Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

Rituci13Rituci13 Bejegyzések: 1
szerkesztette ezt: 09.01.2016 itt: Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)
Sziasztok! Nem kapom meg az e-mailemre az üdvözlőt! MIért?
Post edited by Kapa333 (HU1) on
«13112

Hozzászólások

  • Costage ()Costage () Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 29.07.2014
    Sziasztok.
    Minden nap kapok az email címemre üzenetet a goodgame big farm-tól, amiben kapok egy kis mennyiségű trágyát, vagy ganét, vagy tápot, volt hogy aranyat.
    Ismerősöm nem kap ilyen üzeneteket. Ez miért lehet?
    Üdv: Costage
  • bohus2bohus2 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 30.07.2014
    Kedves Moderator. Nem tudom hasznalni a keresot a jatekban, mert Angliaban elek. Lennel szives valamit tenni ez ugyben? Koszonom.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 30.07.2014
    bohus2 írta: »
    Kedves Moderator. Nem tudom hasznalni a keresot a jatekban, mert Angliaban elek. Lennel szives valamit tenni ez ugyben? Koszonom.

    Szia!

    Ha jól gondolom az ékezetes betűk miatt. Azokat valahonnan ki tudod másolni, és beilleszteni a keresőbe, és úgy működni fog. Más, egyszerűbb megoldás erre nem hinném hogy van, esetleg ha veszel egy magyar billentyűzetet.

    Ha más a gond esetleg akkor írd le kérlek kicsit bővebben. :)
  • egyetlenM (HU1)egyetlenM (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    szerkesztette ezt: 30.07.2014
    Sziasztok

    Segítséget kérnék: elfelejtettem a jelszavamat a farmhoz (ez egyben ide is szól), és most másik gépről nem tudok belépni. Az itthoni asztali gépről tudok játszani, mert mentve van a belépéshez, de most elutazok és a laptopról játszanék..... de egyelőre csak a belépőkód keresésénél tartok, félek, hogy előbb-utóbb letiltanak.

    Hogy tudok a régi jelszavamhoz jutni? esetleg egy ideigleneshez, amit majd átírok egy megjegyezhetőre?

    Előre is köszi
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 30.07.2014
    egyetlenM írta: »
    Sziasztok

    Segítséget kérnék: elfelejtettem a jelszavamat a farmhoz (ez egyben ide is szól), és most másik gépről nem tudok belépni. Az itthoni asztali gépről tudok játszani, mert mentve van a belépéshez, de most elutazok és a laptopról játszanék..... de egyelőre csak a belépőkód keresésénél tartok, félek, hogy előbb-utóbb letiltanak.

    Hogy tudok a régi jelszavamhoz jutni? esetleg egy ideigleneshez, amit majd átírok egy megjegyezhetőre?

    Előre is köszi

    Szia!

    Használhatod a jelszóemlékeztetőt a játék főoldalán, bár ehhez ki kellene lépned, ami így kockázatos is lehet, hacsak nem vagy 100%-ig biztos hogy mi az email címed és oda a jelszavad.

    Elvileg a böngésződből valahogy elő lehet hívni a mentett jelszavakat, bár ezt most hirtelen nem tudom hogyan lehet kivitelezni.

    Milyen böngészőt használsz?
  • egyetlenM (HU1)egyetlenM (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    szerkesztette ezt: 30.07.2014
    Szia
    Köszönöm, megpróbálom, az email biztos, és a fiókom jelszava is :)
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Használhatod a jelszóemlékeztetőt a játék főoldalán, bár ehhez ki kellene lépned, ami így kockázatos is lehet, hacsak nem vagy 100%-ig biztos hogy mi az email címed és oda a jelszavad.

    Elvileg a böngésződből valahogy elő lehet hívni a mentett jelszavakat, bár ezt most hirtelen nem tudom hogyan lehet kivitelezni.

    Milyen böngészőt használsz?


    Sszia

    Köszi a tippet, sikerült a módosítás.

    Mozilláról játszok
  • FarmerSzilvia2FarmerSzilvia2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 31.07.2014
    egyetlenM írta: »
    Sziasztok

    Segítséget kérnék: elfelejtettem a jelszavamat a farmhoz (ez egyben ide is szól), és most másik gépről nem tudok belépni. Az itthoni asztali gépről tudok játszani, mert mentve van a belépéshez, de most elutazok és a laptopról játszanék..... de egyelőre csak a belépőkód keresésénél tartok, félek, hogy előbb-utóbb letiltanak.

    Hogy tudok a régi jelszavamhoz jutni? esetleg egy ideigleneshez, amit majd átírok egy megjegyezhetőre?

    Előre is köszi

    Szia!
    Elküldöd az email-odat,és abban egy kód van,és azt beütöd a jelszó helyére,és az opciónál meg tudod változtatni.
  • egyetlenM (HU1)egyetlenM (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    szerkesztette ezt: 01.08.2014
    Sziasztok

    Ismét segítséget kérnék: a face-n még csak néhány hete regiztem, nem nagyon találok ott még semmit (főleg, mert nem is nagyon érdekel).
    A játékkal kapcsolatos infókat hol és hogyan keressem?

    Előre is köszi
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 01.08.2014
    egyetlenM írta: »
    Sziasztok

    Ismét segítséget kérnék: a face-n még csak néhány hete regiztem, nem nagyon találok ott még semmit (főleg, mert nem is nagyon érdekel).
    A játékkal kapcsolatos infókat hol és hogyan keressem?

    Előre is köszi

    Szia!

    Annyira sok infót nem fogsz ott találni, illetve ami ott kinn van és fontosabb infó azt megtalálod itt a fórumon is magyarul :)
    Általában képeket szoktak ott közzétenni a közelgő újdonságokról, néha egy kis játékot rendeznek pár ezer aranyért, illetve van hogy utalványkódot tesznek közzé, amivel egy kis ajándékhoz juthatsz.
    Ezek a kódok viszont mindig megjelennek itt a fórumon is, vagy mi, vagy a játékosok írják meg őket :)

    A hivatalos facebbok oldalát a Bigfarmnak itt találod: https://www.facebook.com/GoodgameBigFarm?fref=ts
  • egyetlenM (HU1)egyetlenM (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    szerkesztette ezt: 01.08.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Annyira sok infót nem fogsz ott találni, illetve ami ott kinn van és fontosabb infó azt megtalálod itt a fórumon is magyarul :)
    Általában képeket szoktak ott közzétenni a közelgő újdonságokról, néha egy kis játékot rendeznek pár ezer aranyért, illetve van hogy utalványkódot tesznek közzé, amivel egy kis ajándékhoz juthatsz.
    Ezek a kódok viszont mindig megjelennek itt a fórumon is, vagy mi, vagy a játékosok írják meg őket :)

    A hivatalos facebbok oldalát a Bigfarmnak itt találod: https://www.facebook.com/GoodgameBigFarm?fref=ts

    Köszi :) Ránéztem, tényleg nem mond sokkal többet.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 01.08.2014
    szia Kapa

    az lenne a kérdésem, hogy a hajó direkt olyan árut kér ami esetleg nincs kellő mennyiségben a raktáramban?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 01.08.2014
    Liz652 írta: »
    szia Kapa

    az lenne a kérdésem, hogy a hajó direkt olyan árut kér ami esetleg nincs kellő mennyiségben a raktáramban?

    Szia!

    Biztos hogy nem :)
    Véletlenszerűen kér 6 féle terményt.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 01.08.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Biztos hogy nem :)
    Véletlenszerűen kér 6 féle terményt.

    köszi a gyors választ :)
  • Hangyi007 (HU1)Hangyi007 (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 01.08.2014
    A hatból általában egy mindig hiányzik !

    Én is csak 1x kaptam valami ajándékot !
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 02.08.2014
    Liz652 írta: »
    szia Kapa

    az lenne a kérdésem, hogy a hajó direkt olyan árut kér ami esetleg nincs kellő mennyiségben a raktáramban?

    Hát Liz szerintem meg igen.Mivel nekem míg nem volt barackosom,mindig süti kellett neki,aztán nem volt szamaram,akkor az kellett neki,minden körbe,mióta van kettő,azóta csak hébe hóba kér.Utána a cserkó kellett neki mindig,most építettem cserkós még és azóta helyreállt a rend.Jah a levendulát már nem is mondom,ha kevés van tuti az kell neki.Szóval szer így próbálnak rávezetni,hogy miből van kevés és mit építs.És ez nem csak az én farmomra jellemző,hanem a tesóméra és a szöviben sokakéra.Szóval szerintem direkt kér olyat.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 02.08.2014
    bourges írta: »
    Hát Liz szerintem meg igen.Mivel nekem míg nem volt barackosom,mindig süti kellett neki,aztán nem volt szamaram,akkor az kellett neki,minden körbe,mióta van kettő,azóta csak hébe hóba kér.Utána a cserkó kellett neki mindig,most építettem cserkós még és azóta helyreállt a rend.Jah a levendulát már nem is mondom,ha kevés van tuti az kell neki.Szóval szer így próbálnak rávezetni,hogy miből van kevés és mit építs.És ez nem csak az én farmomra jellemző,hanem a tesóméra és a szöviben sokakéra.Szóval szerintem direkt kér olyat.

    szia bourges :)
    igen, nekem is ez az érzésem. mikor nem volt csacsim, akkor folyamatosan azt kérte legalább 5 alkalommal
    kénytelen voltam őket etetni :D:D
  • FarmerSzilvia2FarmerSzilvia2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 02.08.2014
    Sziasztok!
    A növénynemesítő miért nem ad darvakat?Tudom,hogy elvileg nem ad,de akkor is kéne.:)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 02.08.2014
    Sziasztok!
    A növénynemesítő miért nem ad darvakat?Tudom,hogy elvileg nem ad,de akkor is kéne.:)

    hát ők bent ragadtak a nemesítőbe, nem tudnak kirepülni :D:D
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 02.08.2014
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, eltűnt 13 ezer aranyam, az elmúlt 2 órában! :( Kb. ennyit voltam távol a játéktól, most mire visszajöttem ezt látom! Mit csináljak, hová kell írni, mert ezzel még nem találkoztam és most tanácstalan vagyok! :(
    segítségeteket köszönöm, üdv Márti
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 02.08.2014
    marti52 írta: »
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, eltűnt 13 ezer aranyam, az elmúlt 2 órában! :( Kb. ennyit voltam távol a játéktól, most mire visszajöttem ezt látom! Mit csináljak, hová kell írni, mert ezzel még nem találkoztam és most tanácstalan vagyok! :(
    segítségeteket köszönöm, üdv Márti

    Szia!

    A support tudja neked megmondani mi lett vele, írj nekik.
    Support: http://support.goodgamestudios.com/

    Előtte azért nézz szét a farmodon, hogy nem építettél-e esetleg véletlenül valamilyen aranyos épületet, vagy nincs-e épp folyamatban egy ilyen épület építése.
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 02.08.2014
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    A support tudja neked megmondani mi lett vele, írj nekik.
    Support: http://support.goodgamestudios.com/

    Előtte azért nézz szét a farmodon, hogy nem építettél-e esetleg véletlenül valamilyen aranyos épületet, vagy nincs-e épp folyamatban egy ilyen épület építése.

    Szia, Köszönöm a gyors segítséget, nem építkezek mert nincs mit építenem, már csak a tervező segítségével tudok! :)
    üdv, Márti
    még valami, az e-mailos támogatásra kell írni?

    Közben sikerült, megtaláltam, azt írták, hogy amint utánanéztek, írnak! :)
    Kapa még egyszer köszönöm, sokat segítettél!!!!!!:)
  • evike2674 (HU1)evike2674 (HU1) Bejegyzések: 77
    szerkesztette ezt: 02.08.2014
    Sziasztok!
    Kérdésem lenne, hogy mennyi "mini feladat" a szokásos?
    Úgy tudom, hogy négy, de nekem az event alatt egyszerre lett kész kettő, és helyette csak egy újat kaptam. Gondoltam, majd ha kész az event, és eltűnik az ikonja, akkor visszajön a negyedik, de nem. :(
    Ki-belépés, stb megtörtént.
  • elekmami (HU1)elekmami (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 02.08.2014
    Sziasztok!
    Tud segíteni valaki, a farmtervezőt hogyan kell használni?
    Köszönöm.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 02.08.2014
    evike26742 írta: »
    Sziasztok!
    Kérdésem lenne, hogy mennyi "mini feladat" a szokásos?
    Úgy tudom, hogy négy, de nekem az event alatt egyszerre lett kész kettő, és helyette csak egy újat kaptam. Gondoltam, majd ha kész az event, és eltűnik az ikonja, akkor visszajön a negyedik, de nem. :(
    Ki-belépés, stb megtörtént.

    Szia!

    3. Akkor van kevesebb, ha mellé van rendes, másik feladatod is. (Az eventes nem számít annak)

    Elvileg most 4 feladatnak kell lennie nálad az eventtel együtt, ha ennyi van akkor minden rendben.
    elekmami írta: »
    Sziasztok!
    Tud segíteni valaki, a farmtervezőt hogyan kell használni?
    Köszönöm.

    Szia!

    Rámész a linkre, kiválasztod a farmot és rendezgeted :)
    Rákattintasz jobb oldalt az épületre, és utána behúzod egérrel.
  • evike2674 (HU1)evike2674 (HU1) Bejegyzések: 77
    szerkesztette ezt: 02.08.2014
    Attachment not found.
    Köszönöm, Kapa!
    Akkor valami nem jó, remélem, rendbe jön egyszer csak :) Az eventtel végeztem.
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    3. Akkor van kevesebb, ha mellé van rendes, másik feladatod is. (Az eventes nem számít annak)

    Elvileg most 4 feladatnak kell lennie nálad az eventtel együtt, ha ennyi van akkor minden rendben.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 02.08.2014
    evike26742 írta: »
    Attachment not found.
    Köszönöm, Kapa!
    Akkor valami nem jó, remélem, rendbe jön egyszer csak :) Az eventtel végeztem.

    Dehogynem, jó az :)
    Ott a 3 minifeladat, ennél több egyszerre nem lesz.
  • evike2674 (HU1)evike2674 (HU1) Bejegyzések: 77
    szerkesztette ezt: 02.08.2014
    Kapa333 írta: »
    Dehogynem, jó az :)
    Ott a 3 minifeladat, ennél több egyszerre nem lesz.

    Csak megtanulok olvasni. Vagy számolni :D
    Köszi!
  • enyém8enyém8 Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 03.08.2014
    Sziasztok!
    A kutya(5. szinten)adhat trágyát?
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 03.08.2014
    enyém8 írta: »
    Sziasztok!
    A kutya(5. szinten)adhat trágyát?

    Nem, sem ganét, sem trágyát nem fog kiásni.
  • mari02mari02 Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 04.08.2014
    Segítséget szeretnék kérni. Tegnap indítottam egy Tésztás ajándékkosarat, ma beszedtem és amikor el akartam adni nem volt sehol sem. Mit tegyek hogy visszakapjam?
    Üdv: (mari02) Margit
Ez a beszélgetés lezárult..