Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Szövetkezetekkel kapcsolatos kérdések - archívum

A beszélgetés a következő beszélgetés bejegyzéseinek a felosztásaiból jött létre: Szövetkezetekkel kapcsolatos kérdések.
«1310

Hozzászólások

  • Szaszi_86Szaszi_86 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 30.07.2014
    Biztosan szőke....De hol a fenében lehet szövetkezethez csatlakozni? GYIK-ban nem találom.... Előre is köszi és bocsi a buta kérdésért...

    JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ MEGVAN..........mégsem vagyok reménytelen :D:D
  • kis.ticsok2kis.ticsok2 Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 31.07.2014
    Sziasztok.

    Lenne egy olyan kérdésem, hogy most már van kakaól a hambi farmon és ha elindítom a tojásos projektet akkor a kacsaól tojásai is számítanak bele?
    Szerintem ha nem akkor nem nagyon lehet megcsinálni. Legalábbis mióta a tyúkólak nem adnak annyi tojást.
    Válaszokat előre is köszönöm
    kis.ticsok
  • evike2674 (HU1)evike2674 (HU1) Bejegyzések: 77
    szerkesztette ezt: 31.07.2014
    Sziasztok.

    Lenne egy olyan kérdésem, hogy most már van kakaól a hambi farmon és ha elindítom a tojásos projektet akkor a kacsaól tojásai is számítanak bele?
    Szerintem ha nem akkor nem nagyon lehet megcsinálni. Legalábbis mióta a tyúkólak nem adnak annyi tojást.
    Válaszokat előre is köszönöm
    kis.ticsok

    Szia! Beleszámít a kacsa :)
    A tyúk pedig pont annyival tojik kevesebbet, mint amennyivel csökkent a projekt mennyisége, tehát nyugodtan bele lehet kezdeni.
    Sok sikert! :)
  • kis.ticsok2kis.ticsok2 Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 31.07.2014
    Köszi a választ de nem nagyon vettem észre hogy csökkent volna a begyűjtendő tojások mennyisége. Eddig is 14000 tojást kellett begyűjteni és most is annyi kell.
  • szijjartom55szijjartom55 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 01.08.2014
    A szövetkezet aranyát mire használhatom fel? Ha sehova akkor miért kell gyűjteni?
    Üdv. szijjartom55
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 01.08.2014
    Szia! Vannak olyan szövetkezeti kutatások, amihez arany kell.
    A szövetkezet aranyát mire használhatom fel? Ha sehova akkor miért kell gyűjteni?
    Üdv. szijjartom55
  • Hangyi007 (HU1)Hangyi007 (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 01.08.2014
    Sziasztok, azt szerteném kérdezni,hogy mióta kiléptem egy szövetkezetből azóta van itt egy logó amit nem tudok eltüntetni. Az van rajta, hogy szövetkezetet keresek vagy alapítok. Nos én egyiket sem szeretném. Azóta már kaptam több meghívást és senkit nem szeretnék megbántani de nem keresek szövetkezetet ! Tehát hogyan tudnám ezt az állapotot megszüntetni !?
    köszi
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 01.08.2014
    Hangyi007 írta: »
    Sziasztok, azt szerteném kérdezni,hogy mióta kiléptem egy szövetkezetből azóta van itt egy logó amit nem tudok eltüntetni. Az van rajta, hogy szövetkezetet keresek vagy alapítok. Nos én egyiket sem szeretném. Azóta már kaptam több meghívást és senkit nem szeretnék megbántani de nem keresek szövetkezetet ! Tehát hogyan tudnám ezt az állapotot megszüntetni !?
    köszi

    szrtm azt sajnos nem tudod, mert aki nincs szöviben, annak automatikusan megjelenik
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 01.08.2014
    Hangyi007 írta: »
    Sziasztok, azt szerteném kérdezni,hogy mióta kiléptem egy szövetkezetből azóta van itt egy logó amit nem tudok eltüntetni. Az van rajta, hogy szövetkezetet keresek vagy alapítok. Nos én egyiket sem szeretném. Azóta már kaptam több meghívást és senkit nem szeretnék megbántani de nem keresek szövetkezetet ! Tehát hogyan tudnám ezt az állapotot megszüntetni !?
    köszi

    Szia!

    Többjátékos funkciók - Ranglista - Kattints a neved melletti kis ikonra.
    Ha szürke akkor nem keresel szövetkezetet, ha színes akkor keresel.
    1263687592asd_www.kepfeltoltes.hu_.png
  • Hangyi007 (HU1)Hangyi007 (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 01.08.2014
    Köszi, az szürke, akkor megnyugodtam bár mikor a járékba beléptem nem volt ott csak miután kiléptem !
  • dianna1954 (HU1)dianna1954 (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 02.08.2014
    sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy a szövetkezeti projektnél az egyik farm aranyat a másik meg nem pedig ugyanabba a szövetkezetbe vagyunk és ugyan ugy csináljuk mint ö
    köszi a választ előre is
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 02.08.2014
    dianna1954 írta: »
    sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy a szövetkezeti projektnél az egyik farm aranyat a másik meg nem pedig ugyanabba a szövetkezetbe vagyunk és ugyan ugy csináljuk mint ö
    köszi a választ előre is

    szia
    kicsit zavaros a kérdésed
    leírnád részletesebben?
  • dianna1954 (HU1)dianna1954 (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 02.08.2014
    én és a barátnőm ugyan abba a szövetkezetbe vagyunk meg csináltunk a szövetkezettel egy projektet és ő kapott 160 aranyat én nem azt kérdem hogy ő miért kapott és én miért nem
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 02.08.2014
    dianna1954 írta: »
    én és a barátnőm ugyan abba a szövetkezetbe vagyunk meg csináltunk a szövetkezettel egy projektet és ő kapott 160 aranyat én nem azt kérdem hogy ő miért kapott és én miért nem

    biztos, hogy azért kapta, mert a projektben részt vett?
    nem lehetséges inkább, hogy közben elvégzett a baloldali feladatokból valamit és azért kapta?
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 02.08.2014
    dianna1954 írta: »
    én és a barátnőm ugyan abba a szövetkezetbe vagyunk meg csináltunk a szövetkezettel egy projektet és ő kapott 160 aranyat én nem azt kérdem hogy ő miért kapott és én miért nem

    Szia A szövetkezet ha végez 1 projekttel azért nem jár arany.Akkor kap a szövetkezet 150 aranyat ha szintet lép,de a tagok akkor sem.
  • Hermione2003Hermione2003 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 03.08.2014
    Hogyan lehet bővíteni a szövetkezetet????????????
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 03.08.2014
    Hogyan lehet bővíteni a szövetkezetet????????????

    szia
    kutatni kell és 2 új tagot vehetsz fel
  • hunornemethunornemet Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 03.08.2014
    helló,olyan kérdésem lenne,h a képviselőm régebben másik szövi tagjaként volt képviselő és ott lehetősége volt kirúgni tagokat,ez megváltozott azóta?? vagy van rá valami mód???köszi


    Heni
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 03.08.2014
    hunornemet írta: »
    helló,olyan kérdésem lenne,h a képviselőm régebben másik szövi tagjaként volt képviselő és ott lehetősége volt kirúgni tagokat,ez megváltozott azóta?? vagy van rá valami mód???köszi


    Heni

    szia
    egy képviselő se tud kirúgni tagokat
    csak a szövetkezeti vezetőnek van rá lehetősége :)
  • Nagy Bogika (HU1)Nagy Bogika (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 04.08.2014
    Sziasztok!
    Engem az érdekelne, hogy a Hazai vadvilág projektben a trágyánál az elindítást számolja ugye és nem a begyűjtést?
    Köszi a választ előre is :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 04.08.2014
    Sziasztok!
    Engem az érdekelne, hogy a Hazai vadvilág projektben a trágyánál az elindítást számolja ugye és nem a begyűjtést?
    Köszi a választ előre is :)

    Szia.
    Igen az indítását számolja.
  • Nagy Bogika (HU1)Nagy Bogika (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 04.08.2014
    bourges írta: »
    Szia.
    Igen az indítását számolja.

    Köszönöm szépen :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 04.08.2014
    Köszönöm szépen :)

    Nagyon szívesen.
    Minden termelőnél (tápkeverés,humusz,trágya) indítást számol.
    Minden növénynél,fánál és állatnál betakarítást.
    Jah és az ínyencfarmot is beszámolja.
  • malac03 (HU1)malac03 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 09.08.2014
    Ki tudja, hogyan lehet 2 szövetkezetet egyesíteni? Nem szeretnénk az elért szövetkezeti eredményeinket feladni,(mert rengeteg munka van benne) de szeretnénk egyesülni egy baráti szövetkezettel!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 09.08.2014
    malac03 írta: »
    Ki tudja, hogyan lehet 2 szövetkezetet egyesíteni? Nem szeretnénk az elért szövetkezeti eredményeinket feladni,(mert rengeteg munka van benne) de szeretnénk egyesülni egy baráti szövetkezettel!

    Szia
    Sajnos,ez csak úgy lehetséges,hogy az egyik szövi megszűnik :(
    Tehát a magasabb eredményű szöviben tagokra kell kutatni és ha meg van a megfelelő befogadó létszám,akkor át tud menni a csapat.Sajnos oda a megszűnő szöviből sem pénzt,sem aranyat,sem eredményeket nem tudtok átvinni.
  • magamérimagaméri Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 09.08.2014
    bourges írta: »
    Szia
    Sajnos,ez csak úgy lehetséges,hogy az egyik szövi megszűnik :(
    Tehát a magasabb eredményű szöviben tagokra kell kutatni és ha meg van a megfelelő befogadó létszám,akkor át tud menni a csapat.Sajnos oda a megszűnő szöviből sem pénzt,sem aranyat,sem eredményeket nem tudtok átvinni.

    Pedig a FEJLESZTŐK dolgozhatnának ezen! Nagyon sok apró,helybenjáró szövi kelne életre,ha 1 az egyben lehetne fúzióra lépni! Mi is rengeteget dolgoztunk mire elértünk egy szintet!Sokakat ez tart vissza,és únják el a játékot!
  • zsoltika36zsoltika36 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 10.08.2014
    :confused::confused::rolleyes:
  • szöszi0812szöszi0812 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 10.08.2014
    sziasztok! légyszi segitsetek ha tudtok! két szövit hogyan lehet egyesiteni?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 10.08.2014
    sziasztok! légyszi segitsetek ha tudtok! két szövit hogyan lehet egyesiteni?

    szia
    olvasd el 2-vel feljebb a hozzászólást amit bourges írt :)
  • enyém8enyém8 Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 13.08.2014
    Sziasztok!
    A szövetkezet főoldalán a tagszám mellett az mit jelent,hogy 4.szint?És előtte egy vegyszeres üveg van.
    Előre is köszönöm szépen a választ!
Ez a beszélgetés lezárult..