Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Július 24-i frissítés megbeszélése: Jönnek az eredmények!

146

Hozzászólások

  • MisiFarm (HU1)MisiFarm (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 24.07.2013
    Köszönöm a gyors választ!
  • adamikeva (HU1)adamikeva (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 24.07.2013
    Köszi. Akkor kezdem újra.
  • Rizike (HU1)Rizike (HU1) Bejegyzések: 41
    szerkesztette ezt: 24.07.2013
    A küldetésvadásznál a mini küldetéseket nem számítja bele?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 24.07.2013
    Rizike2 írta: »
    A küldetésvadásznál a mini küldetéseket nem számítja bele?

    Szia,

    nincsenek mini küldetések :)
  • Giffid (HU1)Giffid (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 24.07.2013
    Szia Kapa333!
    Az információs ablakok mikor lesznek javítva? Étterm és virágbolt már ok, de a többi épület még mindig csak azt mutataja, amiből van alapanyag(pl.: pékség), a frissítés egyébként nagyon jó lett, külön pozitívum lett a matrica gyüjtögetés :)
    Szép estét!
  • Rizike (HU1)Rizike (HU1) Bejegyzések: 41
    szerkesztette ezt: 24.07.2013
    Kapa333 írta: »
    Szia,

    nincsenek mini küldetések :)

    Akkor mik azok a küldetések egyáltalán???
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 24.07.2013
    Hát akkor valami nagyon nem stimmel!Nekem az elismertségi pontom 356,ő 290 kér de nekem még 251 pont van!!Ezért nem világos mit takar a 290!!??

    Feladatok teljesítését jelenti. Pl. nekem a 320 adag sertéstakarmány készítést mikor befejeztem akkor 1-gyel nőt a küldetés száma.
    Én úgy látom minden egyes feladat teljesítése 1-gyel elmeli a számot.
  • undok3undok3 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 24.07.2013
    Hogy tudok zsák trágyát szerezni?
  • NashiNashi Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    Megszerezve:mivel megtaláltam a játék súgóját!
  • Julia1955 (HU1)Julia1955 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    sziasztok, a rejtett feladat, hogy menj rá a sugora és a kék körre és útána lépj ki belőle, ez a titokzatos feladat


    Júlia 1955
  • hollocs (HU1)hollocs (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    Sziasztok!26 szinten vagyok tegnap 17-kor 20-kor 23-kor szedtem almát 19-kor cseresznyét,ma reggel almát ,és cseresznyét egyetlen virágot nem kaptam nyilvánvaló,hogy itt nem arról van szó,hogy ritkán adja itt valami hiba van ki tud ebbe valamit változtatni,mert így nem lehet megcsinálni 6 szüret üresbe 60 darab hiányzik,eddig adta most történt valami. Köszi a választ.
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    undok3 írta: »
    Hogy tudok zsák trágyát szerezni?

    Szia! Gyártod a trágyát és zsáknak számolja.
  • zsuzsaledy (HU1)zsuzsaledy (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    Kapa333 írta: »
    Szia,

    csak ennyi van: http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?12162-Friss%C3%ADt%C3%A9s-j%C3%BAlius-24-%C3%A9n-J%C3%B6nnek-az-eredm%C3%A9nyek!&p=99611#post99611

    Szerintem elég egyértelmű az eredmények rész, de ha mégsem akkor itt a fórum, lehet kérdezni :)



    Pontosan :)
    Szia
    Köszönöm szépen!!:o
  • sas36sas36 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    sziasztok
    leírom a tapasztalataim a matricákkal kapcsolatban.

    A Nem kezdő többé résznél az 53 mas szintet kell elérni,ez a max .
    A Betakarítógépnél kukoricát kell termelni és begyüjteni, ennyi a feladat.
    A kirobbanó növekedésnél a farmterületed kell bővíteni.
    Az és a tojásnál tojást kell begyüjteni
    A küldetésvadásznál a farmhoz/farmokhoz tartozó feladatokat kell megcsinálni
    Az állandó buborékvadásznál 25 buborékot kell begyüjteni.
    Ehez a tanácsom ,menj rá az egyik mellékfarmodra ahol a termelési idő minimum még 14 perc.
    félpercenként ugrik fel a buborék ,így elvileg 12 és fél perc alatt teljesítheted.
    A mi ez a szagnál trágyát kell gyüjteni
    A titkos küldetésnél meg csak 1 lépcső van amit az opciók súgó menüjének megnyitásával némi böngészéssel és a súgó bezárásával kapsz meg .
    Az eredményszintjelző szntjeitől függően más és más pénzösszeget ,illetve a 10. szinten már fagyiskocsit kapsz. Jelenleg itt tartok uh nincs több infóm
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    undok3 írta: »
    Hogy tudok zsák trágyát szerezni?
    Úgy tudsz szerezni, hogy trágyát termelsz s betakarítod. A trágya betakarításakor íródik fel a szám. Pl. 70 trágya gyártása és betakarítása a feladat az első szinten.
    hollocs2 írta: »
    Sziasztok!26 szinten vagyok tegnap 17-kor 20-kor 23-kor szedtem almát 19-kor cseresznyét,ma reggel almát ,és cseresznyét egyetlen virágot nem kaptam nyilvánvaló,hogy itt nem arról van szó,hogy ritkán adja itt valami hiba van ki tud ebbe valamit változtatni,mert így nem lehet megcsinálni 6 szüret üresbe 60 darab hiányzik,eddig adta most történt valami. Köszi a választ.

    Reggel én is morcos voltam, mert a 2 almásból és 1 cseresznyésből csak 1 almás adott virágot, így újabb köröket kell csinálni az almásból, pedig azt hittem reggel meglesz minden virág. Sajnos gyakran tapasztalható, hogy nem ad, és így tovább húzódik a feladat teljesítése. Ha tényleg nem ad 2-3 kör után se semmit, akkor jelezd szerintem a supportnak. Ők rá tudnak nézni a farmodra.
  • zsuzsaledy (HU1)zsuzsaledy (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    sas36 írta: »
    sziasztok
    leírom a tapasztalataim a matricákkal kapcsolatban.

    A Nem kezdő többé résznél az 53 mas szintet kell elérni,ez a max .
    A Betakarítógépnél kukoricát kell termelni és begyüjteni, ennyi a feladat.
    A kirobbanó növekedésnél a farmterületed kell bővíteni.
    Az és a tojásnál tojást kell begyüjteni
    A küldetésvadásznál a farmhoz/farmokhoz tartozó feladatokat kell megcsinálni
    Az állandó buborékvadásznál 25 buborékot kell begyüjteni.
    Ehez a tanácsom ,menj rá az egyik mellékfarmodra ahol a termelési idő minimum még 14 perc.
    félpercenként ugrik fel a buborék ,így elvileg 12 és fél perc alatt teljesítheted.
    A mi ez a szagnál trágyát kell gyüjteni
    A titkos küldetésnél meg csak 1 lépcső van amit az opciók súgó menüjének megnyitásával némi böngészéssel és a súgó bezárásával kapsz meg .
    Az eredményszintjelző szntjeitől függően más és más pénzösszeget ,illetve a 10. szinten már fagyiskocsit kapsz. Jelenleg itt tartok uh nincs több infóm

    Szia
    A kérdésem az lenne hogy a buborékot mind a három farmon adja??Vagy csak a főfarmon?:confused::)
    Elöre is köszönöm
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    Szia
    A kérdésem az lenne hogy a buborékot mind a három farmon adja??Vagy csak a főfarmon?:confused::)
    Elöre is köszönöm
    Én úgy vettem észre mind a 3 farmon számolta, igaz én a főfarmon szedtem össze a 25 darabot.
  • Anyamano (HU1)Anyamano (HU1) Bejegyzések: 226
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    sas36 írta: »
    sziasztok
    leírom a tapasztalataim a matricákkal kapcsolatban.

    A Nem kezdő többé résznél az 53 mas szintet kell elérni,ez a max .
    A Betakarítógépnél kukoricát kell termelni és begyüjteni, ennyi a feladat.
    A kirobbanó növekedésnél a farmterületed kell bővíteni.
    Az és a tojásnál tojást kell begyüjteni
    A küldetésvadásznál a farmhoz/farmokhoz tartozó feladatokat kell megcsinálni
    Az állandó buborékvadásznál 25 buborékot kell begyüjteni.
    Ehez a tanácsom ,menj rá az egyik mellékfarmodra ahol a termelési idő minimum még 14 perc.
    félpercenként ugrik fel a buborék ,így elvileg 12 és fél perc alatt teljesítheted.
    A mi ez a szagnál trágyát kell gyüjteni
    A titkos küldetésnél meg csak 1 lépcső van amit az opciók súgó menüjének megnyitásával némi böngészéssel és a súgó bezárásával kapsz meg .
    Az eredményszintjelző szntjeitől függően más és más pénzösszeget ,illetve a 10. szinten már fagyiskocsit kapsz. Jelenleg itt tartok uh nincs több infóm

    A küldetésvadásznál szerintem nem feladatokat kell megcsinálni, hanem küldetéseket, hiszen a nevében is benne van, küldetésvadász! Küldetéseket lent az építési monitor mellett jobb oldalon választhatsz!
  • Ildi (HU1)Ildi (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    Ádámmaci írta: »
    Én úgy vettem észre mind a 3 farmon számolta, igaz én a főfarmon szedtem össze a 25 darabot.

    Én a virágos farmon csináltam meg ,ott nagyobb a jutalom :)
  • gizi1963gizi1963 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    Valaki segítsen légyszíves!Akármit csinálok 8 on áll a buborékon nem számolja tovább.
    Régi problémám hogy az almás kert fejlesztésemet is csak 3 ig számolta az oldal menübe de már régen 5 ös szinten van .Nem fejezte be a feladatot és nem adja meg a jutalmat se ezért.Köszi ha valaki rá nézne!
  • gyurgyalag (HU1)gyurgyalag (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    gizi1963 írta: »
    Valaki segítsen légyszíves!Akármit csinálok 8 on áll a buborékon nem számolja tovább.
    Régi problémám hogy az almás kert fejlesztésemet is csak 3 ig számolta az oldal menübe de már régen 5 ös szinten van .Nem fejezte be a feladatot és nem adja meg a jutalmat se ezért.Köszi ha valaki rá nézne!
    Az almás feladat:legyen 3 db 5.szintű almáskerted.
  • gizi1963gizi1963 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    Valóban rosszul értelmeztem a feladatot!Szégyellem el néztem.
    De mi van a buborékokkal mért nem számlálja ?
  • elekmami (HU1)elekmami (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    Sziasztok!

    Tudni lehet valamit arról, hogy mikor lesz hivatalos leírás az Eredményekről?

    Köszi:confused:
  • Atlantisz 24152Atlantisz 24152 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    Látogassátok meg a SÚGÓT az a rejtett küldetés! :D
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    elekmami írta: »
    Sziasztok!

    Tudni lehet valamit arról, hogy mikor lesz hivatalos leírás az Eredményekről?

    Köszi:confused:

    Szia,

    ennyi van csak amennyit most látsz, ennél több nem hinném hogy lesz.
  • elekmami (HU1)elekmami (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    Köszönöm szépen, további szép napot.
    Kapa333 írta: »
    Szia,

    ennyi van csak amennyit most látsz, ennél több nem hinném hogy lesz.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    Ildi3 írta: »
    Én a virágos farmon csináltam meg ,ott nagyobb a jutalom :)
    Mit értesz azon nagyobb a jutalom? Én úgy értelmeztem hogy szintenként ad jutalmat és ez nem függ attól melyik farmon csinálod meg. Vagy tévednék?
  • Anyamano (HU1)Anyamano (HU1) Bejegyzések: 226
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    A fagyiskocsi megszerzése után a következő jutalom egy barbecue dísz lesz! :)
    Ádámmaci, Ildi úgy értette, hogy a zsákokban nagyobb a jutalom!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    Anyamano írta: »
    A fagyiskocsi megszerzése után a következő jutalom egy barbecue dísz lesz! :)
    Ádámmaci, Ildi úgy értette, hogy a zsákokban nagyobb a jutalom!


    Ja értem.
    Én még csak a 8-as szinten vagyok a feladatokban, de bele se merek gondolni mennyi tojást és kukoricát kell termelni hogy eljussak a 11-es szintig:)
  • zsuzsaledy (HU1)zsuzsaledy (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 25.07.2013
    Ádámmaci írta: »
    Én úgy vettem észre mind a 3 farmon számolta, igaz én a főfarmon szedtem össze a 25 darabot.

    Köszönöm szépen!!
Ez a beszélgetés lezárult..