Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Szeptember 1-i frissítés megbeszélése: Mozizzunk!

16

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia!
    A mozizás attól is függ éppen van-e fizetett hirdetés, amit be tudnak tenni. Jelenleg úgy tudom nem sok ilyen van, így eloszlik a felhasználók közt, s van akinél van, s van akinél nincs. Nálam pl. vászon van, mozi nincs.
  • meje (HU1)meje (HU1) Bejegyzések: 49
    Hmmm.
    Akkor olyan felesleges volt riogatni az embereket vele.
    Na mindegy , akkor várjuk a filmeket, hátha....
    Köszi a választ.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    meje (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Egy kérdésem lenne.
    Most, hogy már mindenkinél van mozi (legalábbis én úgy tudom, mindenkinél van),
    miért nincsenek mozifilmek?
    Előre is köszi a választ.
    szia

    pár hsz-el feletted a válasz :)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/2684888/#Comment_2684888

  • meje (HU1)meje (HU1) Bejegyzések: 49
    szia
    Szia Liz

    A kérdés nem az volt, miért nincs mozi, a kérdés az volt, film miért nincs a moziban?
    A linken a mozi épület hiányára kapok választ.
    De azért köszönöm :smile: 
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    meje (HU1) mondta:
    szia
    Szia Liz

    A kérdés nem az volt, miért nincs mozi, a kérdés az volt, film miért nincs a moziban?
    A linken a mozi épület hiányára kapok választ.
    De azért köszönöm :smile: 
    Szia!
    A mozizás attól is függ éppen van-e fizetett hirdetés, amit be tudnak tenni. Jelenleg úgy tudom nem sok ilyen van, így eloszlik a felhasználók közt, s van akinél van, s van akinél nincs. Nálam pl. vászon van, mozi nincs.
    itt a válasz, csak tényleg feljebb kellett volna menned, hogy elolvasd, ahog Liz javasolta.


  • meje (HU1)meje (HU1) Bejegyzések: 49
    szerkesztette ezt: 24.12.2015
    Hali!
    Nem akarok kötekedni, de olvass feljebb Te is, és akkor láthatod, hogy Ádámmacitól már megkaptam a választ a kérdésemre :smile:
    Liz utána válaszolt már, és én csak pontosítottam a kérdést.
    Akkor most még pontosítok: a mozi tesztüzemben van, vagy már teljes erővel müxik filmek nélkül?
    Tudom, hogy kis ország vagyunk, kevés a hírdető (nincs is), ezért nincs film De akkor nem értem , mi a fenének kell ámítani a népet.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    meje (HU1) mondta:
    Hali!
    Nem akarok kötekedni, de olvass feljebb Te is, és akkor láthatod, hogy Ádámmacitól már megkaptam a választ a kérdésemre :smile:
    Liz utána válaszolt már, és én csak pontosítottam a kérdést.
    Akkor most még pontosítok: a mozi tesztüzemben van, vagy már teljes erővel müxik filmek nélkül?
    Tudom, hogy kis ország vagyunk, kevés a hírdető (nincs is), ezért nincs film De akkor nem értem , mi a fenének kell ámítani a népet.

    szia meje

    most, h visszaolvastam, látom, h Macika már válaszolt neked, csak megtévesztő volt, h nem idézett, így nem is tűnt fel, h kinek válaszolt. a linket azért raktam be, mert nekem a mozi= a filmmel, tehát nem a mozivászonra gondoltam mikor azt olvastam.
    elvileg mozivászon már van mindenkinek, de film/reklám nem megy mindenhol
  • meje (HU1)meje (HU1) Bejegyzések: 49
    Sziasztok

    Én sem idéztem az előző postomban, de az Angel-nek szólt.
    Leszűrtem mindent a mozival kapcsolatban.
    Csak egy kicsit kukacoskodni akartam :smile:
    Bocsi ezért mindenkitől .
    Boldog Karácsonyt Kívánok!

    meje
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Mert NINCS hirdető. Anélkül nem megy. A reklámfilmcsatorna már csak ilyen. :)
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Csoda történt! 17.00 órakor kaptam filmet!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 07.01.2016
    konvoj (HU1) mondta:
    Csoda történt! 17.00 órakor kaptam filmet!!
    waowww

    konvoj... akkor te kivételezett személy vagy, mert én, és szrtm sokan mások, ezer éve nem láttunk filmet, max ha este nézem a tv-t :smiley:
    vagy esetleg ha elviszem a szövimet moziba :)
    gratula hozzá :)
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Igen, végre én is kaptam, 5 reklámfilmet a golfról.Csak elég rossz volt, állandóan akadozott. Aztán kibontottam a NAGY ajándékot. Kaptam összesen 20000dollárt és 10 mézharmatot. :-)).
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    zurika (HU1) mondta:
    Igen, végre én is kaptam, 5 reklámfilmet a golfról.Csak elég rossz volt, állandóan akadozott. Aztán kibontottam a NAGY ajándékot. Kaptam összesen 20000dollárt és 10 mézharmatot. :-)).
    grat neked is
    zurika..... ez is több a semminél :) ha nem nézed, akkor ezt se kapod
    persze régebben jobb volt - akkor még én is néha kaptam mozit - lehetett aranyat is kapni
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    zurika (HU1) mondta:
    Igen, végre én is kaptam, 5 reklámfilmet a golfról.Csak elég rossz volt, állandóan akadozott. Aztán kibontottam a NAGY ajándékot. Kaptam összesen 20000dollárt és 10 mézharmatot. :-)).
    Látod én azért nem is bontottam ki a dobozt, mert biztos valami hülyeséget kapok. Nálam is golf volt.
    Liz65 (HU1) mondta:
    konvoj (HU1) mondta:
    Csoda történt! 17.00 órakor kaptam filmet!!
    waowww

    konvoj... akkor te kivételezett személy vagy, mert én, és szrtm sokan mások, ezer éve nem láttunk filmet, max ha este nézem a tv-t :smiley:
    vagy esetleg ha elviszem a szövimet moziba :)
    gratula hozzá :)
    Azt nem mondanám hogy kivételezett lennék, de meglepődtem rajta, mert nem szoktam filmet kapni.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 07.01.2016
    Sziasztok! :) Ma fél hétkor nekem is volt mozi. Azt hiszem, először és utoljára kattintottam rá. Nem arról volt szó, hogy rövid reklámok lesznek? Másnál láttam egyszer egy kb. 30 másodperces rajzfilmet egy stratégiai játékról, még a régi moziverzióban. Egy ilyenből öt lepereg 3 perc alatt. Utálom a reklámokat, de kibírható. Nekem ehhez képest ma öt olyan reklámfilmem volt a török légitársaság golf-kupájáról, amiben akadozott a kép és elcsúszott a hang, ami kifejezetten idegesítő, és a filmek egyenként kb.. 3-4-5 percesek (!!!) voltak. Ez tehát összesen 20-25 percnyi mozizgatást jelent. Kábé ennyit szánok aratásra is esténként. Így ma már nem aratok, elment a kedvem, és az időm is.
    Az öt ajándékdoboz tartalma: 60 dísztárgyrész, 5000 dollár, 10 melegházi humusz, 6 bizonyítvány, és 25 arany. Vidáman lemondok róla, a napi fél órám többet ér.
    Nos, köszönöm a mozit, eztán nem veszek rá jegyet, garantálom. Amennyiben pedig az aratási és egyéb farmkezelési hibák nem javulnak nagyon hamar, egy időre megint pihentetni fogom a játékot. Ez a gondolat a karácsonyi eventsorozat kapcsán már amúgy is elkezdett érni bennem, mert egyre inkább úgy érzem, hogy engem itt szándékosan, vagy dillettantizmusból fakadóan, de szívatnak. Olvastam fentebb, hogy volt ma hibajavítás, remélem, ezúttal eredménnyel. Az meg a legnagyobb marhaság - már elnézést -, hogy ha nem megy a játék, válts böngészőt. Programozási hibákat ugyanis az nem old meg. Továbbá ha egy fejlesztő csapat nem képes összehozni, hogy a 2-3-4 legnépszerűbb és leggyakrabban használt böngésző bármelyike alatt menjen a játéka, akkor más szakmát kellene választaniuk, és lám, ezúttal sem a böngészőben volt a hiba. Persze, egyszerűbb rákenni bármi másra, mint javítani. Lassan már többet frissítek, mint aratok. 
    Na, befejeztem egyelőre, de ez már olyannyira kikívánkozott belőlem, hogy még a teljesen idegen nyelvre váltott, többszöri bejelentkezésre betöltődő fórumra is felküzdöttem magam. Ezt vajon rendbe teszik valaha? 
    Egy hajszás nap után nem éppen így képzelem a kikapcsolódást. Csókoltatom az illetékeseket a messzi távolban, és kívánok nekik hasonló jókat! 
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok! :) Ma fél hétkor nekem is volt mozi. Azt hiszem, először és utoljára kattintottam rá. Nem arról volt szó, hogy rövid reklámok lesznek? Másnál láttam egyszer egy kb. 30 másodperces rajzfilmet egy stratégiai játékról, még a régi moziverzióban. Egy ilyenből öt lepereg 3 perc alatt. Utálom a reklámokat, de kibírható. Nekem ehhez képest ma öt olyan reklámfilmem volt a török légitársaság golf-kupájáról, amiben akadozott a kép és elcsúszott a hang, ami kifejezetten idegesítő, és a filmek egyenként kb.. 3-4-5 percesek (!!!) voltak. Ez tehát összesen 20-25 percnyi mozizgatást jelent. Kábé ennyit szánok aratásra is esténként. Így ma már nem aratok, elment a kedvem, és az időm is.
    Az öt ajándékdoboz tartalma: 60 dísztárgyrész, 5000 dollár, 10 melegházi humusz, 6 bizonyítvány, és 25 arany. Vidáman lemondok róla, a napi fél órám többet ér.
    Nos, köszönöm a mozit, eztán nem veszek rá jegyet, garantálom. Amennyiben pedig az aratási és egyéb farmkezelési hibák nem javulnak nagyon hamar, egy időre megint pihentetni fogom a játékot. Ez a gondolat a karácsonyi eventsorozat kapcsán már amúgy is elkezdett érni bennem, mert egyre inkább úgy érzem, hogy engem itt szándékosan, vagy dillettantizmusból fakadóan, de szívatnak. Olvastam fentebb, hogy volt ma hibajavítás, remélem, ezúttal eredménnyel. Az meg a legnagyobb marhaság - már elnézést -, hogy ha nem megy a játék, válts böngészőt. Programozási hibákat ugyanis az nem old meg. Továbbá ha egy fejlesztő csapat nem képes összehozni, hogy a 2-3-4 legnépszerűbb és leggyakrabban használt böngésző bármelyike alatt menjen a játéka, akkor más szakmát kellene választaniuk, és lám, ezúttal sem a böngészőben volt a hiba. Persze, egyszerűbb rákenni bármi másra, mint javítani. Lassan már többet frissítek, mint aratok. 
    Na, befejeztem egyelőre, de ez már olyannyira kikívánkozott belőlem, hogy még a teljesen idegen nyelvre váltott, többszöri bejelentkezésre betöltődő fórumra is felküzdöttem magam. Ezt vajon rendbe teszik valaha? 
    Egy hajszás nap után nem éppen így képzelem a kikapcsolódást. Csókoltatom az illetékeseket a messzi távolban, és kívánok nekik hasonló jókat! 
    Na ez teljesen kerek lett! Minden szavad igaz!! Csak olvasná el már olyan is, aki érezné , hogy Neki szól és tenne is érte valamit, amitől jobb lesz az egész játék! Azért ne add fel! Olyan klassz a farmod! :-)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    " Lassan már többet frissítek, mint aratok. 
    Na, befejeztem egyelőre, de ez már olyannyira kikívánkozott belőlem, hogy még a teljesen idegen nyelvre váltott, többszöri bejelentkezésre betöltődő fórumra is felküzdöttem magam. Ezt vajon rendbe teszik valaha? "
    / Brad Boy-tól idéztem /

    Válts böngészőt
    ;) 
    Szervusztok, bocsika, de ezt nem tudtam kihagyni :*
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    jééééééé

    van videóm :o
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 08.01.2016
    Liz65 (HU1) mondta:
    jééééééé

    van videóm :o
    Szia Líz!

    Életem első videóját én is megkaptam!
    (Nem panaszként írom, de egyet értek Brad értékelésével.) 

    Kati
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Szia Líz!

    Életem első videóját én is megkaptam!
    (Nem panaszként írom, de egyet értek Brad értékelésével.) 

    Kati
    szia Kati

    hát valóban elég hosszú, a régi pár sec-es játékról szóló jobb volt. lehetne kicsit rövidebb is, vagy akkor már valami klassz filmet tegyenek be :smiley: 
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    Addig örültem a videónak amíg ki nem bontottam a csomagokat. Jobb ha le sem írom mik voltak benne!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 08.01.2016
    konvoj (HU1) mondta:
    Addig örültem a videónak amíg ki nem bontottam a csomagokat. Jobb ha le sem írom mik voltak benne!
    hát én még nem bontottam ki, de mivel olvaslak titeket, így tisztában vagyok vele, h nem kell hasra esni az aji láttán
    amúgy meg régebben volt 1x-2x nekem is, akkor még a játékot reklámozták. eleinte választani lehetett az ajik között, de mivel felháborodás volt, h akiknek nincs mozi, azok elesnek az aranytól, így megváltoztatták meglepi dobozra, amiben aztán jó, ha véletlenül van vagy 10 gold

    hát én leírom, hadd lássa az is, aki hiányolja a mozit. talán így nem fogja annyira sajnálni, h nincs :)

    4TP, összesen 4 ezer dolcsi, 10 mézharmat és 60 alkatrész
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Tudjátok, eddig az volt a baj h nincs videó, illetve csak egyeseknek volt, most van mindenkinek,de nem volt film, most van videó, van film, akkor mi a probléma?Ja nem ad elég ajándékot! Hát ember legyen a talpán aki ezeknek az igényeknek eleget tud tenni! Én személy szerint örülök a videónak, megnézem a filmet, ha érdekel, ha nem elmegyek addig a gép elől és a végén begyűjtöm az ajándékot, és akkor is tudok örülni neki, ha nem aranyat ad. Talán kicsit elégedetlenek vagyunk, de miért is?! Ez  csak játék, akinek nem tetszik nem kell csinálnia, senkinek sem tartanak puskát a fejéhez, hogy csinálja.Persze vannak hibák, de hol nincsenek?
    Bocs, ez az én véleményem!
  • SSanyi (HU1)SSanyi (HU1) Bejegyzések: 47
    Nálam nincs mozi.  :/
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Tudjátok, eddig az volt a baj h nincs videó, illetve csak egyeseknek volt, most van mindenkinek,de nem volt film, most van videó, van film, akkor mi a probléma?Ja nem ad elég ajándékot! Hát ember legyen a talpán aki ezeknek az igényeknek eleget tud tenni! Én személy szerint örülök a videónak, megnézem a filmet, ha érdekel, ha nem elmegyek addig a gép elől és a végén begyűjtöm az ajándékot, és akkor is tudok örülni neki, ha nem aranyat ad. Talán kicsit elégedetlenek vagyunk, de miért is?! Ez  csak játék, akinek nem tetszik nem kell csinálnia, senkinek sem tartanak puskát a fejéhez, hogy csinálja.Persze vannak hibák, de hol nincsenek?
    Bocs, ez az én véleményem!
    Sztem reklamálj az ügyfélszolgálaton, mert ha minden igaz már mindenkinek betették.
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Tudjátok, eddig az volt a baj h nincs videó, illetve csak egyeseknek volt, most van mindenkinek,de nem volt film, most van videó, van film, akkor mi a probléma?Ja nem ad elég ajándékot! Hát ember legyen a talpán aki ezeknek az igényeknek eleget tud tenni! Én személy szerint örülök a videónak, megnézem a filmet, ha érdekel, ha nem elmegyek addig a gép elől és a végén begyűjtöm az ajándékot, és akkor is tudok örülni neki, ha nem aranyat ad. Talán kicsit elégedetlenek vagyunk, de miért is?! Ez  csak játék, akinek nem tetszik nem kell csinálnia, senkinek sem tartanak puskát a fejéhez, hogy csinálja.Persze vannak hibák, de hol nincsenek?
    Bocs, ez az én véleményem!

    ata (HU1) mondta:
    Mozi? Az nincs!
    Sziasztok. Meg tudná nekem mondani valaki,hogy mikor lesz már mozi mindenhol.Olyan pici farmokra tettek mozit ahol még most kezdte a játékot nem rég.Én több mint három éve játszom fent vagyok szinte egész nap és nálam nincs.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Tudjátok, eddig az volt a baj h nincs videó, illetve csak egyeseknek volt, most van mindenkinek,de nem volt film, most van videó, van film, akkor mi a probléma?Ja nem ad elég ajándékot! Hát ember legyen a talpán aki ezeknek az igényeknek eleget tud tenni! Én személy szerint örülök a videónak, megnézem a filmet, ha érdekel, ha nem elmegyek addig a gép elől és a végén begyűjtöm az ajándékot, és akkor is tudok örülni neki, ha nem aranyat ad. Talán kicsit elégedetlenek vagyunk, de miért is?! Ez  csak játék, akinek nem tetszik nem kell csinálnia, senkinek sem tartanak puskát a fejéhez, hogy csinálja.Persze vannak hibák, de hol nincsenek?
    Bocs, ez az én véleményem!

    ata (HU1) mondta:
    Mozi? Az nincs!
    Sziasztok. Meg tudná nekem mondani valaki,hogy mikor lesz már mozi mindenhol.Olyan pici farmokra tettek mozit ahol még most kezdte a játékot nem rég.Én több mint három éve játszom fent vagyok szinte egész nap és nálam nincs.
    Szia Anikó!
    Nem tudom, mióta vagy folyamatosan a farmodon. 2 óra körül jött a videó. Amennyiben azóta még nem léptél ki illetve be, akkor most tedd meg.
    Remélem nálad is lesz. Én 2 óra után léptem ki géptakarítani és mikor visszaléptem, jött a video.

    Üdv:
    Kati
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Sziasztok.Nagyon egyet értek a Tica54 el itt senkinek semmi nem jó. Ez egy játék és itt is emberek vannak meg ott is.Tisztelni kellene mindenki munkáját.Mindenhol vannak hibák és annak idő kell,hogy helyre hozzák,pláne ott ahol ennyi elégtelen ember van.A másik meg. igények meg azért vannak bőven.Sok féle kérés van amit nem lehet rögtön teljesíteni.Ha volt valaki főnök egy vállalatnál és oda ment a dolgozó,hogy ez nem tetszik,vagy az nem rögtön meg tudtad oldani a problémát? Nem .Azt mondtad kérek időt és utána nézek ,hogy tudjuk megoldani a gondot.Itt nem 20-30 ember problémáját kell megoldani,hanem ezrekét. Bele gondoltok abba,hogy ti hogy oldanátok meg? Ti se tudnátok rögtön,mindenhez idő kell,és nekik még az új játékokat is készíteni kell,mert ha nincs új játék akkor meg az nem tetszik.Ez egy játék és kikapcsolódás akkor vegyük annak. Ne bántsuk egymást legyünk kicsit türelmesebbek.Hisz emberek vagyunk.

    Egy nyugdíjas nagymama aki öt unokával él és még így is türelmesen tud várni arra,hogy majd minden rendbe lesz.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 08.01.2016

    Hello! :) Való igaz: nincs olyan, hogy mindenki igényének eleget lehessen tenni. Nem is kell. Elég, ha a többségnek megfelelnek, természetesen a játékegyensúly figyelembe vételével, mert korlátokra szükség van akkor is, ha esetleg sokan ágálnak ellene.
    A mozit olyan régen beígérték, hogy már nem is emlékszem rá, mikor volt. Aztán lett vászon, most meg épület, és állítólag tesztelték hosszú időn át, de egyértelmű információt nem kaptunk róla. Én tudomásul vettem, hogy nekem nincs, és tegnap, amikor lett, kipróbáltam. Aztán elmondtam róla a véleményem. Nem az ajándékokkal van bajom, hanem azzal, hogy ez sem úgy működik, ahogyan szó volt róla. Kifogásolom a videók csapnivaló minőségét, és az időtartamát, mert nem ezt ígérték. Ilyen hosszú vajúdás után legalábbis nem ezt vártam.
    Az is igaz, hogy mindenhol vannak hibák. Ezzel sincs baj, emberek vagyunk. A baj a tájékoztatás hiányával - nem a modikra gondolok, nem az ő feladatuk -  és a hibák javításának módjával, időtartamával, mikéntjével van. Konkrétan azzal, hogy az amúgy is leterhelt support felé nekem, a játékosnak kell bizonygatnom a nem egyedi hiba létét, aztán meg napokig trükközhetek, hogy egyáltalán működjön a farmom, mire kijavítják, legtöbbször újabb hibákat generálva ezáltal. Csak előbb próbálják hárítani, ráfogva netre, a játékos gépére, a böngészőre stb. Ilyesmit én kizárólag ebben a játékban tapasztaltam. Bárkinek, aki játszik máshol is, van összehasonlítási alapja. Igaz, ez csak egy játék. Az is igaz, hogy puskát se tartanak senki fejéhez. De ha már beleölte az ember az idejét, esetleg pénzét, és ideszokott, viszont a stresszes napi munka után a remélt szórakozás helyett folyamatosan bosszúságot talál, úgy gondolom, jogosan fogalmazza meg a kifogásait. Főleg, ha megalapozottak. A vélemény pedig nem bántás, hanem vélemény. 
    Nos, ezek meg az én gondolataim. Nem kell velük egyetérteni. :) 

  • renugard (HU1)renugard (HU1) Bejegyzések: 97
    Szia Brad!
    Hát én jusztis egyetértek!:)
Sign In to comment.