólóhoz hasonlóan nekem sem tetszik.
    Most már a kagyló kereskedőtől sem lehet vásárolni. Honnan szerezzek magokat a melegházba, illetve mit csinálunk a dollárral?
    Remélem mielőbb visszaáll a régi "rend".
Ez a beszélgetés lezárult..