Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Október 8-i frissítés megbeszélése: Hibajavítások és tesztelés (Vásárlás gomb)

247

Hozzászólások

  • KeraFarm (HU1)KeraFarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 67
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Nem hiszem hogy lenne, aki ezt a változtatást örömmel üdvözölné. Ez egy újabb "aranyas" frissítés lesz, hiszen az egyetlen lehetőség a termelési idő arannyal való átugrása marad, ha kevés az idő :(
    Nem tartozom az örök elégedlenkedők táborába, viszont lassan elmegy a kedvem a játéktól :(
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    bikapete25 írta: »
    A hajóból is volt felháborodás, a szigetből is, még sem történt semmi.

    Szia!

    Igen, ez így van, de itt ez most kicsit más helyzet. Egész másképp indulnak neki az egésznek.
    Ugyanis október 8-án egyelőre csak négy szerveren (török, olasz, portugál, magyar) veszik ki a vásárlásos lehetőségek. És remélhetőleg a visszajelzéseket figyelembe veszik, és tényleg azok alapján döntenek.
  • SziK2SziK2 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Sziasztok! Hát sajna nekem sem tetszik az a rész, hogy nem lehet dollárért vásárolni terményt vagy állatot! Bizony néhány eventen ez nagyon is besegítene ha vásárolhatnánk! Ne tegyétek ennyire rosszabbá a játékot... :(
  • Cidra (HU1)Cidra (HU1) HU1 Bejegyzések: 92
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Csatlakozom a nemtetszésüket kifejezők népes táborához.

    Én is ritkán éltem eddig a lehetőséggel, de előfordult, hogy pl. egy-egy termék indításához vagy a hajóhoz csak néhány darabra volt szükség, és akkor vettem, ha megérte.
    Amúgy pedig a vételi árak 10x-esei az eladási áraknak, így aztán meggondolja az ember, hogy vásároljon, mert ez már így is "büntetés". Nem értem miért kell akkor ezt a lehetőséget elvenni.
    Tiger1977 írta: »
    De felveti ugyanakkor a piac lehetőségét....

    Hááát, ha ezzel összekapcsolódva jönne, akkor el tudnám képzelni.
  • bikapete25bikapete25 Bejegyzések: 149
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Igen, ez így van, de itt ez most kicsit más helyzet. Egész másképp indulnak neki az egésznek.
    Ugyanis október 8-án egyelőre csak négy szerveren (török, olasz, portugál, magyar) veszik ki a vásárlásos lehetőségek. És remélhetőleg a visszajelzéseket figyelembe veszik, és tényleg azok alapján döntenek.

    Abból lehet következtetéseket levonni, amit lát az ember. Az eddigi gyakorlat pedig az, hogy zúgolódjatok, teszünk rá vastagon, majd megbékéltek. És szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy ez változna. Mert itt frissítésről-frissítésre az az elv, hogy ne lehessen haladni.

    Ha pedig törölsz, tiszteld meg az illetőt azzal, hogy emberszámba veszed, és odavágsz egy mondatot, hogy miért teszed. ***
  • stota (HU1)stota (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Sziasztok! Azt hiszem, én is abbahagyom a játékot, ha ez bevezetik... Amikor dolgozok szinte egész nap nem tudok játszani, így majd semmit nem tudok teljesíteni. :(
  • Judit58Judit58 Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Nekem sem tetszik ez a dolog ,most már csak az arany marad amit jól megemeltek az átugrásnál :(
    Most sokan elgondolkodnak ,velem együtt ,hogy abba hagyják a játékot :(
  • Linuxbarát (HU1)Linuxbarát (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Javaslom annak a fejlesztőnek, aki ezt kitalálta, hogy inkább valami testhezállóbb munkát válasszon magának. Nagy hiány van gyermekfelügyelőkben vagy postai kézbesítőkben például.
  • Byankaa (HU1)Byankaa (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Egyáltalán nem jó ötlet! Kifog hullni a hajam amire vadvirágokat fogok termelni és kukoricát...szóval nem jó ötlet!!!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Igen, ez így van, de itt ez most kicsit más helyzet. Egész másképp indulnak neki az egésznek.
    Ugyanis október 8-án egyelőre csak négy szerveren (török, olasz, portugál, magyar) veszik ki a vásárlásos lehetőségek. És remélhetőleg a visszajelzéseket figyelembe veszik, és tényleg azok alapján döntenek.

    Hát, bocsáss meg Kapa, ne vedd magadra.
    Érdekes, a teszteléshez "jók" vagyunk mi magyarok (bár ezt nem érzem kitüntetésnek). De amikor "normális" fórumeventet kellett volna itt is indítani, mint a többi fórumon?! Akkor itt nem lehetett, mert "kevesen vagyunk magyarok". Ezt most nem tudom "ajándéknak" felfogni. Miért is nem a braziloknál tesztelnek, ahol a legtöbb játékos van?! Az a tesztelés "objektívebb" lenne.

    Javasolnék még tesztelésre egyéb ilyen "okosságokat" is:
    - tojástermelés csak este 23 óra és reggel 4 között lehessen
    - ha már venni nem lehet, eladni se lehessen, csak felhasználni, és akkor tudnál aratni, mikor nincs tele a raktár

    Ezek is kb. ugyanannyira logikusan magyarázható újítások lehetnének.

    Üdv.: Zsuzsi
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    bikapete25 írta: »
    Ha pedig törölsz, tiszteld meg az illetőt azzal, hogy emberszámba veszed, és odavágsz egy mondatot, hogy miért teszed. ***

    Mikor módosítottam a hozzászólásod odaírtam :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    ha még a frissítés előtt ilyen negatív a hozzáállás - ami gondolom a másik 3 szerveren is u. ez - akkor talán még sem lesz belőle semmi
    hisz csak tesztelik
    vagy bevezetik, de hamar le is keverik ( reméljük )
  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Szerintem egy eszement dolog hogy nem lehet venni termékeket. És ott van pl több száz millám...micsi vele???? Aranyat nem adnak érte hogy átugorjam a termelést. Akkor meg minek adjak el bármit is???? Lehessen nagyobb tárhely ahova elraktározhatunk... nem???? Szóval ne költsd el az ő általuk adott dollárt. Szoval ésszerűtlenség amit kitaláltak... arra nem gondoltak hogy a játekosok elhagyják a farmokat és akkor minek fejlesztenek?? Nincs kinek csinálniuk... és főleg azok hadják el akik már sokat költöttek és már csak szintentartásból játszanak vagy szöviben vannak. Itt a 120 szinten már nincs mit fejleszteni. Mivel.mind a 3 farm kész, viszont a szigetfarmra nem pocsékolok dollárt.... minek hogy eltünjön a levesbe.
  • JULISKA9 (HU1)JULISKA9 (HU1) Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Sziasztok:))csatlakozom az elöttem szolókhoz,nekem se,és a szöviben a csapattársaimnak sem tetszik ez a fejlesztés.Igy ha 2-3 db.cseresznye,vagy bármi más hiányzik akár a hajóra,vagy az eventhez,nem lehet megvenni,ez szivás:))Nem tudom,hogy gondolkodnak,akik ezt kitalálják,mert igy egyre több játékost vesztenek el,pedig az lenne a cél,hogy többen játszanak,hogy a fejlesztők,és akik itt dolgoznak,ők is valamiből megéljenek,mert máskor az aranyos fejlesztések miatt ez volt a válasz,és hogy ne elégedetlenkedjünk.Szerintem ez nagyon nem jó ötlet,de ugy látom nekik kell rájönni erre,ha egyre többen hagyják abba a játékot. Üdv: JULISKA9.
  • barnamacika (HU1)barnamacika (HU1) Bejegyzések: 27
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Sziasztok

    Sokan írták, hogy csak ritkán használták a termény vásárlási lehetőséget.
    Én viszont nagyon gyakran, és itt nem az aranyért vásárolt dollár milliókat költöttem, hanem folyamatosan adtam vettem az alapanyagokat mikor mire volt szükség. Ha kellet valami a mézkrémhez eladtam a sütiket és megvettem, legközelebb a hajó sütit kért, eladtam a rózsákat, stb...
    Lehet hogy nem a legjobb módszer, de én így csináltam.

    Üdv: Barnamacika
  • Kimi7 (HU1)Kimi7 (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Sziasztok:)
    Ezzel csak lassítva lesz a játék szerintem!Ettől sokkal értelmesebb dolgoz is fejleszthetnének:)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Sziasztok.
    Ez a fejlesztés nekem sem tetszik és nagyon sok embert szivatnak meg vele.Főleg azokat,akik dolgoznak és nincs idejük termelni.Igazából ez egy játék és az emberek azért jönnek ide,hogy a mindennapok stresszes világától kicsit elszakadjanak és sikereket érjenek el.Hát ezt lépésről lépésre egyre jobban elveszik tőlünk.Kezdték a bp-vel anno,hogy hiába küzdöttük fel magunkat,mégis fizetnünk kell minden termelésért.Aztán kaptuk a hajót,örültünk neki,majd lekorlátozták a lehetőségeinket.Most meg ez.Én vágom hogy ez egy gazdálkodós játék,de hol van olyan,melyik játékban,ahol nincs semmi vételi forrás.Mert én még nem láttam.Vagy piac van,ahol a játékosok online adják-veszik egymás között a dolgokat,vagy így farmkezelőben,de hogy sehogy sem.....ez elég gáz.
    Én elég magasra küzdöttem már magam a játékban és elég borzasztó,hogy ha vvirág kell,hiába van lóvém dögivel üljek itt 2 percenként és vessek-arassak,holott a fejlesztések már több 10 millába kerülnek,így lenne más vetni-aratni valóm.Amikor épp időm engedi.Vagy akinek napi 2-3 órája van játszani (mint most nekem is),az játszon valami más játékkal?Mert pl a kecske füvet eszik,ami fél óránként nő ki,és alig ad valamit.A hajó folyamatosan kéri,így még ha 3 órán át termelek füvet,akkor sem elég a nyüves két kecskének,mert vagy hajó vagy kecskekaja.És akkor én még menő vok a napi 3 órámmal.Valakinek ennyi sem jut.
    Szóval én annyi üzennék csak a fejlesztőknek,hogy ez egy gazdálkodós játék és nem rombolós.Tehát ha valamit bevezetnek és az beválik a játékosoknál,azt ne rombolják le,ne változtassák meg és főleg ne nézzék az embereket hülyének,hogy még felteszik a kérdést,hogy:"tetszik ez az ötlet nektek?" mert minket érdekel.Hát ha ez az ötlet valakinek tetszik,az sajnos nincs képbe ennek a játéknak a lényegével.
    Szóval részemről ez ismét egy nagy 0,sőt még annál is rosszabb,a boldogságmérőmet lehúzta a béka.... alá.
  • vuk100vuk100 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    A hajót már így se lehet teljesen megrakodva elindítani, legalábbis aki nem csinálja a szigetet az nem tudja. Valamilyen szintem oké, hogy egymásra építik a játékot, de néha gondolkodni is kéne nekik. De itt már minden csak az aranyra épül.
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    bourges írta: »
    Sziasztok.
    Ez a fejlesztés nekem sem tetszik és nagyon sok embert szivatnak meg vele.Főleg azokat,akik dolgoznak és nincs idejük termelni.Igazából ez egy játék és az emberek azért jönnek ide,hogy a mindennapok stresszes világától kicsit elszakadjanak és sikereket érjenek el.Hát ezt lépésről lépésre egyre jobban elveszik tőlünk.Kezdték a bp-vel anno,hogy hiába küzdöttük fel magunkat,mégis fizetnünk kell minden termelésért.Aztán kaptuk a hajót,örültünk neki,majd lekorlátozták a lehetőségeinket.Most meg ez.Én vágom hogy ez egy gazdálkodós játék,de hol van olyan,melyik játékban,ahol nincs semmi vételi forrás.Mert én még nem láttam.Vagy piac van,ahol a játékosok online adják-veszik egymás között a dolgokat,vagy így farmkezelőben,de hogy sehogy sem.....ez elég gáz.
    Én elég magasra küzdöttem már magam a játékban és elég borzasztó,hogy ha vvirág kell,hiába van lóvém dögivel üljek itt 2 percenként és vessek-arassak,holott a fejlesztések már több 10 millába kerülnek,így lenne más vetni-aratni valóm.Amikor épp időm engedi.Vagy akinek napi 2-3 órája van játszani (mint most nekem is),az játszon valami más játékkal?Mert pl a kecske füvet eszik,ami fél óránként nő ki,és alig ad valamit.A hajó folyamatosan kéri,így még ha 3 órán át termelek füvet,akkor sem elég a nyüves két kecskének,mert vagy hajó vagy kecskekaja.És akkor én még menő vok a napi 3 órámmal.Valakinek ennyi sem jut.
    Szóval én annyi üzennék csak a fejlesztőknek,hogy ez egy gazdálkodós játék és nem rombolós.Tehát ha valamit bevezetnek és az beválik a játékosoknál,azt ne rombolják le,ne változtassák meg és főleg ne nézzék az embereket hülyének,hogy még felteszik a kérdést,hogy:"tetszik ez az ötlet nektek?" mert minket érdekel.Hát ha ez az ötlet valakinek tetszik,az sajnos nincs képbe ennek a játéknak a lényegével.
    Szóval részemről ez ismét egy nagy 0,sőt még annál is rosszabb,a boldogságmérőmet lehúzta a béka.... alá.


    Sziasztok!
    Teljesen egyetértek az előttem szólóhoz! Ez már abszolút negatív irányba veszi a játékot! :( Eddig mindig optimistán álltam a frissítésekhez, de ez most egy nagyon rossz ötlet! Remélem sosem valósul meg!
    üdv
  • Croki (HU1)Croki (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    bourges írta: »
    Sziasztok.
    Ez a fejlesztés nekem sem tetszik és nagyon sok embert szivatnak meg vele.Főleg azokat,akik dolgoznak és nincs idejük termelni.Igazából ez egy játék és az emberek azért jönnek ide,hogy a mindennapok stresszes világától kicsit elszakadjanak és sikereket érjenek el.Hát ezt lépésről lépésre egyre jobban elveszik tőlünk.Kezdték a bp-vel anno,hogy hiába küzdöttük fel magunkat,mégis fizetnünk kell minden termelésért.Aztán kaptuk a hajót,örültünk neki,majd lekorlátozták a lehetőségeinket.Most meg ez.Én vágom hogy ez egy gazdálkodós játék,de hol van olyan,melyik játékban,ahol nincs semmi vételi forrás.Mert én még nem láttam.Vagy piac van,ahol a játékosok online adják-veszik egymás között a dolgokat,vagy így farmkezelőben,de hogy sehogy sem.....ez elég gáz.
    Én elég magasra küzdöttem már magam a játékban és elég borzasztó,hogy ha vvirág kell,hiába van lóvém dögivel üljek itt 2 percenként és vessek-arassak,holott a fejlesztések már több 10 millába kerülnek,így lenne más vetni-aratni valóm.Amikor épp időm engedi.Vagy akinek napi 2-3 órája van játszani (mint most nekem is),az játszon valami más játékkal?Mert pl a kecske füvet eszik,ami fél óránként nő ki,és alig ad valamit.A hajó folyamatosan kéri,így még ha 3 órán át termelek füvet,akkor sem elég a nyüves két kecskének,mert vagy hajó vagy kecskekaja.És akkor én még menő vok a napi 3 órámmal.Valakinek ennyi sem jut.
    Szóval én annyi üzennék csak a fejlesztőknek,hogy ez egy gazdálkodós játék és nem rombolós.Tehát ha valamit bevezetnek és az beválik a játékosoknál,azt ne rombolják le,ne változtassák meg és főleg ne nézzék az embereket hülyének,hogy még felteszik a kérdést,hogy:"tetszik ez az ötlet nektek?" mert minket érdekel.Hát ha ez az ötlet valakinek tetszik,az sajnos nincs képbe ennek a játéknak a lényegével.
    Szóval részemről ez ismét egy nagy 0,sőt még annál is rosszabb,a boldogságmérőmet lehúzta a béka.... alá.

    Egyetértek... Részemről bármi történik, idén, több aranyat nem veszek. (Pusztán passzív ellenállásból) Ha pedig bevezetik ezt a baromságot, nem fogok játszani legalább addig, míg vissza nem csinálják. (Vagy talán végleg ennyi volt)
    Mindössze 7 hónappal kezdtem a játékot az indulás után még is 1,5 év volt mire feljutottam a legjobb 250-be mert nincs több időm a játékra. Van következő cél, de hülyének néznek hagyom a fenébe az egészet.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Hát ez nekem egyáltalán nem tetszik (valószinüleg sok játékosnak is ez a véleménye), h ezentúl a farmkezlőben nem lehel vásárolni :(
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    És ehhez a témához még egy dolgot hozzáfűznék.Ha ez egy gazdálkodós játék,akkor mutassanak már egy olyan gazdaságot,ahol ennyi termelő létesítményhez mindig van alapanyag normál munkaidőben.Egy valós gazdaságban is megvesznek ezt azt amit továbbgyártanak.Tehát ez egy nagyon tré magyarázkodás.Természetesen mindenki megteszi ami tőle telik,mert ha nem,akkor úgysincs della vásárolni,de lassan már ott tartunk,hogy ők mondják meg mikor mit,hogyan és milyen módon csináljunk,hogyan haladjunk.Ha valaki ettől eltér,annak két választása van.Használ aranyat,vagy lecsődöl és abbahagyja a játékot.Megadóztatni nem akarnak esetleg?Akinek túl sok dolcsija gyűlik össze,vagy nagyon menő díszei vannak stb.attól szedhetnének be adót is,azzal is vennének ki dollárt a játékból.Ha meg valaki nem akarna fizetni,akkor arannyal kivonhatná magát az adófizetés alól.Ez is olyan életszerű,simán belefér ez is.
    Jah és még egy gondolat.A játékot ezekután szerintem úgy kéne hirdetni,bigfarm csak függő miller játékosoknak,igazi kikapcsolódás,a szegényeknek és dolgozó embereknek meg csak stressz,küzdelem és csalódás mert itt sem értek el semmit.
    Ez tök tréééééééé.
  • NeoBoy30 (HU1)NeoBoy30 (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Én nem értek ezzel egyet, ez a véleményem, mert a hajó miatt és a lovarda miatt csinálom a szigetet és nem nagyon tudok telefonon keresztül úgymond aranyat vásárolni! Mert szint lépéskor, belépő bónusz, és néhány feladatért kapok csak néhányat és igenis jó az hogy néhány dolgot tudok venni eladni pénzért, sokat leírták amit leírtak egyet értek velük és nem támogatom, az ötlethez annyit hogy No Comment, és a facebookon is lefogom írni azon az oldalon a nem tetsző véleményemet, tehát az ötlet rossz, Én nem tartom jó ötletnek, ennyit akartam!

    Gondolok arra ha néhány dolog hiányzik + mert a hajóra kell pakolni jó ötlet az hogy megveszem vagy eladom amit akarok, a szigetet is csak a lovarda miatt csinálom azért kell kagyló hogy gyümölcsöket is ültessek amik kellenek a kapitánynak + az a néhány 4 db termék, a szigeten a garantált ajándék se nagyon érdekel azt csinálom a legelsőt amiért sok kagylót adnak, kérem Önöket azt hogy ilyen változások lesznek, ne tegyék meg, elég sokan azon a véleményen vannak amin Én is, és igenis igazat adok nekik hogy ez az új szabály nem lesz jó ötlet! Ennyit akartam még!
  • dofero2dofero2 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Sziasztok!

    Tudom, hogy sokan azért folytatják csak a játékot, mert várják a lovardát, hátha érdekes lesz. A kész farmokon elég unalmas dolgozni. A sziget nem volt nagyon "ütős". Ha ilyen sűrűn lesz, akkor pláne!
    Ez az újítás még több emberben megérleli a gondolatot, hogy abba hagyja a játékot.
    Ez termelős játék, egyet értek. Az is termelés, ha megveszem a káposztát, mert nincs időm 45 percenként leszedni, és termelek belőle sertéstápot.

    Ez már nem aranyra megy, hanem arra, hogy minden szabad percünkben a számítógép elött üljünk, és farmoljunk.

    Nem tetszik!
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    bourges írta: »
    És ehhez a témához még egy dolgot hozzáfűznék.Ha ez egy gazdálkodós játék,akkor mutassanak már egy olyan gazdaságot,ahol ennyi termelő létesítményhez mindig van alapanyag normál munkaidőben.Egy valós gazdaságban is megvesznek ezt azt amit továbbgyártanak.Tehát ez egy nagyon tré magyarázkodás.Természetesen mindenki megteszi ami tőle telik,mert ha nem,akkor úgysincs della vásárolni,de lassan már ott tartunk,hogy ők mondják meg mikor mit,hogyan és milyen módon csináljunk,hogyan haladjunk.Ha valaki ettől eltér,annak két választása van.Használ aranyat,vagy lecsődöl és abbahagyja a játékot.Megadóztatni nem akarnak esetleg?Akinek túl sok dolcsija gyűlik össze,vagy nagyon menő díszei vannak stb.attól szedhetnének be adót is,azzal is vennének ki dollárt a játékból.Ha meg valaki nem akarna fizetni,akkor arannyal kivonhatná magát az adófizetés alól.Ez is olyan életszerű,simán belefér ez is.
    Jah és még egy gondolat.A játékot ezekután szerintem úgy kéne hirdetni,bigfarm csak függő miller játékosoknak,igazi kikapcsolódás,a szegényeknek és dolgozó embereknek meg csak stressz,küzdelem és csalódás mert itt sem értek el semmit.
    Ez tök tréééééééé.

    Szia! Ne adj tippeket, nehogy valamit még ezekből is kitaláljanak :)
  • szilvi19 (HU1)szilvi19 (HU1) Bejegyzések: 39
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Sziasztok!
    Azt mondják nem az aranyról szól :) hát akkor miről? Dollárért nem lehet majd terményt venni de a termelési időt kihagyhatjuk arannyal :) 2 éve játszom de eddig nem volt gond ha vettünk most egyszerre hű de fontos lett a játékban a termelésre ösztönzés :) egy játékot azért játszik az ember mert szeretne kikapcsolódni kedvére játszani úgy formálni és alakítani ahogy az a számára a legjobb de itt szinte minden héten újabb akadályokba ütközik az ember amik nem feltétlen válnak hasznára a játéknak. üdv Szilvi19
  • Edu (HU1)Edu (HU1) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    Egyáltalán nem jó ötlet... amilyen jó, és egyszerű kis játék volt, most pont olyan erőltetett, vegyél aranyat itt, ott, stb. Csak a fuxról szól az egész, gondolom ez az "újdonság" is erről fog szólni. Csak gratulálni tudok, hogy a játékot megutáltatják az emberekkel... :(
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    marti52 írta: »
    Szia! Ne adj tippeket, nehogy valamit még ezekből is kitaláljanak :)

    Szia Marti.
    Ha ezt bevezetik és bent is marad a játékban (ami nagyon valószínű,mivel ezt senki nem gondolhatja komolyan,hogy ez bárkinek is tetszene),akkor már egy kis adózás csak feldobná a játékot,olyan otthonos lenne.Teljesen életszerű.Minket meg totál megedzenének az újabb menő ötleteikhez és még pár ilyen változás után fel sem vennénk.Meg nevelnek minket a kuporgatásra,mivel semmit nem merek már eladni a raktárból,csak aratáskor,(ami rengeteg idő és kész idegölő),hátha kell a hajónak,eventnek,piroskának,a gonosz boszorkának stb.Szóval teljesen spórban vagyok,ez is olyan életszerű.És amennyi időt igényel a játék,lassan már az otthonomnak érzem.Hazajön az ember a melóból,leül és nyomja ha haladni akar (sziget,event dögivel),a fizetést leadja (arany formájában),ájulásig játszik,majd lefekszik aludni,reggel felkel nyomja a játékot hogy haladjon tovább,majd elmegy melózni.Kb ennyi időt igényel jelenleg a bigfarm.A gyerekek meg megbuknak éhenhalnak,apjuk anyjuk válni akar,mert mindig beérik valami :D Szóval ha sokat szívóznak és butaságokat vezetnek be,sok embert nem büntetnek ezzel,hanem visszaadják az életét.Mert abbahagyja a függést és újra élni kezd.Levegőt vesz a szabadidejében és nem kell neki 1-2 éven belül szódás szifon szemüveg a számgéptől.Nézzük pozitívan.
  • frank52592frank52592 Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    tőlem törölhetik a vásárlást, ha helyette egymástól tudnánk venni
    (már elkezdtem kacsingatni a My little farm felé, de az sem tetszik igazán)
  • Edu (HU1)Edu (HU1) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 06.10.2014
    bourges írta: »
    Szia Marti.
    Ha ezt bevezetik és bent is marad a játékban (ami nagyon valószínű,mivel ezt senki nem gondolhatja komolyan,hogy ez bárkinek is tetszene),akkor már egy kis adózás csak feldobná a játékot,olyan otthonos lenne.Teljesen életszerű.Minket meg totál megedzenének az újabb menő ötleteikhez és még pár ilyen változás után fel sem vennénk.Meg nevelnek minket a kuporgatásra,mivel semmit nem merek már eladni a raktárból,csak aratáskor,(ami rengeteg idő és kész idegölő),hátha kell a hajónak,eventnek,piroskának,a gonosz boszorkának stb.Szóval teljesen spórban vagyok,ez is olyan életszerű.És amennyi időt igényel a játék,lassan már az otthonomnak érzem.Hazajön az ember a melóból,leül és nyomja ha haladni akar (sziget,event dögivel),a fizetést leadja (arany formájában),ájulásig játszik,majd lefekszik aludni,reggel felkel nyomja a játékot hogy haladjon tovább,majd elmegy melózni.Kb ennyi időt igényel jelenleg a bigfarm.A gyerekek meg megbuknak éhenhalnak,apjuk anyjuk válni akar,mert mindig beérik valami :D Szóval ha sokat szívóznak és butaságokat vezetnek be,sok embert nem büntetnek ezzel,hanem visszaadják az életét.Mert abbahagyja a függést és újra élni kezd.Levegőt vesz a szabadidejében és nem kell neki 1-2 éven belül szódás szifon szemüveg a számgéptől.Nézzük pozitívan.

    És milyen igaz! :D
Ez a beszélgetés lezárult..