Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Szeptember 1-i frissítés megbeszélése: Mozizzunk!

157»

Hozzászólások

  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Szia Brad!
    Hát én jusztis egyetértek!:)
    Lelked rajta! :)
  • anics10 (HU1)anics10 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Sziasztok!

    Mitől van az, hogy akár a munkahelyi gépemen, akár az otthonin nézem, sosincs megjeleníthető videó. (Édesanyám másik városban él.) Ő belépett az én farmomra és ő látott videókat. Hogy lehet ez?

    Köszi :)
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    szerkesztette ezt: 13.01.2016
    Szia! Ritkán van videó, most volt nemrég 2 nap egymás után, sokszor a hajnali vagy késő esti órákban van. Sajna ki kell fogni.Ez persze az én tapasztalatom.

    Ja igen és nem sokáig adják, tehát ha nem veszed észre, vagy nem nézel filmet akkor odébb áll.

  • anics10 (HU1)anics10 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Szia! Nem az a bajom, hogy nem veszem észre, hanem hogy én itthon vagy a munkahelyemen (tehát két különböző gép) belépek a farmomra nem látom, azt írja ki nincs megtekinthető videó. Kilépek, anyukám abban a pillanatban, ahogy én kilépek ő belép hozzám (egy harmadik gépről) és ő látja, megnézi őket, beteszi az ajándékokat a raktáramba. Kilép a farmomról, én belépek és az ajándékokat viszont ott vannak.Ezt nem értem...
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Szia! Nem az a bajom, hogy nem veszem észre, hanem hogy én itthon vagy a munkahelyemen (tehát két különböző gép) belépek a farmomra nem látom, azt írja ki nincs megtekinthető videó. Kilépek, anyukám abban a pillanatban, ahogy én kilépek ő belép hozzám (egy harmadik gépről) és ő látja, megnézi őket, beteszi az ajándékokat a raktáramba. Kilép a farmomról, én belépek és az ajándékokat viszont ott vannak.Ezt nem értem...
    Szerintem ilyen problémára, amit nagyon precízen leírtál, csak a GGS programozói tudnának választ adni, vagy még azok se :(
Sign In to comment.