Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Eventekkel kapcsolatos kérdések - archívum

1522

Hozzászólások

  • Ria 54Ria 54 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 14.09.2014
    Ria54 vagyok! Szeretném megtudni,hogyan juthatok még több munkásokhoz.?Ugyanis elkezdett épitkezések félbemaradtak.Segitséget kérek.Köszönöm.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 14.09.2014
    Ria 54 írta: »
    Ria54 vagyok! Szeretném megtudni,hogyan juthatok még több munkásokhoz.?Ugyanis elkezdett épitkezések félbemaradtak.Segitséget kérek.Köszönöm.

    Építs új házat, vagy fejleszd a meglévőt. A munkások száma a házak számától és szintjétől függ.
  • FarmerSzilvia2FarmerSzilvia2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 19.09.2014
    Sziasztok!
    Azt lehet tudni mennyibe kerülnek majd a kísértet dísztárgyak?
    Köszi!
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 19.09.2014
    Sziasztok!
    Azt lehet tudni mennyibe kerülnek majd a kísértet dísztárgyak?
    Köszi!

    Szia!

    Semmit sem lehet tudni róluk :)
    A halloween elég messze van még :)
  • FarmerSzilvia2FarmerSzilvia2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 20.09.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Semmit sem lehet tudni róluk :)
    A halloween elég messze van még :)

    Szia!
    Azért kösz!:)Messze bizony:D
  • Hattyú (HU1)Hattyú (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 27.09.2014
    Sziasztok! Nem tudok belépni a szigetre, mert nem enged váltani. Tudtok erről valamit, mikor lesz ez megjavítva? Így nem tudok versenyezni sem és a hajót sem tudom elküldeni mert már nincs kagylóm, magom.... Fogynak a napok a 30-ból :(( Írtam supportnak is.
  • manak (HU1)manak (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 27.09.2014
    tegnap már sokan panaszkodtak, hogy nem lehet a szigetre belépni sem a bankban váltani
    azt gondoltam ha ennyi embernek ez probléma, akkor ma reggelre kijavítják, vagy valaki választ ad arra, miért nem működik és mikorra javítják meg, de senki nem reagál az illetékesek közül
    MIÉRT????
  • SystemSystem Bejegyzések: 106,969
    szerkesztette ezt: 27.09.2014
    manak írta: »
    tegnap már sokan panaszkodtak, hogy nem lehet a szigetre belépni sem a bankban váltani
    azt gondoltam ha ennyi embernek ez probléma, akkor ma reggelre kijavítják, vagy valaki választ ad arra, miért nem működik és mikorra javítják meg, de senki nem reagál az illetékesek közül
    MIÉRT????

    Szia Manak!

    Voltak már javítások, és a játékosok több problémáról is írnak. Előbb meg kell találni, mi okozza a problémát, és csak ez után lehet javítani. Hétvége lévén erre valószínűleg csak hétfőtől van lehetőség. Tudom, hogy nehéz, de egy kis türelem.
  • erzsok01 (HU1)erzsok01 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 29.09.2014
    Azt szeretnem megkerdezni hogy aktivaltam az erogepemet a +50% os istalohozamra es csak 16 percig mukodott.Az ora megy tovabb ,de nem ad nekem plusz termeshozamot.

    Miert?
  • manak (HU1)manak (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 29.09.2014
    Sziasztok
    mivel nem találtam meg a szigettel kapcsolatos fórumot, elnézést, ha rossz hejre írok, de nagyon kíváncsi vagyok hova lett a már felfejlesztett szigetem, mert most egy teljesen új alapot kaptam???????
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 29.09.2014
    manak írta: »
    Sziasztok
    mivel nem találtam meg a szigettel kapcsolatos fórumot, elnézést, ha rossz hejre írok, de nagyon kíváncsi vagyok hova lett a már felfejlesztett szigetem, mert most egy teljesen új alapot kaptam???????

    Ez már 1001-szer meg lett válaszolva, amiket itt találsz:
    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?23783-Event-megbesz%C3%A9l%C3%A9se-Szigetfarm
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 29.09.2014
    erzsok01 írta: »
    Azt szeretnem megkerdezni hogy aktivaltam az erogepemet a +50% os istalohozamra es csak 16 percig mukodott.Az ora megy tovabb ,de nem ad nekem plusz termeshozamot.

    Miert?

    Szia!

    Biztos hogy rendesen működött ameddig kell, azaz 1 óráig.
    A másik számláló a várakozási időt mutatja, ennyit kell várnod hogy újra aktiválhasd az adott gépet.
  • bella2013 (HU1)bella2013 (HU1) Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 30.09.2014
    Sziasztok.Nem találom, hogy mikor kapjuk meg a szigetfarmos ajándékot /vizi csúzda/, a végén?Az első fejezet 5.-nél tartok, tehát 700000-ren túl vagyok.Köszi
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 30.09.2014
    bella20132 írta: »
    Sziasztok.Nem találom, hogy mikor kapjuk meg a szigetfarmos ajándékot /vizi csúzda/, a végén?Az első fejezet 5.-nél tartok, tehát 700000-ren túl vagyok.Köszi

    Én is túl léptem a 700000 kagylón. a gyűjtődobozban kell lenni. ott nézd meg. nekem ott van.
  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    szerkesztette ezt: 05.10.2014
    Sziasztok!
    Valamikor azt mondták,hogy a föld ad zsetont,ebből is a kukoricával lehetett néha zsetont nyerni!Én kettő napja azt is termeltem folyamatosan,még se adott egyet se!!Vajon miért?Zsetont pedig nem fogok venni!!Kicsit érdekes ez nem gondoljátok?
  • frank52592frank52592 Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 05.10.2014
    nekem 1-2 hetente dob zsetont, szóval ne légy türelmetlen
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 05.10.2014
    Sziasztok!
    Valamikor azt mondták,hogy a föld ad zsetont,ebből is a kukoricával lehetett néha zsetont nyerni!Én kettő napja azt is termeltem folyamatosan,még se adott egyet se!!Vajon miért?Zsetont pedig nem fogok venni!!Kicsit érdekes ez nem gondoljátok?
    Hát én már egy fél éve pontosan ezt tapasztalom. Nagyon ritkán találni zsetont. Néha-néha esik, de arra ne számíts, hogy az ingyen zsetonokból ír tyúkolat pörgetsz majd. :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 05.10.2014
    hunkeldon írta: »
    Hát én már egy fél éve pontosan ezt tapasztalom. Nagyon ritkán találni zsetont. Néha-néha esik, de arra ne számíts, hogy az ingyen zsetonokból ír tyúkolat pörgetsz majd. :)

    Én már nem is emlékszem arra, hogy nekem mikor adott a föld zsetont :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 05.10.2014
    Porrima írta: »
    Én már nem is emlékszem arra, hogy nekem mikor adott a föld zsetont :(

    én tapasztalatom szrtn mióta a sziget van, azóta nem ad zsetonokat.
    előtte a malom is meg a föld is jól adott. sőt pörgetésnél volt, h 5-öt is kaptam
  • kazijukaziju Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 05.10.2014
    A sziget farmon miért vesztettem el a fejlesztéseket,bővítéseket,vásárlásokat?Ha letelik a rendelkezézésre álló 29 nap,utána megint kezdhetem előröl?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 05.10.2014
    kaziju írta: »
    A sziget farmon miért vesztettem el a fejlesztéseket,bővítéseket,vásárlásokat?Ha letelik a rendelkezézésre álló 29 nap,utána megint kezdhetem előröl?

    szia
    sajnos igen. ez egy event, mint a többi, csak nem 1 hétig tart, hanem egy hónapig. utána elölről kell kezdeni mindent
  • mari02mari02 Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 05.10.2014
    szia.
    ezért nem fejlesztek semmit, van 3 területem ahol narancsot ültetek, és ha össze jön a 300 akkor készíttek egy üdítőt. és lesznek kagylóim. a többi már nem is érdekel, mert még így is sokba kerül.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 05.10.2014
    mari02 írta: »
    szia.
    ezért nem fejlesztek semmit, van 3 területem ahol narancsot ültetek, és ha össze jön a 300 akkor készíttek egy üdítőt. és lesznek kagylóim. a többi már nem is érdekel, mert még így is sokba kerül.

    Nagyon helyesen gondolkodol sztem: mindenki addig nyújtózzon, ameddig a takarója ér ;)
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 07.10.2014
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, hogy az eventek hányas szinttől ajánlják fel a választási lehetőséget kezdéskor?
    Van pár szövitag, aki nem tudja kiválasztani a lehetőséget. Vagy pedig hiba lenne?
    köszi előre is ha valaki tud válaszolni
    szép estét
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 07.10.2014
    Akkor tud választani, ha abból a díszből van 74 boldogságpontos.... Ha nincs még neki, előbb meg kell szereznie, s legközelebb abban az eventben már választhat.
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 07.10.2014
    köszönöm Ádámmaci
  • TimbaTimba Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Helló!

    A következő kérésem lenne, Nemrég (bő egy hete) regisztráltam, úgyhogy még minden új, ismeretlen. Ezzel önmagában nem is lenne baj, a legszebb szakasza egy játéknak a felfedezése. Most értem a 30. szintre, ahol is lehet repülni a szigetre. Kipróbáltam, kiderült, nem én vagyok a célközönség. (Ezen a szinten nem felgyűjthető mennyiségű dollár kellene összesen a homokvárhoz, ami egyébként nem tudom, kinek éri meg - más értelme nincs a szigetnek, ha jól értelmeztem az erről szóló Gy.I.K.-ot - talán jó magas szinten, ahol úgyse tudják mire költeni a pénzt.) Azonfelül a hátralevő idő alatt amúgy se tudnék átütő eredményt elérni. Azaz értelmetlen volt oda kilépnem, hogy mégis megtettem, kezdő voltomból adódó tapasztalathiányomra vezethető vissza. (Elég tanulópénz az, amit rááldoztam az átváltásra, többet nem költenék.)

    Hátrányom viszont annál inkább származik ebből. Mégpedig hogy a hajó vesztegel még 6 órát a kikötőben, mert hátha beszállítom azt is, amire esélyem sincs. (Egyszer előfordult, hogy egy építés csúszása miatt kellett várni, de azt legközelebbre megoldottam.) Így ennyivel később érkezik a következő hajó. És ez még 16 napig így megy, ami megakasztja előrehaladásomat, és csökkenti a játék élvezeti értékét.

    A kérdésem a fentiek tükrében a következő lenne. Hogyan lehet a szigetet kiiktatni, hogy a hajó a továbbiakban ne várakozzon olyan rakományra, amit úgysem kap meg. A kérésem pedig az, hogy amennyiben nem tudom ezt visszacsinálni, akkor kérésen, oldjátok meg, hogy tárgytalan legyen a szigetre kerülésem, és ezáltal ne kérjen a hajó onnan származó árut.

    Előre is köszönöm.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Timba írta: »
    Helló!

    A következő kérésem lenne, Nemrég (bő egy hete) regisztráltam, úgyhogy még minden új, ismeretlen. Ezzel önmagában nem is lenne baj, a legszebb szakasza egy játéknak a felfedezése. Most értem a 30. szintre, ahol is lehet repülni a szigetre. Kipróbáltam, kiderült, nem én vagyok a célközönség. (Ezen a szinten nem felgyűjthető mennyiségű dollár kellene összesen a homokvárhoz, ami egyébként nem tudom, kinek éri meg - más értelme nincs a szigetnek, ha jól értelmeztem az erről szóló Gy.I.K.-ot - talán jó magas szinten, ahol úgyse tudják mire költeni a pénzt.) Azonfelül a hátralevő idő alatt amúgy se tudnék átütő eredményt elérni. Azaz értelmetlen volt oda kilépnem, hogy mégis megtettem, kezdő voltomból adódó tapasztalathiányomra vezethető vissza. (Elég tanulópénz az, amit rááldoztam az átváltásra, többet nem költenék.)

    Hátrányom viszont annál inkább származik ebből. Mégpedig hogy a hajó vesztegel még 6 órát a kikötőben, mert hátha beszállítom azt is, amire esélyem sincs. (Egyszer előfordult, hogy egy építés csúszása miatt kellett várni, de azt legközelebbre megoldottam.) Így ennyivel később érkezik a következő hajó. És ez még 16 napig így megy, ami megakasztja előrehaladásomat, és csökkenti a játék élvezeti értékét.

    A kérdésem a fentiek tükrében a következő lenne. Hogyan lehet a szigetet kiiktatni, hogy a hajó a továbbiakban ne várakozzon olyan rakományra, amit úgysem kap meg. A kérésem pedig az, hogy amennyiben nem tudom ezt visszacsinálni, akkor kérésen, oldjátok meg, hogy tárgytalan legyen a szigetre kerülésem, és ezáltal ne kérjen a hajó onnan származó árut.

    Előre is köszönöm.

    szia
    sajnos, nem lehet már kiiktatni :(
    a hajó várakozni fog 6 órán keresztül
  • TimbaTimba Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Liz652 írta: »
    szia
    sajnos, nem lehet már kiiktatni :(
    a hajó várakozni fog 6 órán keresztül
    Igen, köszi, persze, ezt tudom, azért írtam, hogy oldják meg. Lehet, hogy a supportra kellene írnom, nem ide, gondoltam először itt próbálkozom. Természetesen számomra nem elfogadható, hogy nem iktatható ki, hisz egy voltaképpen félrekattintásnak nem szabadna, hogy ilyen súlyos következménye legyen.

    (És előfordulhat, hogy kipattan valaki agyából, hogy a sziget egy későbbi időpontban újra aktív lesz egy-egy hónapra, akkor megint szívóág azoknak, akik meggondolatlanul odakíváncsiskodtak egyszer.)
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 09.10.2014
    Timba írta: »
    Igen, köszi, persze, ezt tudom, azért írtam, hogy oldják meg. Lehet, hogy a supportra kellene írnom, nem ide, gondoltam először itt próbálkozom. Természetesen számomra nem elfogadható, hogy nem iktatható ki, hisz egy voltaképpen félrekattintásnak nem szabadna, hogy ilyen súlyos következménye legyen.

    (És előfordulhat, hogy kipattan valaki agyából, hogy a sziget egy későbbi időpontban újra aktív lesz egy-egy hónapra, akkor megint szívóág azoknak, akik meggondolatlanul odakíváncsiskodtak egyszer.)

    Szia!

    Megoldani sajnos biztos hogy nem tudják hogy most neked ne kérjen trópusi gyünölcsöt a hajó, úgyhogy ez alatt a sziget alatt sajnos már tuti hogy így marad. Azt hogy a következő szigetre ha nem lépsz be visszaáll-e a hajód rendesre nem tudom, bár inkább azt mondanám hogy nem.

    Holnap délelőtt tudok rákérdezni leghamarabb, akkor megmondom hogy is működik ez pontosan. :)
Ez a beszélgetés lezárult..