Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Küldetésekkel/Feladatokkal/Eredményekkel kapcsolatos kérdések - archívum

A beszélgetés a következő beszélgetés bejegyzéseinek a felosztásaiból jött létre: Küldetésekkel/Feladatokkal/Eredményekkel kapcsolatos kérdések.
«1312

Hozzászólások

  • műműr (HU1)műműr (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    miért van az,h.küldetés /verseny/közben ,,bedobja,, a karbantartást!?kissé/?/...nem korekt!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    műműr írta: »
    miért van az,h.küldetés /verseny/közben ,,bedobja,, a karbantartást!?kissé/?/...nem korekt!

    bocsi
    de a Hivatalosban le van írva, hogy mikorra várható a frissítés :)
    addig nem érdemes küldit indítani amíg nem csinálják meg
  • ramszesz56 (HU1)ramszesz56 (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 01.09.2014
    Sziasztok!

    Nem tudom, jó helyre írok-e, de enyhén idegesítő, h elköltöttem bő 30000 aranyat, meg is jelentek az ablakban az ajándékok, de csak a csirketápot kaptam meg!! Nem h a meglepetés ládák, de még az ibolyamagok sincsenek sehol! Szeretném megkapni!
    Köszi előre is!

    Üdv
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 01.09.2014
    ramszesz56 írta: »
    Sziasztok!

    Nem tudom, jó helyre írok-e, de enyhén idegesítő, h elköltöttem bő 30000 aranyat, meg is jelentek az ablakban az ajándékok, de csak a csirketápot kaptam meg!! Nem h a meglepetés ládák, de még az ibolyamagok sincsenek sehol! Szeretném megkapni!
    Köszi előre is!

    Üdv

    Szervusz Ramszesz, hidd el, minden meg van, csak a megfelelő helyen kell nézned!
    A meglepetés ládád, pl. alul, az első zöld-ikon, dobozkába nézd meg, azon belül a 4.-ik kis ládára kattints rá!
    Az ibolya magokat a szántó beültetésekor fogod látni, a 3.-ik helyen!
    A csirketápot meg ha a csirkéket eteted, egy ici-picit húzd lejjebb az egeret és látni fogod!
    Gratulálok, mert a ládák tele lesznek sok minden jóval:)

    Ja, de egyáltalán át vetted-e az ajándékokat? mert minden csomagra külön rá kell kattintani amit el értél!
  • mari02mari02 Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 03.09.2014
    Szerbusztok. Nem tudom ki szokta megnézni a küldetéseknél, hogy kikkel van együtt. Nos a tapasztalatom az, hogy a többiek minimum 15 szinttel magasabban vannak, és ez a jobbik este. Arról nem is beszélve, hogy a betett árú mennyisége (legtöbbször) legalább egynél irreális. Így esélyem sincs megnyerni. Ezzel teljesen elvették a kedvem a külditől. :(
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    mari02 írta: »
    Szerbusztok. Nem tudom ki szokta megnézni a küldetéseknél, hogy kikkel van együtt. Nos a tapasztalatom az, hogy a többiek minimum 15 szinttel magasabban vannak, és ez a jobbik este. Arról nem is beszélve, hogy a betett árú mennyisége (legtöbbször) legalább egynél irreális. Így esélyem sincs megnyerni. Ezzel teljesen elvették a kedvem a külditől. :(

    Kedves Mari, ezt bizony sajnos sokan be írtuk már, még szerencsés is vagy ha "csak" 15 szinttel magasabb játékosokkal vagy együtt!
    Én tegnap a 68-as szintemmel 128-as szintű játékossal voltam!
    Irreális a beadott mennyiségük!? Hozzánk képest igen, mert sok játékosnak pl. 5-6 kacsaólja is van és fúllra fejlesztve, ahhoz meg sok-sok idő kell még, hogy velük felvegyük a versenyt!
    Bizonyítvány kell a garázsba a gépek fejlesztéséhez, tehát küldizni kell, ne törődj azzal hányadik vagy, sok kicsi sokra megy! / főleg a 2.-ik a földrombolót fejleszd, ezáltal még több bizonyítványt kapsz küldetésekkor /
    további jó játékot, zsuzsan.

    Szervusztok, ma újra folytatnám ezt a témát, hisz sok-sok játékos észrevételezte már, hogy nagyon nincs ez jól!

    Először is, MINDENKITŐL elnézést kérek, úgy az aktív szövetkezetesektől, mint a magas szintű Játékosoktól, DE valóban lehetetlenség így küldetéseket indítani!
    Ma is olyan játékossal küldiztem akinek 16 db. tyúkólja és 5 db. kacsaólja van!
    Nem a Játékos tehet arról, hogy én még kicsi, és fejletlen vagyok, de én meg hiába aranyozom a tyúkóljaim / 4 db. / ha egyből be tesz 7 ezer tojást!

    Az lenne a kérésem, hogy a szövetkezeti projekteken dolgozók, nem tudnának-e a küldetés projekten is módosítani, mondjuk úgy, hogy 80-as szinttől magasabbakkal ne kerüljenek össze a kisebbek, sőt, 50-es szint alattiak meg ne kerüljenek össze magasabbakkal!
    Azt hiszem ez sok Játékos hangulatán változtatna!
    Ez is a játék része, de nagyon nem jól sikeredett a küldemény frissítése:(

    / ma és most szerkesztettem, ill. bővítettem ki a beírásom, miért a tegnapi dátumot mutatja? /
  • lacalacuska5lacalacuska5 Bejegyzések: 123
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    Kedves Mari, ezt bizony sajnos sokan be írtuk már, még szerencsés is vagy ha "csak" 15 szinttel magasabb játékosokkal vagy együtt!
    Én tegnap a 68-as szintemmel 128-as szintű játékossal voltam!
    Irreális a beadott mennyiségük!? Hozzánk képest igen, mert sok játékosnak pl. 5-6 kacsaólja is van és fúllra fejlesztve, ahhoz meg sok-sok idő kell még, hogy velük felvegyük a versenyt!
    Bizonyítvány kell a garázsba a gépek fejlesztéséhez, tehát küldizni kell, ne törődj azzal hányadik vagy, sok kicsi sokra megy! / főleg a 2.-ik a földrombolót fejleszd, ezáltal még több bizonyítványt kapsz küldetésekkor /
    további jó játékot, zsuzsan.

    Szervusztok, ma újra folytatnám ezt a témát, hisz sok-sok játékos észrevételezte már, hogy nagyon nincs ez jól!

    Először is, MINDENKITŐL elnézést kérek, úgy az aktív szövetkezetesektől, mint a magas szintű Játékosoktól, DE valóban lehetetlenség így küldetéseket indítani!
    Ma is olyan játékossal küldiztem akinek 16 db. tyúkólja és 5 db. kacsaólja van!
    Nem a Játékos tehet arról, hogy én még kicsi, és fejletlen vagyok, de én meg hiába aranyozom a tyúkóljaim / 4 db. / ha egyből be tesz 7 ezer tojást!

    Az lenne a kérésem, hogy a szövetkezeti projekteken dolgozók, nem tudnának-e a küldetés projekten is módosítani, mondjuk úgy, hogy 80-as szinttől magasabbakkal ne kerüljenek össze a kisebbek, sőt, 50-es szint alattiak meg ne kerüljenek össze magasabbakkal!
    Azt hiszem ez sok Játékos hangulatán változtatna!
    Ez is a játék része, de nagyon nem jól sikeredett a küldemény frissítése:(

    / ma és most szerkesztettem, ill. bővítettem ki a beírásom, miért a tegnapi dátumot mutatja? /

    Szerbusztok kicsik :) !

    Van egy egszerű dolog. Döntsétek,hogy a játékkal mit szeretnétek elérni.
    - Ha csak "farmos gazdák" akartok lenni,akkor azt kell nagyjából tenni amit a feladatok kérnek és csak nyugiban lazán küldetésezni.Ítt szerintem ha hamar akartok feljönni,akkor előbb a rombolót kell maxra nyomni,hogy több bizit kapjatok mindig. Minden küldinél be kell tenni valamit és ez lényeges.Utánna az első traktort érdemes,hogy sok embert kapjatok pluszba,hisz így nem kell házakat venni-fejleszteni és nem lesz negatív a költségetek.

    - Ha viszont komolían gondoljátok és igenis kicsiként is harcolni akartok,akkor ugyan azt kell csinálni mint az előbb írtam,csak hozzá vegyetek sok ólakat,mindig a lehető legmagasabb földetek legyen és legyen benne "sunyin lapuló" :) spéci maggal bevetett.Ha nem musza,nem kell minden tehenet,sertést nyomatni hanem az is pár várakozzon az alkalomra! Ha ganéra hajtotok,akkor sok szamarat kell építeni,ha tojásra akkor kacsát és venni kacsakönyvet,ami nem is drága.Higgyétek el soxor meg lehet lepni így a nagyokat is.

    soxerencsét "kicsik"
  • mari02mari02 Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    Kedves zsuzsinagy! Lehet, hogy rosszul írtam, mert azt kellet volna írnom, hogy "minimum 15 szinttel magasabb, de ez a ritkább. Általában 80-as szint felettivel raknak össze." Ma például volt egy 43-as a másik négy pedig 85 és 123 közötti volt. Ezen felül meg szoktam nézni azt is, hogy milyen termőföldjük van ha növényt kel beadni. Az egyik játékos 722 db kukoricával indított, amikor megnéztem, nekem több földem volt. Nála 2 földben vadvirág, egyben káposzta kettőben kukorica volt ültetve. Vajon honnan volt az a 722 termése? (A földek fejlesztése 1 db 7-es 2 db 4-es és 2 db 3-as volt. Az enyémek: 1 db 5-ös, 4 db 4-es, 1 db 3-as és van még 1 db 1-es és 1 db 2-es termékeny földem. Mindez mellett megvettem a könyveket ami plusz termést ad.
    szóval nem hiszem , hogy mindig igaz a győztesek induló beadása. Na mindegy egyenlőre még napi szinten 1-2 küldit megcsinálok a traktorok miatt.
    Üdv: Margit.
  • lacalacuska5lacalacuska5 Bejegyzések: 123
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    mari02 írta: »
    Kedves zsuzsinagy! Lehet, hogy rosszul írtam, mert azt kellet volna írnom, hogy "minimum 15 szinttel magasabb, de ez a ritkább. Általában 80-as szint felettivel raknak össze." Ma például volt egy 43-as a másik négy pedig 85 és 123 közötti volt. Ezen felül meg szoktam nézni azt is, hogy milyen termőföldjük van ha növényt kel beadni. Az egyik játékos 722 db kukoricával indított, amikor megnéztem, nekem több földem volt. Nála 2 földben vadvirág, egyben káposzta kettőben kukorica volt ültetve. Vajon honnan volt az a 722 termése? (A földek fejlesztése 1 db 7-es 2 db 4-es és 2 db 3-as volt. Az enyémek: 1 db 5-ös, 4 db 4-es, 1 db 3-as és van még 1 db 1-es és 1 db 2-es termékeny földem. Mindez mellett megvettem a könyveket ami plusz termést ad.
    szóval nem hiszem , hogy mindig igaz a győztesek induló beadása. Na mindegy egyenlőre még napi szinten 1-2 küldit megcsinálok a traktorok miatt.
    Üdv: Margit.

    ha csak 6-s földje van és spéci kuki akkor már eleve 400 felett van 1 föld! Ne feledd a spéci magokat!
  • Phőnixmadár (HU1)Phőnixmadár (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    Sziasztok, hogy járok jobban, ha én bontom a szigetet, vagy ha várok, mig a rendszer bontja? Mikor kapok érte többet?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    Sziasztok, hogy járok jobban, ha én bontom a szigetet, vagy ha várok, mig a rendszer bontja? Mikor kapok érte többet?

    szia
    bár már nagyon sok hsz szól erről, de leírom még1x :)
    ha te bontasz, akkor a bontásért járó kagyló 100%-át kapod meg, ha ők bontanak, akkor csak az 50%-át
    viszont, ha nem bontasz, akkor még termelhetsz az uccsó pillanatig, így még gyűjthetsz kagylót bőven
    tehát mindenki saját maga kell, h eldöntse, mit szeretne, mi a jobb neki :)
  • ramszesz56 (HU1)ramszesz56 (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 07.09.2014
    Sziasztok!

    Ismételten nem kaptam meg a 10000 arany költéséért járó jutalmat. Az ablak megjelent ugyan, de nem röppent föl semmi, és a raktárban sincs. Miután ezért már másodszor vagyok kénytelen külön szólni, kissé kezd bosszantóvá válni a dolog!
    Köszi.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 07.09.2014
    Sziasztok!
    Őszintén én már nem is nézem a küldin belül kikkel tesz össze a gép, mert nem számít. Vannak nálam sokkal alacsonyabb szinten sokkal több óllal vagy aranyos földdel rendelkező, és sokszor 4.-6. helyen végzek, pedig 117. szinten járok. Van, hogy sikerül az első 3 közé kerülnöm, de nem ez a lényeg. Rájöttem ha csak keveset is, de beadni, s az is ad bizit, s lassan de összejönnek a bizik. Persze ezáltal többször kell küldetésezni, de ha néha rákészülünk 1-1 feladatra, pl. speckó kukoricával, vadvirággal, akkor jó helyen is végezhetünk. Volt, hogy egymás után 2x adott trágyát, elsőnél az elején végeztem az 1-3-ban, a másodiknál meg a 4-6-ba. De a lényeg, hogy kapsz bizonyítványt.
    (most egy 62-es szinten levő 8 földdel speckó vadvirággal a többszörösét termelte, így ő az első, és egy 74-es a 2., de nem zavar, ha nekik fontosabb a küldi, mint a farmokon a boldogság, az az ő dolguk, nekem a boldogság és a napi bevétel a fontosabb)

    Ramszesz, amikor az ablak megjelenik, akkor az elköltött arany melletti ajándékoknál van egy gomb, hogy átvesz vagy nem tudom, mert nem aranyozok, de akkor biztos odaadja a jutalmat. Vagy nézd meg mit kellett volna adnia, és keresd meg a megfelelő helyeken.
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    szerkesztette ezt: 07.09.2014
    mari02 írta: »
    Kedves zsuzsinagy! Lehet, hogy rosszul írtam, mert azt kellet volna írnom, hogy "minimum 15 szinttel magasabb, de ez a ritkább. Általában 80-as szint felettivel raknak össze." Ma például volt egy 43-as a másik négy pedig 85 és 123 közötti volt. Ezen felül meg szoktam nézni azt is, hogy milyen termőföldjük van ha növényt kel beadni. Az egyik játékos 722 db kukoricával indított, amikor megnéztem, nekem több földem volt. Nála 2 földben vadvirág, egyben káposzta kettőben kukorica volt ültetve. Vajon honnan volt az a 722 termése? (A földek fejlesztése 1 db 7-es 2 db 4-es és 2 db 3-as volt. Az enyémek: 1 db 5-ös, 4 db 4-es, 1 db 3-as és van még 1 db 1-es és 1 db 2-es termékeny földem. Mindez mellett megvettem a könyveket ami plusz termést ad.
    szóval nem hiszem , hogy mindig igaz a győztesek induló beadása. Na mindegy egyenlőre még napi szinten 1-2 küldit megcsinálok a traktorok miatt.
    Üdv: Margit.

    Nem kellene ennyire komolyan venni a küldetéseket. Ha folyamatosan csinálod amikor játékban vagy apránként is ugyan annyi idő alatt jön össze mintha ritkábban de versenyben tennéd ugyan ezt. Ráadásul nem kell idegeskedned miatta és nem kerül aranyba sem.
    A többször kevesebb elvét követtem és arany nélkül csináltam végig a garázst.
    Amíg a szöviért ment a harc sok aranyat használtam, de ezt a fajta küldit anélkül is lehet sikeresen csinálni.
  • mari02mari02 Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 07.09.2014
    Nem feledem, de a spéci magoknál is van érési idő, ami minimum 30 perc., viszont a küldi is 30 perces. Tehát ezek szerint a küldi indításánál érett éppen be a termése? Ez elképzelhető, de minden küldinél, és mindig a jóval felettem lévő? hát nem is tudom. Azt hiszem nem fogok túl nagy "munkát" fektetni a küldikbe ezentúl.
    Üdv: Margit
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 07.09.2014
    mari02 írta: »
    Nem feledem, de a spéci magoknál is van érési idő, ami minimum 30 perc., viszont a küldi is 30 perces. Tehát ezek szerint a küldi indításánál érett éppen be a termése? Ez elképzelhető, de minden küldinél, és mindig a jóval felettem lévő? hát nem is tudom. Azt hiszem nem fogok túl nagy "munkát" fektetni a küldikbe ezentúl.
    Üdv: Margit

    Nekem is van időnként benn 1-1 földben speci virág, és kukorica, amit induláskor be tudok szedni, s újra vetni...így mire kell mindig van valamennyi indítónak. Akinek sok a földje annak még több...
    Most pl. 77-es szintűekkel játszok, és néha beelőznek, néha hagyom őket is érvényesülni, kérdés mim van kész a földeken.
  • mari02mari02 Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 08.09.2014
    Kedves mamma3! Nem idegeskedek, csak szeretek győzni. Egyébként eleinte az eventeknél használtam aranyat, de úgy döntöttem, hogy ha ez egy ingyenes játék akkor nem költök rá. Egyébként is a nyugdíjam nem olyan magas, hogy játékra költsem. A küldiknél meg - most már - azt csinálom, hogy napi 2-3 küldit megcsinálok, és csak akkor viszem végig, ha van esély a győzelemre.
    Üdv: Margit
  • zsótifarmer (HU1)zsótifarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    szerkesztette ezt: 08.09.2014
    Sziasztok!
    Na, ez most Mi?
    És hol vagyok én?
    Mit is kell csinálni?
    Ki kapja a jutalmat?
    És egyébként is ???????????
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 08.09.2014
    Sziasztok!
    A küldiknél vannak érdekes dolgok,ma úgy kikaptam egy 74es szintűtől hogy csak na.Az egész farmja csak a versenyre van kialakítva.
    Ádámmacival értek egyet,kicsinyenként is összejön az a bizi.
  • lacalacuska5lacalacuska5 Bejegyzések: 123
    szerkesztette ezt: 08.09.2014
    Sziasztok!
    Na, ez most Mi?
    És hol vagyok én?
    Mit is kell csinálni?
    Ki kapja a jutalmat?
    És egyébként is ???????????

    egyébbként az első kép aztán beugrik a rendes tagok képe..
    Beth-Seba írta: »
    Sziasztok!
    A küldiknél vannak érdekes dolgok,ma úgy kikaptam egy 74es szintűtől hogy csak na.Az egész farmja csak a versenyre van kialakítva.
    Ádámmacival értek egyet,kicsinyenként is összejön az a bizi.

    milyen jó neketek....én meg már 2 hete vadászok egy jó csatára,de mindig csekélyke kis adagosokkal sorsol a gép...
  • bebi05bebi05 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 08.09.2014
    sziasztok! segitséget kérnék ,a gyakorlatias téptermelés feladattal kapcsolatban. fogalmam sincs ,mit kell csinálni. köszönöm a válkaszokat.
  • lacalacuska5lacalacuska5 Bejegyzések: 123
    szerkesztette ezt: 08.09.2014
    bebi05 írta: »
    sziasztok! segitséget kérnék ,a gyakorlatias téptermelés feladattal kapcsolatban. fogalmam sincs ,mit kell csinálni. köszönöm a válkaszokat.

    konkrétan mire gondolsz? baloldalt a feladattal?
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    szerkesztette ezt: 08.09.2014
    Kedves mari02!
    Érdemes a küldiket végigvinni akkor is ha nem győzhetsz. A küldi osztás elve az hogy a megtermelt mennyiség arányában osztják a küldiket. Amennyit termelsz annyi küldit kapsz. Ezt az alapmennyiséget növelheted meg az aranyhasználattal iletve az első hellyel. Ezekért bónuszt adnak.
    Tehát ha úgyvesszük senki sem kap kevesebb bizonyíványt a játékáért csak néhányan bónuszt kapnak.

    Taktikázni is lehet a küldiknél pl. előre beültetsz valamennyi spéci kukoricát vagy virágot és a beérés környékén indítod a küldit.
    Persze ilyenkor van hogy trágyát vagy tojást kapsz és várnod kell.

    Én már hetek óta visszafogom magam ha kisebekkel sorsol össze a gép, mert megvan az összes gépem és +6000 bizonyítvány (hátha kell még valamire).
  • pedroka (HU1)pedroka (HU1) Bejegyzések: 40
    szerkesztette ezt: 08.09.2014
    Olyan jó én kis 17-es szintűeket összeraknak 50-es 60-as szintűekkel,hát még jó hogy utolsó vagyok,ezt se csinálom többet.Miért nem lehet azonos szintűeket összehozni?????
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 09.09.2014
    mamma3 írta: »
    Kedves mari02!
    Érdemes a küldiket végigvinni akkor is ha nem győzhetsz. A küldi osztás elve az hogy a megtermelt mennyiség arányában osztják a küldiket. Amennyit termelsz annyi küldit kapsz. Ezt az alapmennyiséget növelheted meg az aranyhasználattal iletve az első hellyel. Ezekért bónuszt adnak.
    Tehát ha úgyvesszük senki sem kap kevesebb bizonyíványt a játékáért csak néhányan bónuszt kapnak.

    Taktikázni is lehet a küldiknél pl. előre beültetsz valamennyi spéci kukoricát vagy virágot és a beérés környékén indítod a küldit.
    Persze ilyenkor van hogy trágyát vagy tojást kapsz és várnod kell.

    Én már hetek óta visszafogom magam ha kisebekkel sorsol össze a gép, mert megvan az összes gépem és +6000 bizonyítvány (hátha kell még valamire).

    Gratulálok az összes géphez. nekem sohasem lesz szerintem meg, de sebaj:)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 09.09.2014
    Ádámmaci írta: »
    Gratulálok az összes géphez. nekem sohasem lesz szerintem meg, de sebaj:)

    Én is gratulálok Mamma, minden elismerésem:)

    Ádámmaci, ne add fel, én sem fogom, a Mamma a bizonyíték arra, hogy ez sem lehetetlen!!
  • lacalacuska5lacalacuska5 Bejegyzések: 123
    szerkesztette ezt: 09.09.2014
    ;) mit össze tudtok görcsölni a küldetések ez valami csúcs...tényleg semmi más nem kell,csak minden küldibe jelentkezni és nyomni becsületesen! Ne azzal foglalkozzatok mit csinál a másik! Te mit csinálsz ez a lényeg.Ha nyerni akarsz,akkor ne szeddjél be semmi,vess spéci magokat és várj az alkalomra! Ennyi! Ha kell párezer bizi én szivesen adok,ha megmondjátok hogyan!
    Üdv:laca
  • Eva10Eva10 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 13.09.2014
    Sziasztok! Hogy lehet a pékségbe 4 helyről szállítani? :)

    Köszi előre is!
  • evike2674 (HU1)evike2674 (HU1) Bejegyzések: 77
    szerkesztette ezt: 13.09.2014
    Eva10 írta: »
    Sziasztok! Hogy lehet a pékségbe 4 helyről szállítani? :)

    Köszi előre is!

    Szia!
    Itt találsz segítséget:
    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?23002-Június-26-i-frissítés-megbeszélése-Új-matricák&p=196821&viewfull=1#post196821
  • Ria 54Ria 54 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 14.09.2014
    Ria 54 vagyok.Mennyit kell irni ahhoz, hogy vélaszt is kapjak a kérdésemre.Munkásokra lenne szükségem,hogy tovább tudjak haladni.Félbemaradt épitkezéseimet nem tudom befejezni.Igy nagyon le is vagyok maradva.Segitséget kérek ..Köszönettel ..Ria54.
Ez a beszélgetés lezárult..