Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Augusztus 20-i frissítés megbeszélése: Növénynemesítő az Ínyencfarmra

2

Hozzászólások

  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    Porrima írta: »
    Nálam úgy ad mint eddig: elég ritkásan ;)

    BOCS! megint elnéztem, azt hittem, hogy a főfarmról van szó. Nekem az ínyencfarmon nincs nemesítőm.

    Igen a főfarm is ritkábban ad.Építettem de lehet bontás lesz a vége. :)
  • jános1956 (HU1)jános1956 (HU1) Bejegyzések: 26
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    A szigettel kapcsolatba lenne egy kétt kérdésem,ki számolta ki a munkások számát a fejlesztési számokkal???
    mert furcsa egy kalyiba 1- 4-es szinten összessen (5+4+4+4)17munkás a silo felylesztése 2-3-4(10-10-10)munkás
    és akkor jön a többi fejlesztés mind 3-tól-10db munkás hogy fejleszek ha nincs munkás,mert nincs hely a kalyibának
    mert ugye a napsugaras pontok is számitanak mert ha minusz a jó kedv többet számolnak az árba,ez nem rinya hanem tény gondolkozatok el rajta és számoljátok ki.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    jános1956 írta: »
    A szigettel kapcsolatba lenne egy kétt kérdésem,ki számolta ki a munkások számát a fejlesztési számokkal???
    mert furcsa egy kalyiba 1- 4-es szinten összessen (5+4+4+4)17munkás a silo felylesztése 2-3-4(10-10-10)munkás
    és akkor jön a többi fejlesztés mind 3-tól-10db munkás hogy fejleszek ha nincs munkás,mert nincs hely a kalyibának
    mert ugye a napsugaras pontok is számitanak mert ha minusz a jó kedv többet számolnak az árba,ez nem rinya hanem tény gondolkozatok el rajta és számoljátok ki.

    a kalyiba, ahogyan nevezed, alapból 8 munkást ad, nem 5-öt :)
    utána ad fejlesztésenként 4-et, tehát ott már 3 melóssal elcsúsztál
  • calpurnia (HU1)calpurnia (HU1) Bejegyzések: 60
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    jános1956 írta: »
    A szigettel kapcsolatba lenne egy kétt kérdésem,ki számolta ki a munkások számát a fejlesztési számokkal???
    mert furcsa egy kalyiba 1- 4-es szinten összessen (5+4+4+4)17munkás a silo felylesztése 2-3-4(10-10-10)munkás
    és akkor jön a többi fejlesztés mind 3-tól-10db munkás hogy fejleszek ha nincs munkás,mert nincs hely a kalyibának
    mert ugye a napsugaras pontok is számitanak mert ha minusz a jó kedv többet számolnak az árba,ez nem rinya hanem tény gondolkozatok el rajta és számoljátok ki.

    A kalyiba 1. szinten 8 munkást ad, a végére pedig 20-at, nézd csak meg a kék információs ablakban. Ugyanez díszes (arany) házzal 15 munkásról indul.
  • frank52592frank52592 Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    Beth-Seba írta: »
    Ép ezért jöttem én is ,nem ad vizet az ínyenc.
    Most arattam árpát 1db nemesített magot adott,így nehéz lesz a 10et összeszedni.
    Aratgatok én is, de víz nincs, nehéz lesz egy farmról összedni a vizet a két nemesítöbe.
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    Sziasztok! Nekem a malom adott az ínyencen.
  • minimokus (HU1)minimokus (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    Én már mindent -amit lehet-leszedtem,beszedtem,állatot ,növényt ,trágya,humusz-de csak a malom adott vízet.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    frank52592 írta: »
    Aratgatok én is, de víz nincs, nehéz lesz egy farmról összedni a vizet a két nemesítöbe.

    Én kétszer gyűjtöttem a vízimalomból, mindkétszer kaptam vizet. Úgy látszik mindenhol a malom a csodamalom...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    Porrima írta: »
    Én kétszer gyűjtöttem a vízimalomból, mindkétszer kaptam vizet. Úgy látszik mindenhol a malom a csodamalom...

    hát nem tudom, de folyamatosan megy a termelés az ínyencen nálam meg a malom is, de csak 1x adott a malom vizet, semmi más
  • minya (HU1)minya (HU1) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    sziasztok!kapott ma valaki emailt ? én kaptam a Bigtől és jutalmat adott.csak az a baj,hogy hiába írta ki,aktiváltam,de nem tudom mit :( nem írták részletesen mit kaptam ajándékba és utána nézni sem tudok :( valaki tud erről?gondolom a mai frissítéssel kapcsolatos....vagy nem is tudom.a szigetre való ajándéknak kéne lennie elvileg...ott hiába nézem a készletem,sajna nem jegyzem miből mennyi van...itt egy részlet belőle,hátha ti okosabbak vagytok.
    Csodás csomagot kapsz tőlünk, hogy mindened meglegyen az induláshoz. Készülj a tengeri kagylókra, lemur eledelre, egzotikus magokra és sok egyébre!
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    minya írta: »
    sziasztok!kapott ma valaki emailt ? én kaptam a Bigtől és jutalmat adott.csak az a baj,hogy hiába írta ki,aktiváltam,de nem tudom mit :( nem írták részletesen mit kaptam ajándékba és utána nézni sem tudok :( valaki tud erről?gondolom a mai frissítéssel kapcsolatos....

    Szia!

    Most néztem, és tényleg, valami melegházas email jött. Ha jól láttam 2-2 sima magot adott mind 4 féle egzotikus növényből.
  • minya (HU1)minya (HU1) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Most néztem, és tényleg, valami melegházas email jött. Ha jól láttam 2-2 sima magot adott mind 4 féle egzotikus növényből.
    ohhh...fogalmam sincs mennyi volt belőle :( hát azt hittem a mostani nemesítőházhoz adtak kezdő lökést :D na de ez is jó,több a semminél :) köszike a választ!!
  • minimokus (HU1)minimokus (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    Sziasztok,igen minden sima t.gyümölcsből kaptunk 2-2 magot,nekem nem volt sima mag raktáron .,azért tünik fel.
  • minya (HU1)minya (HU1) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    minimokus írta: »
    Sziasztok,igen minden sima t.gyümölcsből kaptunk 2-2 magot,nekem nem volt sima mag raktáron .,azért tünik fel.

    hát én megint megnéztem,sőt a társaim is,de ők sem lettek gazdagabbak a magokból.én meg igazából nem tudom,volt pár darab mindegyikből,de inkább a szupert használtam jó sok kagylóért :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    minya írta: »
    hát én megint megnéztem,sőt a társaim is,de ők sem lettek gazdagabbak a magokból.én meg igazából nem tudom,volt pár darab mindegyikből,de inkább a szupert használtam jó sok kagylóért :(

    szia minya
    először is kösz az infót :)
    rá kell frissíteni és akkor már megjelenik a raktáradban
  • minya (HU1)minya (HU1) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    Liz652 írta: »
    szia minya
    először is kösz az infót :)
    rá kell frissíteni és akkor már megjelenik a raktáradban

    :D szeva Liz!!kösz,kipróbálom akkor.szólok a társaimnak is,őnekik meg egyáltalán nem volt sima magjuk és most sincs,csak nekem :)

    hát okosabb nem lettem,elfelejtettem megnézni miből mennyi volt :D de tuti megkaptam,többiek is megkapták,most írták :) pussz az infóért Liz drága!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    minya írta: »
    :D szeva Liz!!kösz,kipróbálom akkor.szólok a társaimnak is,őnekik meg egyáltalán nem volt sima magjuk és most sincs,csak nekem :)

    hát okosabb nem lettem,elfelejtettem megnézni miből mennyi volt :D de tuti megkaptam,többiek is megkapták,most írták :) pussz az infóért Liz drága!!

    ha ők megkapták, akkor biztosan te is :)
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    Sziasztok! Szeretném kérdezni,
    - hogy nemesített gyermekláncfüvet honnan lehet szerezni a speciális gyermekláncfű előállításához,
    - és hogy emailt ajándékkal nem kap mindenki? - mert nekem még sohasem jött, ismerős játékostársnak pedig gyakran jön ilyen.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    Sziasztok! Szeretném kérdezni,
    - hogy nemesített gyermekláncfüvet honnan lehet szerezni a speciális gyermekláncfű előállításához,
    - és hogy emailt ajándékkal nem kap mindenki? - mert nekem még sohasem jött, ismerős játékostársnak pedig gyakran jön ilyen.

    Szia!

    Sima gyermekláncfű begyűjtésekor adhat a játék.

    Nem szokott mindenki kapni, valószínűleg ez is ilyen, hogy van aki kap és van aki nem. :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    Sziasztok!
    - és hogy emailt ajándékkal nem kap mindenki? - mert nekem még sohasem jött, ismerős játékostársnak pedig gyakran jön ilyen.

    esetleg nézd meg a spam-ben, nekem ott volt :)
  • lacalacuska5lacalacuska5 Bejegyzések: 123
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    minimokus írta: »
    Sziasztok,igen minden sima t.gyümölcsből kaptunk 2-2 magot,nekem nem volt sima mag raktáron .,azért tünik fel.

    és még adtak a szigetre 10 humuszt 5 lemur kaját is!
  • rex40 (HU1)rex40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 94
    szerkesztette ezt: 20.08.2014
    Sziasztok !

    most jött a levél :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 21.08.2014
    Én nem tapasztalom mit kaptunk, de nem minden sima magból kaphattam, nincs sima lime magom, és nem is lett aktiválás után se.

    Ok, hogy volt tegnap frissítés, de aki nem tudta, az a nemesítőről se tud, hiszen csak az építés menüben van, de más hír nem volt.

    Ki-be lépés után megjelent a plusz két sima mag már nálam is.

    Én még nem vettem növénynemesítőt az ínyencre, lehet emiatt nem mutatja a földem mennyit adnak, ha lenne és azt ültetnék? Valaki meg tudja mondani 6-os szintű földben melyik mennyit ad? Köszönöm. (Jelenleg nincs elég emberem, már csak tervezővel húzok fel házat)
  • rex40 (HU1)rex40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 94
    szerkesztette ezt: 21.08.2014
    Ádámmaci írta: »
    Én nem tapasztalom mit kaptunk, de nem minden sima magból kaphattam, nincs sima lime magom, és nem is lett aktiválás után se.

    Ok, hogy volt tegnap frissítés, de aki nem tudta, az a nemesítőről se tud, hiszen csak az építés menüben van, de más hír nem volt.

    Ki-be lépés után megjelent a plusz két sima mag már nálam is.

    Én még nem vettem növénynemesítőt az ínyencre, lehet emiatt nem mutatja a földem mennyit adnak, ha lenne és azt ültetnék? Valaki meg tudja mondani 6-os szintű földben melyik mennyit ad? Köszönöm. (Jelenleg nincs elég emberem, már csak tervezővel húzok fel házat)

    Szia Ádámmaci !

    4szer 2 db sima magot kaptam.
    Lenne 1 kérdésem : fejlesztem a pékségemet 3-ról 4 -es szintűre de sem a termelési idejét nem látom csökkenni, sem a termelt db számot növekedni az információban. Lesz bennük vmi változás a fejlesztés után ?
  • calpurnia (HU1)calpurnia (HU1) Bejegyzések: 60
    szerkesztette ezt: 21.08.2014
    rex40 írta: »
    Szia Ádámmaci !

    4szer 2 db sima magot kaptam.
    Lenne 1 kérdésem : fejlesztem a pékségemet 3-ról 4 -es szintűre de sem a termelési idejét nem látom csökkenni, sem a termelt db számot növekedni az információban. Lesz bennük vmi változás a fejlesztés után ?

    Kevesebb összetevőre lesz szükséged a sütikhez.
  • rex40 (HU1)rex40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 94
    szerkesztette ezt: 21.08.2014
    calpurnia írta: »
    Kevesebb összetevőre lesz szükséged a sütikhez.

    köszi calpurnia !

    ez nincs az infójában.
  • calpurnia (HU1)calpurnia (HU1) Bejegyzések: 60
    szerkesztette ezt: 21.08.2014
    rex40 írta: »
    köszi calpurnia !

    ez nincs az infójában.

    Pedig ott van :) Az információs ablakban, a második fülön tudod megnézni, miből mennyi kell, melyik szinten.
  • rex40 (HU1)rex40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 94
    szerkesztette ezt: 21.08.2014
    calpurnia írta: »
    Pedig ott van :) Az információs ablakban, a második fülön tudod megnézni, miből mennyi kell, melyik szinten.

    bocsi a ládákat nem néztem :) köszi
  • PlayerIstvanPlayerIstvan Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 21.08.2014
    egyetértek !
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 21.08.2014
    Félreépetettek. Nem az érdekelne, hogy a nemesítőben hogy s mint mennyiből mennyi speckó készül, hanem ha ezt a speckó magot elvetem a földbe, akkor a 6-os szintű földben humusz nélkül mennyi gyermekláncfű, árpa, vagy madársaláta készül. Ha a földnél rámegyek a vetésre nincs ott.
Ez a beszélgetés lezárult..