Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Szeptember 4-i frissítés megbeszélése: Kisebb változások

136

Hozzászólások

  • Zsófi_ (HU1)Zsófi_ (HU1) Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    sziasztok most akkor érdemes bontani? mert nekem is 0 kagylót ír a bontásra. A takarmányokkal mi lesz, amit lehetett el használtam, de 80 lemur takarmánnyal mit lehet csinálni, ha még nem járt le a lemur termelése? Most néztem az 9120 db szőlő és azért 18 kagyló/db vagyis 164160 kagylót kapnék ha eladnám, és a 80 lemur takarmány előállítása 55296 dollárba kerül.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    Zsófi_ írta: »
    sziasztok most akkor érdemes bontani? mert nekem is 0 kagylót ír a bontásra. A takarmányokkal mi lesz, amit lehetett el használtam, de 80 lemur takarmánnyal mit lehet csinálni, ha még nem járt le a lemur termelése? Most néztem az 9120 db szőlő és azért 18 kagyló/db vagyis 164160 kagylót kapnék ha eladnám, és a 80 lemur takarmány előállítása 55296 dollárba kerül.

    szia
    a 0 kagyló az téves kiírás, bug
    ami termelést nem fejezel be a végéig, az elveszik
    te döntöd el, hogy mit is szeretnél :)
  • csacsi1csacsi1 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    gyerekek kiszámoltam kb 50 ezer forintnyi aranyat nyomtam bele a szigetes dologba.
    nem beszélve a 150 millárról amit a bankba tettem. ez nem fer velünk szembe.
    az biztos több aranyat nem fogok bele áldozni
  • Zsófi_ (HU1)Zsófi_ (HU1) Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    Most egy páva ketrecet bontottam és nem kaptam érte kagylót, nem tudom nekem nem téves a nulla kagyló. Az aranyért vásárolt és fejlesztett házat remélem arannyal kapom vissza.
  • KeraFarm (HU1)KeraFarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 67
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    Zsófi_ írta: »
    Most egy páva ketrecet bontottam és nem kaptam érte kagylót, nem tudom nekem nem téves a nulla kagyló. Az aranyért vásárolt és fejlesztett házat remélem arannyal kapom vissza.

    Szerintem kizárt, hogy aranyat kapj érte :( ugyanúgy kagylót adnak, mint a többiért.
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    Zsófi_ írta: »
    Most egy páva ketrecet bontottam és nem kaptam érte kagylót, nem tudom nekem nem téves a nulla kagyló. Az aranyért vásárolt és fejlesztett házat remélem arannyal kapom vissza.
    Nekem egy 4-es szintű sima házért , 3 ezer kagylót adott a játék.
    Az aranyat meg felejtsd el ! Biztos nem kapunk vissza egy grammot sem . Nem is logikus elvárni .
  • Zsófi_ (HU1)Zsófi_ (HU1) Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    szerintem logikus elvárni aranyért vásárolt dolgok után. persze egyszerűbb csak kagylóra átváltani, de akkor mennyi kagylót ér az arany? szerintem igy ennek a 30 napos farmnak semmi értelme, hogy közben és utólag derül ki miért mennyit kapunk. Viszont jó volt egy kis változatosság, mire kezdeném megszoknik vége, pont mint egy nyaralásnak...
  • voyage (HU1)voyage (HU1) Bejegyzések: 72
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    Liz, valóban kiírták itt korábban, azt írtam előbb, hogy nem tudok folyton itt lebzselni, hogy majd csak kiírnak egy hivatalos infot. Felnőtt játékos vagyok, a játékba is csak naponta egyszer nézek be általában. Erre lenne kitalálva elvileg a szágoldó gazda a játékban. Hogy informáljon. Nem bírták volna oda betenni az infot? Na mindegy. Ez formálja a véleményemet a játékról, negatív irányba....
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    voyage2 írta: »
    Liz, valóban kiírták itt korábban, azt írtam előbb, hogy nem tudok folyton itt lebzselni, hogy majd csak kiírnak egy hivatalos infot. Felnőtt játékos vagyok, a játékba is csak naponta egyszer nézek be általában. Erre lenne kitalálva elvileg a szágoldó gazda a játékban. Hogy informáljon. Nem bírták volna oda betenni az infot? Na mindegy. Ez formálja a véleményemet a játékról, negatív irányba....

    sorry, de a hivatalosból értesülünk mi is mindenről
    többet senki se mondhat, mint amit ott írnak
  • calpurnia (HU1)calpurnia (HU1) Bejegyzések: 60
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    Sziasztok!
    Jól számoltak el nálatok? Mert én keveslem a kagylót. Sokkal több szigetdollárom volt, mint amennyi kagylót kaptam.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    Elég szegényes volt a kagyló a bontáskor.
    Nekem is 70 ezer szigetdollárom volt, és az épületek, díszek.
    50 ezer kagylót kaptam a sok sok 3-4-es szintű dolgokért, pár takarmányért, és a többiért... 150 milláért cserébe...
  • Zsófi_ (HU1)Zsófi_ (HU1) Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    szerintem logikus elvárni aranyért vásárolt dolgok után. persze egyszerűbb csak kagylóra átváltani, de akkor mennyi kagylót ér az arany? szerintem igy ennek a 30 napos farmnak semmi értelme, hogy közben és utólag derül ki miért mennyit kapunk. Viszont jó volt egy kis változatosság, mire kezdeném megszoknik vége, pont mint egy nyaralásnak...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    Ádámmaci írta: »
    Elég szegényes volt a kagyló a bontáskor.
    50 ezer kagylót kaptam a sok sok 3-4-es szintű dolgokért, pár takarmányért, és a többiért... 150 milláért cserébe...

    hát én 13 ezer akárhányat kaptam
    még jó, hogy bontottam előtte :)
  • Zsófi_ (HU1)Zsófi_ (HU1) Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    Szerintem nem számoltak jól ez nagyon kevés kagyló ami maradt az egész szigetfarmból.
  • kzbt (HU1)kzbt (HU1) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    Mi a franc ez!!!!???? 4000 kagylót kaptam!!!! majmokért!!! és az összes többi hola francban van????
  • amazon61 (HU1)amazon61 (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    CsalÓdÁs!!!!!
  • calpurnia (HU1)calpurnia (HU1) Bejegyzések: 60
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    kzbt2 írta: »
    Mi a franc ez!!!!???? 4000 kagylót kaptam!!!! majmokért!!! és az összes többi hola francban van????

    Milyen többire gondolsz? Árukért és szigetdollárért ígértek kagylót, de szerintem az se stimmel.
  • esperanzzzaesperanzzza Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    Nagyon szomorú vagyok a szigetfarm miatt. Későn olvastalak Titeket és nem tudtam semmit sem lebontani, amit kaptam nevetséges, ahhoz képest, amennyit termeltem. Remélem a lovardához 5000 patkó kell minimum, az egész erőfeszítés hiába volt. Maradt az élvezetes látvány... mert a szigeten jó volt lenni egyébként....:( Még jó, hogy ez csak egy játék!!! Vagy olyan, mint az élet? :mad:
  • judyttha (HU1)judyttha (HU1) Bejegyzések: 51
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    Én 30592 kagylót kaptam. De nem arról volt szó, hogy pénzt is kapunk vissza???
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    Sziasztok!

    Én ma eladtam minden eladhatót - trágyát, humuszt, tápot nem lehetett.
    Bontani nagyon keveset sikerült. Tehát a teljes terület, maximumra fejlesztett: bankkal, farmházzal, bárral, termelő létesítményekkel, kerítéssel, kapuval, stb. maradt, és 203 ezer szigetdollár.
    Kíváncsi voltam, mennyit ér a fejlesztők szerint. 83.000 kagylót!!!!!!!!

    Nagyon örülök, hogy egyetlen aranyat sem költöttem rá.

    Ha még játszom a farmmal, amikor megint lesz sziget, messze elkerülöm.
  • julika69 (HU1)julika69 (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    szia kappa, bocsánat, de lehet tudni mi alapján volt kiszámolva kinek mennyi kagylót jár?? csak azért mert pl. nekem 3 mangó kertem volt 3 szint, 3 kókusz 3 szint , 1 banán, 5 páva ketrec, 3 lemur ketrec, 8 ház a 2 szinten, 2 ház a 3 szinten,(nem egyszerű ház!!!) a kapu és a kerítés a 3 szinten volt!! a dollár sziget 5 millió 500 volt még bontás előtt és legalább 40ezer aranyt fektetem a farmba!! Mi haszna van annak aki tisztességesen el végezte a feladatokat azzal szembe aki csak indította a farmot és várt hogy telje el a hónap?? Nem gondolom hagy ez így rendben van!
  • kzbt (HU1)kzbt (HU1) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 05.09.2014
    calpurnia írta: »
    Milyen többire gondolsz? Árukért és szigetdollárért ígértek kagylót, de szerintem az se stimmel.
    Az épületekre, díszekre...stb gondolok konkrétan!!
  • calpurnia (HU1)calpurnia (HU1) Bejegyzések: 60
    szerkesztette ezt: 05.09.2014
    kzbt2 írta: »
    Az épületekre, díszekre...stb gondolok konkrétan!!

    Épületekért senki sem ígért kagylót. Ha a díszeket időben lebontottad volna, kaptál volna értük nem kevés kagylót (az oázis bontásáért 24 ezret, a hintaágyért 12 ezret pl.). Csak figyelni kell a fórumot, ahová ezt mások beírták.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 05.09.2014
    Kezdetekben az volt a leírásban mindenért ad kagylót bontáskor. Pár nappal a vége előtt derült ki hogy a bontási költség felét kapjuk csak. Aki csinálta a feladatot, az nem bontott, aki tudott igen. De az aki nm jár fórumon nem tudhatta.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 06.09.2014
    Szép estét mindenkinek.
    Mivel a témák eléggé össze vannak kutyulva,mindenhol lehet olvasni mindenről,így lehet elveszett a fonal és rossz helyre írok,de a hajónál lévő friss nekem nagyon bejön.Jó a háttérhang nagyon,de ami lenyűgöz,hogy csilingel a hajó mikor megérkezik,így már nem szalasztom el és nem kell folyton figyelni.Tehát köszi a fejlesztőknek,okos húzás volt és segítőkész :D
  • lacalacuska5lacalacuska5 Bejegyzések: 123
    szerkesztette ezt: 06.09.2014
    bourges írta: »
    Szép estét mindenkinek.
    Mivel a témák eléggé össze vannak kutyulva,mindenhol lehet olvasni mindenről,így lehet elveszett a fonal és rossz helyre írok,de a hajónál lévő friss nekem nagyon bejön.Jó a háttérhang nagyon,de ami lenyűgöz,hogy csilingel a hajó mikor megérkezik,így már nem szalasztom el és nem kell folyton figyelni.Tehát köszi a fejlesztőknek,okos húzás volt és segítőkész :D

    ez jó! Nekem még hangfalam sincs :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 06.09.2014
    ez jó! Nekem még hangfalam sincs :)

    akkor használj fülhallgatót :)))
  • lacalacuska5lacalacuska5 Bejegyzések: 123
    szerkesztette ezt: 06.09.2014
    Liz652 írta: »
    akkor használj fülhallgatót :)))

    és egész nap nyomja a fülemet? inkább nem...jobb szeretek zenét hallgatni tehénbőgés helyett :D. Modern farmer vagyok!
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    szerkesztette ezt: 07.09.2014
    calpurnia írta: »
    Épületekért senki sem ígért kagylót. Ha a díszeket időben lebontottad volna, kaptál volna értük nem kevés kagylót (az oázis bontásáért 24 ezret, a hintaágyért 12 ezret pl.). Csak figyelni kell a fórumot, ahová ezt mások beírták.

    A probléma csak az ha nem olvasod a fórumot 2-3 óránként nincs infód róla. Kevesen tudnak olyan sok bejegyzést visszaolvasni, vagy egész nap lógni a gépen.
    Ezeket az infókat a hivatalosban kellett volna a fejlesztőknek közzétenniük.
    Ezzel szemben egészen más infót kaptunk a hivatalosban. A mi szövinkben sokan pórul jártak a szigettel.
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 07.09.2014
    GYIK-ban pirossal van beírva : " 30 nap leteltével a szigetfarmon lévő épület, minden megtermelt termék és termés eltűnik, és az értéküknek megfelelő mennyiségű kagylót kaptok értük."
    Tehát ha valaki ezt elolvassa akkor már félre van tájékoztatva. A bontásoknál ugyan csak félre tájékoztatták a játékosokat mert járt érte kagyló. Ezt nevezik átverésnek.
Ez a beszélgetés lezárult..