Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

Szeptember 16-i frissítés megbeszélése: Izgalmasabb átváltás

13»

• Ildi (HU1)Ildi (HU1) Bejegyzések: 18HU1
    szerkesztette ezt: 18.09.2013
    jutka1960 írta: »
    Igen, ezt én is nagyon szeretném, már kétszer beleszaladtam ebbe a csapdába.

Igen én is megjártammár nem egyszer ,nagyon jó lenne ha rákérdezne ! Másik játékokban van ilyen!
    Ildi @ us 1
  • Joomehesz2Joomehesz2 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 18.09.2013
    Ádámmaci írta: »
    pl. fél millióért min. 500 aranyat lehetne kapni
    Szerintem a szintkülönbségek miatt ezt nem lehet megcsinálni.
    Egyébként a játék nem ingyen szerveren fut és a fejlesztők sem nonprofit cég. Szerintem. Szerinted?
    Egészség a természet patikájából.
  • cloe0527cloe0527 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 19.09.2013
    Nálam most jelent meg először... nagy csalódás. Nem tudom, hogy én nem volta-e elég figyelmes, de azt gondoltam úgy működik, mint korábban, hogy ha van aranyad, tudsz váltani "izgalmasabban". NEM, csak aranyfeltöltéssel működik, így a készleten lévő arannyal nem tudok az ajánlatra reagálni. :(

A malomnál nálam is ugyanez a helyzet, ami viszont nagyon zavar. A legutóbbi fejlesztés óta a szövetkezetemben lévőknél kivétel nélkül a mai napig fennáll a probléma. :( csak összeáll egyszer a rendszer! ;)
    Ádámmaci írta: »
    Nálam ha a malom befejezte a működést és beszetem a takarmányokat, és nem indítom újra, nem forog, csak addig, amíg össze nem szedem a takarmányt...ez elfogadható számomra.

Találkozott már valaki a különleges ajánlatokkal? Ha igen, mik voltak s hanyas szinen állsz a játékban? Köszönöm.
    cloe0527 @ hu 1
  • Victus (HU1)Victus (HU1) Bejegyzések: 203HU1
    Mazsi0172 írta: »
    Nem nem áll meg folyamatosan forog. Pedig nállam ki van kapcsolva az animáció. Sőtt nem csak forog de folyamatosan ugrál is mint ami mindjárt felrobban. :D
    Amúgy kapcsold ki aztán újra be az animációt és helyreáll. Vagyis nállam bevált.;)

Nálam nem de borzasztóan zavaró hogy állandóan forog!!!!!! Nem hiszem el hogy ezt nem lehet kijavítani!!!! vagy még kevesen reklamáltunk?????? :)

• Magányos FarkasMagányos Farkas Bejegyzések: 51
    Victus2 írta: »
    Nálam nem de borzasztóan zavaró hogy állandóan forog!!!!!! Nem hiszem el hogy ezt nem lehet kijavítani!!!! vagy még kevesen reklamáltunk?????? :)

a hétfői frissítésben ígérték az orvosságot.
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) Bejegyzések: 3,139HU1
    cloe0527 írta: »
    Nálam most jelent meg először... nagy csalódás. Nem tudom, hogy én nem volta-e elég figyelmes, de azt gondoltam úgy működik, mint korábban, hogy ha van aranyad, tudsz váltani "izgalmasabban". NEM, csak aranyfeltöltéssel működik, így a készleten lévő arannyal nem tudok az ajánlatra reagálni. :(

A malomnál nálam is ugyanez a helyzet, ami viszont nagyon zavar. A legutóbbi fejlesztés óta a szövetkezetemben lévőknél kivétel nélkül a mai napig fennáll a probléma. :( csak összeáll egyszer a rendszer! ;)

Akkor ez csak anyarat dollárra váltási lehetőséget tud nyújtani? Vártam, hogy megjelenjen, és gyűjtöttem a dollárom, hátha lehet dollárt aranyra váltani, de akkor inkább fejlesztek, nem várok tovább, ha ilyen lehetőség nincs.

• Lacimci2Lacimci2 Bejegyzések: 8
    Igen tölteni kell aranyat! :(
    Sajnos nem teljesült a reményem,hogy dolláról váltsunk aranyra!
    :(
    Így ezt a Prime Dayt is kihagyom!
    Lacimci @ hu 1
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) Bejegyzések: 3,139HU1
    szerkesztette ezt: 20.09.2013
    Lacimci2 írta: »
    Igen tölteni kell aranyat! :(
    Sajnos nem teljesült a reményem,hogy dolláról váltsunk aranyra!
    :(
    Így ezt a Prime Dayt is kihagyom!

Én is kihagytam, már 2x megjelent nálam, de mivel még 1000 aranyam sincs így nincs értelme figyelni...sosem lesz így 2000 aranyam:(
    Picit bíztam benne, hogy 9,7 milliónál kedvezőbben tudom majd megvenni a telket, de ahogy látom nem fog menni....

• frank52592frank52592 Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 22.09.2013
    Jók a farm melletti táblák, könnyebb átlépni, de nem lehetnének nagyobbak, elég nehéz az én öreg gyenge szemeimnek megtalálni és a remegő kézzel rákattintani, ja, és a vetés gombok a földeknél istállóknál is lehetnének nagyobbak.
    VIVA LA RESISTANCE!!!
    frank5259 @ hu 1
Ez a beszélgetés lezárult..