Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Arannyal/Dollárral kapcsolatos kérdések - archívum

A beszélgetés a következő beszélgetés bejegyzéseinek a felosztásaiból jött létre: Arannyal/Dollárral kapcsolatos kérdések.
«139

Hozzászólások

  • enyém8enyém8 Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 30.07.2014
    Sziasztok!
    Kérdésem:Minden szintlépésnél 50 aranyat kapunk?Mert a szövitársaim kissé kevésnek tartják.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 30.07.2014
    enyém8 írta: »
    Sziasztok!
    Kérdésem:Minden szintlépésnél 50 aranyat kapunk?Mert a szövitársaim kissé kevésnek tartják.

    Igen, mindig annyi. Ajándékba adja a játék. Aki kevesli, vehet még a paymentshop-ban.
  • Nakladál RebekaNakladál Rebeka Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 03.08.2014
    Szerettem volna most aranyat vásárolni, mivel 100 %-os akció van, de sajnos a legkisebb sms díjcsomag nincs benne, ami 550 Ft körül van. Sajnos az 1200 Ft-osat nem tudom megvenni.
    Miért nem teszik bele a kisebb csomagot is???
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 03.08.2014
    Szerettem volna most aranyat vásárolni, mivel 100 %-os akció van, de sajnos a legkisebb sms díjcsomag nincs benne, ami 550 Ft körül van. Sajnos az 1200 Ft-osat nem tudom megvenni.
    Miért nem teszik bele a kisebb csomagot is???

    szia
    írj a supportnak és kérd, hogy rakják vissza
  • szandi1504szandi1504 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 11.08.2014
    Sziasztok! Az a kérdésem, hogy aranybányászati engedélyt hogyan tudnék szerezni, anélkul, hogy fizetnem kéne érte??? A választ elore is koszonom! :):confused:
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 11.08.2014
    szandi1504 írta: »
    Sziasztok! Az a kérdésem, hogy aranybányászati engedélyt hogyan tudnék szerezni, anélkul, hogy fizetnem kéne érte??? A választ elore is koszonom! :):confused:

    Szia!

    A bányás feladat egyik része ad. Szerencsekerék főnyeremény pörgetésén is nyerhetsz, de ez elég ritka.
    A nem fizetős mód ennyi.

    Egyébként lehet még meglepetés ládában, és prime dayen is lehet jutalom.
  • burnphx2burnphx2 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 11.08.2014
    Sziasztok!
    SMS-sel szeretnék aranyat vásárolni, de a fizetési módoknál nem jelenik meg. Hogy lehetne ezt megoldani?
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 11.08.2014
    burnphx2 írta: »
    Sziasztok!
    SMS-sel szeretnék aranyat vásárolni, de a fizetési módoknál nem jelenik meg. Hogy lehetne ezt megoldani?
    szia! görgesd kicsit fentebb.Alul ott van 3 csomagból vásárolhatsz. katt amelyik megfelel neked.
  • szandi1504szandi1504 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 11.08.2014
    koszi a választ! :)
  • Gyepi (HU1)Gyepi (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 21.08.2014
    Sziasztok! Feltöltöttem az aranyat de nem jelenik meg pedig már vissza is igazolt!
  • mari02mari02 Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 27.08.2014
    Feltöltöttem az aranya, és nem kaptam meg az érte járó aranybányászati engedélyt. Próbáltam a suportnak írni, de egyszerűen nem értem, hogy mit is akarnak, hogy mit írjak abba a sok rubrikába.
    Üdv: Margit
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 27.08.2014
    mari02 írta: »
    Feltöltöttem az aranya, és nem kaptam meg az érte járó aranybányászati engedélyt. Próbáltam a suportnak írni, de egyszerűen nem értem, hogy mit is akarnak, hogy mit írjak abba a sok rubrikába.
    Üdv: Margit

    Szia!

    Innen írj nekik: http://support.goodgamestudios.com/payment/
    Mindenhova írj valamit, töltsd ki a mezőket a lehető legpontosabban, ahova végképp nem tudsz, azt húzd ki kötőjelekkel mondjuk.
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 27.08.2014
    sziasztok
    Szeretném megkérdezni, hogy feltöltős telefonnal is lehet-e aranyat vásárolni.
  • Zsuzsa528 (HU1)Zsuzsa528 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 28.08.2014
    Igen lehet:))
  • mari02mari02 Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 28.08.2014
    Kedves Kapa! Köszönöm a felvilágosítást.
    Üdv: Margit
  • fireball (HU1)fireball (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 29.08.2014
    Sziasztok! Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy miért nem lehet egy olyat csinálni, hogy mielőtt akaratlanul elkölteném az aranyamat azért mert véletlenül rákattintok a termelés befejezése, vagy a feladat átugrására arannyal kis ikonra feltenne a rendszer egy kérdést, hogy valóban így gondolom? Mert kicsit dühít, hogy rosszul érzékeli a játék a kattintásokat és rengeteg aranyam bánta már az ilyen helyzeteket. A választ előre is köszönöm.
    fireball
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 30.08.2014
    fireball3 írta: »
    Sziasztok! Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy miért nem lehet egy olyat csinálni, hogy mielőtt akaratlanul elkölteném az aranyamat azért mert véletlenül rákattintok a termelés befejezése, vagy a feladat átugrására arannyal kis ikonra feltenne a rendszer egy kérdést, hogy valóban így gondolom? Mert kicsit dühít, hogy rosszul érzékeli a játék a kattintásokat és rengeteg aranyam bánta már az ilyen helyzeteket. A választ előre is köszönöm.
    fireball

    Ilyen megerősítő gombot könnyedén tudnának készíteni a fejlesztők. De sosem fognak. Az oka egyszerű. Minél hamarabb elfogy az aranyad, annál sűrűbben fogsz vásárolni.
  • fireball (HU1)fireball (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 30.08.2014
    Sajnos nekem is ez volt a sejtésem : (...
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 30.08.2014
    hunkeldon írta: »
    Ilyen megerősítő gombot könnyedén tudnának készíteni a fejlesztők. De sosem fognak. Az oka egyszerű. Minél hamarabb elfogy az aranyad, annál sűrűbben fogsz vásárolni.
    Sajnos így gondolom én is . Pedig azok az ajándékhozó nyamvadt melósok nyakra-főre eltaszigálják a kurzort , és éppen tegnap toltam el miattuk az utolsó (144 ezer) aranyamat . Fene se akarta fejleszteni a növénynemesítőt , de éppen egy tyúkól felett van ... Tojást akartam begyűjteni , oszt' éppen jött egy zsákos melós , a katt meg mellé ment miatta . Ilyen marhaság miatt megfeszített figyelemmel játszani !..... nem egy műélvezet .
    icarika írta: »
    Sajnos így gondolom én is . Pedig azok az ajándékhozó nyamvadt melósok nyakra-főre eltaszigálják a kurzort , és éppen tegnap toltam el miattuk az utolsó (144 ezer) aranyamat . Fene se akarta fejleszteni a növénynemesítőt , de éppen egy tyúkól felett van ... Tojást akartam begyűjteni , oszt' éppen jött egy zsákos melós , a katt meg mellé ment miatta . Ilyen marhaság miatt megfeszített figyelemmel játszani !..... nem egy műélvezet .
    Az a 144 ezer arany természetesen csak 14 ezer volt .:-)
    (jó is volna annyi arany !)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 30.08.2014
    icarika írta: »
    Az a 144 ezer arany természetesen csak 14 ezer volt .:-)
    (jó is volna annyi arany !)

    már éppen kérdezni akartam, melyik nemesítő kerül ennyibe? :D:D:D
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 30.08.2014
    Liz652 írta: »
    már éppen kérdezni akartam, melyik nemesítő kerül ennyibe? :D:D:D
    Gyorsabban járt a kezem , mint a szemem .:-D
    (tiszta ideg vagyok .... hazahoztam egy laptopot kipróbálni , és nem tudom beállítani rajta a Wifit ..... guta megüt ...... hogy mé' vagyok én ilyen nagyonnagyonnagyon' antitalentum ?!)
  • fireball (HU1)fireball (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 01.09.2014
    icarika írta: »
    Sajnos így gondolom én is . Pedig azok az ajándékhozó nyamvadt melósok nyakra-főre eltaszigálják a kurzort , és éppen tegnap toltam el miattuk az utolsó (144 ezer) aranyamat . Fene se akarta fejleszteni a növénynemesítőt , de éppen egy tyúkól felett van ... Tojást akartam begyűjteni , oszt' éppen jött egy zsákos melós , a katt meg mellé ment miatta . Ilyen marhaság miatt megfeszített figyelemmel játszani !..... nem egy műélvezet .


    Az a 144 ezer arany természetesen csak 14 ezer volt .:-)
    (jó is volna annyi arany !)

    Nekem sikerült 500 aranyat elköltenem, mert az eventnél nem a hozzáad kezecskére kattintottam, hanem az arannyal befejez gombra : ( de jártam már úgy is, hogy a terményt akartam betakarítani és sikerült több mint 1000 aranyat elköltenem, mert befejeztem a kerítés fejlesztését, hála a játék kurzor érzékelésének : ( ezek igen bosszantó dolgok, én elgondolkodtam, hogy hagyom az egész játékot a fenébe : ( megnyugodhatnak az üzemeltetők, el fogom költeni az aranyamat, de arra szeretném amire én akarom...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 01.09.2014
    fireball3 írta: »
    Nekem sikerült 500 aranyat elköltenem, mert az eventnél nem a hozzáad kezecskére kattintottam, hanem az arannyal befejez gombra : ( de jártam már úgy is, hogy a terményt akartam betakarítani és sikerült több mint 1000 aranyat elköltenem, mert befejeztem a kerítés fejlesztését, hála a játék kurzor érzékelésének : ( ezek igen bosszantó dolgok, én elgondolkodtam, hogy hagyom az egész játékot a fenébe : ( megnyugodhatnak az üzemeltetők, el fogom költeni az aranyamat, de arra szeretném amire én akarom...

    Szia.
    A lényeg hogy legalább kaptál érte valamit,nekem az éjszaka folyamán elillant 2000 arany,most másodjára,Az elsőre nevetséges választ kaptam a supporttól,a mostanira kíváncsi leszek.
  • katuska471 (HU1)katuska471 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 01.09.2014
    Szeretném meg kérdezni, hogy nekem Maestro TakarékBank kártyám van és miért nem fogadja el ha aranyat szeretnék vásárolni
  • evike2674 (HU1)evike2674 (HU1) Bejegyzések: 77
    szerkesztette ezt: 04.09.2014
    icarika írta: »
    ... Tojást akartam begyűjteni , oszt' éppen jött egy zsákos melós , a katt meg mellé ment miatta . Ilyen marhaság miatt megfeszített figyelemmel játszani !..... nem egy műélvezet .
    ....

    Szia! Nem tudom, jól értelmezem-e, de a zsákosokra nem kell kattintani, elég, ha fölé viszed az egeret, "pásztázol". Nagy a különbség az aranytól eltekintve is.
    Persze, ha csak a tojásról lökte le az egeret, az más, de gondoltam, leírom.
    Üdv
    Évi
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 16.09.2014
    Sziasztok!
    Kaptam egy 150%-os ajánlatot, amikor megnéztem látom, hogy már 1270 ft-ért lehet sms-ben rendelni. Régebben, mikor még vettem 508 ft volt. Mikor ment fel az ára?:mad:
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 16.09.2014
    Sziasztok!
    Kaptam egy 150%-os ajánlatot, amikor megnéztem látom, hogy már 1270 ft-ért lehet sms-ben rendelni. Régebben, mikor még vettem 508 ft volt. Mikor ment fel az ára?:mad:

    szia
    nem ment fel az ára, csak valószínűleg korábban 1270-ért vásároltál, az 508 ft-ost rég nem vettél, ezért kivették. írj a supportra és ők visszarakják neked
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 16.09.2014
    Köszönöm, de "mindig", eddig 2x 508 ft-ért vásároltam.
    Liz652 írta: »
    szia
    nem ment fel az ára, csak valószínűleg korábban 1270-ért vásároltál, az 508 ft-ost rég nem vettél, ezért kivették. írj a supportra és ők visszarakják neked
  • zsótifarmer (HU1)zsótifarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    szerkesztette ezt: 16.09.2014
    Liz652 írta: »
    szia
    nem ment fel az ára, csak valószínűleg korábban 1270-ért vásároltál, az 508 ft-ost rég nem vettél, ezért kivették. írj a supportra és ők visszarakják neked
    Szasztok!
    szept.3-n írtam ugyanezért supportra, azóta csak a ticktet kapam meg.
    Olyan rossz nem voltam, hogy büntetésbe legyek, de talán ez annyira kis pénz, hogy ez már nem is kell nekik. 200%-ost se vettem. Azért se! :p Mindig 508-ast vettem, de csak eddig.
    Miféle segítség az, amihez 2 hét kevés?
    hagyjuk! :(
    Üdv:
    Zsóti
  • zsótifarmer (HU1)zsótifarmer (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    szerkesztette ezt: 23.09.2014
    Szasztok!
    szept.3-n írtam ugyanezért supportra, azóta csak a ticktet kapam meg.
    Olyan rossz nem voltam, hogy büntetésbe legyek, de talán ez annyira kis pénz, hogy ez már nem is kell nekik. 200%-ost se vettem. Azért se! :p Mindig 508-ast vettem, de csak eddig.
    Miféle segítség az, amihez 2 hét kevés?
    hagyjuk! :(
    Üdv:
    Zsóti

    Üdv!

    Választ azóta se kaptam, ezért ma újra próbáltam írni.
    A ticket megérkezett, de ellenőrzéskor "A megadott hivatkozási számot sajnos nem találjuk. Kérlek, próbáld meg újra!" üznetet írja ki.
    Minden verzióban próbáltam, kapcsokkal, anélkül, csak számok, #, ....
    Most legalább nem költök a játékra, de mi lenne, ha nagyobb gebasz lenne?
    Ez elég gáz!
Ez a beszélgetés lezárult..