Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Július 29-i frissítés megbeszélése: A szövetkezet-fa

13»

Hozzászólások

  • .Lini. (HU1).Lini. (HU1) Bejegyzések: 74
    szerkesztette ezt: 30.07.2013
    Szanyka2 írta: »
    Szia!

    ... és a 3. felett szépen átsiklottál!

    SZÜRKE KANNA esetén is tudtam öntözni, mikor - nem hittem el - meglátogattam!

    Itt van a gubanc!

    ÁÁÁÁÁÁ! Új post, mert nem lehet szerkeszteni !!! :-(

    Tehát a tanulság (ha már ilyen lett): MINDEGY milyen jel van, menni kell mindenkihez. Akkor majd kiderül, lehet locsolni, vagy nem.

    Nálam működik rendesen, szürke kanna- már megöntözted vagy még nem gyűjtötte be a jutalmat, piros kanna- megöntözheted...
  • judyttha (HU1)judyttha (HU1) Bejegyzések: 51
    szerkesztette ezt: 30.07.2013
    Szanyka2 írta: »
    Szia!

    ... és a 3. felett szépen átsiklottál!

    SZÜRKE KANNA esetén is tudtam öntözni, mikor - nem hittem el - meglátogattam!

    Itt van a gubanc!

    ÁÁÁÁÁÁ! Új post, mert nem lehet szerkeszteni !!! :-(

    Tehát a tanulság (ha már ilyen lett): MINDEGY milyen jel van, menni kell mindenkihez. Akkor majd kiderül, lehet locsolni, vagy nem.

    Nem siklottam el... de talán aznap még őt nem locsoltad meg.Ha szürke a kanna, de te még nem locsoltál akkor engedi.
  • Anyamano (HU1)Anyamano (HU1) Bejegyzések: 226
    szerkesztette ezt: 30.07.2013
    És ha a piros kannából nem zöld pipa, hanem szürke kanna lesz, akkor azt jelenti, hogy a fánál te voltál az utolsó csepp a pohárban! :D
  • SystemSystem Bejegyzések: 106,969
    szerkesztette ezt: 31.07.2013
    ... és a törlés kérdezése is törölve! :-(

    Na, akkor egy HIBA! ...

    Ha (valamilyen aljas szándéktól vezérelve) mégis rá merek nézni egy tag SZÜRKE KANNÁS fájára, akkor azt írja ki: "Ma már megöntözted".

    ... ami NEM IGAZ!

    Tudnék róla, ha már megöntöztem volna!

    Ez bizony el lett ... írva!

    És még valami ... milyen elven vannak sorba rakva a tagok a listában?
    Mert logika az nincs benne!

    Elől lehetnének a még nem öntözött PIROS KANNÁSOK, utána a még nem "szüretelt" SZÜRKÉK, végül a már megöntözött ZÖLD PIPÁSOK.

    Szerintem! ;)
  • csillagveni (HU1)csillagveni (HU1) Bejegyzések: 78
    szerkesztette ezt: 31.07.2013
    Szanyka2 írta: »

    És még valami ... milyen elven vannak sorba rakva a tagok a listában?
    Mert logika az nincs benne!

    Elől lehetnének a még nem öntözött PIROS KANNÁSOK, utána a még nem "szüretelt" SZÜRKÉK, végül a már megöntözött ZÖLD PIPÁSOK.

    Szerintem! ;)

    Sziasztok! Nem rossz ötlet, de az sem volna gond, ha esetleg nem ugrana mindig vissza az elsőhöz az alsó kis táblácska, hanem akinél voltam onnan folytathatnám, és nem kéne elölről kezdeni a kattingatást. Így sokkal egyszerűbb és gyorsabb lehetne. Szerintem! ;)
  • vm12vm12 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 31.07.2013
    Sziasztok! Nem rossz ötlet, de az sem volna gond, ha esetleg nem ugrana mindig vissza az elsőhöz az alsó kis táblácska, hanem akinél voltam onnan folytathatnám, és nem kéne elölről kezdeni a kattingatást. Így sokkal egyszerűbb és gyorsabb lehetne. Szerintem! ;)

    Tökéletesen egyetértek! Nem rossz ez a locsolgatás, de még lehet finomitani.
  • treti (HU1)treti (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 02.08.2013
    Szia. Úgy vettem észre hogy azok a szürke kannások, akik több napja nem léptek be. Tehát nem szüreteltek még, így öntözni sem lehet...
  • Liliom86 (HU1)Liliom86 (HU1) Bejegyzések: 45
    szerkesztette ezt: 02.08.2013
    Szürke kannás = nem szedte még le a jutalmat,később kell vissza nézni rá ha már leszedte,akkor Te is locsolhatod ha előtte még nem tetted meg..ennyi.
  • Féltelek (HU1)Féltelek (HU1) HU1 Bejegyzések: 113
    szerkesztette ezt: 02.08.2013
    Másnak is volt már olyan tapasztalata, hogy a saját locsolt fáján csökkent a locsolás?
    Ma reggel 3/12 volt a fám, most meg 2/12 holott nem takarítottam be.
  • Rikamy2Rikamy2 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 02.08.2013
    Sziasztok.
    Nekem annyi problémám lenne ezzel a szövetkezeti fa dologgal, hogy egyedül vagyok a szövetkezetemben, mégis a feladatom 2 szövetkezeti fát jelöl, és hiába locsolom meg a fámat, mégse haladok sehova.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 03.08.2013
    Rikamy2 írta: »
    Sziasztok.
    Nekem annyi problémám lenne ezzel a szövetkezeti fa dologgal, hogy egyedül vagyok a szövetkezetemben, mégis a feladatom 2 szövetkezeti fát jelöl, és hiába locsolom meg a fámat, mégse haladok sehova.

    Szia,

    mivel más fáját kell meglocsolnod és nem a sajátodat. Így ha egyedül maradsz sajnos nem fogod tudni teljesíteni azt a feladatot. Hívj meg több embert a szövetkezetedbe, vagy csatlakozz egy nagyobba :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 06.08.2013
    Én igazán még értelmét nem látom ennek a szövetkezeti fás dolognak. Locsolgatom persze a többiek fáját, és a sajátom, de az a pár készletelem, amiből így is sok van készleten nem vonzó számomra, másra meg nem használható. Az eredményeknek nagyobb értelmét látom, mint ennek a fának.
  • GirlKatalin (HU1)GirlKatalin (HU1) Bejegyzések: 43
    szerkesztette ezt: 12.08.2013
    Sziasztok!
    Sajnos úgy látom ez a szövetkezeti fa frissítés már megint nem a legjobban sikerült!
    Tapasztaltam én is, hogy bár szürke kanna van, egyeseket mégis meglehet öntözni, míg másoknál azt mondja már locsoltam ma, hogyan, hiszen most léptem be. Tudom, nem takarította be, majd később vissza térek. Viszont még mindig nem lehet látni ki locsolt és ki nem, egyesek már azzal "fenyegetőznek" kilépnek a szöviből, mert őket nem locsolja senki, miközben nem lehet őket meglocsolni, mert azt írja "ma már megöntözted".
    Feszültség generálásra és vitákra tökéletesen alkalmas fejlesztés, másra nem, sajnos!
    Vagy javítsák a hiányosságokat, vagy tüntessék el ezt a fát, de gyorsan, mert ez így borzalmas!
  • virag34virag34 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 12.08.2013
    sziasztok nagyon szeretem eszt a játékot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :D
  • stormrider1978 (HU1)stormrider1978 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    szerkesztette ezt: 31.10.2013
    nem lehetne minden tagot feltüntetni a listán mert elég macerás keresgélni aki kimaradt a locsolásból.
  • csendharmat2csendharmat2 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 01.11.2013
    nem lehetne minden tagot feltüntetni a listán mert elég macerás keresgélni aki kimaradt a locsolásból.
    Ha belépsz locsolni valakihez akkor alul megjelenik egy mini lista, ott kattintgass a piros locsolókannákra, ha elfogytak és csak zöld pipa maradt akkor jártál mindenkinél akinél lehetett. Így kell keresgélni semmit.
Ez a beszélgetés lezárult..