Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

116112

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 27.09.2014
    tundiXXXX írta: »
    Sziasztok!
    Én aránylag mondhatom magam új játékosnak,így nem tudom,hogy most jó helye írok-e,de nem találtam ehhez a problémához más forrást! Azt szeretném megkérdezni,hogy 38.szinten miért nem tudom a szigetfarmot elindítani? Mikor legutoljára volt akkor még működött,igaz a kevéske pénzemre való tekintettel nem sokat tudtam vele játszani. Ez lehet most probléma? Köszönöm a válaszotokat!
    Tündi.

    szia
    sajnos sokan panaszkodnak, hogy nem tudják elindítani, mert nem tudnak pénzt váltani. ez a friss óta van, remélhetőleg hamar megoldják. bár most 7vége van..... :)

    csak érdeklődés szinten....
    a tájékoztatót, amit írtam, miért kellett törölni a szövi keresőknél?
    miért baj, ha a kezdők tudják, hogy hogyan is kell a keresőt nézni és használni?????
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 27.09.2014
    Liz652 írta: »
    csak érdeklődés szinten....
    a tájékoztatót, amit írtam, miért kellett törölni a szövi keresőknél?
    miért baj, ha a kezdők tudják, hogy hogyan is kell a keresőt nézni és használni?????

    Szia!

    Köszi hogy segíteni próbáltál, de már van tájékoztató a szövikereséshez, kettő is. :)
    Illetve sajnos az a tapasztalatom, hogy az ilyeneket sosem olvassa az akinek kellene, és egy idő után amúgy is csak elveszett volna a többi hozzászólás között.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 27.09.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Köszi hogy segíteni próbáltál, de már van tájékoztató a szövikereséshez, kettő is. :)
    Illetve sajnos az a tapasztalatom, hogy az ilyeneket sosem olvassa az akinek kellene, és egy idő után amúgy is csak elveszett volna a többi hozzászólás között.

    óhh
    köszönöm a választ :)
    mint tudjuk a legtöbb felhasználó nem olvas semmit se el
    így már érthető a törlés :))))

    köszönöm :)
  • Csaba222 (HU1)Csaba222 (HU1) Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 27.09.2014
    Sziasztok! Nálam valahogy nem klappol ez az új gazdasági erőgép amit aktiváltam, 2es szintű a csodamasina és én a +50%-os istállós hozamot választottam ki és ráadásul valami 48óráig aktívnak kéne hogy legyen, működött is a dolog... Az első tojás + sertés betakarításomig! Közben a tehenekhez is kiírta az elvárt mennyiséget de persze mire kifejtem a teheneket addigra már csak az alapmennyiséget kaptam és a többi féle-fajta istállóm is visszaállt az eddigi hozamra. 48óra helyett talán csak 48 percet kaptam volna nem hiszem. Most akkor hogy is van ez?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 27.09.2014
    Csaba111 írta: »
    Sziasztok! Nálam valahogy nem klappol ez az új gazdasági erőgép amit aktiváltam, 2es szintű a csodamasina és én a +50%-os istállós hozamot választottam ki és ráadásul valami 48óráig aktívnak kéne hogy legyen, működött is a dolog... Az első tojás + sertés betakarításomig! Közben a tehenekhez is kiírta az elvárt mennyiséget de persze mire kifejtem a teheneket addigra már csak az alapmennyiséget kaptam és a többi féle-fajta istállóm is visszaállt az eddigi hozamra. 48óra helyett talán csak 48 percet kaptam volna nem hiszem. Most akkor hogy is van ez?

    Szia!

    A 48 óra a várakozási idő aktiválás után. Ennyit kell várnod, hogy újra aktiválhasd a gépet.
    Az a bónusz amit te aktiváltál csak 1 órán át tart.
  • Csaba222 (HU1)Csaba222 (HU1) Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 27.09.2014
    Hát az f.sza, akkor én értettem félre valamit köszi. Úgy jobb lett volna a dolog ahogy én gondoltam...
  • K-Heléna (HU1)K-Heléna (HU1) HU1 Bejegyzések: 40
    szerkesztette ezt: 27.09.2014
    Sziasztok! hol találom ha akármi hir megjelenik ,vagy event köszi
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 27.09.2014
    K-Heléna írta: »
    Sziasztok! hol találom ha akármi hir megjelenik ,vagy event köszi

    Szia!

    A hivatalos híreket itt találod: http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/forumdisplay.php?565-Hivatalos-H%C3%ADrek

    Az eventek pedig véletlenszerűen jönnek, sehol nincs leírva hogy mikor melyik jön pontosan.
  • frank52592frank52592 Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 28.09.2014
    Lenne egy kérdésem, a képernyő felső részén van egy buborék felkiáltójellel a közepén " Mondd el, mit gondolsz!" szöveggel.
    A kérdésem, azt olvass-e valaki, amit abba irok? Vagy csak a gőz kiengedésére alkalmas?
  • mókusfül (HU1)mókusfül (HU1) Bejegyzések: 36
    szerkesztette ezt: 28.09.2014
    Sziasztok Kapa ! Beléptem 8 óra 15 perckor és megint nem kaptam meg az üdvözlő ajándékom.Még azt sem láttam,hogy mi volt.A supportnak hiába írok csak a tikettet küldik,már van vagy 8,de még érdemben választ nem kaptam. Pedig azelőtt minden hiányt pótoltak.Most is hiábs írok.Tudom sok a munkájuk.Köszi ha utána nézel.
    Üdv.mókusfül
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 28.09.2014
    frank52592 írta: »
    Lenne egy kérdésem, a képernyő felső részén van egy buborék felkiáltójellel a közepén " Mondd el, mit gondolsz!" szöveggel.
    A kérdésem, azt olvass-e valaki, amit abba irok? Vagy csak a gőz kiengedésére alkalmas?

    Szia!

    Azt nem tudom hogy olvassák-e, de elvileg onnan a CM-ekhez megy az üzenet.
    mókusfül írta: »
    Sziasztok Kapa ! Beléptem 8 óra 15 perckor és megint nem kaptam meg az üdvözlő ajándékom.Még azt sem láttam,hogy mi volt.A supportnak hiába írok csak a tikettet küldik,már van vagy 8,de még érdemben választ nem kaptam. Pedig azelőtt minden hiányt pótoltak.Most is hiábs írok.Tudom sok a munkájuk.Köszi ha utána nézel.
    Üdv.mókusfül

    Szia!

    Utánanézni sajnos én nem tudok, úgyhogy sajnos marad a várakozás :(
    Reméljük hogy hamarosan választ kapsz a supporttól.
  • K-Heléna (HU1)K-Heléna (HU1) HU1 Bejegyzések: 40
    szerkesztette ezt: 28.09.2014
    Sziasztok!
    Arató Tsz tagja vagyok, nekem a legmagasabb az elismertségi pontom, a 35 szintemel, hogy tudom meg hogy ki a vezető?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 28.09.2014
    K-Heléna írta: »
    Sziasztok!
    Arató Tsz tagja vagyok, nekem a legmagasabb az elismertségi pontom, a 35 szintemel, hogy tudom meg hogy ki a vezető?

    Szia!

    Alul kattints a Többjátékos funkciókra, majd a Szövetkezetre. A felugró ablakban válts át a Tagok fülre. Az a vezető aki legfelül van és piros ruhás kis emberke van mellette.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 28.09.2014
    Úgy, hogy az áll az első helyen és a neve mellett van egy piros emberke a szövetkezeti lap 2. fülén.
  • plöncikeplöncike Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 28.09.2014
    Tegnap este óta, még mindig nem tudok belépni a játékba!!!! Mit tegyek?????:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::(
  • klaudia0490 (HU1)klaudia0490 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 28.09.2014
    Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy csináltam erőgépet,rá kattintottam a kihelyezésre,de nem nicsál semmit!!Mit kell csinálni vele,hgy müködjön?????
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 28.09.2014
    Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy csináltam erőgépet,rá kattintottam a kihelyezésre,de nem nicsál semmit!!Mit kell csinálni vele,hgy müködjön?????

    Szia!

    A kihelyezéssel csak kiteszed a garázs mellé dísznek, hasznod ebből nem lesz.
    Menj az erőgépre, és jobb alsó sarokban az Aktiválásra. Így veheted hasznát, ha aktiválod 1 órán át X % bónuszt kapsz az istállóknál a betakarított mennyiségre.
  • HunZsoltHunZsolt Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 28.09.2014
    Nem lesz valami értelmes küldetés azoknak akik nem csinálják a szigetet?Jó lenne,mert én pl szivesen szereznék magamnak valami dísztárgyat,de ezek szerint amíg a milliárdosok szigeteznek addig a sima farmon nem lesz semmi?
  • maricica78maricica78 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 29.09.2014
    szeretném meg kérdezni mikor kapjuk meg a lovat?
  • magocskamagocska Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 29.09.2014
    Sziasztok! Nekem változatlanul nem működik a dollár váltás sziget dollárra, sőt a sziget úgy ahogy van nem működik. Jeleztem múlthéten de sajnos már azt sem találom amit írtam így azt sem tudom, hogy valaki reagált-e rá! Két hónapig nem tudtam használni a fórumot most ezzel fogok szenvedni? Kedves Moderátor, nagyon megköszönném ha szakítana valaki egy pici időt erre a válaszra is! Előre is köszönöm.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 29.09.2014
    magocska írta: »
    Sziasztok! Nekem változatlanul nem működik a dollár váltás sziget dollárra, sőt a sziget úgy ahogy van nem működik. Jeleztem múlthéten de sajnos már azt sem találom amit írtam így azt sem tudom, hogy valaki reagált-e rá! Két hónapig nem tudtam használni a fórumot most ezzel fogok szenvedni? Kedves Moderátor, nagyon megköszönném ha szakítana valaki egy pici időt erre a válaszra is! Előre is köszönöm.

    Remélhetőleg most már nem sokára kijavítják ezt a hibát: munkanap van, a programozók is dolgoznak...
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 29.09.2014
    HunZsolt írta: »
    Nem lesz valami értelmes küldetés azoknak akik nem csinálják a szigetet?Jó lenne,mert én pl szivesen szereznék magamnak valami dísztárgyat,de ezek szerint amíg a milliárdosok szigeteznek addig a sima farmon nem lesz semmi?

    Szia! :)

    Az előző sziget alkalmával is volt tematikus event a fő farmon, ebből kifolyólag valószínű, holnap indul a következő (mivel keddenként indul manapság). :) Ha jól emlékszem, legutóbb az Ázsia volt, így most a Hawaii következik.
    Egy icipicit pontosítanék pár dolgot, ha nem haragszol meg érte. Nem bántásnak szánom. De az újak megkavarodásának elkerülése érdekében egy kicsit jobban figyelj bizonyos dolgokra. :) Gondolok itt a "küldetés", amit írtál. A küldetés, amivel bizonyítványt lehet szerezni. Amire pedig Te utaltál, hogy dísztárgyat szerezni, az event. :)

    Üdv.: Zsuzsi
  • HunZsoltHunZsolt Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 29.09.2014
    Szia! :)

    Az előző sziget alkalmával is volt tematikus event a fő farmon, ebből kifolyólag valószínű, holnap indul a következő (mivel keddenként indul manapság). :) Ha jól emlékszem, legutóbb az Ázsia volt, így most a Hawaii következik.
    Egy icipicit pontosítanék pár dolgot, ha nem haragszol meg érte. Nem bántásnak szánom. De az újak megkavarodásának elkerülése érdekében egy kicsit jobban figyelj bizonyos dolgokra. :) Gondolok itt a "küldetés", amit írtál. A küldetés, amivel bizonyítványt lehet szerezni. Amire pedig Te utaltál, hogy dísztárgyat szerezni, az event. :)

    Üdv.: Zsuzsi

    Szia.Köszi a választ.
    Bár szerintem attól kavarodnak meg az emberek,hogy a versenyt küldetésnek van nevezve a küldetés meg eventnek ami amúgy eseményt jelent angolul tehát félig magyarul félig meg angolul beszéltek és szerintem ez a zavaró.
  • Szatyán Fidó (HU1)Szatyán Fidó (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 29.09.2014
    Sziasztok!
    Lesz még kihívás elég! Lehet bővíteni újítani!

    https://www.facebook.com/GoodgameBigFarm/photos/a.443068832396618.89790.440749639295204/726235414079957/?type=1&theater

    Google fordító - Az új aktiválható mezőgazdasági gépeket, a produkció lesz még bőséges! Ön szerint te leszel a legjobban?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 29.09.2014
    Sziasztok!
    Lesz még kihívás elég! Lehet bővíteni újítani!

    https://www.facebook.com/GoodgameBigFarm/photos/a.443068832396618.89790.440749639295204/726235414079957/?type=1&theater

    Google fordító - Az új aktiválható mezőgazdasági gépeket, a produkció lesz még bőséges! Ön szerint te leszel a legjobban?

    Szia!

    Ezek már 25-e óta a játékban vannak :)
  • klaudia0490 (HU1)klaudia0490 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 29.09.2014
    Köszönöm a Segítséget!!!
  • SchnappySchnappy Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 30.09.2014
    Amikor a hajó elviszi a termékeket és patkókat kapunk, azok mire jók?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 30.09.2014
    Schnappy írta: »
    Amikor a hajó elviszi a termékeket és patkókat kapunk, azok mire jók?

    szia
    1x majd lesz egy lovarda, ott fog kelleni :)
  • big83big83 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 30.09.2014
    Sziasztok, valaki nem tudja, hogy miért nem lehet meghívni olyan embert aki nincs szövetkezetben?Volt olyan aki már találkozott ezzel a problémával?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 30.09.2014
    big83 írta: »
    Sziasztok, valaki nem tudja, hogy miért nem lehet meghívni olyan embert aki nincs szövetkezetben?Volt olyan aki már találkozott ezzel a problémával?

    szia
    sajnos ez napok óta probléma, nem vagy egyedül vele
    remélhetőleg hamarosan javítják :)
Ez a beszélgetés lezárult..