Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Event megbeszélése: Meseidő

1917

Hozzászólások

  • Kla832Kla832 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    Sziasztok! Akit esetleg érdekel:41-es szinten 340 db kenyérmorzsát kér.
  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    Walden írta: »
    Szia,
    hát ez nem igazán lehetséges, mert akkor nem állandóan jobbra kellene kirántani a képből:)

    Akkor sajnálom,hogy neked nem így működik,nekem minden irányba húzgálja,pont oda ahol valamit be kell takarítani!!Még a kört is ráteszi,nekem nem kell húzgálni sehova!!Nekem így működik!:))
  • gkittus (HU1)gkittus (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    Sziasztok! Ahogy látom bármit hoznak a fejlesztők csak a panaszkodás megy (tisztelet a kivételnek :) )! Az máris nagyon irritált, hogy azt feltételezték egyesek, hogy direkt csinálták a keverést a békakirály kúttal, de mindenki magából indul ki! Arra persze nem is lehetne gondolni, hogy ők is emberek és tévedhetnek, igaz!? Az eventre szánt játékidőt meg persze kitolhatnák 2-3 hétre is, hogy mindenki kényelmesen befejezhesse, sőt ha valaki épp nyaral várják meg és ne indítsák addig a feladatot amíg nem ér haza? De szerintem nem erről szól, hogy mindenki kényelmesen végezzen, ez olyan mint egy verseny, aki nem ér rá, ne induljon! Ez egy játék könyörgöm! Szerintem szuper a játék! Persze vannak kisebb problémák, de mindig próbálják elhárítani. Nekem eddig ez a játék tetszik a legjobban azok közül amikkel játszom! Köszönöm a játék szervezőinek, fejlesztőinek, és a modiknak is, elsősorban a türelmüket ;)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    gkittus írta: »
    Sziasztok! Ahogy látom bármit hoznak a fejlesztők csak a panaszkodás megy (tisztelet a kivételnek :) )! Az máris nagyon irritált, hogy azt feltételezték egyesek, hogy direkt csinálták a keverést a békakirály kúttal, de mindenki magából indul ki! Arra persze nem is lehetne gondolni, hogy ők is emberek és tévedhetnek, igaz!? Az eventre szánt játékidőt meg persze kitolhatnák 2-3 hétre is, hogy mindenki kényelmesen befejezhesse, sőt ha valaki épp nyaral várják meg és ne indítsák addig a feladatot amíg nem ér haza? De szerintem nem erről szól, hogy mindenki kényelmesen végezzen, ez olyan mint egy verseny, aki nem ér rá, ne induljon! Ez egy játék könyörgöm! Szerintem szuper a játék! Persze vannak kisebb problémák, de mindig próbálják elhárítani. Nekem eddig ez a játék tetszik a legjobban azok közül amikkel játszom! Köszönöm a játék szervezőinek, fejlesztőinek, és a modiknak is, elsősorban a türelmüket ;)

    Szia!

    Az írásod zömével egyet értek. :) Én is hasonlóan látom, mint Te.
    Azonban azt kell mondjam, hogy a békakirály kútjával most nagyon mellélőttek. Ha már egyszer úgy indult el, akkor nem lett volna szabad belepiszkálniuk. Majd korrigálták volna a "hibájukat", amikor véget ért. Úgy érzem, nem gondolták végig, milyen folyamatot fognak ezzel elindítani, milyen károkat okoznak, hanem amint rájöttek a baklövésre, gyorsan "rendbe hozták". És ezt nem szabadott volna megtenniük.

    Üdv.: Zsuzsi
  • lencsilány (HU1)lencsilány (HU1) Bejegyzések: 95
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    gkittus írta: »
    Sziasztok! Ahogy látom bármit hoznak a fejlesztők csak a panaszkodás megy (tisztelet a kivételnek :) )! Az máris nagyon irritált, hogy azt feltételezték egyesek, hogy direkt csinálták a keverést a békakirály kúttal, de mindenki magából indul ki! Arra persze nem is lehetne gondolni, hogy ők is emberek és tévedhetnek, igaz!? Az eventre szánt játékidőt meg persze kitolhatnák 2-3 hétre is, hogy mindenki kényelmesen befejezhesse, sőt ha valaki épp nyaral várják meg és ne indítsák addig a feladatot amíg nem ér haza? De szerintem nem erről szól, hogy mindenki kényelmesen végezzen, ez olyan mint egy verseny, aki nem ér rá, ne induljon! Ez egy játék könyörgöm! Szerintem szuper a játék! Persze vannak kisebb problémák, de mindig próbálják elhárítani. Nekem eddig ez a játék tetszik a legjobban azok közül amikkel játszom! Köszönöm a játék szervezőinek, fejlesztőinek, és a modiknak is, elsősorban a türelmüket ;)

    Szia!Örömmel olvastam az írásodat!Én is több hasonló játékba belekezdtem,de abba is hagytam mindet.Már hangot adtam itt többször is,hogy ez 1 JÁTÉK.Köszi a türelmet a modiknak,tényleg.JÓÓÓ sok kell belőle.
  • sz_gg (HU1)sz_gg (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    Walden írta: »
    Sziasztok!

    már nagyon idegesítő, hogy minden egyes farmváltásnál a képet jobbra kirántja:(
    Hiába igazítom szépen középre állandóan ez történik, ja és a számláló rendszeresen beakad és csak úgy indul el, ha kilépek és újra be.:mad:
    Szia!
    Az csak azért van,hogy lásd mit kell aratni,nekem legalább is így csinálja!!Arra húzza el ami következik,még a karikát is ráteszi!:)

    Nálam is úgy van, ahogy pisti gazdánál, arra "rántja", amelyik a leghamarabb fog "beérni" (amit a jobb oldali kismenüben is mutat), és a számlálót is kiteszi rá
  • Farmer Ági (HU1)Farmer Ági (HU1) Bejegyzések: 70
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    Sziasztok!

    Én is szeretném elmondani, hogy sok játékban játszok, de sehol ennyi sírás-rívás nincs, mint itt.
    Szomorúan olvasom, amikor a modikat is ízekre szedik. El sem hiszik, hogy mennyire nincs akkora hatalmuk, mint amit beleképzelnek a státuszukba. Azonkívűl társadalmi munkában végzik ezt a hálátlan munkát a saját hivatásuk, családjuk és egyéb problémáik mellett.
    Nekem mindig kedvesen, előzékenyen és rögtön válaszoltak. Lehet, hogy azért, mert én is így kértem??
    Sokszor úgy érzem, hogy néhány játékosnak az lenne a legmegfelelőbb, ha be sem lépnének, de minden nap szintet ugranának:)

    És amikor valamit egy oldalon már 4x kérdeznek meg? Akkor is válaszolnak. Pedig csak annyit kellene megtenni, hogy egy pár oldalt visszaolvasni, mielőtt leírják a problémájukat.
    Pl: Varázsbab :D

    Higgyétek el: minden játékban az elején nagyon sok időt és fejtörést kell belefektetni, hogy haladjon az ember. Nem lehet mindent olcsón megúszni itt sem, ugyanúgy, mint az élet egyéb területein sem. Szorgalom és sok idő szükséges az előre haladáshoz.
    Én megengedhetem magamnak, hogy vegyek prémium valutát ehhez a játékomhoz, de lassan szégyelleni kell, mert olyan leveleket olvasok néha. Én így élvezem a játékot.
    Vannak társaim, akik nem tehetik meg és mégis szívesen jönnek és csinálnak mindent hang nélkül.
    Nekem is van ingyenes játékom is, ott vagyok minden nap és gyűröm a feladatokat, hogy haladjak.
    Igazán nem értem, hogy mi ezzel a probléma?

    Arról nem is beszélve, hogy senkinek nem tartottak pisztolyt a fejéhez, hogy játszon.

    De csak nézzétek meg hogyan reagálnak az emberek egy újság cikkre, vagy Facebookos bejegyzésre? Mint a darazsak...

    Sajnos, ez a mai magyar mentalitás.

    Gondolom, most majd engem is ízekre szednek. De nem baj, csak bizonyíték lesz a leírtakra.

    Ja és nekem is veszett oda pénzem már ebben a játékban a Paysafe kártyával. Kérdeztem Kappát, válaszolt, írtam a Supportnak és 2 napon belül visszakerült a pénzem. Sőt kártalanítottak is, amire nem is számítottam.

    Higgyétek el, a jó szó többet ér, mint az esztelen vagdalkozás, összeesküvés elmélet gyártás stb.
  • AnokaAnoka Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    Sziasztok!

    Én is szeretném elmondani, hogy sok játékban játszok, de sehol ennyi sírás-rívás nincs, mint itt.
    Szomorúan olvasom, amikor a modikat is ízekre szedik. El sem hiszik, hogy mennyire nincs akkora hatalmuk, mint amit beleképzelnek a státuszukba. Azonkívűl társadalmi munkában végzik ezt a hálátlan munkát a saját hivatásuk, családjuk és egyéb problémáik mellett.
    Nekem mindig kedvesen, előzékenyen és rögtön válaszoltak. Lehet, hogy azért, mert én is így kértem??
    Sokszor úgy érzem, hogy néhány játékosnak az lenne a legmegfelelőbb, ha be sem lépnének, de minden nap szintet ugranának:)

    És amikor valamit egy oldalon már 4x kérdeznek meg? Akkor is válaszolnak. Pedig csak annyit kellene megtenni, hogy egy pár oldalt visszaolvasni, mielőtt leírják a problémájukat.
    Pl: Varázsbab :D

    Higgyétek el: minden játékban az elején nagyon sok időt és fejtörést kell belefektetni, hogy haladjon az ember. Nem lehet mindent olcsón megúszni itt sem, ugyanúgy, mint az élet egyéb területein sem. Szorgalom és sok idő szükséges az előre haladáshoz.
    Én megengedhetem magamnak, hogy vegyek prémium valutát ehhez a játékomhoz, de lassan szégyelleni kell, mert olyan leveleket olvasok néha. Én így élvezem a játékot.
    Vannak társaim, akik nem tehetik meg és mégis szívesen jönnek és csinálnak mindent hang nélkül.
    Nekem is van ingyenes játékom is, ott vagyok minden nap és gyűröm a feladatokat, hogy haladjak.
    Igazán nem értem, hogy mi ezzel a probléma?

    Arról nem is beszélve, hogy senkinek nem tartottak pisztolyt a fejéhez, hogy játszon.

    De csak nézzétek meg hogyan reagálnak az emberek egy újság cikkre, vagy Facebookos bejegyzésre? Mint a darazsak...

    Sajnos, ez a mai magyar mentalitás.

    Gondolom, most majd engem is ízekre szednek. De nem baj, csak bizonyíték lesz a leírtakra.

    Ja és nekem is veszett oda pénzem már ebben a játékban a Paysafe kártyával. Kérdeztem Kappát, válaszolt, írtam a Supportnak és 2 napon belül visszakerült a pénzem. Sőt kártalanítottak is, amire nem is számítottam.

    Higgyétek el, a jó szó többet ér, mint az esztelen vagdalkozás, összeesküvés elmélet gyártás stb.
    Szia!
    Ez szép volt gratula érte! :)
    Tejesen egyetértek veled! :)
  • Judit58Judit58 Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    Hogyan lehet ,hogy a varázsfa építési ideje 7 és fél óra ,mikor leteszem ,meg 11 óra ????
    Kérlek válaszolj ,köszönöm :(
  • AnokaAnoka Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    Judit58 írta: »
    Hogyan lehet ,hogy a varázsfa építési ideje 7 és fél óra ,mikor leteszem ,meg 11 óra ????
    Kérlek válaszolj ,köszönöm :(
    Szia!
    Az építési idő függ a farmház vagy a fülke szintjétöl is.
  • ARTURIO2ARTURIO2 Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    sziasztok és valaki pm be eldobná mi a jutalom az almáért
  • deduskadeduska Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    Ez tetszik!:)
    deduska
  • Eszterlánc (HU1)Eszterlánc (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    Sziasztok!:)
    "Keresd meg a mesekönyv lapjait!" Ez oké. De csak a csirkeólak adnak, se a malacok, se a tehenek!:( Sajnos nem érek rá állandóan a pipikkel foglalkozni.:S
    Az előző event szerintem könnyebb volt, pedig ott is kellett dolgozni sokat. De ott egy feladat megvolt egy nap alatt. Hát itt nem lesz meg, sajnos. Aranyat is jóval többet kér feladatonként: A 130 lapból 19 van meg.A maradék 1409 arany! Hát annyit nem költenék rá.
    Kitartást kívánok mindenkinek!:)
  • kismezeikismezei Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    Nekem a sertésól és az istálló is ad lapot. Direkt figyeltem, a csirkeól egyet, a sertésól kettőt - legtöbbször mindhárom ól -, a tehénistállót azt nem néztem, ezekre is csak azért néztem rá, mert magam is csodálkoztam, milyen gyorsan gyűlik(csak el ne kiabáljam:)) Tegnap késő este kezdtem gyűjteni - addigra lett kész az előző feladat -, és már 77 van a 130-ból (48-as szintű vagyok).
    :cool:
  • Római vakáció (HU1)Római vakáció (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    Sziasztok!
    Szerintem jók a feladatok és lehet velük haladni. Én (arany nélkül!!!) már a harmadik feladat vége felé járok. A tehenek 10 lapot, a malacok pedig 2 lapod adnak a mesekönyvbe. Igen is adnak!
    Másrészt van egy kérdésem az eventek visszatérési idejét tekintve. A múltkori cserkészes és a mostani mesés mennyi idő múlva fog majd újra felbukkanni? Mivel úgy volt beharangozva, ha jól tudom, de ne üssetek le ha rosszul mondom. :)
    Köszi az infókat!
    R.v.
  • Eszterlánc (HU1)Eszterlánc (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    Most a két tehénből az egyik adott! De fél nap múlva lesz a köv. betakarítás. Én rövidnek találom az időt, reggel már a harmadik feladatot kellene kezdeni.Az előző eventnél a földek és a gyümölcsösök is adtak felröppenőket. Én ezeket hiányolom.
    Vannak persze jó dolgok is!:) A "Következő betakarítások" fület nagyon szeretem, a visszaszámláló szuper!
  • Demon19624Demon19624 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    Szia!! Vettem 1 varázsbabot 100 aranyért,
    adtam hozzá 1 humuszt,és igy lett 210 db,
    el adásért kapok 6300 dollárt..:)
    Örülök a kisebb tábláknak, és az új kijelzőnek, szuper!!!!:)

    Szia!! Csatlakozom,maximálisan igazad van!! :))
  • kismezeikismezei Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    Korábban valaki kiírta, hogy a vadvirágot elérhetővé kell tenni. Ezt jó tudni, mert ha van egy kis idő, lehet előre termelni.
    (Szemben a gyűjtsd össze kitétellel, ahol csak az a mennyiség számít, amit a feladat indítása után szedünk le.)
    :cool:
  • Zóóótán (HU1)Zóóótán (HU1) Bejegyzések: 289
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    Sziasztok. Lenne egy kérdésem. Csak nálam tűnik, úgy, mintha az "Elvarázsolt fa" építési ideje meghosszabbodott volna vagy másnál is így van ez?
  • kismezeikismezei Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    Állítólag szintfüggő - legalábbis fentebb valaki írt valami ilyet.
  • Zóóótán (HU1)Zóóótán (HU1) Bejegyzések: 289
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    kismezei írta: »
    Állítólag szintfüggő - legalábbis fentebb valaki írt valami ilyet.

    A "Virág farm"-on, ha rámegyek az építési időre, akkor 9 óra 37 percet mutat az ikon, ha a "Fő farm"-on teszem úgyanezt, akkor meg 7 óra 29 percet mutat. Erre varrjatok gombot:cool:
  • szorsi76 (HU1)szorsi76 (HU1) Bejegyzések: 71
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    A "Virág farm"-on, ha rámegyek az építési időre, akkor 9 óra 37 percet mutat az ikon, ha a "Fő farm"-on teszem úgyanezt, akkor meg 7 óra 29 percet mutat. Erre varrjatok gombot:cool:

    Szia! Attól függ, hogy a fülkéd vagy farmházad hányas szinten van :)
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    Sziasztok!
    Ma 15 órakor kezdtem el a lapok gyűjtését azt gondoltam még a szerda is rámegy ezzel szemben készen vagyok vele.
    Megfigyelésem szerit számít hogy milyen szintre van fejlsztve az adott ól olyan sűrűséggel dobálja a lapokat. A gané miatt eleve 3-3 ólat tartok mindenből, de eventeknél veszek hozzájuk alapólat, most 2 csirkeólat állítottam be és most hogy készen vagyok már le is bontottam. Ha föld kell akkor földet teszek ki pluszba. Ahhoz hogy ez a taktika működjön 30-40 szabad munkásnak kell készen állnia a farmon. És sokat kell áldozni a díszekre. Sok sikert mindenkinek!
  • Zóóótán (HU1)Zóóótán (HU1) Bejegyzések: 289
    szerkesztette ezt: 04.06.2013
    mamma3 írta: »
    Sziasztok!
    Ma 15 órakor kezdtem el a lapok gyűjtését azt gondoltam még a szerda is rámegy ezzel szemben készen vagyok vele.
    Megfigyelésem szerit számít hogy milyen szintre van fejlsztve az adott ól olyan sűrűséggel dobálja a lapokat. A gané miatt eleve 3-3 ólat tartok mindenből, de eventeknél veszek hozzájuk alapólat, most 2 csirkeólat állítottam be és most hogy készen vagyok már le is bontottam. Ha föld kell akkor földet teszek ki pluszba. Ahhoz hogy ez a taktika működjön 30-40 szabad munkásnak kell készen állnia a farmon. És sokat kell áldozni a díszekre. Sok sikert mindenkinek!


    Szia mamma3. Köszi szépen. Én még gyűjtöm a lapokat 87/130 van nekem eddig.
  • EMMIKE (HU1)EMMIKE (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 05.06.2013
    Téged nem féltelek, biztosan megcsinálod. A következő feladatban a vadvirág beadása nem számottevő viszont a gallyakat gyűjteni kell. Vigyázat a gyümölcsösöket ne arassátok le csak ha már a harmadik feladatnál jártok illetve legyen tartalék trágya.
  • ramszesz56 (HU1)ramszesz56 (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 05.06.2013
    Tegnap reggel óta gyűjtöm a lapokat, és még nem tartok a felénél!! Azt sem értem, h ha már termelés, a siló és a malom miért nem adnak?! Egyébként tök mindegy, mert 2 percenként ültetgetni a vadvirágot, 1000 szám, úgy sem lenne időm!! Azért mint már írtam, a dolgozókra is gondolhatnának!!
    üdv
  • jocy9992jocy9992 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 05.06.2013
    Sziasztok tudja valaki hogy mi lesz a 6-os feladat?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 05.06.2013
  • Kla832Kla832 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 05.06.2013
    Sziasztok!
    Lehet tévedek. Előbb egy ideig nem engedett be a játék. Gondolatom szerint ez a frissítés miatt volt. De ha ez tényleg az volt, akkor érdeklődnék, hogy valaki megkapta-e a Békakirály kútja miatti kompenzációt? Mert én nem.
  • Gyöngyi71 (HU1)Gyöngyi71 (HU1) Bejegyzések: 41
    szerkesztette ezt: 05.06.2013
    sziasztok miért nem tudok belépni????? nem tölt semmit be ? :(
Sign In to comment.