Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

13112

Hozzászólások

  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    Sziasztok.
    volna nekem egy olyan problémám hogy tegnap este 11 órakor vettem 9500 aranyat de nem érkezet meg pedig az árát levonta. Nagyon kérlek benneteket küszöböljétek ki és potoljátok a károsodásomat. ***-os telefonrol küldtem az évacica farmra vagyis arra a farmomra szeretem volna venni aranyat.*** es kodal.

    Szia!

    Kaptál válasz SMS-t?
    Volt benne kód?

    Ha igen, akkor az itt leírtak szerint beválthatod: http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?5547-Voucher-k%C3%B3d-%28SMS-el-t%C3%B6rt%C3%A9n%C5%91-aranyrendel%C3%A9s-ut%C3%A1n-kapott-k%C3%B3d%29-bev%C3%A1lt%C3%A1sa&p=39853#post39853

    Ha nem volt benne kód, vagy nem kaptál ilyen válasz SMS-t, akkor írj a supportnak, ők segíteni fognak neked.
    Support: http://support.goodgamestudios.com/
  • évacica (HU1)évacica (HU1) Bejegyzések: 28
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    Szia.
    Sajnálom nem tudok belépni a supportba.
    Kérlek segítsetek.
  • VancsicsneGamer (HU1)VancsicsneGamer (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    Sziasztok lenne egy kérdésem : Van egy szövi tagunk íl . egy farmnév alatt 2-en játszanak,az a baj hogy az egyik játékos akinek neve alatt indult a farm Szlovákiában él,és ott is regizet.Most átadná a Magyarországon lévő másik társnak a farmot /68 szintű a farm /ezt hogy lehetne átíratni.Probléma ott van,hogy a Magyar farmer nem tud aranyat vásárolni ,nem 0690 kezdődő számot kap a mopay után.Kérlek ha tudtok segítsetek.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    Sziasztok lenne egy kérdésem : Van egy szövi tagunk íl . egy farmnév alatt 2-en játszanak,az a baj hogy az egyik játékos akinek neve alatt indult a farm Szlovákiában él,és ott is regizet.Most átadná a Magyarországon lévő másik társnak a farmot /68 szintű a farm /ezt hogy lehetne átíratni.Probléma ott van,hogy a Magyar farmer nem tud aranyat vásárolni ,nem 0690 kezdődő számot kap a mopay után.Kérlek ha tudtok segítsetek.

    Szia!

    A support tudja helyrerakni a rendeléses oldalt ha valami nem jó vele, nekik írj.
    Support: http://support.goodgamestudios.com/
  • évacica (HU1)évacica (HU1) Bejegyzések: 28
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    Sajnálom de ez a játék csak pénzt csal ki az emberekből ha valami gond van az arannyal mindenki mossa a kezét és csak a másikra mutogat hogy ez tud vbagy az tud segíteni .Nagyon sajnálom de én feladom pedig nagyon szeretzem ezt a játékot de ez nem az első eset hogy oda van a pénzem és nem kaptam semmitsem érte.
    Üdv Évacica
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    Sajnálom de ez a játék csak pénzt csal ki az emberekből ha valami gond van az arannyal mindenki mossa a kezét és csak a másikra mutogat hogy ez tud vbagy az tud segíteni .Nagyon sajnálom de én feladom pedig nagyon szeretzem ezt a játékot de ez nem az első eset hogy oda van a pénzem és nem kaptam semmitsem érte.
    Üdv Évacica

    Szia!

    Írtam már délután neked, hogy a support tud segíteni ebben, nekik írj.
    Menj fel ide: http://support.goodgamestudios.com/
    Tekerj az oldal aljára, kattints az E-mailes támogatásra, és töltsd ki a mezőket értelemszerűen.
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    Kapa !
    Nekem napok óta bajom van az üdvözlő ajándékokkal . A napi első belépésnél hol az Icarika farmnál , hol az árpi3-nál nem jelenik meg az ikonsor . Aztán eccercsak' gondol egyet , és másnap megjelenik . Pár nap jó , aztán kezdi elölről ....periódikusan . Mifene lehet vele ?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    icarika írta: »
    Kapa !
    Nekem napok óta bajom van az üdvözlő ajándékokkal . A napi első belépésnél hol az Icarika farmnál , hol az árpi3-nál nem jelenik meg az ikonsor . Aztán eccercsak' gondol egyet , és másnap megjelenik . Pár nap jó , aztán kezdi elölről ....periódikusan . Mifene lehet vele ?

    Szia!

    Ha van olyan nap hogy egyáltalán nem jelenik meg semmilyen belépési bónuszos ablak, akkor írj a supportnak, ők tudnak utánanézni hogy mi lehet a gond.
    Support: http://support.goodgamestudios.com/
  • CocóGamerCocóGamer Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    Sziasztok!
    Hogy lehet hogy más szövi neve alá odaírják,hogy hány órakor lett alapítva a miénkhez meg nem?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    CocóGamer írta: »
    Sziasztok!
    Hogy lehet hogy más szövi neve alá odaírják,hogy hány órakor lett alapítva a miénkhez meg nem?

    Szia!

    Az óra sehol nincs ott szerintem. A dátum meg mindenkinél ott van, nálatok is: 2014.04.06.
  • CocóGamerCocóGamer Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    De van óra valamelyiknél,láttam az alapítás előtt van.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    CocóGamer írta: »
    De van óra valamelyiknél,láttam az alapítás előtt van.

    Ha találsz ilyet szólj kérlek :) Én egyiknél sem találtam.
  • CocóGamerCocóGamer Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    Jó.Az előbb még találtam de elfejeltettem.De keresek továbbra is:)
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    Köszönöm ... majd írok .
    Egyébként az normális állapot , hogy a szigetfarm óta a farmok közötti mászkálásnál hol jobbra , hol balra elcsúszik az egész játékmező , valamint lenullázódik a betakarítási ikonsor ?
    Jaaaaa ...... és az ajándékhordó munkások feszt' eltérítik a kurzort , és nem azt csinálok (ha kifejezetten nem figyelek rá) amit szerettem volna ?
    Vagy ez csak valami nálam lévő gubanc ?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    icarika írta: »
    Köszönöm ... majd írok .
    Egyébként az normális állapot , hogy a szigetfarm óta a farmok közötti mászkálásnál hol jobbra , hol balra elcsúszik az egész játékmező , valamint lenullázódik a betakarítási ikonsor ?
    Jaaaaa ...... és az ajándékhordó munkások feszt' eltérítik a kurzort , és nem azt csinálok (ha kifejezetten nem figyelek rá) amit szerettem volna ?
    Vagy ez csak valami nálam lévő gubanc ?

    nekem is elcsúszik a játékmező de a többi hibádat nem észleltem :)
  • mókusfül (HU1)mókusfül (HU1) Bejegyzések: 36
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    Szia Kapa333 ! Már régen fordult elő,de ma reggel igen.Nem kaptam meg az üdvözlő ajándékomat.Nem nagy valami,de az is jól jön.Nem is tudom,hogy mi volt a mai ajándék. Légyszíves nézzél utána.
    Köszönettel:mókusfül
    Ui:Írtam a lapomon a felkiáltójelnél,de nem válaszoltak azért fordultam hozzád. Köszi.
  • Bandi1 (HU1)Bandi1 (HU1) Bejegyzések: 22
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    bohus2 írta: »
    Kedves Moderator. Nem tudom hasznalni a keresot a jatekban, mert Angliaban elek. Lennel szives valamit tenni ez ugyben? Koszonom.

    van a jobb alsó sarokban egy óra! balra a legutolsó bal vannak jelek (pl. HU SK EN DE stb.) kattincs rá jobb egérgomball és beállítások arra kattincs rá van olyan gomb hogy hozzáadás nyomj rá és kiválasztod hogy magyar 101 gombos! ok!-t nyomsz bezárod és bal egérgombbal rákattintasz a órától leggbalra és kiválasztod hogy magyar!

    Többet nem tudok segíteni
  • évacica (HU1)évacica (HU1) Bejegyzések: 28
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    nagyon sajnálom oda már irtam de válaaszt nem kaptam
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    nagyon sajnálom oda már irtam de válaaszt nem kaptam

    Sajnos nem is fogy pár órán belül választ kapni :(
    Elég sok levelük van és kevesen vannak, úgyhogy pár munkanapba beletelik míg válaszolnak. De segíteni fognak, ez biztos.
  • anuta (HU1)anuta (HU1) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    En Angliaban explorerel dolgozom, mint lathato, ekezet nelkuli betukkel. Semmi problemam.

    A
    Kb.amiota a sziget mukodik, "elromlott" a jobb oldali "kovetkezo betakaritasok" kis ablak. Pontosabban nem jelennek meg rajta a kovetkezo betakaritasok, hiaba lepek be minden farmomra.
    Pedig, amig mukodott, nagy segitsegunkre volt.
    Jo lenne ezt a h ibat kijavitani, mert en mar nem tudom fejben tartani, hogy a negy farmon mikor mi erik be.
    Lehet javitani, legalabb a kovetkezo frissitsnel? Orommel vennem!
    Udv. a segitoknek!
  • evike2674 (HU1)evike2674 (HU1) Bejegyzések: 77
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    Sziasztok!
    mókusfül írta: »
    Szia Kapa333 ! Már régen fordult elő,de ma reggel igen.Nem kaptam meg az üdvözlő ajándékomat.Nem nagy valami,de az is jól jön.....

    Engem tegnap és tegnapelőtt nem üdvözölt a kisablak, de ma (1. nappal, pedig szerintem nem az lett volna) újra megjelent. 3 után írtam volna, de remélem, már jó lesz.
    anuta írta: »
    ...Kb.amiota a sziget mukodik, "elromlott" a jobb oldali "kovetkezo betakaritasok" kis ablak. Pontosabban nem jelennek meg rajta a kovetkezo betakaritasok, hiaba lepek be minden farmomra.
    ...
    Udv. a segitoknek!
    Miután látogatóba megyek pld szövifát locsolni, nekem is eltűnik az emlékeztető, újra körbe kell járnom, hogy mutassa az időt. Kellemetlen. :(

    Nem panaszkodom, csak azért írtam, mert nem egyedi esetek a fentiek, tehát valami történt.
    Üdv!
  • Angyal25 (HU1)Angyal25 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 07.08.2014
    Sziasztok!
    Tudja valaki, hogy az e-mail címre küldött ajándékot mikor kapom meg. A szövetkezetben ahol vagyok, már van aki megkapta, én nem. Vajon miért nem?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 08.08.2014
    Angyal252 írta: »
    Sziasztok!
    Tudja valaki, hogy az e-mail címre küldött ajándékot mikor kapom meg. A szövetkezetben ahol vagyok, már van aki megkapta, én nem. Vajon miért nem?

    Szia!

    Van aki kap, van aki nem, sajnos ez így lett kitalálva :(
  • petra88889petra88889 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 08.08.2014
    Sziasztok!
    Olyanra még nem gondoltatok,hogy amit a főfarmról leszedünk boldogság tárgyat azt át lehessen tenni pl:ínyec v.virágfarmra?? Nem kellene lebontani vagy törölni. :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 08.08.2014
    petra88889 írta: »
    Sziasztok!
    Olyanra még nem gondoltatok,hogy amit a főfarmról leszedünk boldogság tárgyat azt át lehessen tenni pl:ínyec v.virágfarmra?? Nem kellene lebontani vagy törölni. :)

    Szia.
    Ezt már nagyon sokan javasolták,de nem fog megvalósulni,mert a játék direkt így lett kitalálva :(
  • Angyal25 (HU1)Angyal25 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 08.08.2014
    Szia! Kapa, köszönöm a választ.
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Van aki kap, van aki nem, sajnos ez így lett kitalálva :(
  • Bandi1 (HU1)Bandi1 (HU1) Bejegyzések: 22
    szerkesztette ezt: 08.08.2014
    Hogyan tudom megvátoztatni az aláírásomat?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 08.08.2014
    Bandi110 írta: »
    Hogyan tudom megvátoztatni az aláírásomat?

    Szia!

    Fórum telején Kezelőpultm aztán bal oldalt kicsit lent Aláírás módosítása
  • évacica (HU1)évacica (HU1) Bejegyzések: 28
    szerkesztette ezt: 08.08.2014
    Köszönöm. szépen,,:rolleyes:
  • -Szandika- (HU1)-Szandika- (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 09.08.2014
    Sziasztok! tudna nekem segiteni valaki, hogy tegnap este óta hová tünt 441 aranyam? emlékeim szerint nem vettem semmit, ha nem jó helyen kérdezem akkor segitsetek, hogy hol kérdezem?? Köszönöm
Ez a beszélgetés lezárult..